-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='Jagódka&Uzi']Obiecuję poprawę!:diabloti: Tak to Fatty:p[/quote] To ja skopiuje cały pierwszy post i będzie cacy:p A masz może jego zdjęcie? Który to model? [quote name='madziasto4']Spóźniłaś się Władka :evil_lol: To fotelopodobne coś jest bombowe :loveu:[/quote] Niet! Toś Ty taka małpa szybka jesteś:mad: Chciałam zamówić fatty już rok temu, ale jakoś tak się plany pozmieniały. W sobotę zamówiłam na allegro i czekam. Wybrałam model 3XL beżowy + pufa gratis:loveu: Już się nie mogę doczekać.
-
Hahaha Kasia majstersztyk:diabloti: Pokaż Fidelka, no pokaż... Madzia dawno nie widziałam Torka i jak w morde strzelił on się znowu zmienił! Już myślałam, że zostanie z niego taki ciemny diabeł, a tu proszę jak nas zaskakuje:loveu: Co Master ma na szyi? To żółte to obroża?
-
Hej! Ja jestem twarda nie miętka i trzymam opaleniznę do następnego lata:diabloti: U nas drogo za solara... powyżej 1zł/min. Zrobiłam sobie dzisiaj zdjęcie rtg nogi, wieczorem do lekarza i liczę na zwolnienie z wf do końca roku:loveu: Trzymać kciuki! proszę pozdrowić Fidelka i małego.
-
Pierwsza!:eviltong: Wszystko pięknie, tylko max. 5 zdjęć w poście hihi Chciałam zapytać, czy ten worek to fotel fatty?:razz: EDIT: Madźka! Ja byłam pierwsza!:mad:
-
Cały czas jestem:p Nie wiem jakim cudem uciekły mi dwa dni... hmm... Wczoraj oglądałam Potop! 5h męki:mdleje: Sama bym lepiej zrobiła ten film, ale był nawet, nawet. Na rozluźnienie porobiłam trochę zakupów na allegro i teraz sobie czekam:loveu: Idę pichcić kurki do obiadu, Pa!
-
Kasiu nie ma co znikać! Czas leczy rany i może kiedyś pojawi się w domu jakaś mała istotka? Pozdrawiam cieplutko:loveu:
-
[quote name='Agata_B']Miała być śliczna sunia z rodowodem za 1500.[/quote] Wierzę, że kiedyś na pewno będziesz taką miała. Może jak będziesz starsza?:razz: Tymczasem wałkuj rodziców ile wlezie. Ja to miałam nawet ataki płaczu:diabloti: Pomogło też to, że kuzynka dostała yorka. U mnie uległa najpierw mama, a potem to już z górki.
-
Pierwsze ścięcie chyba dla wszystkich było najgorsze:) Sama pamiętam jak się wzbraniałam, a o ścięciu kitki to nawet nie mówię. Teraz to tnę gdzie mogę.
-
Hej Kasiu! Biedne Wy moje z tymi babami:mad: Benio nic się nie zmienił:loveu:
-
[quote name='Kasia']chiba BIEDNY :evil_lol:[/quote] Cicho! Najpierw miało być do Darii, a potem napisało się o M=A:evil_lol:
-
Hmm... coś Ty mogła wymyślić:hmmmm: OMANCA CAMONA TICA JETICA
-
Kasiu zaraz padnę!:evil_lol::evil_lol: Biedna M=A. Został mu ryż:diabloti:
-
Ja też pomogę! Dawaj!
-
Hahaha jak ja uwielbiam nasze wieczorki!:evil_lol::evil_lol: Para nastolatków tańcuje na przyjęciu. Nagle dziewczyna puszcza bąka, nie wie jak ma zareagować, więc przybliża się do chłopaka i szepcze: - Mam nadzieję, że zostanie to między nami, Na to chłopak: A ja wolałbym, żeby się rozeszło. Kawał opowiedziany przez mojego wujka:lol:
-
[quote name='tigrunia']Cze Władka :multi: No bo Miki to mi się wydaje, że bardziej taki zadbany od tego Gizmo. Jess tyż warczy na maluchy :p Gratka się za Jess ugania wiecznie no a Jess się wtedy denerwuje :razz:[/quote] Gizmo ma problemy z oczkami, a po naszym wyjeździe miał atak padaczki:-( Ma 6 lat, więc nie jest taki stary... szkoda mi go. Najważniejsze, że jest kochany!:loveu: Egoiści:evil_lol: Za rok jak się Miki spotka z dużym już Edziem to będzie zabawa na całego
-
[quote name='Kasia']wysłać. priorytetem! :loveu:[/quote] Lajsne tylko stempel na czole i już śle:diabloti: [quote name='Aga76']Madzia nam zwariowała :megagrin: Tylko miotłę wypoleruj![/quote] Mój Nimbus 3000:evil_lol: [quote name='ewa2909']Nowoczesne czarownice lataja na odkurzaczu.!!!!!![/quote] Za krótki wąż:mad: [quote name='Pegaza']Cze Madzia:p Wiem ze to rodzina Twa.. ale Miki jest ładniejszy od tego Gizmo:p a ten maly to chyba tą koszuline ma z leksza za wielką:evil_lol:[/quote] Miki to jest jedyny w swoim rodzaju:p Wiadomo! Koszulina za duża - kupiona w lumpie:lol: Miał ją na chwilę, bo było mu za ciepło
-
PARSONRK przypominam, że w poście można umieścić max. 5 zdjęć;) Bardzo fajne spotkanie! Dogoterapia:p
-
[quote name='Aga76']Gdzie latać, na łopacie? W róziu mu do pysia :loveu:[/quote] Na miotle (jak to kiedyś napisała Madźka:diabloti:) Bawię się w Boga na dogo hihi
-
[quote name='Kasia']bo Kasia pamięta co chce...:p 3 głodomory ale najlepszy ten co sie najbardziej wychyla :loveu: nie wyjadali se z misek?[/quote] Zapakować i wysłać?:evil_lol: M wyjadał:lol: Na koniec mył wszystkie miski do czysta
-
[quote name='ewa2909']A tutaj to cos sie rozmnozylo?czy jak? bo ja chyba nie w trmacie jestem.Mikus jak zwykle sliczniutki.[/quote] To są pieski z naszej rodziny. Srebrny to kuzyn Mikiego (z tej samej hodowli), a "mały" to nowy przybysz [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]raczej duuuży jak na yoreczka, ale zobaczymy co z niego wyrośnie[/COLOR][/SIZE] [quote name='Aga76']Ale ogonów :evil_lol:[/quote] Niom. Najstarsze lubiły się najbardziej, gorzej z małpiszonem, który ma bzika:lol: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5619/p8212214zs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/830/p8212217va7.jpg[/IMG] Gizmo [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9594/p8222226aj7.jpg[/IMG] Typowa reakcja Mikiego na malucha, niezadowolona mina i uszy do tyłu... jak się mocno zdenerwował to warczał:eviltong: [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7320/p8212219zl1.jpg[/IMG] koniec na dzisiaj, idę polatać:loveu:
-
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8425/p8212203cv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3681/p8212204py8.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/8302/p8212205cz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/5367/p8212207az5.jpg[/IMG] drzemka po obiadku:loveu: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5043/p8212213ly3.jpg[/IMG]
-
zmokła kura, nie wiem czy już była:lol: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9652/p8172193jj5.jpg[/IMG] pierwszy bohater, Edi [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4938/p8212195cj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6900/p8212197gr8.jpg[/IMG] jeść, jeść [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/438/p8212198en8.jpg[/IMG] cała trójeczka głodomorów:loveu: [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/8261/p8212201um8.