Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. Ja też od wczoraj nie mogę wejść na forum, a jak już wejdę, to za chwilę mnie wywala :-? W jakim wieku są Biszkopt i Fifi?
  2. Linssi, nam dzisiaj udało się podjechać po karmę, więc już załatwione ;)
  3. agat21, poczekaj na erkę
  4. Ale wspaniałe wiadomości :multi:
  5. A czy dla Neo coś się wyklarowało z tych kilku zapytań? I zastanawiam się czy może Polę, Dolara i Tobiego przenieść na dorosły wątek? W sumie żadne już z nich szczeniaczki...
  6. Koral jest też na swietokrzyskie.schronisko.net i adopcje.org
  7. Oj, to się skomplikowało :shake: Trzeba zmasowaną akcję ogłoszeniową przeprowadzić!
  8. A tu jeszcze sytuacja Korala, kieleckiego kolaczka się skomplikowała :shake:: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119809[/url]
  9. [quote name='GoskaGoska']dobrze ze Noe nie szuka domku, ale jak na zlosc nim bylo największe zainteresowanie,moze by tak podeslac do tych co sie zglosili Fifi i jej braciszka?[/quote] Pewnie, że podesłać, może się któreś spodoba :cool3: Czyli Neo ma domek pewny?
  10. Może w tytule dodać, że to prawie owczarek? Mora wygląda na naprawdę sympatyczną suńkę :loveu:
  11. Tragedia... :shake: 20 psów... Koniecznie oddzielny wątek...
  12. Mały jest na 1 str., bo nawet nie wiedziałam, że drugi raz go zabierali.
  13. Rana Dingusia rzeczywiście kiepsko wygląda, rozerwane nad samym oczkiem :shake: Ale Dinguś :iloveyou::iloveyou::iloveyou: Cudowny pies. Wspaniały charakter, cierpliwy, łagodny, zrównoważony. Naprawdę świetny psiak. No i jeszcze do tego śliczny.
  14. Jeśli dobrze pamiętam Majaa kiedyś pisała o regularnych transportach do Poznania, ale nie wiem czy to aktualne.
  15. Sarenka jest na Allegro, widziałam ją. To aż niemożliwe, żeby taka sunia tyle czekała...:shake:
  16. Transport już jest ;)
  17. No to niedobrze... biedny Dinguś :shake: oby oko udało się uratować :-( A Kaja może zjadła coś w mieszkaniu? czy to była taka przetrawiona krew?
  18. No nie mów Ewelinko, że jeszcze coś się stało... wystarczy problemów :shake:
  19. Do tego uroda oryginalna, na pewno znajdzie się amator na Szczotkę. Oby szybko!
  20. No to biegnij w górę Alf :loveu:
  21. Eliza w 1 poście są 2 pomniejszone zdjęcia :cool3: Edit: Ewelinka mnie uprzedziła :lol:
  22. Jak już będzie zdjęcie, to trzeba ją wstawić na zbiorowy jamniczy wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78792[/url]
  23. [quote name='erka'] Udało się z jamnisią, ale to był koszmar :diabloti: [/quote] No to panna z charakterkiem, tak jak mój :diabloti: Obcemu za nic nie pozwoli się dotknąć, przy szczepieniu musimy go we dwoje trzymać :cool3: za to dla "swoich" aniołek :loveu: [B]A czy są jakieś wieści o tych psach:[/B] Bokser - od Ewelinki Benia Bernardyn Olina Bleki i Misia - z ośrodka wypoczynkowego bo może one już nieaktualne i trzeba je wycofać z ogłoszeń? I czy zdjąć już tą sunię mix collie spod Skarżyska? Czytałam, że niby ma już dom?
  24. [quote name='betel']Mam taką propozycje, czy można byłoby, podobnie jak informacje o wystawionych allegro, zamieścić na początku pierwszego postu z dużum czytelnym napisem [COLOR=red]najlepiej w innym kolorze[/COLOR] odnośniki do wszystkich wątków naszych psiaków [...] [/quote] Zamieszczone ;) [quote name='beata adamczyk']czesc dziewczyny mam pytanie czy dałyście gdzieś zdjecia psa puszka z suchedniowa? bardzo proszę. bo sie bląka ciągle po parku :placz:[/quote] Jest na 1 str. wątku, na swietokrzyskie.schronisko.net i adopcje.org, a czy gdzieś jeszcze, to nie wiem.
  25. MaJa_75 wszystkie psiaki jakie mamy aktualnie na stanie są zawsze na 1 stronie tego wątku wraz ze zdjęciami. A transporty do Warszawy i Krakowa są nam często potrzebne, więc z pewnością ta informacja jest bardzo przydatna :loveu:
×
×
  • Create New...