Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='AlKil'] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6876/pic2384ih.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1812/pic3820mq.jpg[/IMG] [B][COLOR=royalblue]a jego w umywalce...[/COLOR][/B] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9522/pic2987pb.jpg[/IMG] [B][COLOR=royalblue][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/2564/pic3895hj.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#4169e1] cdn...[/COLOR][/B][/quote] Ale super. Strasznie mi sie to podoba. Killus jest taki malutki przy Alberciku. Spokojnie moglby sie schowac jego wlosach:lol:
  2. No to tak jak obiecywalam, wklejam fotki obcietego Mikiego (dzieki uprzejmosci Oli, ktora pozyczyla aparacik) [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9527/dsc008186io.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8045/dsc008193bm.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2484/dsc008332xz.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5562/dsc008345to.jpg[/IMG] Narazie tyle. I jak sie podoba?:loveu:
  3. [quote name='basiulka22tychy'] niespodzianka to nie pileczka tylko zakretka z butelki :):)[/quote] A to ci!:evil_lol: A ja myslalam, ze to pilka
  4. HAahha KAsiu nic dodac nic ujac. Czekamy na wiecej fotek:loveu: Dobrana z nich ekipa
  5. Dzien dobry KAsiu!! Sliczne fotki Tenulka.:loveu::loveu: Prosze go ucalowac w pycholka A o serwerze to nie wspominaj. Wczoraj nie moglam do was wejsc:shake: A tak mi sie nudzilo. Dzisiaj beda foteczki Mikiego:cool3: Zapraszamy
  6. [quote name='Teklunia']Czesc Dagulka :) Ale trafilas z tym strzyzeniem... Bylo cieplo i Oskarek byl kudlaty, Ogolilas go - zrobilo sie zimno... :shake:[/quote] hahaha........Kasiu u nas jest dokladnie tak samo:evil_lol: Wlasnie pada snieg....:angryy: Daga Oskarek slicznie wyglada!! Ja zaraz pokaze ci swojego:cool3:
  7. Hihi.......ale Safineczka wariuje z pileczka:evil_lol::evil_lol: Ona jest taka pocieszna. Nie mozna sie na nia napatrzec:loveu:
  8. Juz mam zdjecia Mikiego. Zaraz postaram sie je wkleic:cool3:
  9. Ale mieliscie sliczna tecze:loveu: A Safineczka jaka smieszna z ta lapka:evil_lol::evil_lol: Czekam na wiecej fotek, ale w kolorze:cool3:
  10. [quote name='madziasto4'] ojj, całe szczęście, że jest masterek :eviltong: inaczej bym wykitowała :diabloti: no ale jak się wybrało [B]profil biol-chem[/B] to teraz trzeba się łacinki uczyć... :roll: [/quote] I jestes zadowolona z tego profilu? Ja mam wlasnie wielki dylemat, gdzie mam isc......:roll: [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/9195/pic020387ge.jpg[/IMG] Niech uwaza, bo jeszcze sie sposlizgnie i spadnie:evil_lol:
  11. Czesc Magda!!:multi: Ojoj....lacina:shake: Wspolczuje. No, ale jest w koncu Masterek do towarzystwa. Zycze milej nauki!
