Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. No widzisz, juz wszystkie stołki bym chciała objąć:eviltong:.
  2. Może w tytule wątku napisać,że potrzebujemy jak na razie na Agata 950 zł/500 operacja , 450 hotel/. To sporo kasy, a wpłat poza tymi od Agaty nie ma:shake:. Divia_gg, jak zajrzysz, to uzupełnij post rozliczeniowy.
  3. Savahna jaką Twoją kicię wydałam, bo o niczym nie wiem???:crazyeye:
  4. Wpłyneło 50 zł dla Oskarka od Ajuli, bardzo serdecznie dziękujemy!:loveu:
  5. A jak po zabiegu, czy juz doszła do siebie?
  6. No to TZ miał atrakcje:). Mag.da miała nadzieję,że juz bedą zdjęte szwy. Szkoda bidulka,że w czasie takich upałów będzie w tym opatrunku, aby tylko wszystko sie zagoiło dobrze. Divia_gg, zrób proszę post rozliczeniowy . Wydatki : 500 zł - operacja mag.da poda należnośc za hotel Wpłaty: na razie chyba zero
  7. Lola na Szczecin?:crazyeye:. To chyba w razie co na wycieczkę z wegielkową pojedziemy:). Co do Abisynki, to jakos sobie nie przypominam,żeby mag.da zgłaszała jakieś wątpliwości, co do jej stanu psycho-fizycznego:eviltong:. Cos w tym dt tak na nią wpływa widocznie ;).
  8. Ciekawe co u Agata, czy juz u mag.dy?
  9. [quote name='wegielkowa']Savahno, czy wiesz, że jednym nierozsądnym zdaniem na publicznym forum możesz stracić wirtualnych przyjaciół? Na najbliższym zebraniu klubu poproszę Centralę, żeby Ci wytłumaczyła przy wszystkich, to czego nie rozumiesz. O Harrym Potterze i Stożko-głowych też możemy pogadać.[/QUOTE] A dlaczego niby ja???!!! Nawet nie wiem, o czym piszecie, taką śmieciową literaturą i filmami nie zaprzątam sobie głowy. Jestem w klubie z savahnką, tylko pewnie bardziej z powodów ideowych niż kamania:cool3:. Teraz pragnę wyrazić swój ogromny zachwyt na fotkami Norci z nowego domu,:multi: bo ktos usiłuje mi tu coś imputować:diabloti:.
  10. Piękna, wykąpana i wyczesana, zupełnie inny pies:).
  11. Fajne te nasze poznańskie dziewczyny:). Savahna, a skąd taki wniosek,że ja Nory nie lubię:crazyeye:??? Norę lubie bardzo, a szczególnie za to ,ze jest taka łagodna wbrew swojemu wyglądowi. Pamiętam, jak ja trzymałam kiedy dziewczyny po kolei wygrzebywały jej dzieci spod wagonu, a ona nie okazała wtedy ani odrobiny agresji,choć była bardzo zaniepokojona tym, co się działo. Pewnie wiedziała,ze chcemy im pomóc, bardzo mądra sunieczka. Co do suniek z Kaczyna, to ta czarna jest juz po sterylizacji u Izy, która nazwała ja Astra. Ale nie może tam zostać, bo jej 7 suk na to nie pozwala. Sunieczka była zaciążona, jak było do przewidzenia. To chyba jej pierwsza cieczka była, czyli ma ok.8-9 mies. , wazy ok. 8 kg., ma sierść troszke dłuższą, troszkę taka w typie seterka;). Na razie jest troszkę wystraszona, choc nie jest dzikuską, ale wiadomo,ze taka nieufnośc jest spowodowana bezdomnością. [B]Gdyby ktos mógł pomóc w jej przechowaniu, mogłoby to byc nawet płatne dt. [/B] Dzisiaj tez była sterylizowana inna malutka suczynka ze Słopca, podobno taka do 5 kg. Ludzie, przy domu ktorych koczowała zgodzili sie ja przetrzymać troche po sterylce, ale na stałe jej chyba nie chcą. Mam mieć jej zdjęcia później. Tą jasno-rudą jamnisiowatą, Anka, która ja karmiła nazywała Rudą, ale możesz Savahna jakies inne imie wymyślic. Ona ma ok2-3 lat, jest przyjazna, choc do obcych na poczatku troche nieufna, ale wiadomo, cały czas sie poniewiera. Jest wielkości takiego większego jamnika. Agniesia, która teraz nie ma dostępu do netu pyta,czy nikt sie nie zgłosił o jej kocurka, ale niestety nie, ani o niego, ani nasze kicie równiez.
