Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Czekamy na wieści, oby obyło się bez operacji. Bardzo prosimy o pomoc dla tego biedaka. U nas tragedia goni tragedię, dzisiaj przywiozłyśmy z podkieleckiej wsi szczeniaka z poderżnietym gardłem:(. Nie podołamy temu wszystkiemu finansowo.
  2. Był już pierwszy telefon o piękniocha, ale pani chciała wiedzieć, jak on do dzieci. Powiedziałam, że b.łagodny, przyjazny, ale do dzieci nie sprawdzony, więc pani zrezygnowała.
  3. [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/372/tiga5.jpg[/IMG] Taka chałupa wypasiona i oni suni chcą sie pozbyć:angryy:. Andzia69, a jakie są rokowania, co do tej łapy. Czy to wymaga stałego podawania leków, czy operacji, czy to ją boli, czy po prostu tak na 3 łapkach sobie może funkcjonowac? Szkoda, że ta ratlerka nie wcześniej, bo jak ogłaszałyśmy te nasze szczeniory ratlerkowate, to miałam potem sporo telefonów.
  4. Savahna dzieki za ogłoszenia dla Kuby:), wstawię potem "swój" pakiecik. Miałam Ci cos odpowiedzieć równie dowcipnie, ale nie mam za grosz poczucia humoru dzisiaj. Właśnie niedawno wróciłam z podkieleckiej wiochy. Najpierw szukałyśmy w Słopcu małej suni tam wywalonej, która miała cieczkę, więc na bank pokryta, ale niestety gdzieś pobiegła. Potem byłysmy w Kaczynie u jakiejś patologii zawieźc karmę, odrobaczyc , odpchlic psiaki. Wróciłysmy ze szczeniakiem z poderżniętym gardłem:angryy:. Chłop, zdegenerowany alkoholik , trzymał tego szczeniaka uwiązanego na sznurze, czy drucie na działce oddalonej od domu. Ktoś się zainteresował tym szczeniakiem , więc wtedy odwiązał go i przyniósł na swoje podwórko i zamknął w syfiastej zagródce, gdzie były kury, czy króliki. Ktos , kto mieszkał w pobliżu tamtej działki myślał,ze on zabił tego szczeniaka, bo słyszał potworne wycie psa, ale to pewnie wtedy wyrywał ten wrośnięty w szyję drut czy sznur. To było chyba w sobotę, z taką otwartą raną biedak był w takim syfie w tej zagródce. Nie wobrażam sobie, jak on musiał cierpieć, taka rana przeceiz nie zrobiła się w ciągu kilku dni. Psiak ma teraz ok. 4-5 mies, czyli pewnie od poczatku był uwiązany. Zabrałysmy go do Kielc do weta, miał oczyszczona ranę w narkozie,na szycie już za późno, dostał antybiotyk. Jutro namy go odebrać z lecznicy. Mimo tego, co przeszedł, psiak bardzo przyjazny, w samochodzie super grzeczny, nawet nie ruszył sie z miejsca. [B]Nie mamy gdzie go zabrać, bardzo potrzebne dt dla tego biedaczka! [/B]To ta psinka [IMG]http://i46.tinypic.com/2nc17jr.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/qnr50i.jpg[/IMG] Tu na pierwszym planie szczeniorek, którego syn ostanio przyniósł do domu, ale nie chcą go oddac , bo syn bardzo go "kocha". Nie muszę mówić ,jak towarzystwow było zapchlone, a odrobaczyc było mi cięzko, bo tak się rzucały na jedzenie. [IMG]http://i49.tinypic.com/zkobhh.jpg[/IMG] Tak wygląda szyja, najgorzej od spodu, z góry rana mniejsza. Tego degenerata nie było, baba tłumaczyła się ,że szczeniak wpadł w sidła. [IMG]http://i45.tinypic.com/2mpiz3a.jpg[/IMG]
  5. Ale wiadomo, co jest powodem podwyższonej temperatury? Szkoda,ze musi miec podawany antybiotyk, bo i tak ma wystarczająco wyniszczony organizm. Antybiotyk w iniekcji, czy doustnie? Jak doustnie, to pamiętajcie o probiotyku.
  6. Savahnko, pisząc o fotkach Misia, nie wiedziałam czyjego autorstwa jest ogłoszenie:cool3:. Po prostu uważam,że w ogłoszeniach powinny byc najatrakcyjniejsze z punktu widzenia odbiorcy fotki. A jak to jest ważne, to nie muszę nikomu mówić chyba;). Ale ponieważ różne są gusta, to nieśmiało prosiłam, aby choc na jednym portalu był "mój" zestaw:eviltong:.
