-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Dobla następnym razem ja wytnę:eviltong: Zmykam
-
[quote name='Patikujek']ja troszkę uszka sama zrobię ale zawsze boję się ruszać pyszczka tym bardziej że Baks się strasznie wierci i odwraca, a nie chciałabym żeby wyglądał jak wypłoch[/quote] To rzeczywiście masz trudniej. Miki na szczęście leży spokojnie:loveu: [quote name='tigrunia']Halo Madzia i Miki :loveu:[/quote] Halo!:eviltong:
-
[quote name='Patikujek']Oj Baksa tez bym musiała już nożyczkami potraktować:shake:[/quote] Szybko zarastają. Teraz boje się, że nie wyjdzie mi tak jak poprzednio:cool1: Firana już za długa, to samo z ryjkiem [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/2170/p4251619vp8.jpg[/IMG] kaczkowo - działkowe [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/5056/p5031629ki7.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4467/p5031630co0.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7073/p5031631oy0.jpg[/IMG]
-
Cześć dzioszki!:loveu: Mamy weekend! Dzisiejsze plany to kąpiel i cięcie zarośniętego już M. Jutro może morze... Zaraz wstawię jakieś fotki.
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='BIEDRONKA&ODI']Dzięki za miłe powitanie:multi:. Staram się wkleić zdjęcie ale mi coś nie idzie. Może jutro, jak na spokojnie nad tym posiedzę.[/quote] Mała ściągawka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8359596&postcount=26"]tutaj[/URL] Witamy!;) -
[quote name='Psiurka99']Czy w ciągu jednego miesiąca zdąże załatwić wszystko, żeby piesek mógł wyjechać za granice ?? I w jakim wieku musi być ??[/quote] Co do wieku to nie wiem, ale wszystkie sprawy załatwia się około pól roku. Poczytaj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46962"]tutaj.[/URL]
-
[quote name='Kasia']brakuje tu oceny D-E i Agi.[/quote] Tez tak myślę...:obrazic: To, że jest ktoś ładny to nie znaczy, że inny!
-
Biedne te nasze "psy":cool1: Dobrze, że mają NAS
-
Hihi... kochane Wy moje:loveu: M został przed chwilą przepędzony przez KOTA!!:megagrin: Zakała rodziny... Mama powiedziała, że to nie mężczyzna, ale eunuch hihi
-
[quote name='PositiveThought']ale fajowe :razz: dzienne, czyli że na dzień? ^^ a śpi w tamtym?[/quote] Tak, dzienne i jest na dole. Służy do trzymania zabawek i drzemek kiedy siedzimy razem w salonie. Czerwone to nocne:lol: [quote name='Kasia']A ta kostucha to jaki ma cel? Poduszkowy? :grins:[/quote] Raczej dodatek, bo za duża do rzucania:eviltong: Czasami służy też jako poduszka. Zrobiłam dzisiaj M rajd rowerowy. Musiałam go wymęczyć, bo jakiś taki marny był jak przyszłam do domu. Po wycieczce od razu się obudził. Grzecznie biegł obok:loveu: Teraz lecimy na spacer, bo już jęczy przy drzwiach:p
-
Hej Anusiak! Wesoło tu u Ciebie, naprawdę:loveu: Ja wolę Wenta, bo wolam szczuplejszych:eviltong: Dario foteczki cudo!:loveu: Musisz pomyśleć nad galerią. Zobacz u mnie posty nie przybywają w zastraszającym tempie, ale jakoś idzie (choć mogło być lepiej:oops:, ale to moja wina).
-
Hej! Dobrze wiedzieć, że jestem podobna do rodziców:eviltong: Z tego zdjęcia nie wiele można porównać, ale jestem raczej podobna do taty (choć niektórzy twierdzą inaczej). Z bratem nie mam chyba nic wspólnego:evil_lol: Pokaże kiedy indziej. Z ruszaniem nawet mi wychodzi... Jeszcze nie czuję tych wszystkich pedałów, kombinacji wzrokowo-ruchowych:lol: Jutro kolejny etap. [quote name='Anusia & Alutka']JA PRZYJADE, W WEEKEND PRZYJADE. I do strzecina i do koszalina, nie chcialo mi sie tego capslockowego poprawiac na male literki :eviltong:[/QUOTE] Taa... i pewnie tak jak ostatnim razem zrobisz bzium i już Ciebie ni ma. Było zdjęcie Mikucha na nowym dziennym posłanku? Jak tak to wkleję jeszcze raz:eviltong: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/492/p4191608ex7.jpg[/IMG]
-
[quote name='chemicalo']Nie, jeszcze nigdy. Już wiem jak zrobię. Poproszę fryzjerkę, żeby zostawiła, a jak mi się nie będzie podobało to potem obetniemy.[/quote] Ja też tak kiedyś zrobiłam. Najlepiej zostawić, a potem samemu obciąć. Wtedy wiesz, że jest tak jak chcesz. [quote name='anushka']a jak wycinacie włoski wew. uszka ??[/quote] Też wyrywam. Robie to przy okazji obcinania włosów na uszach. Do tego nasączam płatek kosmetyczny takim środkiem do czyszczenia uszu i wymywam małżowinę.
