Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Hej! Wstawiłaś już zdjęcie butelkowe? Idę zobaczyć do fidlastej:cool3: Nasz storczyk zrobił kaput:cool1:
  2. Cześć:loveu: Dzisiaj zapraszamy na imprezę urodzinową. M kończy dzisiaj 4 latka! Jak ten czas minął...:tort: Solenizant zjadł obfity obiad, potem dopchał paseczkami smakowymi i teraz opala się na słońcu:loveu: Dostał też nową zabawkę do męczenia domowników
  3. No i kolejny rok za nami. Dzisiaj świętujemy [SIZE=3]4[/SIZE] urodziny Mikiego!:multi: Kruszynko wszystkiego najlepszego! Obyś zawsze był takim urwisem i czasami dał odpocząć zmęczonemu nielotowi:loveu:
  4. Hej, hej! Wpadam do się na chwilkę. Strasznie nie chce mi się pisać, ale chociaż sobie poczytam co tam powypisywałyście:eviltong: Dzisiaj jestem cały dzień na nogach - najpierw 4h na zakupach, potem 2h w spożywczakach itp. Muszę odpocząć, a potem zabrać się do [SIZE=1]książek:cool1: [SIZE=2]Buziaki!:loveu:[/SIZE] [/SIZE]
  5. Słodka czarnulka:loveu: Jeszcze raz proszę o usunięcie nadliczbowej ilości zdjęć w poście. Max. 5!
  6. Już zamieniłam na link. Słodka kruszyna:loveu: I jaka kolorowa.
  7. [quote name='madziasto4']Takie coś mam [URL]http://www.domzdrowia.pl/58956,trix-przyrzad-do-usuwania-kleszczy-1-szt.html[/URL] A te szczypce to Ci jutro ufocę i pokażę. Jak nie zapomnę :eviltong:[/quote] Hmm...muszę pomyśleć. Czekam na szczypce:p [quote name='Pegaza']Cze Madzia:p Władka specjalnie poszukałam Ci na allegro [URL]http://www.allegro.pl/item370358208_szczypce_kleszcze_urzadzenie_do_usuwania_kleszczy.html[/URL] ja mam to cudo w domu i wczoraj mialam okazje tym wyciągac i super poszlo wyciągasz go zywego bez problemu w sekund 5 a to tez chyba jest dobre.. tak mi sie wydaje [URL]http://www.allegro.pl/item369472210_otom_haki_rewelacja_do_usuwania_kleszczy.html[/URL] [/quote] Te pierwsze ciekawe, ale te drugie to są do wyrywania już opitych... jednodniowych to nawet nie łapią. Wiem, bo widziałam w sklepie:roll: [quote name='madziasto4']Czuję się tak jak przedtem, ale nareszcie wyrobiłam, bo tak się wybierałam do Urzędu jak sójka za morze :evil_lol:[/quote] Ja tak samo... niedługo miną 2 miesiące, a ja nawet zdjęcia nie zrobiłam:lol: Jutro mam plan iść. Aparacik fajny:cool3: Ostatnio też sobie przeglądałam lustrzaneczki. Spodobał mi się olympus e330. Na razie to ja nie potrzebuję lepszego aparatu, bo nie mam czasu focić:lol: Kiedyś chce się zabrać za jakieś kursy cy cuś Torowirówka super! Hahahaha:evil_lol:
  8. [quote name='tigrunia']Halo Halo Władka:multi: znów byłam w twych terenach :evil_lol:[/quote] and?:eviltong: Służbowo? [quote name='Pegaza']Cze Wladka:p jakiego fajnego masz hipcia noo Pomysłowy parasol- kocyk zalozony na lezak :lol: heh to tej trawy masz duzo hehe[/quote] Noo hipcio jest świetny - taki mięciutki:loveu: Z trawy proszę się nie śmiać:eviltong: Kiedyś będzie taka jaka być powinna! [quote name='Kasia']Cholewcia, tu też nie widzę zdjęć...:placz: W domku se poogladam. Dobry Władziu :loveu:[/quote] I jak? Hej!:loveu:
  9. Hej! Zdjęcie z podpisu usunęłam, galerię też:p Sama musisz pousuwać zdjęcia w postach - tych co jest więcej niż 5.
  10. Magda

    Galeria Fidlastego

    Poka, poka:multi: Ciekawe jak wyszło. Kiedyś Daga zrobiła taką tapetę z mordkami naszych yorasów. Też fajna:loveu: Kasiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy!!:Cool!: DE również!
