Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Szczęśliwa Konisia:):).
  2. Czy Polkę ktoś ogłasza? Bo nie wiem, czy ona wogóle jeszcze szuka domu:roll:.
  3. Piękny i młody, ale zero zainteresowania, nawet głupiego telefonu:shake:.
  4. Pewnie sie przestraszyły,że zgodnie z radami Weimy zaczniesz je ignorować;).
  5. Był dzisiaj jeden tel o Melę, ale do budy, w dodatku w domu 2 koty, więc i tak odpada.
  6. O, tu nawet z tym niebieskim oczkiem wygląda przystojnie:).
  7. Ja wiele nie poradzę, sama mam takiego strachulca, ktory tez załatwia się w domu. Dlatego mam w pokoju rozłożoną folię, a na niej gazetki. Była to konieczność, bo Gabi z nikim poza mną nie wyjdzie z domu, więc jak mnie nie ma, załatwia sie w domu, a i w mojej obecności tez jej sie zdarza.
  8. [quote name='malagos']Ja mam wielka chałupę i pół ha ogrodu, a i piekę ciasta - tylko do mnie nikt sie nie wprasza, nikt nie odwiedza, nikt mnie nie lubi :-? :puppydog: :puppydog:[/QUOTE] Ha, ha , ja myślę malagosku,że napisałaś to licząc na to ,że jesteś daleko, więc niebezpieczeństwa nie ma:razz:. Ale możesz sie przeliczyć i nawiedzi Cię kielecka horda :evil_lol:. Inciu Rumentaabs można , jak najbardziej. Czasami tak szczeniory mają z tymi kupolami, pewnie jej przejdzie.
  9. Z Lublina jest jeszcze andegawenka, napiszcie do niej, może ona cos pomoże.
  10. Siakach, a zostawiłaś swój tel agastra, tak na wszelki wypadek, gdyby ten ds nie wypadł dobrze.
  11. Imprezka może być wirtulana, tak, jak i placek:eviltong:. W realu nie piekę, a na imprezki nie mam warunków lokalowych:cool3:. Ale do Twojej chałupy , sprawdzić , czy placek pychota i czy wogóle jest, możemy zawitać:).
  12. [quote name='savahna']Ja to ewelinkę na dogo już chyba od 2 godzin widzę, ale fotek ani śladu....:roll: No spadam, bo polewę do placka robię ...Placuszek pyszota....:p[/QUOTE] Ewelinka_m idzie zaraz do roboty:eviltong:, to może nie zdąży z fotami. Co do placuszka, to napisać na forum wszystko można:cool3:.
  13. Byłyśmy dzisiaj u miry145 z ewelinką_m, która zrobiłą psiakom sesję fotograficzną. Psiaki maja sie tam cudnie:), najlepiej by było, gdyby mogły zostać na stałe, ale nie da rady. Nasza Rózia, która jest tam od niedawna, już tak zadomowiona,że nie opuszcza Miry na krok. Zaprzyjaźniona też z resztą psiego stada. Najśmieszniejsza jest , jak Misio z dalmasiem toczą przyjacielskie zapasy, a Rózia biega za nimi bacznie obserwuje, czy walka toczy się zgodnie z przepisami. Jak uważa ,że za bardzo się zapamiętują w tych zapasach, to wtedy wkracza do akcji i rozdziela ich krótkim warknięciem. Jest przezabawna :). A Pola coraz piękniejsza:). Pani od Inci nie odzywa się , nie wiem, czy nie zrezynowała. Sa inne telefony o Polę, ale nikt mnie nie zachwycił:eviltong:.
  14. Ten profil ma zdecydowanie sympatyczniejszy;). Proponuje ogłaszać go z tej strony:eviltong:. [URL="http://img849.imageshack.us/i/41897340.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4346/41897340.jpg[/IMG][/URL]
  15. To niech napisze zanim wyfrunie, bo muszę rozliczenie robić.
  16. Nie napisałyście, jaki koszt tej ostatniej wizyty u weta.
  17. Savahna, zapomniałaś,że to mnie sie boją;).
  18. Ale tu nie ma tej fajnej fotki, gdzie leżą plackiem.
  19. No właśnie, z tym sikaniem coś nie tak. Nie wiem, czy nie powtórzyc badań, a może do innego weta go zabrać. Savhana, a kiedy on niby miał być kastrowany :roll:. Umieściłam sobie zakazaną ikonkę;).
  20. A co, przekraczam dopuszczalną wielkośc na dogo?:roll: Jutro jedziemy z ewelinką_m do miry145, to fotki bedą. Chyba ,że będzie lało. Pani jeszcze nie podjęła decyzji, co do Poli i Astry. Tak,że może ogłosic jeszcze Astrę, bo Pola łatwiej znajdzie dom. Czyli Pola młodsza niz ta pierwsza wetka oceniła. Czyli docelowo może też byc większa, ale chyba powyżej kolana nie będzie:roll:.
  21. Jaaga podałam dzisiaj Twój tel. facetowi z Katowic , który szukał suczki. Ale , gdyby zadzwonił i zdecydował się, to zrobiłabym tam wizytę. Ang dzięki za bazarek dla Albinki:). A to kilka fotek od miry145:). Ruda ma teraz na imię Rózia i okazało się,że najbardziej ulubionym zajęciem jest leżenie na kanapie:). Bidulka tyle się poniewierała, a pewnie kiedyś była psem domowym, więc teraz nadrabia zaległości. [IMG]http://i49.tinypic.com/kxd7b.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/25sy737.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/104hqfs.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2itn040.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/333k50n.jpg[/IMG] A sunieczkę z Mostów chyba rzeczywiście trzeba będzie złapać w klatkę. Mieli ci ludzie zwabic ją do kojca i dzwonić do mnie, ale nie dają znać, więc albo sie nie udało, albo wogóle nie próbowali.
  22. Mam nadzieję, że urzędnicy z UM też zobaczą te foty. Dobrze by było równiez wysłać je do mediów kieleckich.
  23. Ang, co tu taka cisza? Wszystko ok?
  24. Dziewczyny, to może już pomału zacząć ogłaszać Agata. Bo wiadomo, jak długo szuka się domu dla dużego psa, zanim cos się wykluje, to Agat juz będzie w pełni formy. Mag.do, a czy on już trochę obciąża tą łapę? Podajcie prosze koszt dzisiejszej wizyty.
×
×
  • Create New...