Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. No właśnie, ja tez nie jestem zwolenniczką faszerowania antybiotykami, tym bardziej,ze Agat miał wycieńczony organizm i to dodatkowo go zatruwa. Jakby sie nic z łapa nie działo, ja bym nie podawała. Mag.da pewnie, jak zwsze podaje probiotyk, ale mimo wszystko.
  2. A pytałyście dogomaniaków lubelskich?
  3. Agacik nie docenił walorów mag.dowego SPA i dzisiejszej nocy postarał się o dodatkowe atrakcje , wygryzł sobie dziurę w tym plastikowym opatrunku na wysokości rany. Mag.da musiała go dzisiaj rano przywozić do Kielc. Na szczęście z raną nie najgorzej, choć zaczerwieniona, ale w tych upałach, to nie ma sie co dziwić. Wet zdjął mu szwy, nie zmieniał tego usztywnienia, tylko zabezpieczył otwór. Agat znowu dostał antybiotyk. Pobrał mu tez krew na badania, zobaczymy co z tymi nerkami.
  4. Ślicznie pozuje Astra:). A jak szybko się zaakilimatyzowała, u Izy jeszcze była mocno zestresowana i wystraszona. Jednak co SPA, to SPA, efekty błyskawiczne. Natomiast Agacik nie docenił walorów mag.dowego SPA i dzisiejszej nocy postarał się o dodatkowe atrakcje , wygryzł sobie dziurę w tym plastikowym opatrunku na wysokości rany. Mag.da musiała go dzisiaj rano przywozić do Kielc. Na szczęście z raną nie najgorzej, choć zaczerwieniona, ale w tych upałach, to nie ma sie co dziwić. Wet zdjął mu szwy, nie zmieniał tego usztywnienia, tylko zabezpieczył otwór. Agat znowu dostał antybiotyk. Pobrał mu tez krew na badania, zobaczymy co z tymi nerkami.
  5. Savhana, ja pytam o Astrę, która po sterylce aboryjnej trochę źle się czuła, a wczoraj od Izy pojechała do mag.dy. Fanta cały czas czuła sie dobrze:).
  6. Podnoszę piękną. Nigdzie w Lublinie ni znajdzie się dt dla niej? Pytałyście dogomaniaków lubelskich?
  7. Mag.do, a jak Astra się czuje? Dzisiaj do domu koło Myślenic pojechała czarno-biała kicia:). Czyli w rejony Rudzi, która niedawno pojawiła się , jak kometa i równie szybko zniknęła:cool1:. Pani Ania zawiozła ja do Krakowa, a państwo tam przyjechali. Podobno bardzo fajni ludzie:).
  8. Kontakt jest , dzwoniłam wczoraj. Fazi dalej adhd, upały tylko troszkę go utemperowały:) Rana goi się ładnie, choć pewnie temperatura temu nie sprzyja za bardzo. Wysłałam jego fotki dziewczynie, która pytała o inne szczeniaki, ale więcej sie nie odezwała. Roszpunka prawdopodobnie jutro wraca do Kielc, to będa świeże fotki.
  9. Jedynie chyba na tej fotce jakieś "ludzkie "oblicze ma:cool3:. [url]http://img88.imageshack.us/img88/1545/21868367.jpg[/url]
  10. Potrzebna pomoc finansowa. Niestety ja nie pomogę, bo jesteśmy też zadłużone.
  11. Ok, moge jechać, tylko nie w te upały.
  12. Czy reklamujecie wykonanie tych boksów? Przeciez wszędzie powinny być robione odpływy, a tu nie ma ich ani w budynku, ani w nowych boksach kwarantanny. Czyli tam, gdzie psy nie wychodzą, załatwiają się w boksach, a wtedy po deszczu robi się gnojówka. Psy na kwarantannie moga byc przeciez chore i wtedy to źródło wszelkiej zarazy. Nawet na tym zdjęciu widac gnojówke w boksie.
  13. Bardzo ciekawe:cool3:, coś chyba sie pomyliło , bo o ile sobie przypominam, to nie było Cię , kiedy zabierałysmy rodzinkę:cool1:.
  14. [quote name='savahna'] i zanim erka nas zabije ;);) [/QUOTE] Nawet , gdybym wiedziała o co chodzi i miała taki zamiar, to nie dam rady, bo te tropikalne upały wyssały ze mnie wszelką energię:cool3: .
