Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [quote name='erka'] Tylko,że woleliby ,żeby psiak przybył do nich po 1 listopada, bo w tym dniu będa wyjeżdżać. [/quote] To może mógłby się zabrać z Okruszkiem?
  2. No to widocznie taka już jej uroda i tyle :lol: A może masz jakieś zdjęcie nowej suni? A najlepiej wszystkich trzech ;)
  3. [quote name='Ivory'] jej waga oscyluje ok 25- 27 kg!!! Od karku do zadka wygląda z góry jak prostokąt nawet nasada ogona jest otłuszczona :evil_lol: [/quote] Jakbym czytała o moim Borysie :diabloti: Może trzeba dietkę wprowadzić? Jakaś karma light, albo mniejsze porcyjki, żeby panna nie zamieniła się w słoniątko :siara: Pozdrowienia dla całej rodzinki!
  4. Kto pomoże ogłosić Gabi? Ona nie powinna tam wracać po zabiegu :shake: Ja dodam ją na stronę [url]www.swietokrzyskie.schronisko.net[/url]
  5. Podnoszę parówkę i czekamy na zdjęcia.
  6. [quote name='erka'] Mag.do, czy jest jeszcze jakies miejsce na nią? [/quote] Tak, na szczęście ten wątek nie jest aż tak przeładowany, jak "dorosły". To wstawiam ją jako Myszkę, a jak się zmieni koncepcja, to poprawię :lol:
  7. Asiuniap szuka suni ratlerki do dobrego domu w Warszawie. Wstawiłam tam Felę, ale potrzebne lepsze zdjęcia - na stojąco. Pani chce sunię jak najmniejszą, najlepiej do 3 kg. Wiadomo, jak zapowiada się Fela? Erko, jeśli jesteś w stanie coś więcej powiedzieć, to tu jest wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7701646#post7701646[/url]
  8. Dobrze, że chociaż Meli się udało :multi:
  9. A w jakim wieku są okruszki - Fela i Mela?
  10. [quote name='Gem']Dudzia zostaje. Pani Grażyna będzie sprawdzać, czy u suni wszystko w porządku.[/quote] Świetna wiadomość! :multi:
  11. No zaglądam w miarę możliwości i tylko przeklejam zdjęcia, bo inaczej pomóc nie mogę. Nawet pisać nie mam co, więc podczytuję jedynie i trzymam kciuki nieustająco. :oops:
  12. [quote name='erka'] Mag.do, może by wsatwic któres z nich do pierwszego postu, bo ładniejsze, no i aktualne:lol:. [/quote] Już tam są :cool3:
  13. Czy Nuka jest już w nowym domu? I która z suniek z hurtowni poszła do domu, Fago czy Tessi? Chcę zaktualizować pierwszy post.
  14. [quote name='carolinascotties']kto odbierze sunię - bo "ma być odebrama" - tego nie wyjaśnia... czy włascicielka odda ją " po dobroci"?[/quote] Sprawą zajmuje się TOZ Kielce, szczegółów nie znam. Dodam jeszcze, że, jak pisała Erka, to babsko chwali się swoim postępowaniem, chyba jest z siebie dumna, że tak dobrze idzie jej "tresura" :angryy:
  15. Przywróciłam Pixi do 1 postu, ale mam nadzieję, że wyjdzie z tym domkiem od Ewelinki. :kciuki:
  16. [quote name='ewelinka_m'] p.s Klusek już w nowym domu :multi: [/quote] :thumbs::thumbs::thumbs:
  17. [SIZE=3][COLOR=Red][B]Leśna prosi o pomoc finansową![/B] [/COLOR][/SIZE]Mój przelew powinien dotrzeć na jutro.
  18. Śliczna terierka :loveu: Myślę, że szybko przypadnie komuś do serca.
  19. :shake: :shake: :shake: Jaki tytuł ma skarpeta? Wpłacę jakiś grosz.
  20. Dziękujemy Linee, ogłoszeń nigdy za wiele! Może będziesz miała szczęśliwą rękę :loveu:
×
×
  • Create New...