  12. Szkoda malagosku, bo to taka sunia w Twoim Nockowym typie:).
  13. Jaanka, ale masz świetną ekipę remontową, dlatego praca wre aż miło:razz:. Chyba sobie ich wypożyczę, jak bedę remont robić u siebie;). A Fryta wystylizowała się super do tej sesji:), ja tez nie lubię wygolonych kudłaczy, można jej ewentualnie coś spiąć.
  14. Ło matko, ale jęzor:diabloti:. Nic dziwnego,że taka wielka paszcza wszystko pożera:evil_lol:.
  15. Ta ta sunia z Kaczyna, która jutro bedzie sterylizowana. Jeden dzień po zabiegu spędzi w kojcu, a potem do lasu:(. Nie mamy dla niej dt:shake:. Czy ktoś mógłby ja zabrać choc na kilka dni po zabiegu? [IMG]http://i46.tinypic.com/1zfopja.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/r8i92a.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2epinm9.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/5n3dd0.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/11kb893.jpg[/IMG]
  16. Ojej ,strasznie mi przykro Joasiu:(. Gips, jeszcze na taki upał, współczuję. O jakims ośrodku w Rudkach nie wiem nic, ale popytam. Góry Świętokrzyskie ok, ale z bazą turystyczną kiepsko bardzo. To chyba nowy ośrodek, ale na ich stronie wygląda interesująco. Przyjedź Joasiu, to my Cię tu będziemy rehabilitować:).
  17. Dzięki Asiaczek, nareszcie ktoś mnie poparł:).
  18. No niestety, cały tydzień zapowiada sie tak nieszczególnie dla psiaków. Straszne upały, tak,że moje wogóle nie chcą wychodzić z domu, a wieczorem burze, też mam jednego strachulca, który wciska się w jakies zakamarki .
  19. Widzę,że węgielkowa nawet na wyjeździe nie może bez dogo wytrzymać:razz:. Dawaj fotki:). Musze trochę znowu pobuczeć, bo żadnego zainteresowania dużymi samcami, a mamy ich teraz czterech : Bridż, Misio, Kuba, Agat. Nawet żaden burak nie zadzwonił. Jak dawniej wszyscy chcieli psy, to teraz szukają dużych suk. O Kajtulu średnio starszym panu juz nie wspomnę. O Lolę też nikt nigdy nie zapytał:(. Jutro bedzie sterylizowana czarna niewielka sunia z Kaczyna, która pojawiała sie tam i znikała. Nie ma zupełnie miejsca na przechowanie jej po sterylizacji. Jeden dzień może byc w kojcu u Izy, ale jej 7 suk nie da jej pewnie żyć, dlatego nie może zostac dłużej.
  20. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe:). Operacja Agata to koszt ok.500 zł a jeszcze potrzeba na utrzymanie w hotelu. Nie poradzimy sobie bez pomocy:(.
  21. Całe szczęście,że już po zabiegu:). Ona podobno nie miała cieczki, było nawet podejrzenie,że ktos ją wcześniej sterylizował, a może to przez te cysty.
  22. Podaję pogląd obowiązujący na wątku kieleckim: Ruda, sunia z Kaczyna, ładna jest:diabloti:.
  23. Ruda, sunia z Kaczyna , koczuje tam już od dłuższego czasu przy jakiejś budowie. Urodziła tam szczeniaki, ale ostatnio została wysterylizowana. Bardzo miła ,jamnisiowata sunieczka, ok. 2-letnia. Teraz robotnicy przenoszą się do Borkowa, chyba zabiorą ja ze sobą, bo została by sama w lesie. Ale to jest rozwiązanie tymczasowe, trzeba jej koniecznie znaleźc dom. [IMG]http://i47.tinypic.com/21ethmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2w74ger.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/17zf28.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2mz1hx.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/5b1jdx.jpg[/IMG]
  24. Roszpunka fotki nowe zrobi, tylko wstawi do kompa, jak bedzie w Kielcach. Te są nie najlepsze, bo jak zobaczyłam szyję Faziego, to juz nie myslałam o dobrych fotkach.
×
×
  • Create New...