[quote name='betel']Mam taką propozycje, czy można byłoby, podobnie jak informacje o wystawionych allegro, zamieścić na początku pierwszego postu z dużum czytelnym napisem [COLOR=red]najlepiej w innym kolorze[/COLOR] odnośniki do wszystkich wątków naszych psiaków [...] [/quote]
Zamieszczone ;)
[quote name='beata adamczyk']czesc dziewczyny mam pytanie czy dałyście gdzieś zdjecia psa puszka z suchedniowa? bardzo proszę. bo sie bląka ciągle po parku :placz:[/quote]
Jest na 1 str. wątku, na swietokrzyskie.schronisko.net i adopcje.org, a czy gdzieś jeszcze, to nie wiem.