Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple] Ide go troche rozruszać :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Biedny Oskarek, nie dadza mu spokoju:shake::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Teklunia'] Och ta mokra morducha:loveu::loveu:
  3. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Twój Mikus jest zdecydowanie drobniejszy od mojego łysolka :lol: :lol: i kolorkami sie różnią, a tak to sa identycznie obcięci :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Musze skombinowac wage i w koncu go zwazyc....... (Nasz weterynarz nie posiada takiego sprzetu:shake:) Moze pozwola mi go zwazyc w sklepie zoologicznym na wadze do jedzenia:evil_lol: A te kolorki to zupelnie inne:lol: Niby ta sama rasa, a taka roznica
  4. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a kokardek mamy około 10 i w tym roku wyjątkow zadnej nie kupowałam, bo nic mi nie wpadło w oko ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Mnie sie wlasnie bardzo podoba ta czerwona. Mikiemu by pasowala do jego blond wloskow:cool3: Co tam Oskarek porabia? Jego kolega zjadl obiad i zmusza mame do trzymania kosci:evil_lol:
  5. [quote name='Teklunia']Dziewczynki, Tenek chyba po prostu ma dosyc pozowania do zdjec za darmo... Pokaze twarz jak dostanie smakolyka ;) Moze byc? No to czekamy na wiecej:eviltong:
  6. [quote name='g_o_n_i_a'] [B]Madziu[/B], za chwilkę idę na spacerek w towarzystwie Fabiana i Justyny, wiec mysle, ze beda jakies zdjęcia, ale jutro. :evil_lol: [/quote] Ty czekalas na zdjecia Mikiego to ja poczekam na twoje zdjecia:evil_lol:
  7. [quote name='PIKA']Ja Ci nie chcę nic mowic, ale Gajka na Coco wyraźnie poluje :evil_lol:[/quote] Mam takie same wrazenie:evil_lol: Jak sie dogaduja ze soba? Kloca sie?
  8. [quote name='Gosiek']Madziu - Miki jest slicznym golaskiem :p Bardzo mi się podoba taki łysolek... i ten pędzelek na ogonku też :cool1:[/quote] Milo mi to slyszec:oops: Myslalam, ze nie bedzie mi sie podobalo, at tu takie zaskoczenie.
  9. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/10/61n9iananldvcknq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/46/o3vn94ool2yzn03j.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Az sie nie chce wierzyc, ze to juz wiosna. Za oknem pada snieg, a Gosia pokazuje takie fotki:placz:
  10. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8418/p10101006mg.jpg[/IMG][/URL][/quote] Elegancik z kokardeczka i szelkami:loveu::loveu: Musz eupolowac jakies kokardki na wystawie:roll:
  11. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]My też zostawilismydłuższe włoski na ogonku i teraz juz nie bedziemy go obicicnac tak jak za drugim razem na króciutko [B]bo mi sie podoba jak on wachluje ta choragiewką[/B] :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Dokladnie! Tak sobie teraz patrze na nasze stfforki:lol: [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/6400/p10100921mp.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2484/dsc008332xz.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2433/p10100939bp.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8045/dsc008193bm.jpg[/IMG] Podczas zabawy mozna by ich bylo odroznic:evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Teklunia'] A dzisiaj serwer zachowuje sie troszke lepiej - tylko 2 razy mnie nie wpuscil ;)[/quote] Ooo.....a mnie o dziwo zostawil w spokoju:evil_lol: Ma sie to cos:eviltong:
  13. [quote name='Teklunia'][B]Wreszcie sie odczekalismy MIkusia w nowym wydaniu[/B] :) Fajnie wyglada i ma taka smieszna kitke na koncu ogona... Moze nia kurze scierac ;) [/quote] No widzisz, czasami warto poczekac dluzej:lol: A co do ogonka to rzeczywiscie taka szczota:evil_lol: Ale niezle sie komponuje z reszta ciala
