Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Jaanka, czyżby Fryta o Ciebie nie uśmiechnięta :razz:?
  2. Prosze tu nie przekłamywać, cenzura dotyczy tylko ogłoszeń, nie wątku:diabloti:.
  3. Ale piękna para, mogły by iść w pakiecie:lol:.
  4. Bo my znamy Norę, wiemy , jak wygląda na żywo, jaka jest i takie zdjęcie może być zabawne. Ale dla tych , którzy tylko ze zdjęć w necie i opisu mają wyobrażenie o psie, stwarza to jej fałszywy obraz.
  5. Savahna, wejścia to nie wszystko, ktoś może zajrzec , zobaczyć , co to za świr, ale na adopcję to sie nie przekłada:cool3:. Dzisiaj był jeden sms i jeden telefon, ale nie wiem, z której wersji:eviltong:. Sms, z pyt. czy nadawała by sie do mieszkania, gdzie musiałby zostawać kilka razy w tyg. 8 godz. sama, czyli raczej nic z tego. Tel, był o psa do stróżowania, ale dzwonił pośrednik, więc powiedziałam,żeby zadzoniła osoba zainteresowana.
  6. Andzia69, jeszcze nasza Albinka, już 3 rok w dt.
  7. [quote name='andzia69']dzisiaj weszlam na fb na wydarzenie z interwencji KTOZu w...fundacji prozwierzęcej! powiem wam, że gorzej niż w najgorszym schronisku!:angryy: masakra...no ale kasa robi swoje:angryy: jest tam min. podhalanka, amstaff...no jeden syf po prostu:shake: o tak dla przykladu wam wkleję: [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/545352_470418816306956_167663849915789_2127742_520284592_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Szok, a możesz napisać , co to za fundacja, bo nie bywam na fb.
  8. Trzymam kciuki, oby tym razem sie udało:).
  9. [quote name='divia_gg']Loluchna dostała 100 zł od mojej cioci, tym samym wyszla na zero. Szczegółowe rozliczenie na pierwszej:)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo Twojej cioci za wspieranie parówy:loveu:.
  10. Savahno, odpowiedziałam juz tej pani z Gdańska, że Roza jedzie w czwartek do Lublina, jak TZ ewab ją zabierze:lol:. Hultaj i Maja ze schroniska pojechały z wegielkową i ewelinką_m do Krakowa:). Podobno bardzo fajne domki:). Wielka buźka dla węgielkowej:buzi:, bo zmieniła swoje plany zawodowe i pojechała, kiedy niespodziewanie pojawił się dzisiaj problem z transportem. Jutro będzie sterylizowana Nocka, dzięki Fundacji Kastor, której bardzo dziękujemy:loveu:.
  11. Majeczka pojechała do bardzo fajnego domku raczej dzięki savahnie, która ja ogłosiła:) i węgielkowej, która razem z ewelinką_m zawiozła ja do Krakowa:). Dzięki ogłoszeniom savahny również Kajunia bedzie miała super dom w stolicy, tylko musi zaczekac do 15 czerwca.
  12. Niestety ani jednego telefonu o tą cudną parę:shake:. Te dzisiejsze zdjęcia Kajtula i Loli piękne, umieście je w ogłoszeniach.
  13. Z pewnością bedzie więcej info o psiaku i może więcej szans na adopcję:).
  14. A skąd takie cuda, czyli Arni i Pepik trafiły do schroniska?
  15. [B][COLOR=#0000ff]Wpłynęło dzisiaj 1000 zł od jkp dla naszych psiaków, tak że długu już nie mamy!:loveu:. Joasiu z całego serca Ci dziękujemy! [/COLOR][/B] [URL=http://smayliki.ru/smilie-1148869191.html][IMG]http://s19.rimg.info/0bf209d1068882da93bbc6b04c940124.gif[/IMG][/URL]
  16. Ang, dzięki za bazarek:). Tylko proszę bardzo nie wstawiać do ogłoszeń tych pornograficznych zdjęc z Bridgesem:diabloti:. Dzisiaj jest wizyta p.a dla Rozy w Lublinie, jak wypadnie pomyślnie, to może suńka pojedzie w czwartek:). Jak było do przewidzenia, po tym makabrycznym zdjęciu Nory w necie nikt nie zadzwonił o nią , a nawet ludzie którzy się wcześniej o nia pytali już więcej sie nie odezwali:diabloti:.
  17. Cieszę sie bardzo ,że Mikunia ma świetny domek:). A ta bida z Opoczna, to chyba w fatalnym miejscu przetrzymań k.wysypiska śmieci, bo tam przeceiż nie ma schroniska. Strasznie jej szkoda.:(
  18. Wczoraj agniesia wezwała weta i dwaj bracia z łańcucha zostali zaszczepieni na wirusowki i wsciekliznę, a kotki dostały lek na koci katar i świerzbowca. Koszt 105 zł. Z bazarku Inci na Aiszę zostało 85 zł, które przeznacza do ogólnej kasy psiaków kieleckich, dziękujemy :loveu:. We wtorek jedzie do Krakowa Hultaj i prawdopodobnie malutka Maja ze schroniska:). W środę będzie sterylizowana Nocka.
  19. Pliszka , dziękujemy bardzo za bazarek:). Ang, czy ktos juz zgłosił drugiego psiaka na ten bazarek wykupiony przez Ciebie? Jeżeli nie, to proszę osoby ogłąszające, aby wstawiły tam jakiegos zwierza, co ma mało ogłoszen.
  20. Miałam na myśli łyse pały i tłuste karki, to chyba nie o Tobie:evil_lol:.
  21. To super,że udało się i Balonik jedzie do Niepołomic:).
  22. [quote name='wegielkowa']Czy mogę mieć inne zdanie? To mam:diabloti:[/QUOTE] Możesz mieć inne zdanie, możesz też mieć Norę:diabloti:. To zdjecie jest przerażające, jak ktos zobaczy taką Nore, to nawet z innych ogłoszeń jej nie będzie chciał . Chyba ,że będzie to jakieś tłuste karczycho:cool3: .
  23. Przesympatyczny ten Szewczyk:). On juz całkiem zdrowy i do adopcji?
  24. Ale ona taka nietowarzyska, jeśli chodzi o suki, czy nie ma preferencji co do płci?
  25. Super, należy się Aiszuni taki kochający domek:loveu:. Ale swoją drogą zadomowiła się błyskawicznie:).
×
×
  • Create New...