Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. Erko, a czy mamuśka kociaków też jest do adopcji? Jeśli tak, to przydałoby się lepsze zdjęcie, bo mało ją widać.
  2. Szczotka i Alf już wcześniej były na 1 str. Teraz tylko zmieniłam kontakt.
  3. Podniosę, bo bardzo pilne! I trzymam kciuki, może to TA właściwa Pani :cool3:
  4. [quote name='malagos'] Kochani, gdzies mi wcięło watek starej suni po wypadku, ratlerkowej, ze strzaskana nóżką... :oops: Chyba od Was?...[/quote] Tu jest Muszka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10527063#post10527063[/URL] A foksia śliczna!
  5. [COLOR=Black]O taka piękność:[/COLOR][B][COLOR=#ff0000] Savana[/COLOR][/B] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/2238/p7140077it7.jpg[/IMG]
  6. Ale przykre jest to, że wszyscy pytają tylko o Savanę, bo ona jest rzeczywiście wyjątkowo piękna, o inne kotki jakoś się nie zabijają :shake:
  7. A może jako wyróżnioną zrobić taką aukcję zbiorczą, gdzie będą zdjęcia kilku psiaków aktualizowane? I do tego informacja, że jest ich wiele i obejrzeć je można na wątku - nie wiem, czy można podać link? A reszta aukcji tak jak jest.
  8. Ja kupowałam w necie, ale myślę, że powinien być też w zoologu, może w tym w Tesco?
  9. Ja polecam taki właśnie pas, można za ok. 15 zł kupić. A szelki mogą być zwykłe. Te "specjalne" niczym się nie różnią. [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7231/ferplastpasbezpieczenstxj8.jpg[/IMG]
  10. [quote name='erka']Mag.do, a o którą Misię pytasz. Ta mała od Basi może ma 2 lata. A ta terierkowata też Misia, ale nic o niej nie wiem, trzeba zapytać Fiony.22. Fruzia ma ok. 6 mies, Murzynek o. 10 mies./ tak na oko, bo on nie da sobie zajrzec w zęby na razie;)/, Birma 2 lata.[/quote] Tak, pytałam o tę malutką od p. Basi. Dzięki. ;)
  11. Sunia miała na imię Pola. Szkoda, że ona też źle trafiła :angryy:
  12. Ten na Kaczowej zna Erka i ma nr, bo tam były nasze sunie z lasu. A ja mam pytanie o przybliżony wiek: Misi Birmy Murzynka Mory Fruzi Żebyśmy wszystkie pisały to samo w ogłoszeniach.
  13. [quote name='erka'] Jakby było mało kłopotów z psami, to pani Ania przedczoraj znalazła rannego jeżyka. Karmi go na razie czymś , co dostała od weta w strzykawce, ale jeżyk ma coraz większy apetyt i chyba trzeba będzie jakieś muchy łapać:evil_lol:. A tak na serio, to będzie dzwonic do"ptasiego azylu", czy by go nie przyjęli. Jeżeli sie zgodza, to szukamy kogos , kto by go zawiózł do Ostrowa koło Chęcin.[/quote] Myślę, że przyjmą :) Właściciel, to bardzo miły człowiek. Byliśmy tam jakiś miesiąc temu zawieźć pisklę szpaka, które wypadło z gniazda u nas na podwórku. Jak p. Ania się umówi z właścicielem, to możemy go tam podrzucić. To kawałek za Morawicą.
  14. Betel wstawiłam ją już na 1 str. - Ewelinka pisała, że chyba Warta.
  15. O matko, Amber to Myszka od Rudzielca??? :mdleje:
  16. Śliczna, delikatna, przyjazna sunia i tyle czasu szuka domu... :shake:
  17. Ładne zdjęcia :loveu: Amber wygląda trochę charcikowato - nie wiem, czy tylko na zdjęciach?
  18. [quote name='zulugula']A dlaczego parę dni?[/quote] Bo jej tymczasowa opiekunka wyjeżdża: [quote name='sugarr'] Jest taka sprawa, niestety [B]sunia może zostać u mnie maksymalnie do 10 lipca[/B], potem wyjeżdżam. Długo dyskutowałam z mamą, ona zostaje z moim psem jak wyjeżdżam, ale powiedziała, że nie da rady z dwoma, niestety. Mam nadzieję, że do tego czasu jednak coś się znajdzie, ale wolę powiedzieć wcześniej, żeby potem nie trzeba było na wariackich papierach załatwiać jej innego tymczasu (tfu tfu miejmy nadzieję, że znajdzie dom!) [/quote]
  19. [quote name='sugarr'] Jest taka sprawa, niestety [B]sunia może zostać u mnie maksymalnie do 10 lipca[/B], potem wyjeżdżam. [/quote] Ojej, do 10 lipca to już bardzo niedługo... A sunia śliczniutka, dziwne, że jeszcze nie znalazła domu :roll:
  20. Fruzia już na 1 str. Erko, masz może jeszcze zdjęcie Pako u siebie w komputerze? W nazwie jego zdjęcia jest chyba słowo p s i a k, które z jakiegoś powodu jest teraz cenzurowane na dogo :cool3: i zdjęcie zamieniło się w nieaktywny link. Jakbyś mogła zmienić nazwę i wstawić tu na wątek, to dodam na 1 str.
  21. Wszystkie szczeniaki są na 1 str. A dorosłe tu, też na 1 str.: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112282[/url] [SIZE=1] Znowu zmienia się kolejność odpowiedzi.[/SIZE]
×
×
  • Create New...