erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wieści, oby obyło się bez operacji. Bardzo prosimy o pomoc dla tego biedaka. U nas tragedia goni tragedię, dzisiaj przywiozłyśmy z podkieleckiej wsi szczeniaka z poderżnietym gardłem:(. Nie podołamy temu wszystkiemu finansowo. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/372/tiga5.jpg[/IMG] Taka chałupa wypasiona i oni suni chcą sie pozbyć:angryy:. Andzia69, a jakie są rokowania, co do tej łapy. Czy to wymaga stałego podawania leków, czy operacji, czy to ją boli, czy po prostu tak na 3 łapkach sobie może funkcjonowac? Szkoda, że ta ratlerka nie wcześniej, bo jak ogłaszałyśmy te nasze szczeniory ratlerkowate, to miałam potem sporo telefonów. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna dzieki za ogłoszenia dla Kuby:), wstawię potem "swój" pakiecik. Miałam Ci cos odpowiedzieć równie dowcipnie, ale nie mam za grosz poczucia humoru dzisiaj. Właśnie niedawno wróciłam z podkieleckiej wiochy. Najpierw szukałyśmy w Słopcu małej suni tam wywalonej, która miała cieczkę, więc na bank pokryta, ale niestety gdzieś pobiegła. Potem byłysmy w Kaczynie u jakiejś patologii zawieźc karmę, odrobaczyc , odpchlic psiaki. Wróciłysmy ze szczeniakiem z poderżniętym gardłem:angryy:. Chłop, zdegenerowany alkoholik , trzymał tego szczeniaka uwiązanego na sznurze, czy drucie na działce oddalonej od domu. Ktoś się zainteresował tym szczeniakiem , więc wtedy odwiązał go i przyniósł na swoje podwórko i zamknął w syfiastej zagródce, gdzie były kury, czy króliki. Ktos , kto mieszkał w pobliżu tamtej działki myślał,ze on zabił tego szczeniaka, bo słyszał potworne wycie psa, ale to pewnie wtedy wyrywał ten wrośnięty w szyję drut czy sznur. To było chyba w sobotę, z taką otwartą raną biedak był w takim syfie w tej zagródce. Nie wobrażam sobie, jak on musiał cierpieć, taka rana przeceiz nie zrobiła się w ciągu kilku dni. Psiak ma teraz ok. 4-5 mies, czyli pewnie od poczatku był uwiązany. Zabrałysmy go do Kielc do weta, miał oczyszczona ranę w narkozie,na szycie już za późno, dostał antybiotyk. Jutro namy go odebrać z lecznicy. Mimo tego, co przeszedł, psiak bardzo przyjazny, w samochodzie super grzeczny, nawet nie ruszył sie z miejsca. [B]Nie mamy gdzie go zabrać, bardzo potrzebne dt dla tego biedaczka! [/B]To ta psinka [IMG]http://i46.tinypic.com/2nc17jr.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/qnr50i.jpg[/IMG] Tu na pierwszym planie szczeniorek, którego syn ostanio przyniósł do domu, ale nie chcą go oddac , bo syn bardzo go "kocha". Nie muszę mówić ,jak towarzystwow było zapchlone, a odrobaczyc było mi cięzko, bo tak się rzucały na jedzenie. [IMG]http://i49.tinypic.com/zkobhh.jpg[/IMG] Tak wygląda szyja, najgorzej od spodu, z góry rana mniejsza. Tego degenerata nie było, baba tłumaczyła się ,że szczeniak wpadł w sidła. [IMG]http://i45.tinypic.com/2mpiz3a.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale wiadomo, co jest powodem podwyższonej temperatury? Szkoda,ze musi miec podawany antybiotyk, bo i tak ma wystarczająco wyniszczony organizm. Antybiotyk w iniekcji, czy doustnie? Jak doustnie, to pamiętajcie o probiotyku. