-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='SwEet_LiLi'] [IMG]http://img448.imageshack.us/img448/386/img0015218uw.jpg[/IMG] [IMG]http://img448.imageshack.us/img448/2584/img0015313az.jpg[/IMG] [/quote] Im Kassi starsza, tym bardziej jest podobna do kochanej Liluszki:loveu: Ciesze sie, ze w koncu sobie o nas przypomnialas Sabinko:cool3:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2550/p10101611kh.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/752/p10101927ie.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Widze, ze zalozylas Oskarkowi chustke na szyje:eviltong: Ladnie sie komponuje z ogolonym grzbiecikiem:loveu: [CENTER]ZLOTY CHLOPAK!!! [/CENTER] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='madziasto4']no ale tak do tyłu też ich nie kładzie?? np jak się czegoś boi :roll: ;)[/quote] To chyba tylko yorecki tak robia:evil_lol::evil_lol: I do tego tak slodko:loveu: A Safineczka- Kropeczka troche smutnawa. Oj pancia ty zamiast pstrykac pobaw sie troche:mad: -
[quote name='PIKA']powinam, tez zahaczyc o ogary [B]bo "moja " chrześniaczka bedzie wystawiana [/B]:razz: albo dzwoń jak bedziecie na miejscu to sie zmowimy Ja powinnam być jakos tak juz po 9 rano ;)[/quote] OOoo......a to ci! A w jakiej klasie?:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Teklunia'] Hihi, ale ma skarpety:evil_lol::evil_lol: Kasiu nie przejmuj sie! My tu pomozemy na ile bedzie mozna:cool3:
-
A ja mam nadzieje, ze o nas nie zapomnicie? Moze jakas fotorelacja z wystawy?:cool3: Za wszystkich wystawiajacych i ich psy mocno trzymam kciuki:thumbs:
-
[quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/47/ky06gsvrtins66ng.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/47/lv57c8pocxctio8k.jpg[/IMG][/URL] cdn[/quote] Ehhh....Gosiu jak ja bym chciala zobaczyc takie kffiatki na zywo:roll: U nas za zimno.... Dlatego poprosze wiecej:sabber: [IMG]http://images4.fotosik.pl/11/t0pdep110r2b66f4.jpg[/IMG] Ale ona ma slodziachny pysiolek:loveu:
-
Dobry wieczor Alu!! Tuffiasty slicznie wyglada o poranku:loveu: To on spi w rozpuszczonych wloskach?:cool3:
-
Dzien dobry Alicjo!!:multi: Ja tez sie tylko witam, a zaleglosci pozniej:lol:
- 78403 replies
-
[quote name='madziasto4'] ależ on ślicznie wygląda :loveu: i ta czerwona apaszka :loveu: podoba mi się, ale masterek musi nosić szelki, więc nici z apaszki :-([/quote] Miki tez nosi szeleczki;) Apaszke zakladam na specjalne okazje:lol:
-
Miki wazony dzisiaj - rowno 2,7kg:loveu: A myslalam, ze bedzie mniej Inne wymiary: wysokosc - 26cm dlugosc bez glowy - 30cm szerokosc - 43cm ogonek:lol: - 15cm
-
[quote name='madziasto4']spóźnione Dzień dobry i dzisiejszy masterek ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3945/pic020829fd.jpg[/IMG][/URL][/quote] dzien dobry slicznosci:loveu::loveu: Czesc Magda!
-
Wklejam kolejne zdjecia:loveu: czekam na pilke [IMG]http://img328.imageshack.us/img328/8977/dsc008231sv.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9383/dsc008246vi.jpg[/IMG] troche jezorka:loveu: [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1924/dsc008251wi.jpg[/IMG] Co tam masz? Pokazuj i to szybko! [IMG]http://img426.imageshack.us/img426/7092/dsc008271jh.jpg[/IMG]
-
Ma sliczna suczke o imieniu Tola, ktora odnosi liczne sukcesy na wystawach:loveu: Obiecal zdjecia, ale jeszcze ich nie wkleil:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='julita104']Obiecuje sie jak najszybciej poprawic :-) Fitek mamy sporo ale czasu mniej zeby wkleic :([/quote] Oj tam! Czas na pewno sie znajdzie:cool3: Bede zagladac, czy czasem ich nie ma
-
Od Weroniki wiem, ze strzyzenia nie bylo bo fryzjerka zle ich zapisala i jak narazie to nie beda sie wybierac:roll: Poza tym cos jej dogomania nie chodzi.......
-
Teraz Ewa bedzie musiala pisac same opowiadania:evil_lol::evil_lol: Robia furore...i te zdjecia.....:loveu:
-
[quote name='julita104']Oj Magda& Miki - super razem wygladacie !!! :loveu::loveu: i jaka fryzurka krociotka wiosenna - śliczna!![/QUOTE] Dziekujemy Julitko:p milo nam to czytac [quote name='julita104'] Wogole podobni do siebie jesteście coraz bardziej :cool3: - w kwesti koloru of kors :P[/QUOTE] Hihi...wiemy to bardzo dobrze, wszyscy nam to mowia:evil_lol: I mamy do tego dlugie szczuple nogi:lol: [quote name='julita104'] btw- mamy taka samą świnkę piszczącą.[/quote] Swinka nie jest nasza:lol: Bylismy u kolezanki, bo jeszcze nie mamy aparatu
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Madzia pewnie odpoczywa z Gajeczka w lozeczku. Szybkiego powrotu do zdrowka!!:multi: -
[quote name='Alka'] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9084/schowek01f7dd.jpg[/IMG] [/quote] Dzien dobry Alu! Tuffi slicznie wyszedl na tym zdjeciu:loveu: Szczescie, ze udalo ci sie zrobic mu fotke:evil_lol: Przeciez taki z niego urwisek
-
[quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/47/1jttgqziy431c0ji.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Dzien dobry Gosiu!! Oj ile ja bym dala, zeby miec taka gromadke w ogrodku (tylko najpierw trzeba miec ogrodek:evil_lol:) Moja mama tez dzisiaj na zebraniu:roll: Czekam jak wroci.........
-
[quote name='Daisunia']strona glowna fajna ale mi sie nie wlacza daleeej :((([/quote] Ja mam to samo. Wyswietla sie komunikat, ze taka strona nie istnieje:shake:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Czesc Basia!! I jak referaty?:cool3: -
[quote name='Teklunia'] ooo...Tenus umie na jednej lapie chodzic:evil_lol::evil_lol: Co tam porabiacie w ten sloneczny dzionek?:cool3:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]:multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]i ja :oops: :oops: (zdj zrobione przed kwilką:oops: ) przepraszam, ze bez Oskarka, ale nie kciał sobie ze mna zrobic fotki :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4948/p10101493cr.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1309/p10101230fb.jpg[/IMG][/quote] A to niedobry Oskarek........ zamiast fotografowac sie z pania, woli spac leniuszek jeden:evil_lol::evil_lol: Zycze milego popoludnia!