  7. Wydaje mi się,że Misio ma jeszcze parę ładnych fotek . Czy moge prosić na jednym portalu z moim zestawem;)? [IMG]http://i45.tinypic.com/2urqweo.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/xmqx3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/11toohv.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/e372f.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/30kzhav.jpg[/IMG]
  8. Cudny misio:). Węgielkowa z pewnością szczęśliwa, bo to dzięki niej Brunio nie spędzi kolejnej zimy w śniegu na Ameliówce.
  9. Rzeczywiście Tarzan piękny:), a co suńka teściów na to? Agat straszny biedulek:(, dziewczyny mówią,że b.ładny, ale na razie tego nie widać . Może , jak dojdzie do siebie, oby tylko tą łapę udało sie uratować . Wczoraj do dt we Wrocławiu pojechała kolaczka z Mójczy:). Będzie pod opieką Fundacji Pasterze, której bardzo dziękujemy za pomoc, a szczególnie Camarze:loveu:. Dziekujemy również pati851, która wiozła sunię:loveu:. Nie obyło sie bez niespodzianek, które zostawiły ślad na tapicerce:cool3:. Nie ma żadnych telefonów o psiaki:(. Savahna, czy Misio i Kuba sa już ogłaszane? Tylko nie bij , jak są;).
  10. Agatko, Bridges ma wiele ładniejszych zdjęć, niż te, które wstawiłaś , tam ma skrócona sylwetkę, wygląda na małego psa. Np [IMG]http://i46.tinypic.com/akcxet.jpg[/IMG] Dobrze też wsatwic zdjęcie przy człowieku,żeby było widac wielkośc, no i to ,że jest taki przyjazny:). [IMG]http://i45.tinypic.com/nyd0nd.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/s2cjzb.jpg[/IMG]
  11. [quote name='savahna']Chodzi o tą malutką kicie co była razem z moją:diabloti: u mag,dy? Mogę jej jutro zrobić...;)[/QUOTE] Tak, ta malutka kicia, mag.da mówi,że nie podrosła dużo, dalej jest mała, drobna, bardzo miła, lubi być głaskana. Jak nie masz zdjęć, to mogę wysłać:).
  12. Czarna kicia z Rudnik, która teraz jest u mag.dy tez potrzebuje ogłoszeń. Był chętny pan z Łodzi, ale niestety nie było transportu. Teraz TZ ang, mógłby ja zawieźć do Sulejowa, ale niestety pan nie czekał i juz ma kotka. Agatko, Fanta to malutka sunia cmentarna:cool3:.
  13. Andzia69, nie denerwuj sie tak ;). Jak sama widzisz, mimo ciągłych próśb o ogłaszanie, jakoś tabunu chętnych nie ma. Chodziło mi tylko o to,ze mozna ich równiez poszukac poza dogo, skoro tu odzew znikomy. I właśnie dlatego to pisze, że mi zależy,zeby te psiaki znajdowały domy. Myślę,że pani kierownik tez powinno, choć być może tak jest.
  14. Bardzo dziękujemy w imieniu Oskarka:loveu:
  15. Savahna , która ogłasza przede wszystkim dogomaniackie psiaki, których mamy nie mało i ciężko nam zdobywac kasę na ich utrzymanie, nie jest w stanie ogłaszać jeszcze ponad 100 psów schroniskowych. Ale macie przeciez nową , operatywną panią kierownik, to jej rolą jest zajęcie sie adopcjami, a co za tym idzie szukanie ludzi, którzy by mogli pomóc choć ogłoszeniami. Wiadomo przeceiż,ze nie mozna tylko liczyć na adopcje przez mieszkańców Kielc, bo nie ma ich dużo. Można wykorzystac media , szkoły, do szukania takiej pomocy, sposobów jest wiele. Nie można tylko czekać ,ze osoby z dogomanii, które i tak są zawalone robotą, zrobią i to .
  16. Wolność, ale taka nie do końca, bo psiaki bardzo by chciały mieć swojego pana:). Bardzo prosimy o ogłoszenia dla Misia i Kuby, może beda miały więcej szczęścia niz Nora i Bridges, którymi nikt się nie interesuje.
