Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. DuDziaczek, bo "jak nakarmisz, to się przyzwyczai i zostanie" :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. No tak, nie mogło być zbyt łatwo :shake:
  3. [quote name='eliza_sk']Numer na wątku spanielka należy do Karli, będąc z moim futrzakiem na obcięciu mówiła mi o spanielku, ale jej też go ktoś zgłosił - także będzie wiedziała niewiele więcej podejrzewam :shake:[/quote] Z tego, co erka pisała, to on jest u jakiejś pani na podwórku, więc Linssi nie powinna mieć problemu ze zlokalizowaniem go. Ja pytałam, czy to ta sama osoba go zgłaszała, żeby się nie okazało, że pomoc jest organizowana dwutorowo, bo można się wtedy "rozminąć" :lol: Ale skoro to nr Karli, to nie ma sensu dzwonić, bo ona już pisała, że nie wie nic więcej.
  4. Nie wiem, czy widziałyście, że spanielek ma swój wątek założony wczoraj przez Karlę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spaniel-kielce-122815/[/url] Jest tam podany nr kontaktowy. Nie wiem, czy to ta sama osoba, która zgłaszała go do Ciebie Erko? Żeby się nie okazało, że Linssi pojedzie, a tamta osoba znajdzie dla niego jakiś dom w międzyczasie. Może warto się skontaktować.
  5. [SIZE=2][COLOR=Black]Tak, namiary na erkę, czyli: Tel. w sprawie adopcji - 0609 890 204 [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE]
  6. Bardzo ładna sunia. Chyba większa od amstaffa? Albo tylko na zdjęciach tak wygląda.
  7. Są też oczywiście na [url]www.swietokrzyskie.schronisko.net[/url] i adopcje.org Kto może jeszcze gdzieś ogłosić?
  8. Było już kilka deklaracji wpłat :loveu: , więc pewnie się uzbiera. Oby tylko udało się sunię szybciutko przewieźć.
  9. Erka na kieleckim wątku napisała: [quote]Kochana beka zgodziła się wziąc sunię na DT:multi::multi::multi:. Wielkie dzięki beka:iloveyou:. Ale trzeba robic sterylkę aborcyjną i jak najszybcie w związku z tym zawieźć sunię do Warszawy. [SIZE=3][COLOR=red][B]Potrzebny tansport na cito!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Oczywiście zadzwoniłam do tej kobiety, która mnie o tym zawiadomiła, czy miała by jakąs możliwośc zawiezienia jej, ale skąd:cool3:. Może jedynie poprosic kogoś o przywiezienie jej do Kielc.[/COLOR][/quote] Czyli potrzebny transport i fundusze na sterylizację.
  10. [B] Kolejny dramat:placz:!!! Sunia ON-ka wyrzucona z samochodu w Górach Świętokrzyskich, na Św. Katarzynie. Wyrzucona jeszcze w zimie! Początkowo cały czas siedziała przy drodze, czekając na właściciela :angryy: , później przeganiana, obrzucana kamieniami przeniosła się do lasu i na pola.[/B] [B][COLOR=Red]To, że zrobiła się trochę nieufna pewnie ją uratowało, bo podobno miejscowi rozwiązują sprawę masowo wyrzucanych tam psów siekierą![/COLOR] [/B] :angryy::angryy:. [B]Poprzednie szczeniaki prawdopodobnie wyginęły, teraz znowu jest w ciąży, już zaawansowanej, chyba niedługo będzie rodzić:placz:.[/B] [B]Co tu robić???? Czy ktoś może jej pomóc?[/B]:placz: [B][COLOR=DarkGreen] Kontakt: 0609-890-204, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B] Przeraźliwie smutna, chyba straciła już nadzieję: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/5610/onkazkatarzynykn9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3448/onkazkatazrynyqi9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3030/onkazkatzrzynych5.jpg[/IMG][/URL]
  11. O matko :mdleje:piękna jest ta ON-ka, przypomina mi Thorę. To ja założę jej wątek. edit: już jest wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122708[/url]
  12. Tajga Od-Nowy była Łapką.
  13. Uff, nadrobiłam zaległości, zaktualizowałam zdjęcia. Mam nadzieję, że nic nie pominęłam, bo przez te problemy z wejściem na forum, trochę się tego nazbierało.
  14. To wielka szansa dla Murzynka! Oby tylko pozwolił się złapać...
  15. Jeśli chodzi o Lalę, to [B]fona[/B] i [B]agata-air[/B] też już odpowiedziały na apel :loveu: Zawiadomione jest schronisko i wet z Żyrardowa. A czy są jakieś wieści od tej pani Lali, widziała ją dziś?
  16. Ja napisałam do: agata-air, fona (która już odpowiedziała:loveu:), Hanah i Rudasek - bo takich użytkowników znalazłam na liście. I podawałam link na nasz szczeniakowy wątek, to może tam piszmy nowe wieści, jeśli będą. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37540[/url]
  17. Uf, nareszcie można wejść na forum. Tu zmiany, jak w kalejdoskopie, jutro wszystko zaktualizuję.
  18. Są też na naszej stronce [URL="http://www.swietokrzyskie.schronisko.net"]www.swietokrzyskie.schronisko.net[/URL] no i na adopcje.org Prosimy o ogłaszanie!
  19. [quote name='beka']A ja go nie pamietam. Który to pies?[/quote] To jest Oskar: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8660/080102oskarzhurtowni1qb0.jpg[/IMG][/URL]
  20. Akurat weszłam na wątek, jak wstawiłaś zdjęcia :lol: A Tobiego i resztę w takim razie przenoszę.
  21. [quote name='erka']Kasia czuje się dobrze, zjadła dziś już posiłek, jak na razie nic nie drapie:lol: . A jutro jedzie do nowego domu:loveu:.[/quote] Pojechała? :cool3:
  22. Betel, z pierwszej strony też Biszkopta zdjąć, czy zostawić? A Pchełeczki bardzo szkoda :shake:
  23. Kala taka radosna na tych zdjęciach, kto by pomyślał, że takie choróbsko ją dorwie :shake: Może jej szczeniaki też były chore...
  24. Słodziak z tego Biszkopcika :loveu:
×
×
  • Create New...