erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Szczęśliwa Konisia:):).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czy Polkę ktoś ogłasza? Bo nie wiem, czy ona wogóle jeszcze szuka domu:roll:. -
Piękny i młody, ale zero zainteresowania, nawet głupiego telefonu:shake:.
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Pewnie sie przestraszyły,że zgodnie z radami Weimy zaczniesz je ignorować;). -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
O, tu nawet z tym niebieskim oczkiem wygląda przystojnie:). -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Ja wiele nie poradzę, sama mam takiego strachulca, ktory tez załatwia się w domu. Dlatego mam w pokoju rozłożoną folię, a na niej gazetki. Była to konieczność, bo Gabi z nikim poza mną nie wyjdzie z domu, więc jak mnie nie ma, załatwia sie w domu, a i w mojej obecności tez jej sie zdarza. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ja mam wielka chałupę i pół ha ogrodu, a i piekę ciasta - tylko do mnie nikt sie nie wprasza, nikt nie odwiedza, nikt mnie nie lubi :-? :puppydog: :puppydog:[/QUOTE] Ha, ha , ja myślę malagosku,że napisałaś to licząc na to ,że jesteś daleko, więc niebezpieczeństwa nie ma:razz:. Ale możesz sie przeliczyć i nawiedzi Cię kielecka horda :evil_lol:. Inciu Rumentaabs można , jak najbardziej. Czasami tak szczeniory mają z tymi kupolami, pewnie jej przejdzie. -
Z Lublina jest jeszcze andegawenka, napiszcie do niej, może ona cos pomoże.
-
Siakach, a zostawiłaś swój tel agastra, tak na wszelki wypadek, gdyby ten ds nie wypadł dobrze.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Imprezka może być wirtulana, tak, jak i placek:eviltong:. W realu nie piekę, a na imprezki nie mam warunków lokalowych:cool3:. Ale do Twojej chałupy , sprawdzić , czy placek pychota i czy wogóle jest, możemy zawitać:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Ja to ewelinkę na dogo już chyba od 2 godzin widzę, ale fotek ani śladu....:roll: No spadam, bo polewę do placka robię ...Placuszek pyszota....:p[/QUOTE] Ewelinka_m idzie zaraz do roboty:eviltong:, to może nie zdąży z fotami. Co do placuszka, to napisać na forum wszystko można:cool3:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy dzisiaj u miry145 z ewelinką_m, która zrobiłą psiakom sesję fotograficzną. Psiaki maja sie tam cudnie:), najlepiej by było, gdyby mogły zostać na stałe, ale nie da rady. Nasza Rózia, która jest tam od niedawna, już tak zadomowiona,że nie opuszcza Miry na krok. Zaprzyjaźniona też z resztą psiego stada. Najśmieszniejsza jest , jak Misio z dalmasiem toczą przyjacielskie zapasy, a Rózia biega za nimi bacznie obserwuje, czy walka toczy się zgodnie z przepisami. Jak uważa ,że za bardzo się zapamiętują w tych zapasach, to wtedy wkracza do akcji i rozdziela ich krótkim warknięciem. Jest przezabawna :). A Pola coraz piękniejsza:). Pani od Inci nie odzywa się , nie wiem, czy nie zrezynowała. Sa inne telefony o Polę, ale nikt mnie nie zachwycił:eviltong:. -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ten profil ma zdecydowanie sympatyczniejszy;). Proponuje ogłaszać go z tej strony:eviltong:. [URL="http://img849.imageshack.us/i/41897340.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4346/41897340.jpg[/IMG][/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
To niech napisze zanim wyfrunie, bo muszę rozliczenie robić. -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Nie napisałyście, jaki koszt tej ostatniej wizyty u weta. -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Savahna, zapomniałaś,że to mnie sie boją;). -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Ale tu nie ma tej fajnej fotki, gdzie leżą plackiem. -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No właśnie, z tym sikaniem coś nie tak. Nie wiem, czy nie powtórzyc badań, a może do innego weta go zabrać. Savhana, a kiedy on niby miał być kastrowany :roll:. Umieściłam sobie zakazaną ikonkę;). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A co, przekraczam dopuszczalną wielkośc na dogo?:roll: Jutro jedziemy z ewelinką_m do miry145, to fotki bedą. Chyba ,że będzie lało. Pani jeszcze nie podjęła decyzji, co do Poli i Astry. Tak,że może ogłosic jeszcze Astrę, bo Pola łatwiej znajdzie dom. Czyli Pola młodsza niz ta pierwsza wetka oceniła. Czyli docelowo może też byc większa, ale chyba powyżej kolana nie będzie:roll:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaaga podałam dzisiaj Twój tel. facetowi z Katowic , który szukał suczki. Ale , gdyby zadzwonił i zdecydował się, to zrobiłabym tam wizytę. Ang dzięki za bazarek dla Albinki:). A to kilka fotek od miry145:). Ruda ma teraz na imię Rózia i okazało się,że najbardziej ulubionym zajęciem jest leżenie na kanapie:). Bidulka tyle się poniewierała, a pewnie kiedyś była psem domowym, więc teraz nadrabia zaległości. [IMG]http://i49.tinypic.com/kxd7b.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/25sy737.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/104hqfs.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2itn040.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/333k50n.jpg[/IMG] A sunieczkę z Mostów chyba rzeczywiście trzeba będzie złapać w klatkę. Mieli ci ludzie zwabic ją do kojca i dzwonić do mnie, ale nie dają znać, więc albo sie nie udało, albo wogóle nie próbowali. -
Ang, co tu taka cisza? Wszystko ok?
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, to może już pomału zacząć ogłaszać Agata. Bo wiadomo, jak długo szuka się domu dla dużego psa, zanim cos się wykluje, to Agat juz będzie w pełni formy. Mag.do, a czy on już trochę obciąża tą łapę? Podajcie prosze koszt dzisiejszej wizyty.