  14. [quote name='basiulka22tychy']no faktycznie przeoczylam :( ale slicznie bardzo mi sie podoba a jak ladnie podwozie przyciete :):):) super :)[/quote] Dziekujemy:oops: Gdyby byl aparat na stale, zdjec byloby wiecej. Mam nadzieje, ze sie to zmieni na lato.... ma juz ponoc byc:roll:
  15. [quote name='AlKil'] Bardzo sie cieszę, że sie Wam spodobała!!!:oops: :oops: :oops:[/quote] No pewnie, ze tak! Szkoda, ze wczesniej jej nie zalozylas;) Czekamy na jutrzejsze fotki:multi:
  16. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]My płaciliśmy za obcięcie + kąpiel 40 zł ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Ooo.....to my bez kapieli 50:roll: No, ale co mialam zrobic, nie zapalcic?:evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]No tak fryzurki baaardzo podobne, tylko Oskarcio zdecydowanie ciemniejszy hihi, ale oba pieski przesłodko wyglądaja i szkoda, ze razem się spotkac nie mogą :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] No ja tez bardzo zaluje.......:placz: Na pewno by sie dogadali. Moze jak przyjedziesz na swiatowke to go zabierzesz ze soba:cool3: Bo my bedziemy razem na 100% o ile nas wpuszcza:lol: I kolejne zdjecia: [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/3011/dsc008204rm.jpg[/IMG] Swinka kolegi:evil_lol: Prawie taka sama jak Miki [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/2162/dsc008211lg.jpg[/IMG] I piszczacy jezyk;) [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/8986/dsc008222nj.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]A powiedz Madziu ile płaciliscie?? W sumie pieski miały podobnej dlugosci wloski, wiec jestem ciekawa ;) [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Zaplacilam cale 50 zl. No wlasnie ja tez jestem ciekawa jak to u was cenowo:roll:
  19. [quote name='basiulka22tychy']to ja sie juz doczekac fotek nie moge :):):)[/quote] Przeciez juz sa:eviltong::eviltong: Potem nastepne
  20. Magda

    .:: A X E L ::.

    Dzien dobry Gosiu!! Milo, ze do nas wpadasz. Mnie niestety dawno u ciebie nie bylo, bo nie wiedzialam co mam napisac, a poza tym tyle zaleglosci, ze jeszcze ich nie nadrobilam. Jak bedzie wiecej czasu to sobie poogladam zdjecia i troche poczytam. A co mam powiedziec o zaleglosciach u Alicji R.?:shake: Bede siedziala ze 2 h............... Moim zdaniem za szybko i za duzo piszecie:eviltong:
  21. [quote name='Moniś']wiedziałam, że jesteście w zmowie :evil_lol::evil_lol:[/quote] A no jak! Juz wczesniej rozmawialysmy o fryzurkach:eviltong:
  22. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Madziu, ale Mikuś ślicznie wyglada i pewnie jest taki przyjemny, milutki, mięciutki w dotyku?? Wygląda słodziutko, taki łysy konik :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Zebys wiedziala......widze, ze ty tez sie zdecydowalas obciachac Oskarka:eviltong: Maja calkiem podobne fryzurki. Tylko Miki smiesznie wyglada, bo ma jasny wlos i skorka przeswituje. Za miesiac bedzie bardziej obrosniety;)
  23. [quote name='Teklunia']Hello :) Jak sie maja dzisiaj lapki Gajeczki?[/quote] No wlasnie:cool3: A z toba jak? Beda jakies fotencje swiniola i gajki?
  24. [quote name='Teklunia']Gosiu, trzymam od rana :lol: Pomoglo? :D[/quote] No wlasnie i beda foteczki?:cool3: Edzio jest koffany:loveu:
  25. [quote name='Moniś']o la la :cool1: Chyba sie umówiłyście na takie same fryzury :eviltong:[/quote] Jesli chodzi o Dage i Oskarka to tak:evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...