-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kto by się spodziewał, że z Jagódki taki nietoper wyrośnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
:mdleje::mdleje::mdleje: Kaczy dziobek poznaję, ale reszta, to jak od jakiegoś amstaffa :cool3: Widać, że się w domu powodzi :diabloti: Ale biedulka już się w życiu nagłodowała, to teraz sobie odbija. Dla porównania: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9282/94177483nd2.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/9331/4l2ih.jpg[/IMG][/URL] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Gem, a wiesz jaka jest płeć pozostałych szczeniorków? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czyli tym razem same dobre wiadomości :multi: -
Super! :multi:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z tamtej okolicy przychodzi mi do głowy zuziaM - chyba z Lubina, nie wiem jak to daleko. Może mogłaby sprawdzić, albo polecić kogoś innego. -
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś jeszcze pamięta LusInkę? :cool3: Odświeżam wątek, żeby nam go nie usunięto. To już rok i 4 m-ce od kiedy sunia ma dom :loveu: Pannica ma się świetnie i podobno wygląda już jak pączuś :p Ivory obiecała przysłać zdjęcia w lipcu, jak będzie miała Ineczkę u siebie na urlopie. Czekamy! -
Zmieniłam już tytuł. Trzymam mocno kciuki za szybkie odnalezienie Nortonka!
-
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A co z Misiem? Zostaje na tym parkingu, czy nadal szuka domu? -
Przypominamy Szarotkę!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Maluchy czekają na pomoc! -
Trzymamy z całych sił :thumbs:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam jeszcze raz, mam nadzieję, że już nie znikną. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kufa i Mufa już dodane na 1 str. Mam pytanie, czy widzicie zdjęcia szczeniąt z Marzysza w 1 poście? Bo ja ich nie widzę od kilku dni i nie wiem czy to tylko u mnie coś się dzieje? -
To ja jeszcze dorzucę kilka zdjęć z etapu podróży Kielce - Janki :p Na początku Czaruś był trochę niespokojny i zestresowany, ale po krótkim mizianiu i przytulankach się wyciszył i na zmianę obserwował otoczenie, albo spał: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6332/1cam2486fb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/3897/2cam2488uq7.jpg[/IMG] W połowie drogi zrobiliśmy sobie postój ze spacerkiem po lesie: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8829/3cam2489nd9.jpg[/IMG] A po spacerku Czaruś zapadł w głęboki sen i obudził się dopiero w Jankach :evil_lol: Czaruś to rzeczywiście super psiak. Bardzo sympatyczny i przyjacielski. Ma w sobie coś takiego, że od razu wzbudza sympatię. Mam nadzieję, że trafi mu się wspaniały dom :loveu:
-
[quote name='pidzej'] prawdopodobnie suczkę ja zawożę na lotnisko, może by Czarnusia pod drugą pachę? ;)[/quote] A czy mogłabyś odebrać od nas Czarka w takich godzinach, jak pisałam?
-
Tak się szczęśliwie złożyło, że wybieramy się w poniedziałek do Janek i możemy zabrać Czarusia. Ale potrzebna jest osoba, która odbierze go od nas około godz. 11 - 12. Niestety nie będziemy mieli na tyle czasu, żeby przebijać się gdzieś do centrum, czy dalej, więc najchętniej gdzieś w okolicach wylotówki na Kielce - Al. Krakowska itd. Czy jest ktoś taki?
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A jaka jest płeć tych szczeniorków, same pieski? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zmiany wprowadzone. Fajnie, że Cirka już w domu :multi: -
A tu na przykład jest: [url]http://www.allegro.pl/item194629431_wyrzutnia_do_pilek_gratisy_pilka_.html[/url]
-
Saga, nie ma problemu, napisz na pw, co dokładnie chcesz, to zamówię przy najbliższej okazji. Chyba już w przyszłym tygodniu będę karmę zamawiać. A co do jamnika, to mam takiego delikwenta w domu, dla którego życie bez piłeczki nie miałoby sensu :shake: Cały dzień może biegać za piłką :shock: Ostatnio kupiliśmy sobie wyrzutnię do piłek, żeby szybciej go zmęczyć :evil_lol: Nieźle się sprawdza na dużych otwartych terenach, piłka daleko lata :cool3:
-
A ja kupiłam w Krakvecie - 2,90zł.
-
[quote name='Od-Nowa']Saguś dla Ciebie specjalnie i dla tych z podobnym stanem niebycia u piłeczek REKLAMA-hicior!!:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/120970e8803ac1ec.jpg[/IMG][/URL] jest już tydzień i jak na razie niezniszczalna:multi: gumowa-kolce twarde,piłka nie za bardzo. odbija się jak kauczukowe i ma w środku metalowy dzwoneczek.super!! to ile ich wysłać:cool3:[/quote] POTWIERDZAM! Też niedawno odkryłam te piłeczki, są super! U mnie jamnik jest uzależniony od piłeczek i do tej pory przerobił już niezliczoną ilość, a tą ma już chyba z miesiąc, jedynie dzwoneczek przestał dzwonić :cool3: