Ależ tu się rodzinnie zrobiło :cool3: :loveu: Super!
[quote name='andzia69']
czy wasze psy umieją tak siadać????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/quote]
A na to pytanie mam taką odpowiedź:
:evil_lol:
[IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5015/borws0.jpg[/IMG]
Potwierdzam słowa Sagi, Lira to wyjątkowo całuśna sunia :loveu:
Też miałam okazję dostać kilka buziaków, czasem z zaskoczenia :p
Pozdrawiam nowych Państwa Lirki i życzę powodzenia w wychowywaniu łobuziary!
[quote name='erka']Państwo z Krakowa nie chcieli czekać na okazyjny transport i jadą dzisiaj po Kulkę do Kielc!:multi:[/quote]
Ale ekspresowa akcja!
Powodzenia dla Kulki w nowym domu! :happy1:
[quote name='andzia69']no to dodaję do stadka maluszków maluszka ok. 4 tyg. znalezionego wyrzuconego o 3 nad ranem pod blokiem - psiak jest na tymczasie u mojej teściowej,ale szuka oczywiście domu!
[/quote]
Andzia, a jak duży będzie ten piesek? I jak ma na imię?
Takie telefony to niestety codzienność dla Erki.
A Czarnuś bardzo wypiękniał, widać, że psina odżyła. :loveu:
Nic dziwnego, że nie chce zostawać w kojcu :-(
O, jest już wątek :loveu:
Kumpel to słodki psiak, mam nadzieję, że szybciutko znajdzie domek!
Tu u nas miałby marne szanse...
A gdyby trafił do schronu, to byłoby po psie :shake:
Beka, uratowałaś go! Dziękujemy :loveu: