-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Dobry pomysł z tymi zdjęciami. Musimy się umówić co do jednego rodzaju butelki i każdy wstawi taką fotkę. Można będzie sobie porównać wielkość naszych yorasów:razz: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Ja wolę Żywiec Zdrój[/COLOR][/SIZE]
-
Przyszłam zobaczyć zwierzaki, pośmiać się z malucha i życzymy dobrej nocki:loveu:
-
[URL]http://images34.fotosik.pl/253/5e1432c0534b7111.jpg[/URL] Niesamowite:crazyeye: I żaden nie protestuje.
-
[quote name='Kasia']Takie może być...? :evil_lol: [URL]http://img379.imageshack.us/img379/59/tndsc01071iv1.jpg[/URL][/quote] Buahahahaha no pewnie! Co to się teraz porobiło... takie dzieci do pracy zaciągać:shake: Nie był chyba zadowolony/ albo skoncentrowany
-
[URL]http://img380.imageshack.us/img380/7411/img0249qs5.jpg[/URL] Aaa!! Świnia!:loveu: Przypomniała mi się moja.... w czerwcu będzie rok:-( Wiedziałam, że obetniesz Ariska! Ha! Tak się cały czas broniłaś, że jemu nie pasuje i tak dalej....:eviltong: Fotki fajne
-
Oj! Jakie sliczne panienki:loveu: Fryzurki pasują jak ulał, a do tego kiteczki -> prawdziwe dziewuchy. Kurka zabieram Mikuchna i jedziemy do Was. Macie miejsce?
-
[quote name='Anusia & Alutka']ATka to moze wcale nie byl sen, ino lezalas natrzaskana jak Wladka nie przymierzajac... [/quote] Ćwinia! Miałaś nie mówić!:placz: Hej Kasiu i Fidelku! Stęskniłam się za Łukaszkiem i jego pysiem:loveu:
-
Hej! Fotki fajne, ale mało! O! W związku z powyższym to się nie wypowiadam:p Moja poopa tylko dla wybranych, więc się ciesz:diabloti: Idę looknąć sukienkę
-
Długaśne:razz: Takie dłuższe, mikusiowe wydanie.
-
[quote name='PositiveThought']witaj Magdaleno Ty :loveu: dziś doszłam do wniosku, że wszystkie Madzie, które znam, są beznadziejne. oprócz Cię, znaczy się :grins:[/quote] Dzięki:cool1: Atka masz normalnie krechę u mnie!! Naogladałam się zdjęć Torka i Masterka w wodzie, w kwiatkach, we zbożu, we leżaku i we mikusiowym posłaniu!:loveu: Ksero! Ksero!:eviltong: ale fajne wyrko, nie? Jest gdzie łepek położyć
-
[URL]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/mt2008/P1120253.jpg[/URL] A co Torek robi w łóżku Mikiego? Hę?:mad: [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/5524/p4120004to2.jpg[/IMG]
-
Hej! Czeźwa jestem, wszystko gra:loveu: Tylko jakoś takoś się do szkoły nie chce iść... hihi myszy tańcują gdy kota nie czują:diabloti: Lecę do Was:loveu:
-
No nie?:placz:
-
[quote name='Anusia & Alutka']No cili prawidlowo, jak siscy. A ile bys chciala zeby mial?? [COLOR=PaleTurquoise]oj godzina wczesna...[/COLOR]:oops:[/quote] Ups :ices_bla::diabloti: [quote name='PositiveThought']dla Władzi jeden to za mało :cool1: [/quote] Ekhm... Władzi się nie boisz?:mad: [quote name='madziasto4']Cze Władzia bidaku:loveu:[/quote] Cze!:loveu: [quote name='Aga76'][COLOR=PaleTurquoise] pociebne koleżance som [/COLOR][/quote] [quote name='Aga76'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37800&page=154[/URL] tutu :cool1:[/quote] Napisałam do niej PW. Będziemy działać:p [quote name='Pegaza']Cze zębolu:p Władka a ja Cie posle na przeszpiegi do sklepu jubilerskiego w Koszalinie bo mi sie tam pierscionek podoba:loveu:[/quote] Tak? Jaki? Mogę pójść na zwiady:razz: [quote name='tigrunia']D-E chyba wiem o jaki sklep Ci łazi :evil_lol: Ja tyż sie zakochałam w jednym pierścionku właśnie z jubilera Koszalińskiego :loveu: Ojj jaki cudny .. szukam .. Mam :multi: [URL]http://www.allegro.pl/item329470608_pierscionek_zloty_nowy_swarovski_cudo.html[/URL][/quote] Rzeczywiście ładny:loveu: Jaka cena! [quote name='Kasia']Dobry Władziu :lol: Jak ósemki?