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']No, ciekawe co ja będę mówić po egzaminie. I ciekawe czy zdam za pierwszym razem :diabloti: Kąpiele ze skrzypem są zdrowe, w ogóle skrzyp ma właściwości lecznicze, to go wykorzystajcie, skoro już rośnie dziad :evil_lol:[/quote] Zdasz, zdasz. To musi być Twoja jedyna, idealna jazda w życiu:diabloti: Potem róbta co chceta hihi Chcesz trochę?:razz: [quote name='tigrunia']Cze Wladzia :loveu: Właśnie żeś mi przypomniała, ze ma Jess tyż ma wściekliznowate napady :angryy: Muszę zajrzeć w książeczkę bo jakoś we wrześniu ja szczepiłam :roll:[/quote] My już po, dzielna ma mysza teraz śpi:loveu: U weta spotkałam nane, ale szkoda, że tylko "cześć, cześć". Pogadałabym sobie... Spieszyłam się. [quote name='PositiveThought']Władzik :loveu: Czekamy na te fotki :razz:[/quote] Już idą zgodnie z obietnicą:p Na początek te z domu [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8342/p8132181or2.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7670/p8132182vd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/2363/p8132188ku8.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4950/p8132189ow1.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7939/p8132190lx6.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']Mikulina Wam pomoże :grins: My też trza będzie to na łopatach przylecimy i przekopiemy gdzie czy komu trzeba :diabloti:[/quote] On tak... przynosi tylko pod nogi piłkę z dzwoneczkiem i wszystkich denerwuje tym swoim spojrzeniem:lol: Dawajcie! Mam dwa tygodnie pusty dom i przyda się trochę pomocy (i towarzystwa):loveu: [quote name='madziasto4']Ja nie trawiłam, to i nie czytałam...:oops: Przeczytałam tylko te, które mnie zainteresowały (na palcach takie policzyć:evil_lol:, ale były) Wiesz, jak się jest juz po, to się niby mówi, że matura to nic, ale ja bym nie chciała drugi raz przez to przechodzić. Może matura i jest niczym, ale procedury są tak poronione, te idiotyczne klucze, konieczność wpasowania się z odpowiedzią do określonej odpowiedzi z klucza jest czymś niepoważnym :niewiem: Po prostu skaczę z radości, że mam to dziadostwo za sobą. I zdane. Trawa padła, a chwastom pewnie nic :evil_lol:[/quote] Ja raczej staram się czytać, bo jakoś nie umiem wtedy zrozumieć faktów, o których jest mowa na lekcji. Nie przeczytałam "Nad Niemnen" (nawet zadanych fragmentów). W zamian przeczytałam w wakacje dwie bardziej nowoczesne i jednocześnie wulgarne książki:diabloti: Wierzę. Do prawa jazdy też już bym nie chciała podchodzić po raz kolejny...:shake: Żebyś wiedziała! Skrzyp rośnie jak nic:angryy: [quote name='Aga76']Uuu choloba :shake: Madźka marsz do łopaty[/quote] Wczoraj tak robiłam, ale dzisiaj mieliśmy pomoc w postaci chłopaków z pracy. Kilka godzin i wszystko wykopane:multi: [quote name='Kasia']Łukaszek by Wam pomógł kopać i grabić. On uwielbia takie duże narzędzia i cieżkie prace :loveu: Musicie sobie sprawic takiego pomagiera Dobry[/quote] Dawaj go tutaj! Mamy na osiedlu tyle dzieci, że na pewno się zakumpluje:razz: [quote name='tigrunia']Hihi dobre :evil_lol: Tylko kto ma go sprawić ? Władzia przecie za mloda jeszcze :evil_lol:[/quote] [quote name='Kasia']za młoda? nieeee....:p może rodzice? a może brat? [/quote] [quote name='tigrunia']Rodzice za starzy pewnie :evil_lol: A brat starszy je czy młodszy? Może on? [/quote] [quote name='Kasia']brat starszy. kiedys Go nawet pokazała - troszku do Zakościelnego podobny był :lol:[/quote] [quote name='tigrunia']Hmm.. ja nie pamiętaju A dziołche ma ? Władka dalej! Poganiaj brata niech coś zmajstruje :megagrin:[/quote] Hihi brat będzie na pewno pierwszy (oby!:evil_lol:) 7 lat starszy, niedługo pewnie się zaręczy. Kasia jak zapamiętała podobieństwo do Zakościelnego fiu fiu:razz: [quote name='AlKil']dzień doberek! Wpadłam zobaczyć co u Was słychać...[/quote] U nas słychać tylko robotę. Na szczęście idzie weekend:loveu: [quote name='Pegaza']Atka mow za siebie ja sie z lopata do Wladzi nie wybieram noo ewentualnie na kawe moge wpasc ale bez lopaty... ach ten tata chwasty niech se rosną to mu przeszkadzaly no i masz ...:evil_lol:[/quote] Zapraszamy!:loveu: Mogą być nawet dwie kawki. [quote name='Aga76']Cze Władka :loveu: na pustkowiu...[/quote] Hej mieszczuchy!:eviltong: No no... jutro idziemy na szczepienie przeciw wściekliznowatej agresji. Zdjęcia pozmniejszane i czekają na pokazanie. Wszystko jutro! Do "zobaczenia":loveu:
-
Już pozamieniałam;) Max. wymiar zdjęcia 640x640