  17. Dzisiaj przelałam 353,44 zł ze skarpety psów kieleckich na dług Oskara, tak że jest na razie na zero.
  18. No, nie poznałabym go, ale cała Nora:).
  19. [IMG]http://i50.tinypic.com/161cpjr.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/30hr694.jpg[/IMG]
  20. Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 16.05.2012, debet wynosił wtedy [B]-466 zł . Wpłaty: [/B]85 zł - Incia / zostało z bazarku Aiszy/ 1000 zł - jkp 400 zł - mariusz pp /bazarek/ 25 zł - Lato09 133 zł - ang 100 zł - mariusz pp /bazarek/ 2972 zł - taks / bazarek/ 140 zł - ang /bazarek/ 190 zł - ang / bazarek/ [B]Razem: 5045 zł Wydatki: [/B]105 zł - szczepienie Misia i Kuby 30 zł - transport Maksia 50 zł - transport Misia z Rudnik do hoteliku 31,80 zł - karma Royal i Brit junior 100 zł - sterylizacja kotki czarnej 130 zł - hotelik Nocki /29.05-10.06/ 360 zł - hotelik Nory /22.05-20.06/ 360 zł - hotelik Bridgesa /07.06-06.07/ 17,80 zł - szelki dla Roxi 20 zł - Rumen taabs/ dla Misia/ 23 zł - Oeparol / dla Misia i Fanty/ 50 zł - transport Kuby z Rudnik do hoteliku 250 zł - dt Meli za czerwiec 100 zł - dopłata do sterylki Meli 330 zł - hotelik Misia /29.05.-27.06/ 330 zł - hotelik Kuby /7.06-06-07/ 270 zł - hotelik Fanty /05.06-04.07/ 100 zł - hotelik czarna kicia /07.05-06.06/ 120 zł - dopłata do hoteliku Loli /23.05-21.06./ 18 zł - Rumen taabs /dla Fanty/ 350 zł - dług Oskara 350 zł - transport kolaczki do Wrocławia [B]Razem: 3495,60 zł Saldo: 5045 - /3495,60+466/ = [COLOR=#ff0000]1083,40 zł [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Dt Kajtula za czerwiec - 50 zł opłacony przez anetaks4, rozliczenie na wątku Brunków. Rozliczenia A[/COLOR]lbinki, Oskara, Loli, Meli na ich wątkach. Sterylkę Nocki i Roxi oraz częściowo Meli pokryła Fundacja KASTOR. [COLOR=#0000cd][B] Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy w tym miesiącu byli wyjątkowo hojni, dzięki czemu wyszliśmy z długów i jeszcze coś zostało na przyszły miesiąc.[/B][/COLOR]:modla::iloveyou::buzi::Rose:. [COLOR=#000000] Pod naszą opieką pozostają następujące zwierzaki : Albinka, Oskar, Kajtul, Lola, Nora, Bridges, Misio, Kuba, Fanta, Mela, czarna kicia.[/COLOR]
  21. Ang, to pewnie wreszcie jesteś spokojna o Milkę:). W sobotę bedzie transport kolaczki do Wrocławia, koszt spory 350 zł. Ale nie możemy czekać, bo teraz jest wolne miejsce w dt Fundacji Pasterze, która przejmie sunię, a miejsce może nie czekać długo. Fundacja będzie już płaciła za dalsze utrzymanie suni w dt i zajmie sie adopcją:). [B]Jeżeli słyszałybyście o kimś , kto szuka transportu na trasie Radom-Kielce-Wrocław, albo z powrotem, to dajcie znać, obniżyłoby to koszty.[/B] Miał jechać psiaczek z Opola do Wrocławia, ale juz nie jedzie.
  22. Cieszę się,że wszystko się ułożyło i Milka szczęśliwa:).
  23. Wpłynęło 30 zł dla Meli od Pauliny-Frajdy, dziekujemy:). Na Kastora przelałysmy już 100 zł. Czyli koszt sterylki, to 250 zł, z czego 150 zł pokryła Fundacja Kastor:), a 100 zł ze skarpety psów kieleckich.
  24. Minia była najbardzej obrażona , bo nie była w centrum uwagi, a uciekała bo Koko goniła ją po mieszkaniu i łapała za kudełki . Myślałam,że sie ucieszy z tak małej koleżanki, bo na ulicy raczej lubi psiaki, choc preferuje kontakt z ludźmi.
×
×
  • Create New...