-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Teraz co u nas : 1.czasu mało , na FB jestem bo teraz mam net w telefonie i mogę nawet w pracy :P zajrzeć jak mam wolną chwilę , np idę sobie odetchnąć od hałasu do WC :) 2.żyjemy spokojnie , na tyle jak spokojnie można żyć z małym staffikiem :) ale jest dobrze 3.mam skierowanie do neurochirurga , wynik z RM zły , przecież jak boli to znaczy że żyjemy ;) 4.urlop jeszcze nie zaklepany , dobrze że sobie przypomniałam bo muszę zadzwonić do pana Mietka do leśniczówki czy ma wolny pokoik 5.Tytusik rośnie , jest kochany :)
- 78403 replies
-
Za krótko żyją psiaki , za krótko . Póki co najdłużej była z nami Kama , żyła 14 lat , uśpiliśmy kiedy widzieliśmy ból w jej oczach , kiedy przestała oddawać mocz ... to było 20 marca 1995 roku wieczorem , Harley żył tylko 4 lata i troszkę a Ozzy 11 i chwilkę :( Co do kastracji , Harley był wnetrem , ale cały czas leczony nie mógł być poddany operacji i tym sposobem jądro się otorbiło , zezłośliwiło , zablokowało jelita , które zresztą od początku życia szwankowały , Ozzy wykastrowany w 6 roku życia , po kastracji skończyły się problemy z przerostem prostaty , z nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi , z zapaleniem gruczołów okołoodbytowych . Jestem zwolennikiem kastracji i sterylizacji ale dopiero po okresie dojrzewania psiaka
-
W temacie furminatora , stosowałam u Ozzulka , kolezanka u boksiów , teraz od czasu do czasu przelatam ;) małemu plery Zaciskam kciukasy za dobry wynik
-
Magda , przytulam do serducha , wiem jak boli strata tak bliskiej osoby jak kochający Rodzic ... Maluszki Ci się udały :)
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ozzulku , posadziłam dziś kwiatki , deszcz podlał , przyjedziemy z wiatraczkiem do ciebie -
Jedziecie uprawiać krzakoterapię ?
-
serio nie robię fot , sama będąc nie dam rady , aparat jest dla mnie obciążeniem , więc wyjdzie na to , ze zamknę temat Ozzy'ego , a mały nie będzie miał na dogo swojego miejsca
- 78403 replies
-
no też liczę , że odzyskasz profil , masakra z tymi ich pomysłami na FB Ozzy też był im starszy tym większy ciapek
-
Foty cudowne , chciało by się tam byc
-
Nie wiem czy pływanie nie było dobre ? a może zbyt męczące ? no i musowo z asekuracją
-
to nie ZUS daje na zabiegi a NFZ czyli kolejne składki które nam ściągają Mama przez kilka lat wydała na zabiegi tyle , ze mieli by super samochód :( , bo wszędzie czekanie a chorób było tyle , ze strach było czekać na specjalistów , potem zawetowała rozbijanie ,bo kamień siedział w górnym kielichu , podejrzewam ,ze u twojej mamy też tak , a to najtrudniej Trzymam kciuki za szybkie i w miarę mało bolesną walkę z kamulcem
-
Ale fajowski był świntuszek
-
serio nie mam , a i wstawianie na dogo jak trzeba pomniejszać to katorga :/
- 78403 replies
-
Zmienił się na dostojnego władcę :)
-
Psinki cudowne , widać , ze były szczęśliwe Okolice znam , byliśmy na wakacjach w Gąsawie , Komratowie , tam też jeździliśmy nad fajne jeziorko , ale nazwy nie pamiętam , lasy cudowne , tereny też . edit. Już wiem to było Jezioro Oćwieckie , sprawdziłam na mapce :)
-
Współczuję Mamie . Moja chorowała na kamicę nerkową ( zresztą ja też tam miewam piasek w nerach i miałam zastoje )od 16 roku zycia i widziałam jak cierpiała rodząc kolejne kamienie , jak przyjeżdżało pogotowie , jak wracała do domu z sinymi bokami po rozbijaniu kamulców , jak była przecięta w pół przy operacji nerki :( ,a na koniec jak znaleźli w jamie brzusznej jakiś guz to już nawet nie diagnozowali :( . Paskudne te choróbska są :( . Z tymi pieprzykami to też masakra , powinni oprócz zaglądania robić badanie , mają taki przyrząd który potrafi wskazać jaki to dziad jest , nadal kurna 3 świat w medycynie :/
-
Ech Lejdzion , Lejdzion ... Zgredek Anity też ma niedomykalność zastawek , zawsze w razie czego można się poradzić kogoś czyj psiak jużchoruje . Cholera czy psiaki też muszą ?
-
I jak faflun ?
-
Zdrowiej Hiruś . Kurcze masakrycznie drogo tam u was jest u weta :( . W sumie to wiadomo co to dokładnie ?
-
żartowałaś , praffda ;) dzięki :) wow , to super , zaciskam kciukaski :)
- 78403 replies