-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Czas ucieka , strasznie szybko .... Komka NIC a nic się nie zmieniła i oby jak najdłużej była z Tobą
-
najlepsze na grzyba są preparaty dla bydła , np na wymiona krowie Ozzulek miał w sprayu Fungiderm
-
Współczuję chorowania :( . No niestety musisz wyleżeć , innego wyjścia nie ma
-
podroczyć się z Wami chciał ;)
-
Sagacik pewnie się utytłał na gotowanym :)
-
szkoda , ze nie uwieczniłaś na fotce :D i kolejnych szczęśliwych dni , miesięcy i lat razem :)
-
tak tak , Krysia ma rację , WRACAJ na FB , bo dogo często się psuje Krysiu , Kuba da radę ,nasze maluszki teraz dopiero mają urodzinki , 3 latka ,a smigają jak złotka od września i niejeden przeskoczył już te które niebawem 4 urodziny obchodzić będą ( bo mamy w grupie 2 roczniki ) witaj i tutaj :) Majoka , już się zastanawiałam czy młodemu zawsze jęzor wylata :)
-
w przedszkolu jest tylko i wyłącznie 35 dni wolnego , przy czym żadnych ferii , żadnych wolnych między świętami , żadnych wolnych za święto przypadające w dzień wolny , więc salowa czy kucharka ma u nas więcej wolnego niż my :P , no a w szkole to wiadomo ... w tym roku pracujemy cały lipiec więc urlop w sierpniu , no ale tydzień przed końcem roku szkolnego trzeba sale przygotować , zebrania zrobić , narady , więc pstryk i po urlopie raz dwa ja teraz w ferie ( u nas od 15 lutego ) biorę chyba 5 dni wolnego bo zaoszczędziłam urlop jak w lipcu chodziłam na zabiegi do poradni p/bólowej więc miałam L4 Łukasz pewnie się buntuje i temu te 2 przedmioty po macoszemu ;) po 1 się nie dziwię ale z drugiej strony , religia nie powinna wchodzic do średniej
-
praca jest fajna i widać jej efekty , ale papierologia i godziny spędzane w czasie ,,po pracy ,, nad papierami i na zebraniach , naradach , szkoleniach to przeginka ( po 3-4 godziny , wracamy do domu ok 20 ) do tego warsztaty , szkolenia za własne pieniądze ( nie chodzę , bo nie mam na to kasy ) po 130 zł minimum za jednorazowe wyjście , do tego sobotnie festyny , spędy w DK itp :P
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
przytulam z całych sił :( współczuję ....i nie jestem w stanie pomóc :( -
coś w tym jest ;) taaaaa , od bardzo bardzo dawna ;) ale już niedługo , jeszcze jakieś 3.5 roku :) dokładnie tak :) to ja szwagierce też współczuję i dziękuję za współczucie dla mnie :) no to dziewczyna może wystąpić do szkoły o odszkodowanie bo nauczyciel wspomagający sam nie może być na lekcji choćby miał wszystkie tytuły świata , zawsze muszą być 2 osoby ; u nas też jest grupa integracyjna , w zeszłym roku bywałam tam na zastępstwach ale miałyśmy 4 fajnych dzieci ; 2 dziewczynki na wózku z czego 1 to takie żywe sreberko jak się ja dało na dywan to super sobie w parterze radziła , zresztą ona była umysłowo super , 2 caly czas siedząca i z nią trzeba było pracować przy stoliczku kiedy dzieci się bawiły , 2 chłopców , jeden z potężnym niedowidzeniem , ale taki misio , jak cię poznałto albo zaakceptował albo nie , ale nie robił krzywdy a ten drugi to taki mały gospodarz , wszystko sprzątał :) . Zupełnie fajnie się pracowało , a w tym roku jest 3 dzieci z szerokim spektrum autyzmu i 1 z niedowładem , ciężko i wolę tam na nadgodziny nie wchodzić , aczkolwiek na początku 1 chłopaczek był w 3-4 latkach gdzie bywałam i dawało się go opanować , ale z tą 3 to już orka na ugorze , no ale dziewczyny młode , wykształcone w tych kierunkach tam pracują . Cały czas na sali muszą być : wychowawczyni , nauczyciel wspomagający i pomoc
-
nic z tych rzeczy , po prostod 2 tygodni zadyma związana z uroczystościami , cały zeszły tydzień , każdego dnia , kolejno wszystkie grupy miały występy w tym wtorek i środa moje grupy , te w których pracuję , więc masakra ogólnie , w piątek też pomagałam koleżance , a że sojej grupy nie mam , to pomagam wszystkim , więc opanowane mam to co w 4 grupach sie dzieje , na szczęście pozostałe 2 same sobie radza ;) bo 6 bym nie obskoczyła
-
a widzisz była dziś ale już pojechała ... ale ja jeszcze nie teściowa ;)
- 78403 replies
-
Dogo było zepsute :) Baranina dobrze zrobiona jest dobra aczkolwiek jak kiedyś mi to było wsio rybka to teraz mieso jem tylko czasami . Ja mam od 2 tygodni koszmary senne , uroczystości przedszkolne mi się śnią ...dzień babci i dziadka
-
Heloł :) Kiedy macie ferie ? u nas dopiero od 15 lutego i wtedy mogę wziąć urlop :P
-
zatorowość plucna , to poważy stan , ale leki na rozrzedzenie krwi i monitorowanie czy gdzieś jeszcze jakiś skrzep się nie chce oderwać , będzie dobrze
-
Pakuj się dziewczyno i jedź , jak nie pojedziecie teść pomysli , ze jest bardzo źle i sie podłamie a tak dojdzie spokojnie do siebie :)
-
współczuję kłopotów :( to niestety jest takie prawo serii :( , poznałam to na własnej skórze , mam nadzieje , ze u ciebie będzie lepiej , że się zatrzyma to błędne koło
-
raz i dwa , raz i dwa , to ja mała owieczka :) ...zaśpiewałam Moi Rodzice wspaniale peklowali baraninę i potem na ogniu robiło się szaszłyki , nawet moja babcia która zarzekała się , ze baraniny w życiu do ust by nie wzięła pochłaniała nieświadoma z apetytem :) ... a teraz , teraz to ja jeszcze tylko tylko drób i ryby i czasem wieprzowinę , mięsa ogólnie bardzo mało ...jakoś tak ;)
-
nawet nie pytaj co z tym nowym dogo , bo to porażka :(
-
ja też zamówiłam jeszcze jeden portret ale nie Ozzulka poza tym liczę na mobilizację Mariolki , dziewczyny Kuby , bo też ładnie rysuje ( tylko czasu za mało ) więc może jeszcze coś mi stworzy :) Cieszę sie, ze też Ci się spodobał portret
- 78403 replies
-
Muszę tylko kupić dużą antyramę i już zawsze będzie na Nas spoglądał :)
- 78403 replies
-
- 1
-