  11. [B][COLOR=Red]Witam! Przed założeniem galerii należałoby przeczytać regulamin forum - szczególnie pkt.10. Proszę się do niego zastosować. Podpis też jest o wiele za duży! Max 500x100. Jeśli będziesz mieć trudności ze zmianą to chętnie pomogę. Na koniec napiszę, że poprzednią galerię usuwam, bo dwie nie mogą być. To wszystko z mojej strony;) Wpadnę zobaczyć zmiany. Pozdrawiam! [/COLOR][/B]
  12. Ja nie umiem wyrywać tego cholerstwa... zawsze zostanie głowa i trzeba ją wydłubać:shake: Muszę poszukać jakiegoś przyrządu. Możecie pokazać te co macie?
  13. [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Madzia. Połączone z opalaniem? Jakoś nie widzę, żeby Mikuś się opalał :lol: Niech bierze przykład z Ariska, a też będzie taki ciemny :diabloti: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Idę popatrzeć na Mikusia z butelką...[/COLOR][/SIZE][/quote] Ja się opalałam:eviltong: Co do opalenizny to M nigdy nie będzie ciemny - jedynie różowy:lol: [quote name='madziasto4']Cześć Madzia, bratnia duszo, my też pracowicie spędziliśmy te 4 dni, a trawa niebawem będzie posiana i u nas :multi:[/quote] Daj no pyska!:calus: Dobrze wiedzieć, że ktoś też pracuje:loveu:
  14. Mam nadzieję, że znajdzie prawdziwy, kochający domek;) Trzymam kciuki!
  15. Gosiu dlaczego on szuka domu? Co było nie tak u poprzednich właścicieli?:roll:
  16. Hej! Nareszcie jezdem:p Ja już storczyka nie mam, bo mama postanowiła go ciachnąć i został sam badyl... niestety nie wypuścił nowych pędów:evil_lol: KAPUT! Się zmęczyłam tym łażeniem. Reszta jutro:loveu:
  17. Jesu ile on ma zabawek:crazyeye: Miki nie patrz, bo mnie jeszcze zamkną za znęcanie się nad psem... Kraków super! Szkoda, że tak mało zdjęć, bo chętnie bym sobie przypomniała. Dawno nie byłam:loveu: Lecę dalej!
  18. No proszę, teraz Fasti będzie podbijać ring:loveu: Ciekawa jestem jak sobie Adam z nią poradzi. Może odkryje w sobie jakieś nowe talenty?:lol:
  19. [quote name='PositiveThought'] gdyby mnie ktoś tak kochał... jak mi sprężyna wyskoczyła z materaca, to pół roku czekałam na nowy :( :evil_lol: [/quote] Biedna... trzeba było mówić! Pożyczyłabym jakiegoś dmuchańca cy co... Matuś boi się butelki hihi:evil_lol: Pustej też?
  20. I niedzielnie:loveu: [quote name='Sara_i_Aris'] Wstyd mi, że tak długo nie zaglądałam do was :oops: Pseplasam :oops: [/quote] I bardzo dobrze! Ma być wstyd!:diabloti: Za mnie też się możesz czasami powstydzić, bo ja nie lepsza... [quote name='Anusia & Alutka']szkoda ze Wladka nie beirze z niej przykladu. moze by w koncu dogo zaczelo normanie chodzic. :roll: [/quote] Jakieś wąty?! Zażalenia proszę wrzucać do specjalnej skrzynki z tyłu monitora. Zostaną rozpatrzone w najbliższym czasie:diabloti:
  21. [URL]http://img132.imageshack.us/img132/5661/98769635on3.jpg[/URL] Ach te kolorki:loveu: Nasza cudna kruszyna! Pozdrawiamy wieczorowo! Niestety koniec wolnego i trzeba brać się do pracy:cool1:
  22. Aaa... w środę. To dlatego takie pustki na dogo:evil_lol: Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać...tak...........cicho:-( Karteczka fajna, ale to już słyszałaś, Alutka goła, to też słyszałaś:cool1: No to pozdrowienia!
  23. Hej:eviltong: Ja po polskiemu, a co! Madźka siedzi pewnie na działencji, kopie rowy i takie tam podobne:evil_lol: Chłopaki będą mieć raj. Gratulacje zakończenia matur! WAKACJE!:multi::multi:
  24. Wiedziałam, że yorczek! Wiedziałam!:sweetCyb: Czekam z niecierpliwością na wiadomości i zdjęcia! Tylko nie za długo!:loveu: Kolejny maluch w rodzinie. Pozdrawiamy!
×
×
  • Create New...