  15. Norunia chyba bardzo lubi dzieci, bo kiedy jeszcze błąkała się Małogoszczu, to również dzieci dokarmiały ją i szczeniaki. A ona pozwalała im bawić sie ze szczylkami:).
  16. Nie, kicia czarno-biała do kogos znajomego ma iśc, ale był dzisiaj jeden telefon o nią. Zaproponowałam pani kocurka agniesi, podobnego, ale pani chciała tylko tą kotkę. Iza niestety nie może sobie poradzić z rozdzielaniem Astry od stada swoich suk, które przyjaźnie nastawione nie są, a Astra przez to bardzo zestresowana. Mag.da zgodziła sie ja jutro wziąc na razie do mieszkania , potem zobaczymy. Ludzie , ktorzy wysłali maila o Fante już się więcej nie odezwali.
  17. Dzisiaj był pierwszy telefon o Melę. Pan z Wadowic, nawet w mirarę sympatyczny, powiedział,że jak będzie w okolicy Katowic , to ja zobaczy. Ale to nic pewnego, dlatego dalej potzrebne ogłoszenia.
  18. Ja chyba:flaming:, przed chwila dzwoniła znajoma, że zobaczyła tą malutką sunię w Mostach, o której juz kiedys pisałam,ze miała cieczke i stado psów ją molestowało. Sunieczka malutka, wielkości Roxi, chudziutka. Od kogoś sie dowiedziała,że błąka sie tam już od roku!!! Podobno miała już szczeniaki, ktos nawet ma pieska po niej. Nie wiem, jak ona żyje, bo ludzie sa tam okropni, ale może ktos coś rzuci czasami. Sunieczka nieufna, ale nawet , jak by ja złapac na sedalin, to i tak nie ma gdzie jej zabrać. Czyli za chwilę bedzie miała kolejne szczeniaki:placz:.
  19. Może ktoś nam pomoże ratowac Agatka:roll:.
  20. Elizko, na razie nic nie mamy do stolicy. [B] POMOCY!!![/B] Okazało się, że ci faceci z budowy z Kaczyna, którzy przenieśli sie do Borkowa, nie zabrali ze sobą tej rudej jamnisiowatej suczki , została biedaczka sama w lesie. Znajoma, która dzisiaj tam pojechała, zobaczyła,ze ona tam jest , więc wpakowała ja w samochód i zawiozła do Borkowa. A tam już jest jakis ON-kowaty pies, sunia sie go boi, no i przeceiż nie utrzyma sie na nieogrodzonym, obcym terenie, z pewnościa by uciekła, a nikt jej tam pilnowac nie będzie . Anka zabrała ja z powrotem do Kaczyna i zostawiła w tym lesie :placz:. Nie dośc ,że z tą Astrą po sterylce nie ma co zrobić, to jeszcze ta Ruda:placz:. Tak bardzo mi jej szkoda, co tu robić???:placz:. Savahna, czy ogłosiłaś już te dwie bezdomniaczki z Kaczyna, bo pisałś ,ze masz taki zamiar? Prosze juz nie ogłaszajcie tej kici czarno-białej , bo chyba będzie miała dom. Ale szuka domu podobny do niej kocurek od agniesi, ktora teraz bez netu, ale bardzi prosi o ogłaszanie, bo w małej kawalerce podobno jamniczka bardzo przesladuje kocurka i nie ma go gdzie oddzielić. Czy ktos ogłasza Lolę i Melę?
  21. Myślę,że tekst dobry, niewiele pewnie mozna dodac o szczeniorku.
  22. [B]Bardzo potrzebne dt dla Astry po sterylce! [IMG]http://i46.tinypic.com/5n3dd0.jpg[/IMG][/B]
  23. Fazi ma ok. 4,5 mies. Jest wesołym , kontaktowym psiakiem, mimo tego jak do tej pory był traktowany przez człowieka. Roszpunka twierdzi, że straszne adhd , ale być może to tylko przejściowe, może musi nadrobic ten czas, kiedy był na uwięzi. Postaram sie skontaktować z Roszpunka, może cos więcej o nim powie.
  24. [quote name='Asiaczek']Jak dla mnie to on ma coś z kelpie (sylwetka, taka krępa, mocna). Pysk - moze i ciutke z basenji... Ale jak by nie patrzec - ewidentnie piekny przedstawiciel Rodu Kundelków:) Pzdr.[/QUOTE] Ależ na żywo on nie ma żadnej mocnej i krępej sylwetki, jest szczuplutki bardzo.
×
×
  • Create New...