Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Hej Madziu! Gdzie się podziewasz? :cool3:[/quote] Juz jestem;) Film bardzo mi sie podobal. Byl smieszny i przede wszystkim nie byl nudny:lol: Szkoda tylko, ze trwal 1,5h. Dzisiaj jestem wczesniej bo mam rekolekcje:cool3: Ale niestety lekcje tez mam......... Milego dzionka wam zycze!!
  2. No nic.........no to bawcie sie dobrze!!:multi::multi:
  3. [quote name='ewelinabuck'] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/9049/p10100686fr.jpg[/IMG][/quote] Owca dostala z lewego -sierpowego:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Dzien dobry kasiu!! Jak wam mija dzionek?:cool3: Ciekawe co dzisiaj Tenus wymyslil:evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='AlKil'][B][COLOR=seagreen][/COLOR][/B] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/136/szalestwapsw070420060168yd.jpg[/IMG] [B][COLOR=seagreen][/COLOR][/B][/quote] Hahahha.......prawdziwy Killer:evil_lol::evil_lol: I kupa wlosow
  6. [quote name='SwEet_LiLi']:loveu: OJej ... Pamiętacie o Nas Jak miło :loveu: :loveu: :loveu: Wiecie tak jak pisałam ... Miałam duzo nauki ... teraz Ocenki juz wystawione :multi: I mam czas na swoje zachcianki :roll: Zaraz zmykam z Kasandrą do Mojego Ł. Potem Nad wisłe ... i może zaliczymy Wesołe miasteczko ... :)) Aparat juz spakowany ;) Do "zobaczenia" wieczorkiem Buziaki:loveu:[/quote] No to ja czekam na fotaski:cool3::cool3:
  7. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a co tak sie tej 20 nie mozesz doczekać?? Potem sie bedziesz jeszcze odmładzała zoabczysz :lol: :lol: Ja w tym roku ostatnie "naście" a i tak jakos siakoś staro się czuje :oops: :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] A bo chyba najlepszy czas to studia.........Troche samodzielnosci, wyjazdy na narty w kolezankami i kolegami. Ja tak mowie, bo zazdroszcze bratu:lol: W tym roku jedzie do USA, a glownie na Alaske. Hihi ma plany otworzyc kawiarnie z kolega jak zarobi troche pieniedzy. Ma dopiero 23 lata i duzo planow
  8. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek'] Porobiłam trochę zdjeć.. Ewa :cool1: mam sporo niufków :cool3: niedługo coś powstawiam ale najpierw idę obiadek zrobić :razz:[/quote] Gosiu, no dalej wklejaj cosik:multi: NIe rob nam tego.........nie karz czekac
  9. [quote name='Daga_i_Oskar'][LEFT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]dziękujemy Madziu[/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi:[/LEFT] [/quote] Nie ma co dziekowac, tylko wklejaj zdjecia:eviltong: Mam nadzieje, ze wezmiesz aparat na spacerek, co?:cool3:
  10. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Cześc Madziu :)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a na co idziecie do kina?? urodzinki sie zbliżają co :cool3: :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]śliczny Mikuś[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/589/dsc00840przerobeczka9hz.jpg[/IMG][/quote] A idziemy na "Epoke Lodowcowa2". Podobno fajna, a my sie nudzimy:evil_lol::evil_lol: Oj tak urodzinki.......szkoda, ze nie 20:lol: Jeszcze trzeba poczekac
  11. [quote name='g_o_n_i_a']A własnie, ze są, bo jest weekedn. :cool3: Książki w kąt, ważniejsza Dogomania. :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Pewnie, ze tak! W koncu od czego jest weekend:evil_lol:
  12. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1395/p10101894xi.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ojej, ale piekne ujecie:loveu::loveu: Oskarek jest taki sliczny
  13. Dominiko, a dlaczego ciebie nie ma na forum??:-( Wklejasz tylko foteczki i znikasz....... [IMG]http://images4.fotosik.pl/11/89wrfn1jfg50go5q.jpg[/IMG] Ale sie wyciagnela:evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='g_o_n_i_a'] [IMG]http://upload.miau.pl/1/59638.jpg[/IMG][/quote] Wow bociek:multi::multi:
  15. [quote name='natasza123']:oops: Może coś mi poradzicie (chociaż takie małe zdjęcie z lewej strony)??? Zaznaczam ,że znaleziony post na ten temat nic mi nie mówi.:placz: Pozdrawiam serdecznie:lol:[/quote] Natasza123 Ten obrazek z boku nazywa sie avatar, musi miec max. 100x 100 pikseli lub 13.7 KB (lub mniejsze). Kiedy masz juz takie male zdjecie wpisujesz adres np. [URL="http://www.imageshack.us/"]http://www.imageshack.us/[/URL] i klikasz przegladaj, wybierasz plik ze zdjeciem i klikasz host it. Kiedy strona sie naladuje bedziesz miala duzo adresow. Skopiuj tylko ten na samym dole, otworz Panel uzytkownika na forum, kliknij Edytuj Avatar. Masz tam okienko, w ktore nalezy wpisac adres avatara. Bierzesz wklei i wklejasz ten adres w tamto miejsce. Potem klikasz zapisz zmiany i gotowe. Jesli chodzi o zdjecia. Musza byc max. 500 x 500piks. Znowu otwierasz tamta stronke, wybierasz zdjecie, klikasz host it, kopiujesz adres na samym dole. Potem jak tworzysz nowa wiadomosc klikasz [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] i wklejasz adres w puste pole, klikasz Ok i gotowe..... Ufff.....mam nadzieje, ze cos z tego zrozumialas;)
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Hej MadziU!! Życzymy miłego weekendu!! [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/589/dsc00840przerobeczka9hz.jpg[/IMG] Ale Cudny! I ten wilgotny nosecek...:loveu: :loveu:[/quote] Czesc Gosia:multi: Co u ciebie? Zaraz zobacze czy nie ma nowych zdjec w twojej galerii.:p
  17. Czesc Daga. Widze, ze nie tylko ja musze sie uporac z porzadkami:lol: Jedyna "osoba", ktora nic nie robi to Miki........tylko spi i denerwuje wszystkich dookola:evil_lol::evil_lol: Zycze milego weekendu!
  18. Witam wszystkich w ten sloneczny, aczkolwiek wietrzny dzionek:multi: Dopiero teraz mam okazje sie z wami "zobaczyc", bo od samego rana trwaja generalne porzadki w domu. Przed chwilka skonczylam sprzatac, myc okna i dekorowac mieszkanie:lol: Jeszcze zostalo okno w kuchni....ale to potem. Dzisiaj lece z przyjaciolmi do kina z okazji mojego zblizajacego sie swieta:cool3: Ale wieczorkiem obowiazkowo wpadam do was. Zycze milego weekendu!! [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/589/dsc00840przerobeczka9hz.jpg[/IMG]
  19. Magda

    Gra :)

    Pojawia sie i znika jak Zorro (a fot jak nie bylo tak nie ma:shake:):evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Acia']Mój gigancik ma 10 tygodni i wazy 1,80!!!!!!![/quote] To rzeczywiscie Gigant (przez duze G):evil_lol::evil_lol:
  21. Ja juz lece do lozka:cool3: [CENTER][SIZE=6][COLOR=Yellow][B]DOBRANOC KOCHANI!!!:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  22. [quote name='madziasto4']hihi to pewnie dlatego tak mnie dziwią te wiecznie postawione uszyska :evil_lol:[/quote] Pewnie tak!:loveu::loveu:
  23. [COLOR=DarkGreen]Ufff.....dopiero teraz dobrnelam do naszej galeriii:lol:[/COLOR] [quote name='madzia18sosnowiec'][U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/madziunia%20ales%20ty%20%C5%82adna%20%20a%20jakies%20twoje%20fotki%20ze%20%C5%9Bwinuskiem%20b%C4%99d%C4%85?"][/URL][/U]madziunia ales ty ładna:loveu: a jakies twoje fotki ze świnuskiem będą?:evil_lol:[/QUOTE] [COLOR=DarkGreen]Dziekuje Madziu:oops: Fot nie bedzie bo nie mam aparatu.....A nikogo nie zmusze, zeby do mnie przyszedl i porobil zdjecia swiniolowi:evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska']śliczna z Was para Ty i Miki;) Mikiemu bardzo do pysia w nowej fryzurce:p[/QUOTE] [COLOR=DarkGreen]Tyle tych milych slow z waszej strony, ze zaraz sie rozplyniemy:evil_lol: [/COLOR] [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=Purple]Madziu ijak kilka dni po fryzjerze - nie żałujesz nic, a nic, że go ścięłaś? :loveu:ślicznie mu wtej czerwonej apaszce:loveu: my tez mamy czerwona, ale nie[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=Purple] na obróżce tylko taka normalna do zakładania:razz: jutro zrobie mu w niej zdjecie:cool3:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/QUOTE] [COLOR=SeaGreen]Nic, a nic nie zaluje:razz: Mikiemu troche zimno, ale jakos sobie radzi:lol: A zdjecia juz widzialam:cool3: [B]Ewa[/B] jak narazie to sie ludzie ogladaja:evil_lol: [B]Sylwia[/B] juz tyle razy tobie dziekowalam.....ale jeszcze raz! [B]DZIEKUJE BARDZO!!! [/B]Juz zaraz go sobie wstawie:cool3: [B]Marlena[/B] my tak robilismy u mojej kuzynki...ale jednak waga elektroniczna jest dokladniejsza:evil_lol: [/COLOR] [COLOR=SeaGreen][B]Figusia, Ewelina[/B] dziekujemy bardzo za mile slowa:multi: [B]Alka, Kasia[/B] juz sie zdecydowalam:eviltong: [/COLOR] [COLOR=SeaGreen]I kolejne fotencje[/COLOR] [COLOR=SeaGreen]Za tyłek ją!!:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/1015/dsc008263go.jpg[/IMG] Oj pańcia:loveu: [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/910/dsc008302mj.jpg[/IMG] Wyrko mojego kolegi:evil_lol: Filip zamkniety, wiec moge sie rzadzic:cool3: [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/3328/dsc008295qf.jpg[/IMG] [/COLOR] [COLOR=Purple][URL="http://www.dogomania.pl/forum/Madziu%20ijak%20kilka%20dni%20po%20fryzjerze%20-%20nie%20%C5%BCa%C5%82ujesz%20nic,%20a%20nic,%20%C5%BCe%20go%20%C5%9Bci%C4%99%C5%82a%C5%9B%20?%20%20%C5%9Blicznie%20mu%20wtej%20czerwonej%20apaszcze%20%20my%20tez%20mamy%20czerwona,%20ale%20nie%20na%20obr%C3%B3%C5%BCce%20tylko%20taka%20normalna%20do%20zak%C5%82adania%20%20jutro%20zrobie%20mu%20w%20niej%20zdjecia"][/URL][/COLOR]
  24. Naprawde tak mi sie podobaja te opowiadanie, ze caly czas zagladam, czy przypadkiem nie ma nowych:evil_lol: Killerek to rzeczywiscie maly terrorysta
  25. [quote name='Moniś']Dziękujemy Kochaniutkie :multi::multi::multi::multi: W weekend mam ważne egzaminy, więc trzymajcie kciukasy:cool3: :roll: a teraz wracam do książek :angryy::angryy::placz::placz::placz: Miłego dnia!:multi::multi:[/quote] Oj biedna Moniczka........nie dadza jej spokoju:shake: Naprawde nie masz znajomych, ktorzy maja aparat?:-( Choc jedna fotka. Prosze!!!!!!
×
×
  • Create New...