  12. [quote name='Gosiek']cześć Madziu - widze ze jednak obcięłaś Mikiego :p A pamiętasz jak rozpacałaś nad nim po podcięciu włosków? :lol: teraz taki milusi w głaskaniu co? czekam na foteczki :cool3:[/quote] Hihi......ale teraz to jest obciety profesjonalnie:cool3: A nie przez mame..... A milusi jest bardzo:loveu: i do tego taki malutki. [B] madziasto4[/B] Wiem.....ale niestety kolezanka dzisiaj nie moze. Powiedziala mi, ze jutro na 100%:roll: A ja juz teraz chcialbym pokazac wam golasa:placz:
  13. [quote name='madziasto4'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/1305/pic020510yg.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Jak trzyma lapka pileczke:evil_lol: Ach te yorasy......zaczepne stfforki
  14. [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry Moniczko i Nodiczku! :angel: A my dzisiaj przez cały dzien mamy całkiem ładną pogodę - słoneczko z dodatkiem chmurek. ;-)[/quote] A u nas wlasnie pada:placz::placz: Kiedy ta wiosna przyjdzie w pelni? Moniczko zycze milej lekturki i nauki;)
  15. [quote name='madziasto4']ciekawa jestem jak wygląda :cool3:[/quote] Oj wiem, wiem. Dlatego bede sie starac pokazac wam jego fotki:cool3:
  16. Dobry wieczor Alu!! Tuffi slicznie wyglada po zmianie kosmetykow:cool3: Widac, ze wyszlo mu to na dobre. Foteczki spacerowe sa przecudne. [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/7753/schowek0195sc.jpg[/IMG] Szczegolnie ta!:loveu::loveu: My juz mozemy tylko pomarzyc o takich wlosach:evil_lol:
  17. [quote name='basiulka22tychy']wybaczcie nie moge sie zdecydowac ktore fotki wkleic :D:D:[/quote] Najlepiej wszystkie:evil_lol::evil_lol: A te przerobeczki sa naprawde cudowne. Masz talent, ale trzeba tez podziekowac slicznej modelce Safi:loveu:, ktora jest naprawde urocza
  18. [quote name='marlena924'][B]Oo to Miki ma nową fryz? Pokazuj :)[/B][/quote] Oj ma, ma.....istny golasek. Zdjecia jutro (moze).
  19. Dobry wieczor Kasiu!! Dobrzez, ze zjadlam kolacje przed nadrobieniem zaleglosci u ciebie:evil_lol::evil_lol: Przynajmniej nie bylam glodna. Wcale sie nie dziwie, ze sie przejadlas:cool3: A Tenus to istny diabelek, sam sie okalecza:shake: Oh, oh...... Ale i tak jest sliczny:loveu: Zycze dobrej nocki!
  20. [quote name='SwEet_LiLi'][SIZE=3][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7918/to14qu.jpg[/IMG][/quote] Jejku, ale z niej sliczna dziewczyna rosnie:loveu: Pozdrow ja od nas!!
  21. [quote name='g_o_n_i_a']Madzia się pewnie zachwyca swoim Łysolkiem, ale my też chcemy Go zobaczyc! :cool3:[/quote] Oj zebys wiedziala:loveu: Moim zdaniem to calkiem inny pies. Jest do tego taki smieszny:evil_lol: Fotki beda moze jutro bo musze skombinowac aparacik:roll: Cala wizyta minela bardzo dobrze, na poczatku byl lekki stres u Mikiego, ale potem stał grzecznie. Pozniej przez caly czas chodzil jakis taki dziwny (chyba nie mogl sie przyzwyczaic, ze jest taki lekki:evil_lol:). Teraz gryzie sobie swinskie ucho na podlodze.
  22. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]No to my bedziemy łysolkami przed Wami :lol: :lol: już się nie mogę doczekac[/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi:[/quote] Hihi...chyba nie!:eviltong: Umowilam sie jednak na dzis na 16. Zobaczymy jak bedzie wygladal:evil_lol::evil_lol: A tak poza tym to dzien dobry!! Milego dnia zycze!
  23. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS]No ja mam nadzieje, ze kasia bedzie, tylko jest jeden problem : ja bede tylko na Yorkach :roll: a Kasiula pewnie na Briardach :roll:[/FONT] Ja jeszcze nigdy nie mialam okazji byc na zwyklej wystawie, a co dopiero na swiatowce:lol: nawet nie mam pojecia jak to bedzie wygladac..... Ale yorki to na 100% odwiedze i bede miec nareszcie aparacik to popstrykam troche fotek:cool3:
  24. Dzien dobry Kasiu!! Ale mialyscie fajne spotkanko:cool3: A Tenus jaki zadowolony... Dagusia niech nie obiecuje, tylko niech przyjezdza:eviltong: Kasiu, a bedziesz w Poznaniu na swiatowce?:cool3:
  25. [quote name='Daga_i_Oskar'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]dzieki - jakos to bedzie, musi być ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Oh.......ale mi ciebie zal...... Dagus trzymaj sie kochana:multi::multi: Juz niedlugo zasypiesz nas fotaskami. Od czasu do czasu trzeba wyjechac i troche potesknic, wtedy wiesz, ze Oskarka naprawde kochasz (i wiecej kochasz, jesli to w twoim przypadku mozliwe:evil_lol:)
×
×
  • Create New...