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahnko, pisząc o fotkach Misia, nie wiedziałam czyjego autorstwa jest ogłoszenie:cool3:. Po prostu uważam,że w ogłoszeniach powinny byc najatrakcyjniejsze z punktu widzenia odbiorcy fotki. A jak to jest ważne, to nie muszę nikomu mówić chyba;). Ale ponieważ różne są gusta, to nieśmiało prosiłam, aby choc na jednym portalu był "mój" zestaw:eviltong:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się,że Misio ma jeszcze parę ładnych fotek . Czy moge prosić na jednym portalu z moim zestawem;)? [IMG]http://i45.tinypic.com/2urqweo.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/xmqx3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/11toohv.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/e372f.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/30kzhav.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście Tarzan piękny:), a co suńka teściów na to? Agat straszny biedulek:(, dziewczyny mówią,że b.ładny, ale na razie tego nie widać . Może , jak dojdzie do siebie, oby tylko tą łapę udało sie uratować . Wczoraj do dt we Wrocławiu pojechała kolaczka z Mójczy:). Będzie pod opieką Fundacji Pasterze, której bardzo dziękujemy za pomoc, a szczególnie Camarze:loveu:. Dziekujemy również pati851, która wiozła sunię:loveu:. Nie obyło sie bez niespodzianek, które zostawiły ślad na tapicerce:cool3:. Nie ma żadnych telefonów o psiaki:(. Savahna, czy Misio i Kuba sa już ogłaszane? Tylko nie bij , jak są;). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agatko, Bridges ma wiele ładniejszych zdjęć, niż te, które wstawiłaś , tam ma skrócona sylwetkę, wygląda na małego psa. Np [IMG]http://i46.tinypic.com/akcxet.jpg[/IMG] Dobrze też wsatwic zdjęcie przy człowieku,żeby było widac wielkośc, no i to ,że jest taki przyjazny:). [IMG]http://i45.tinypic.com/nyd0nd.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/s2cjzb.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Chodzi o tą malutką kicie co była razem z moją:diabloti: u mag,dy? Mogę jej jutro zrobić...;)[/QUOTE] Tak, ta malutka kicia, mag.da mówi,że nie podrosła dużo, dalej jest mała, drobna, bardzo miła, lubi być głaskana. Jak nie masz zdjęć, to mogę wysłać:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czarna kicia z Rudnik, która teraz jest u mag.dy tez potrzebuje ogłoszeń. Był chętny pan z Łodzi, ale niestety nie było transportu. Teraz TZ ang, mógłby ja zawieźć do Sulejowa, ale niestety pan nie czekał i juz ma kotka. Agatko, Fanta to malutka sunia cmentarna:cool3:. -
Andzia69, nie denerwuj sie tak ;). Jak sama widzisz, mimo ciągłych próśb o ogłaszanie, jakoś tabunu chętnych nie ma. Chodziło mi tylko o to,ze mozna ich równiez poszukac poza dogo, skoro tu odzew znikomy. I właśnie dlatego to pisze, że mi zależy,zeby te psiaki znajdowały domy. Myślę,że pani kierownik tez powinno, choć być może tak jest.
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy w imieniu Oskarka:loveu: -
Savahna , która ogłasza przede wszystkim dogomaniackie psiaki, których mamy nie mało i ciężko nam zdobywac kasę na ich utrzymanie, nie jest w stanie ogłaszać jeszcze ponad 100 psów schroniskowych. Ale macie przeciez nową , operatywną panią kierownik, to jej rolą jest zajęcie sie adopcjami, a co za tym idzie szukanie ludzi, którzy by mogli pomóc choć ogłoszeniami. Wiadomo przeceiż,ze nie mozna tylko liczyć na adopcje przez mieszkańców Kielc, bo nie ma ich dużo. Można wykorzystac media , szkoły, do szukania takiej pomocy, sposobów jest wiele. Nie można tylko czekać ,ze osoby z dogomanii, które i tak są zawalone robotą, zrobią i to .
