Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [quote name='Fiona.22'] Jest możliwośc transportu do warszawy w czwartek ale ktos musiałby dowieźc maluchy do Skarżyska[/quote] Fiona, a o której musiałyby być w tym Skarżysku? No i jeszcze mąż Izy Szumielewicz jeździ regularnie, też ze Skarżyska.
  2. GameBoy, dom ma Pimpusia - kielecka sunia z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110823[/url] Fiona.22 tam dziś pisała, że ludzie chcą sami po nią przyjechać jutro z Warszawy. Może zgodziliby się zabrać też szczeniaczka do Ciebie. Ale to trzeba z Fioną się kontaktować i zapytać.
  3. A jest transport do GameBoy? Bo Fiona pisała na wątku Pimpusi, że jutro mają przyjechać po nią nowi Państwo z Warszawy.
  4. Bardzo pilnie potrzebna pomoc dla maluchów! Zanim szczury je zjedzą :placz:
  5. [quote name='DuDziaczek'] Piesek1 --- Dolar Sunia --- Pola/Polka Piesek2 --- Kersik :eviltong: :evil_lol:[/quote] [quote name='manforte'] I piesek - Zorin II piesek- Tobi sunia -Kierka[/quote] No to wpisałam [B]Pola, Dolar i Tobi[/B] - takie łatwe do zapamiętania mi się wydają :p
  6. Czyli zostały jeszcze te ze Skarżyska i Czarna z Posłowic. A wiadomo coś o nich, czy nie znalazły domów w międzyczasie?
  7. Czytając relacje miałam nadzieję, że właśnie taki będzie finał :p :loveu:
  8. Aż się luźniej zrobiło na 1 str. :p A które to są z Łagowa, te? [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1176/zdjcie30zt4xs3.jpg[/IMG]
  9. Betel, to o te chodzi: [IMG]http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/343/30/25/343302595[/IMG]
  10. Na 1 str. jest nowa sunia od Fiony - czekoladowa, roboczo nazwana Malutka. Erko, może ktoś z chętnych na Twoje czekoladki został, chyba sporo ich było?
  11. [quote name='erka']No to trochę daleko, szkoda, bo jak zwykle problem z transportem:shake:.[/quote] Fiona organizuje transport do Łodzi dla Hoki, coś już chyba ma na oku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108027&page=9[/url]
  12. [COLOR=Black]Villemo, z rodzeństwa tej suni zostały jeszcze 4 szczeniaczki: nr 1 - jasny szorstkowłosy malutki piesek nr 2 - beżowa sunia z gładką sierścią nr 3 - beżowy piesek z puszystą sierścią nr 4 - czarny piesek z puszystą sierścią (nie ma go na zdjęciach) [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4173/szczya3.jpg[/IMG] A wszystkie pozostałe kieleckie szczeniaczki do adopcji są na 1 str. wątku. Kontakt w ich sprawie z Erką: [/COLOR][COLOR=Blue][B]0609 890 204[/B], [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][/COLOR]
  13. Oczka ma jak wymalowane, śliczna! :loveu:
  14. Chyba brązowy psiaczek z "kolorowych" ma jechać, o ile dobrze zrozumiałam.
  15. To "szczeniaczki ze wsi" zamieniłam na "kolorowe", bo chyba każdy jest inny :lol: A wiadomo ile ich jest i jakiej płci?
  16. Fila pojechała w końcu do Krakowa? Można ją zdjąć z 1 str.? I czy Melisę też już zdjąć, czy poczekać?
  17. Przypominam malutką ciężarną sunię, której grozi kielecki schron!
  18. Oby nic poważnego :kciuki:
  19. Dobrze, że choć na chwilę bezpieczna. Ale domek pilnie poszukiwany, bo jak gospodarz rottek się zdenerwuje, to... :shocked!:
  20. Super, że Gonzo wreszcie się doczekał nowego domu :multi: I Daga również :multi:
  21. Wydaje mi się, że andzia69 :hmmmm: Erko, a czy Hektora zdjąć już 1 str. czy poczekać jeszcze?
  22. Iskierka to pewnie już bardzo wyrosła i zmieniła się. Jeśli ci ludzie jej nie wezmą, to przydałoby się nowe zdjęcie do dalszego ogłaszania.
  23. A dziś jest druga rocznica wyjazdu Inki do nowego domu :multi: :loveu: Jak ten czas szybko mija...
×
×
  • Create New...