Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Hej zapracowana koleżanko! Co słychać u Baksika?:cool3:
  2. Co tak wszyscy poznikali?:-( Halo!!!!!
  3. Uff....nadrobiłam zaległości. Czekam na więcej zdjęć tej wyjątkowej paczki:loveu:
  4. Ukradli nam Jofkę! Gdzie Ty się podziewasz?:mad:
  5. Witamy!:multi: Przyszliśmy obejrzeć małą modelkę:loveu: Planujesz ściąć ją na lato?
  6. Ja nie mogę tutaj wchodzić... Napatrzę się na takie cuda i potem mam doła:placz: Szczeniaczki są śliczne - gratulacje dla Mamusi! Niech się zdrowo chowają. Today to chyba jest wyższy, prawda? Teraz rzeczywiście widać różnice pomiędzy nimi. Fotka z Miamką jest piękna:loveu:
  7. Śliczna parka:loveu: Córka ma piękne, ciemne oczy
  8. Witaj nadziejo! Przepraszam, że tak ostatnio się nie zgrałyśmy na gg... miałam małe problemy. Serdecznie pozdrawiamy Ciebie i Aviego!:loveu:
  9. Kąpiel w bidecie - pierwsza klasa!:multi: Ofi wygląda jakby leżał w gorących źródłach. Madźka, a co to za nowa dyscyplina?:lol: Torek wygląda super z tą piłką w pyszczku:loveu: Uzi to prawdziwy mały przystojniak:cool3:
  10. Kochane szkraby:loveu: I te latające, i te groźne z zębami na wierzchu
  11. Wszystkiego najlepszego dla solenizanta! Ile to już?:loveu:
  12. [quote name='Daga_i_Oskar'] [URL]http://img217.imageshack.us/img217/1863/p1131088do3.jpg[/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]cudne to zdjęcie Mikusia, bawiłas sie oświeteniem, czy tak prze przypadek ywszlo? Bardzo oryginalne :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Dziękuje:loveu: Akurat miałam szczęście, że słoneczko tak fajnie świeciło, więc dokręciłam trochę jasność i tyle. [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Madziu. Nie można już nic napisać, bo wszędzie się znajdzie podteksty :lol: Chociaż... nadal się śmieję z twojego lasku pod nosem. Ale ty się dziewczyno zapuściłaś! :evil_lol: Kiedyś nogi, teraz to. Jedna łapka, druga łapka...[/quote] Jakie nogi!:crazyeye: Nic mi o tym nie wiadomo... kolejna plotka?:mad: [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Madziu :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Interesujący musi być ten Twój lasek hihihi:evil_lol:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Tulaski dla Mikusia i Pozdrowionka dla Ciebie:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Ekhm... Mikuś wytulasiony:p [quote name='ewelina15051985'][B]Witam [/B] [B]Śliczna galeryjka twoja i Mikusia[/B] [B]Ja jestem nowa na forum ale napewno będe śledzić waszego bloga[/B] [B]Pozdrawiam i dziękuje za komentarz na moim blogu::lol::lol::lol:[/B] [COLOR=royalblue]Galeryjka mojej Fifi:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9368335#post9368335"][COLOR=royalblue]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9368335#post9368335[/COLOR][/URL][/quote] Hej! Dziękujemy za wizytę:multi: Muszę do Ciebie wpaść i zobaczyć szkraba [QUOTE]jaki dumny siedzi:loveu::loveu: [URL]http://img146.imageshack.us/img146/5527/p1261139rd3.jpg[/URL] cze zabiegana Madzia:multi:[/QUOTE] Cześć! Ale mnie ostatnio przestraszyłaś! Potem dostaniesz za swoje. Tylko wróce. I teraz cicho! Wybywam z domku i idę sobie gdzieś ze znajomymi. Nie powiem co będę robić, bo Anusia i tak przekręci:cool1: Będzie "kulturka i szacuneczek" jak to mówi nasza siostra :pepsi:
  13. [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/1309/p1261128ec2.jpg[/IMG] To by było ładne - białeczko:loveu: [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/8687/p1261129pt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5527/p1261139rd3.jpg[/IMG]
  14. Mówię nieśmiało [SIZE=1]cześć [SIZE=2]i zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcia... według mnie okropne, bo nie zrobiłam żadnego bez świecących oczu:mad: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/728/p1261121fs5.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3383/p1261123ov6.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8400/p1261126wi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/2649/p1261127kq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1448/p1261125od7.jpg[/IMG] [/SIZE][/SIZE]
  15. Teraz to zdobyłam ksywę:cool1: Dzięki wielkie! Wszystko jutro! Środę mam wolną z okazji przełożonych na jutro studniówek, więc będę mieć czas polatać po galeriach. Muszę mieć Was na oku:mad: Poza tym stęskniłam się za chłopakami i dziewuchami:loveu: Za Wami też, niech będzie!:eviltong: Zmykam na spacerek i do jutra!
