[quote name='Fiona.22']
Jest możliwośc transportu do warszawy w czwartek ale ktos musiałby dowieźc maluchy do Skarżyska[/quote]
Fiona, a o której musiałyby być w tym Skarżysku?
No i jeszcze mąż Izy Szumielewicz jeździ regularnie, też ze Skarżyska.
GameBoy, dom ma Pimpusia - kielecka sunia z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110823[/url]
Fiona.22 tam dziś pisała, że ludzie chcą sami po nią przyjechać jutro z Warszawy. Może zgodziliby się zabrać też szczeniaczka do Ciebie. Ale to trzeba z Fioną się kontaktować i zapytać.
[quote name='DuDziaczek']
Piesek1 --- Dolar
Sunia --- Pola/Polka
Piesek2 --- Kersik :eviltong:
:evil_lol:[/quote]
[quote name='manforte']
I piesek - Zorin
II piesek- Tobi
sunia -Kierka[/quote]
No to wpisałam [B]Pola, Dolar i Tobi[/B] - takie łatwe do zapamiętania mi się wydają :p
Na 1 str. jest nowa sunia od Fiony - czekoladowa, roboczo nazwana Malutka.
Erko, może ktoś z chętnych na Twoje czekoladki został, chyba sporo ich było?
[quote name='erka']No to trochę daleko, szkoda, bo jak zwykle problem z transportem:shake:.[/quote]
Fiona organizuje transport do Łodzi dla Hoki, coś już chyba ma na oku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108027&page=9[/url]
[COLOR=Black]Villemo, z rodzeństwa tej suni zostały jeszcze 4 szczeniaczki:
nr 1 - jasny szorstkowłosy malutki piesek
nr 2 - beżowa sunia z gładką sierścią
nr 3 - beżowy piesek z puszystą sierścią
nr 4 - czarny piesek z puszystą sierścią (nie ma go na zdjęciach)
[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4173/szczya3.jpg[/IMG]
A wszystkie pozostałe kieleckie szczeniaczki do adopcji są na 1 str. wątku.
Kontakt w ich sprawie z Erką: [/COLOR][COLOR=Blue][B]0609 890 204[/B], [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][/COLOR]