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wolność, ale taka nie do końca, bo psiaki bardzo by chciały mieć swojego pana:). Bardzo prosimy o ogłoszenia dla Misia i Kuby, może beda miały więcej szczęścia niz Nora i Bridges, którymi nikt się nie interesuje. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj przelałam 353,44 zł ze skarpety psów kieleckich na dług Oskara, tak że jest na razie na zero. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No, nie poznałabym go, ale cała Nora:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i50.tinypic.com/161cpjr.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/30hr694.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 16.05.2012, debet wynosił wtedy [B]-466 zł . Wpłaty: [/B]85 zł - Incia / zostało z bazarku Aiszy/ 1000 zł - jkp 400 zł - mariusz pp /bazarek/ 25 zł - Lato09 133 zł - ang 100 zł - mariusz pp /bazarek/ 2972 zł - taks / bazarek/ 140 zł - ang /bazarek/ 190 zł - ang / bazarek/ [B]Razem: 5045 zł Wydatki: [/B]105 zł - szczepienie Misia i Kuby 30 zł - transport Maksia 50 zł - transport Misia z Rudnik do hoteliku 31,80 zł - karma Royal i Brit junior 100 zł - sterylizacja kotki czarnej 130 zł - hotelik Nocki /29.05-10.06/ 360 zł - hotelik Nory /22.05-20.06/ 360 zł - hotelik Bridgesa /07.06-06.07/ 17,80 zł - szelki dla Roxi 20 zł - Rumen taabs/ dla Misia/ 23 zł - Oeparol / dla Misia i Fanty/ 50 zł - transport Kuby z Rudnik do hoteliku 250 zł - dt Meli za czerwiec 100 zł - dopłata do sterylki Meli 330 zł - hotelik Misia /29.05.-27.06/ 330 zł - hotelik Kuby /7.06-06-07/ 270 zł - hotelik Fanty /05.06-04.07/ 100 zł - hotelik czarna kicia /07.05-06.06/ 120 zł - dopłata do hoteliku Loli /23.05-21.06./ 18 zł - Rumen taabs /dla Fanty/ 350 zł - dług Oskara 350 zł - transport kolaczki do Wrocławia [B]Razem: 3495,60 zł Saldo: 5045 - /3495,60+466/ = [COLOR=#ff0000]1083,40 zł [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Dt Kajtula za czerwiec - 50 zł opłacony przez anetaks4, rozliczenie na wątku Brunków. Rozliczenia A[/COLOR]lbinki, Oskara, Loli, Meli na ich wątkach. Sterylkę Nocki i Roxi oraz częściowo Meli pokryła Fundacja KASTOR. [COLOR=#0000cd][B] Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy w tym miesiącu byli wyjątkowo hojni, dzięki czemu wyszliśmy z długów i jeszcze coś zostało na przyszły miesiąc.[/B][/COLOR]:modla::iloveyou::buzi::Rose:. [COLOR=#000000] Pod naszą opieką pozostają następujące zwierzaki : Albinka, Oskar, Kajtul, Lola, Nora, Bridges, Misio, Kuba, Fanta, Mela, czarna kicia.[/COLOR] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ang, to pewnie wreszcie jesteś spokojna o Milkę:). W sobotę bedzie transport kolaczki do Wrocławia, koszt spory 350 zł. Ale nie możemy czekać, bo teraz jest wolne miejsce w dt Fundacji Pasterze, która przejmie sunię, a miejsce może nie czekać długo. Fundacja będzie już płaciła za dalsze utrzymanie suni w dt i zajmie sie adopcją:). [B]Jeżeli słyszałybyście o kimś , kto szuka transportu na trasie Radom-Kielce-Wrocław, albo z powrotem, to dajcie znać, obniżyłoby to koszty.[/B] Miał jechać psiaczek z Opola do Wrocławia, ale juz nie jedzie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Minia była najbardzej obrażona , bo nie była w centrum uwagi, a uciekała bo Koko goniła ją po mieszkaniu i łapała za kudełki . Myślałam,że sie ucieszy z tak małej koleżanki, bo na ulicy raczej lubi psiaki, choc preferuje kontakt z ludźmi.