Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Nożem el. Harley miał wycinaną narośl na stopce między poduchami po wewnętrznej stronie , szybko i ładnie się goiło , no i też dostał tylko ,,jaska,,
  2. I jak Sagacik ?
  3. Mariolko , ja walczę już przeszło 8 lat , tylko wcześniej tylko RTG , leki p/bólowe , zastrzyki , elektroakupunktura , rehabilitacja , teraz wreszcie od neurologa dostałam na RM i mam wynik taki jaki mam , sama neurolog powiedziała , ze wiedziała , ze będzie zły ale nie myślała , ze aż tak będzie źle . Ja mam za sobą wiele nieprzespanych nocy , setki tabletek na spanie by móc w pracy funkcjonować , a serce też już szłam z płaczem do lekarza obawiając się zawału serca , bo takie były objawy
  4. dzięki :) radości nam chłopak dostarcza każdego dnia Kawaler waży już 15 600 :)
  5. Maszka jest rozkoszna . Ja mam słabość do łap ...im grubsze , takie papuśne tym piękniejsze :) Co do diet itp , polecam dietę dobrych produktów .
  6. widzę , ze oprócz synusia , to i lamy i TZcik się załapał ;)
  7. to dobrze , ze ogonki są ;) Tak to o mój kręgosłup szyjny , od kilku lat daje o sobie ostro znać , swego czasu miałam niewładną lewą rękę przez kilka godzin ,ale żem śląsko dziołcha to dam radę ;)
  8. pewnie tak , na pewno tak ...ale zapewne dobrze nie miała
  9. nie mam dopisku na cito , bo w sumie niewiele to daje , dopisek był , że świeże badanie RM jest z marca , jak pójdę na wizytę to już będzie prawie rok stare :P
  10. Kurcze ciężka sprawa ,bo może zacząć się rozrastać , a z drugiej strony usunięty też wróci :/
  11. Maluchy wszystkie bowskie , ale Krawaciarz i Łapek super są :)...no i dobrze , że są ... głowa zajęta ;) Po smutku , żałobie , przychodzi NIBY pogodzenie z odejściem , ale nie mija dużo czasu kiedy zakrada się tęsknota , ogromna . Od śmierci Taty minęło 2 lata 6 miesięcy , Mamy 2 lata i 1 miesiąc ... po raz 3 Dzień Mamy i Dzień Taty spedzamy na cmentarzu a nie przy stole przy torcie z truskawkami ... tęsknię , tyle chciałabym powiedzieć , wracają w snach
  12. Biwak super , widoki rewela , u nas to pewnie zaraz by się ktoś doczepił do biwakowania nad jeziorem . Woda nie była zimna?
  13. ano jest rozkosznym szczeniorem :) Uwierz , że w dużej mierze dzieki Ozzyemu nie popadłam całkowicie po śmierci Rodziców , musiałam BYĆ dla niego no ja też nie , 2pak miał być , ale z Ozzym w duecie , a że Ozzulka nie ma , to już Tytusik pozostanie singlem ;) Wizytę u neurochirurga mam .... 3 stycznia 2017 roku :D
  14. czasem może lepiej nie wiedzieć co było przed ...a czasem dużo by to dało ...ale i tak jest cudowna ;)
  15. myślę , ze osiągnął już swój ostateczny wzrost , teraz tylko postura się pomaleńku będzie zmieniać co do fot , to aparat mi się kończy a najpierw muszę kupić nowego laptopa , zdjęć z telefonu nie lubię co szwankuje ... od przeszło 8 lat mam problemy z kręgosłupem szyjnym , miałam momenty paraliżu lewej ręki , RTG było brzydkie , RM wg pani neurolog fatalny i jutro muszę dzwonic do neurochirurga , bo pani co zapisuje na urlopie była , zobaczymy czy w tym roku dostanę się na wizytę
  16. Tytusik rośnie , dorośleje , ale kocha dalej jak szczenior . Jestem Ewie dozgonnie wdzięczna za to , ze tak pokierowała wszystkim , ze mały u mnie jest , bo naprawdę ciężko mi było podjąć decyzję , a teraz życia sobie bez niego nie wyobrażam .
  17. Co do programu zielonej szkoły Agi , to podsumuję tylko , że kicz i bałwochwalstwo mają się w Polsce wyśmienicie :P Z zap. płuc widzę to nie ty jedna taka lecząca się ;) koleżanka z którą pracuję też wylądowała po leczeniu sie pierdolnikami i dostaje zastrzyki :) Jeśli macie możliwość utrzymać dom , to nie sprzedawajcie , nie wynajmujcie , tam jest cząstka historii Rodziny . Ja sprzedałam mieszkanie i powiem ci , ze czasem mam do siebie żal .
  18. Doskonale Cię rozumię :( . Wiesz , ze i u Mnie najpierw odszedł Tata , niespodziewanie ,byliśmy wszyscy w szoku , bo to Mama żyła z wyrokiem od 3 lat i niby bylismy przygotowani przez lekarzy na jej odejście , a kiedy po 5 miesiącach poszła za Tatą zawalił się nasz świat ...tak jak piszesz o Tacie , tak ja straciłam Najwspanialszych Przyjaciół , takich Rodziców życzyła bym każdemu , dlatego pamięć o nich jest tak ważna . Agę wysciskaj ode mnie
  19. Ładna ta Norwegia :) a psy jeszcze piękniejsze ;)
  20. W maju w śniegu turlaliśmy się kiedyś w drodze na Baranią Górę :) Melania jest śliczna . Ciekawe co w tym małym łebku siedzi , ze tak się czasami psuje ...
  21. co nas nie zabije to nas wzmocni ;) z natury jestem niepoprawną optymistką więc MUSI być dobrze Mały urodził się 18 października więc za 11 dni skończy 7 miesięcy :) to już kawaler :)
  22. Ozzulek też miał furminator , dobra rzecz Ty to masz przynajmniej foty , ja nie :)
  23. ta fota od zawsze,mnie zachwyca
×
×
  • Create New...