Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. Ależ tu się rodzinnie zrobiło :cool3: :loveu: Super! [quote name='andzia69'] czy wasze psy umieją tak siadać????:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] A na to pytanie mam taką odpowiedź: :evil_lol: [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5015/borws0.jpg[/IMG]
  2. Wow, jestem pod wrażeniem :-o Lirka w przedszkolu, super :multi:
  3. Już dodałam Cirkę do tego wątku też. Oby tak dalej z adopcjami :happy1:
  4. Potwierdzam słowa Sagi, Lira to wyjątkowo całuśna sunia :loveu: Też miałam okazję dostać kilka buziaków, czasem z zaskoczenia :p Pozdrawiam nowych Państwa Lirki i życzę powodzenia w wychowywaniu łobuziary!
  5. [quote name='erka']Państwo z Krakowa nie chcieli czekać na okazyjny transport i jadą dzisiaj po Kulkę do Kielc!:multi:[/quote] Ale ekspresowa akcja! Powodzenia dla Kulki w nowym domu! :happy1:
  6. [quote name='andzia69']no to dodaję do stadka maluszków maluszka ok. 4 tyg. znalezionego wyrzuconego o 3 nad ranem pod blokiem - psiak jest na tymczasie u mojej teściowej,ale szuka oczywiście domu! [/quote] Andzia, a jak duży będzie ten piesek? I jak ma na imię?
  7. Sugarr pisała na wątku szczeniaczkowym - zbiorowym ;)
  8. Ale ma pecha to psisko :-( Powrastane pazury to chyba bolą? :-(
  9. Psy w wielkiej potrzebie!
  10. Dom pilnie potrzebny!
  11. Czarnuś też zasługuje na dom!
  12. Maluszki mają bardzo mało czasu, w schronisku nie przeżyją :-( Pomocy!
  13. Tragedia :-( Pomoc bardzo pilnie potrzebna!
  14. Takie telefony to niestety codzienność dla Erki. A Czarnuś bardzo wypiękniał, widać, że psina odżyła. :loveu: Nic dziwnego, że nie chce zostawać w kojcu :-(
  15. Kumpel już czyściutki i pachnący, w 100% gotowy do nowego domu!
  16. Tak, mówimy o Rudziku, zaraz zmienię, że to sunia ;)
  17. Czyli to rude szczenię, które zostało z tej grupki, to sunia?
  18. Śliczny Kumpel szuka domu! [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/9861/goldi11gk1in6.jpg[/IMG]
  19. Czemu ten Czarnuś tyle czeka? :shake: Taki ideał, nie sprawia kłopotów, a nikt się nim nie interesuje :-(
  20. O, jest już wątek :loveu: Kumpel to słodki psiak, mam nadzieję, że szybciutko znajdzie domek! Tu u nas miałby marne szanse... A gdyby trafił do schronu, to byłoby po psie :shake: Beka, uratowałaś go! Dziękujemy :loveu:
  21. Ech, w Ostrowcu też ciężko, jak w Kielcach :shake:
  22. Psi ideał czeka!
×
×
  • Create New...