  16. Przypominam, że w poście max 5 zdjęć! Pozamieniałam na linki tylko te z ostatniej strony, bo jest tego za dużo... Magda_Miki
  17. Napisali, że jedna suczka jest już sprzedana, ale być może wcześniej szukają właścicieli:roll: Oby!
  18. "WITAM MAM DO SPRZEDANIA URCZE MAŁE 4 TYGODNIOWE SZCZENIACZKI DWA PIESKI ORAZ JEDNĄ SUCZKE (DRUGA JEST JUŻ NIESTETY SPRZEDANA) WSZYSTKIE SĄ ZDROWE MAJĄ JUŻ WŁASNE KSIĄŻECZKI ZDROWIA. PIESKI MOŻNA ZOBACZYĆ W BYTOMIU.PIESKI TE SĄ ŚLICZNE !!!! NO I OCZYWIŚCIE NA MIEJSCU MOŻNA ZOBACZYĆ ICH RODZICÓW. ZAPRASZAM!!! (ZOBACZYĆ ZAWSZE WARTO) KOSZT PIESKA TO 1000PLN SUCZKA NIESTETY 1200 PLN " Spójrzcie na tą aukcję. Przecież tak małe szczenięta powinny być z matką:angryy:
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Jak dla mnie to już mamusia nie była czystym yorkiem, a dziewczynki są do niej podobne...[/quote] Prawda... Szkoda, że nie masz zdjęć ojca.
  20. [QUOTE][URL]http://images27.fotosik.pl/132/fd5c342f4df9654b.jpg[/URL][/QUOTE] Jeśli mogę skomentować to napiszę tylko, że jak dla mnie to pyszczek jest za bardzo ścięty z dołu (z tego co widzę na zdjęciu):p Ja wolę bardziej okrągłe mordki. Dodam jeszcze, że na forum nie wolno umieszczać postów - reklam. W podpisie jest to dozwolone.
  21. [QUOTE][URL]http://img232.imageshack.us/img232/4059/dscn0698ju2.jpg[/URL][/QUOTE] Ale znalazł sobie miejsce do leżenia:evil_lol: hihi
  22. I wreszcie przestała. Wróćmy do tematu o biewerach.
  23. Wpadam odwiedzić kluski:loveu: Proszę o więcej zdjęć, bo się napatrzeć nie mogę.
  24. [quote name='gaba14']One tylko tak niewinnie wyglądają ale swojego diabełka za skórą mają .[/quote] To już całkiem inna sprawa:evil_lol: Ineczka jaką ma kokardę:cool3: Pasuje jej.
  25. [quote name='abadonka']Witaj Ewa. Mój Toffi też chyba drugi jest ;)[/quote] Z tego co pamiętam to było więcej Toffików;) Chyba najwięcej. Witamy Ewę i Aksy!
×
×
  • Create New...