erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaanka, czyżby Fryta o Ciebie nie uśmiechnięta :razz:? -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Prosze tu nie przekłamywać, cenzura dotyczy tylko ogłoszeń, nie wątku:diabloti:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale piękna para, mogły by iść w pakiecie:lol:. -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Bo my znamy Norę, wiemy , jak wygląda na żywo, jaka jest i takie zdjęcie może być zabawne. Ale dla tych , którzy tylko ze zdjęć w necie i opisu mają wyobrażenie o psie, stwarza to jej fałszywy obraz. -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Savahna, wejścia to nie wszystko, ktoś może zajrzec , zobaczyć , co to za świr, ale na adopcję to sie nie przekłada:cool3:. Dzisiaj był jeden sms i jeden telefon, ale nie wiem, z której wersji:eviltong:. Sms, z pyt. czy nadawała by sie do mieszkania, gdzie musiałby zostawać kilka razy w tyg. 8 godz. sama, czyli raczej nic z tego. Tel, był o psa do stróżowania, ale dzwonił pośrednik, więc powiedziałam,żeby zadzoniła osoba zainteresowana. -
Andzia69, jeszcze nasza Albinka, już 3 rok w dt.
-
[quote name='andzia69']dzisiaj weszlam na fb na wydarzenie z interwencji KTOZu w...fundacji prozwierzęcej! powiem wam, że gorzej niż w najgorszym schronisku!:angryy: masakra...no ale kasa robi swoje:angryy: jest tam min. podhalanka, amstaff...no jeden syf po prostu:shake: o tak dla przykladu wam wkleję: [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/545352_470418816306956_167663849915789_2127742_520284592_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Szok, a możesz napisać , co to za fundacja, bo nie bywam na fb.
-
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, oby tym razem sie udało:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahno, odpowiedziałam juz tej pani z Gdańska, że Roza jedzie w czwartek do Lublina, jak TZ ewab ją zabierze:lol:. Hultaj i Maja ze schroniska pojechały z wegielkową i ewelinką_m do Krakowa:). Podobno bardzo fajne domki:). Wielka buźka dla węgielkowej:buzi:, bo zmieniła swoje plany zawodowe i pojechała, kiedy niespodziewanie pojawił się dzisiaj problem z transportem. Jutro będzie sterylizowana Nocka, dzięki Fundacji Kastor, której bardzo dziękujemy:loveu:. -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Z pewnością bedzie więcej info o psiaku i może więcej szans na adopcję:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#0000ff]Wpłynęło dzisiaj 1000 zł od jkp dla naszych psiaków, tak że długu już nie mamy!:loveu:. Joasiu z całego serca Ci dziękujemy! [/COLOR][/B] [URL=http://smayliki.ru/smilie-1148869191.html][IMG]http://s19.rimg.info/0bf209d1068882da93bbc6b04c940124.gif[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ang, dzięki za bazarek:). Tylko proszę bardzo nie wstawiać do ogłoszeń tych pornograficznych zdjęc z Bridgesem:diabloti:. Dzisiaj jest wizyta p.a dla Rozy w Lublinie, jak wypadnie pomyślnie, to może suńka pojedzie w czwartek:). Jak było do przewidzenia, po tym makabrycznym zdjęciu Nory w necie nikt nie zadzwonił o nią , a nawet ludzie którzy się wcześniej o nia pytali już więcej sie nie odezwali:diabloti:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wczoraj agniesia wezwała weta i dwaj bracia z łańcucha zostali zaszczepieni na wirusowki i wsciekliznę, a kotki dostały lek na koci katar i świerzbowca. Koszt 105 zł. Z bazarku Inci na Aiszę zostało 85 zł, które przeznacza do ogólnej kasy psiaków kieleckich, dziękujemy :loveu:. We wtorek jedzie do Krakowa Hultaj i prawdopodobnie malutka Maja ze schroniska:). W środę będzie sterylizowana Nocka. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pliszka , dziękujemy bardzo za bazarek:). Ang, czy ktos juz zgłosił drugiego psiaka na ten bazarek wykupiony przez Ciebie? Jeżeli nie, to proszę osoby ogłąszające, aby wstawiły tam jakiegos zwierza, co ma mało ogłoszen. -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Miałam na myśli łyse pały i tłuste karki, to chyba nie o Tobie:evil_lol:. -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
To super,że udało się i Balonik jedzie do Niepołomic:). -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Czy mogę mieć inne zdanie? To mam:diabloti:[/QUOTE] Możesz mieć inne zdanie, możesz też mieć Norę:diabloti:. To zdjecie jest przerażające, jak ktos zobaczy taką Nore, to nawet z innych ogłoszeń jej nie będzie chciał . Chyba ,że będzie to jakieś tłuste karczycho:cool3: . -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Super, należy się Aiszuni taki kochający domek:loveu:. Ale swoją drogą zadomowiła się błyskawicznie:).