Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [quote name='ewatr'] Mam propozycje moze by pisac tez w 1 watku kto gdzie wystawia to sie nie bedzie dublowało ???[/quote] Jest taka lista w wątku "dorosłym", w pierwszym poście u góry: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042[/url] Jeśli coś się zmieniło, to dajcie znać.
  2. Również pozdrawiamy i czekamy na zdjęcia :p
  3. O kurcze, kiepskie wieści :shake:
  4. :shake: Psiaki w wielkiej potrzebie! Zamarzną tam! :-(
  5. Podniosę szczeniory :roll: Jak tam Polocik? Lepiej?
  6. O, to dzięki za informację! Już zmieniłam w 1 poście.
  7. [quote name='dorrick']i jak tam z polotem wiadomo cos wiecej ?? [/quote] Dziś widziałam Polocika, nie wyglądał najlepiej :shake: Chorutki biedaczysko, smutny. Ale mam nadzieję, że leczenie mu szybko pomoże :kciuki:
  8. Ja mogę powiedzieć, że na pewno nie ma takiego ogłoszenia w lecznicy na Podkarczówce, u Adamskich. I nie było w okresie od 20.11.
  9. [quote name='dorrick']a moze Pongo albo Lilo ?? :mdrmed:[/quote] Wpisuję na razie Pongo, a jeśli ma już jakieś inne, to zmienię.
  10. Fiona a może zapytaj Potter, czy nie ma miejsca?
  11. [quote name='erka']Mag.do, nie wiem:roll:. Elwira mówi,że ta bardziej kudłata, ja ich nie widziałam na żywo. Może dziewczynki będa wiedzieć:roll:. [/quote] Na zdjęciu bardziej kudłata wydawała mi się Pertita, więc ją zdjęłam z 1 str. Jeśli okaże się, że to jednak była Dori, to poprawię.
  12. [quote name='erka'] szczeniaczka Wegi, czarna, bardziej kudłata.:lol: [/quote] A która to? Dori, czy Pertita?
  13. Kolejna świetna wiadomość :loveu: Oby tak dalej!
  14. Podnoszę z prośbą o pomoc dla tych biedaków!
  15. A czy Borsuczek - piesek ma już dom?
  16. Dziewczyny, przepraszam, że z opóźnieniem aktualizuję, ale nie mam już nerwów do tego muła :angryy: Bąbla próbowałam wstawić chyba z 10 razy i ciągle albo serwer jest too busy, albo w ogóle mi się nic nie otwiera :placz: Dzisiaj w końcu się udało, zdążyłam jeszcze przenieść Kajo do dorosłego wątku i znowu mi się wszystko zwiesiło :placz:
  17. A co z Miodką? Wiadomo już, czy na pewno zostaje w nowym domu? Zdejmować ją z ogłoszeń czy jeszcze poczekać?
  18. Czyli Bilbo i dwa małe Pini już pojechały? A to trzecie szczeniątko Pini to sunia?
  19. Jeśli chodzi o Borsuczki i Pestkę, to już są na stronce, a zdjęcia Niuni nie ma, więc jeszcze nie wstawiona.
  20. Tytuł zmieniony. Może coś pomoże :niewiem:
  21. [quote name='halbina'] Są gdzieś fotki tych szczeniaków Pini?[/quote] Tylko te na 1 stronie tego wątku - na samej górze.
×
×
  • Create New...