Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. Wysłałam Perełkę do wstawienia na stronę TOZ-u, może tam ją ktoś zauważy :niewiem:
  2. Oczywiście, że zaglądamy i bardzo cieszymy się z dobrych wieści :grins: Pannica dorasta, to i kształtów kobiecych nabiera, a i w główce może się już poukłada na dobre :cool3: A na zdjęcia czekamy z wielkim wytęskinieniem, jak dawno już nie widziałam tej mordki kochanej :loveu:
  3. W górę psiaku, może ktoś cię w końcu zauważy!
  4. :multi: Zmieniam temat :cool3:
  5. Trzymamy! :kciuki:
  6. Aleksandra, a skąd jesteś? Może udałoby się załatwić transport samochodowy? Chociaż jedna sunia byłaby już uratowana. Oni w każdej chwili mogą ją wydać na łańcuch....
  7. Nortonek się przypomina :cool3:
  8. Nikt nie szuka terierka??? Trzeba go zabrać z tej ulicy...:shake:
  9. Marko, właśnie wysłałam Ci na pw (żeby nie zaśmiecać wątku Sary) zdjęcie naprawdę dużego szczeniaka -Borysa - może się spodoba?
  10. Świetnie się czyta te relacje i ogląda zdjęcia :loveu: Sara naprawdę miała wielkie szczęście, że do Was trafiła.
  11. Dobre i to, ale tylko kwestia czasu, kiedy pies zacznie przeszkadzać i ktoś "życzliwy" zniszczy budę, a psa obrzuci kamieniami :shake: Kto przygarnie szorściaka???
  12. Pies ma dopiero ok.3 lata, a już tyle w życiu przeszedł :shake: Najpierw został wyrzucony z samochodu. Zlitowali się nad nim pracownicy parkingu, przygarnęli go, ktoś mu tam zrobił budę. Niestety, teraz parking zlikwidowano, a pies został sam. Jest trochę nieufny do ludzi, ale to zrozumiałe, bo jest tam ciągle przeganiany. Piesek jest śliczny, mam nadzieję, że szybko wpadnie komuś w oko :) [COLOR=red]Kontakt: Erka na pv lub [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][email protected][/COLOR][/EMAIL][COLOR=red], 0504874297[/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7239/1009579fu4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7843/1009580hq3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2318/1009583cz9.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos.allegro.pl/photos/400x300/12/1202/120247/12024798/120247985_1[/IMG][/URL] To na pewno przekręt!!! :mad: To jest nasza sunia Zuzia z Kielc, jej zdjęcie zostało skopiowane z kieleckiego wątku zbiorowego (link w moim podpisie), albo z Allegro, bo chyba też ma aukcję...
  14. Sabinka rośnie w oczach: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4210/sre4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/2760/s1as5.jpg[/IMG][/URL] Z ciocią: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9593/s2my0.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='erka']Mag.da, trzeba zmienić tytuł wątku. [/quote] Musimy z tym poczekać na Andzię, bo to ona zakładała wątek. Świetnie, że Sara sobie dobrze radzi :multi: Oby tak dalej!!!
  16. To świetnie, że Sara już w domu :multi: Mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuje! Czekamy na fotki :p
×
×
  • Create New...