-
[quote name='PositiveThought']cze Madzia :grins: u nas jeszcze dużo dziczy zostało... bardzo dużo :p[/quote] Hmm... to może przeprowadzka, hę?:razz: Co Ty na to? Macie dość miejsca dla dodatkowego człeka i psa? [quote name='madziasto4']Cześć Madzia, a na swoją działeczkę już jeździcie?[/quote] Na razie byliśmy pooglądać i odpoczywać, ale już niedługo trzeba będzie pojechać skosić trawę... Może na następny weekend:p [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Madziu. Przynajmniej miałaś fajnie, bo lasek. U mnie (mieszkam w centrum miasta) o kawałku polanki dla psa to można pomarzyć. Nie dośc, że ciągle jeżdżą samochody, multum ludzi, to pozbawili nas jedynej większej trawki, bo będziemy mieli nową klinikę weterynaryjną :lol:[/quote] Przynajmniej będziesz miała klinikę, a my jakieś obskurne szeregówki:cool1: [quote name='Kasia']Cze Władziu :loveu: Nie dobrze, ze wycinają lasek. Bez lasku nie będzie już tak samo... Pokażesz reszte zdjęć, tych ludziowych?[/quote] Noo... ale jeszcze na szczęście da się przejść na dalsze tereny, które nie są wcale gorsze:loveu: [quote name='Pegaza']Cze Magda:p iii tylko tyle to rodzine tez nam pokaz:p[/quote] No dobra! To ja, rodzice i M (niestety zabrakło brata) [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7651/p5041637hz4.jpg[/IMG] Miałam zdać relację z dzisiejszej jazdy no i powiem, że było super!!:loveu: Tak mi się fajnie jechało... trochę wolno, no ale u boku jakiego przystojniaka:loveu::lol:
-
[quote name='Pysia']Normalnie ;) Nawet na fotach je rozróżniamy :evil_lol: Każy z nich jest zupełnie inny :p Jedynie wszystkie są czarne i to je łączy :diabloti:[/quote] To na pewno! Ja nigdy nie widziałam ich na żywo, więc mam trochę trudniej:lol: Na fotkach to wszystkie takie same.
-
Ale masz fajnie:razz: A polski ustny?
-
[quote name='madziasto4']Cze Anusia, przyznaję się bez bicia, że nic nie czytałam, i nie wiem o czym mowa. [B]Wyczytałam tylko coś o opijaniu[/B] matury :p[/quote] No tak! To to musiałaś wyczytać:diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
No tak, wiem:eviltong: Siedziały między Karolem:evil_lol: Edit: Dogo szaleje z postami..... -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Do Patrola Jarka :evil_lol: [/quote] Oj hihi:diabloti: -
Ja właśnie dzisiaj skończyłam czytać "Lalkę":lol: Jutro jest angielski pisemny, ale nie wiem czy Madźka pisze.
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Hej! Nie czytam tych postów wyżej:cool1: Języka tyż nie pokażę, ale się ładnie witam! Pozdrawiam! -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
Zobaczyłam u Ewy rodzinne foteczki i przyszłam po resztę:loveu: Tyle czarnulek w jednym miejscu to na pewno spotkanie było udane. Z wody do samochodu.... pytanie tylko czyjego?:evil_lol: -
Ojej jakie spotkanie rodzinne! Jak Wy odróżniałyście psy?:crazyeye:
-
Jeszcze rok i stąd zmykam:p Mikusia pod pachę i sio! Dlaczego nie przyjedziesz do Koszalina?:-(
-
No proszę jakie tutaj sukcesy hodowlane! Asiu gratulacje!:loveu: Jest się czym chwalić!