[/quote] Cały czas tak samo... łykam tabletki przeciwbólowe jedna po drugiej:cool1: Naturalna dieta odchudzająca. [quote name='PositiveThought']puk, puk [COLOR=paleturquoise]i 10 znakuk[/COLOR][/quote] hej!:loveu: M&M'sy zostają same na 4 dni! Hura!:multi: Tak sobie myślam co będę robić (będziemy)
-
[quote name='koregra']witam :oops: Ja też mam problem z tymi zębolami :cool1: Mi wyłazi i wyleźć nie może bo nie ma miejsca wybija się pod siódemką i bokiem wyłazi :angryy:[/quote] Bidy z nas:-( Uwierzysz, że ja mam jeszcze dwa mleczne zęby? Przez geny... mój brat ma 25 lat i ma jednego:cool1: [quote name='Aga76']Cze Madzia Zębowa :cool1: [COLOR=paleturquoise]Władka znasz jakąś wolontariuszkę z koszalińskiego schorniska?[/COLOR][/quote] Hej! Znam na forum. O ile pamiętam to są trzy dziewczyny. A ciemu?
-
Przyszłam nacieszyć oko i nawet Killerka zastałam!:loveu: Dobrze, że yorki mają jeszcze instynkty we krwi. Mój przerzucił się na latające po działce ptaki. Żal mi go...:diabloti: Ballada miała pielęgnacje jak prawdziwa dama.
-
śmiej się śmiej:-x [QUOTE]Mi jak się 2 ósemki na raz wyżynały to kilka nocy z bólu nie spałam :shake: Nic nie pomagło, żadne tablety. Cze Władziu :loveu:[/QUOTE] Mi też się dwie wyżynają, ale ta prawa jest bardziej zaawansowana... dobrze, że mam ibuprom w domu, bo nie wiem jakbym sobie poradziła bez.
-
Hej! Fidelek szybko zarasta. Jeszcze niedawno był takim golasem:loveu: Zetnij go. Co się będzie chłopak męczył w te upały, a Ty odpoczniesz od brudu. Też zauważyłam, że Fidel wyjaśniał... może to od słońca? Ja też zawsze jestem jaśniejsza w lato:lol:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Hej! noclegownia hihi:eviltong: Kasiu jaki śliczny awatarek:loveu: -
Pogoda nadal ładna. Nawet po Twoim wyjeździe:eviltong: BE ja nie wiem... może na zdjęciach wygląda jakby miał gęste włosy, ale tak naprawdę to ma bardzo delikatne i nie mam żadnego problemu z czesaniem:roll: Teraz to wyczeszę go raz na jakiś czas i wystarczy. Obcięłam tylko mordkę i firanę, resztę zostawiłam tak jak było. Zostałam dzisiaj w domu, bo wyżyna mi się ósemka i wyglądam jak po walce bokserskiej:placz:
-
[URL]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/mt2008/P1120565.jpg[/URL] Master wygląda jakby był w szoku:evil_lol: Dalej nie wejdzie
-
BIEWERKA litości! Zredukuj przynajmniej o połowę ilość emotek umieszczanych w Twoich postach:mdleje: Nie mogę tego czytać...
-
[quote name='madziasto4']Ooo Miki z ptakiem :multi: :evil_lol:[/quote] Noo... nie?:razz: [quote name='Kasia']A widziałaś jaki ten ptak czysty? :evil_lol: Tam gdzie sięga pysek Mikowy jest czysty a reszta czorna![/quote] Kurok przechodzi różne próby i szkoły przetrwania. Nie ma sensu go myć:diabloti: Cudna pogoda!:loveu: Od poniedziałku mają być ponoć upały nawet ponad 27 stopni:crazyeye:
-
Mmm... cudo!:loveu: Te kolory. Z początku myślałam, że to Oskar:lol:
-
[URL]http://images28.fotosik.pl/210/4f4a26f6f06cd20d.jpg[/URL] Ale słodycz:loveu: Ślicznie wygląda w tej fryzurce. Zdecydowałaś już czy ściąć kitkę? Resztę skomentuje w galeriach:eviltong::loveu: