erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Jeżeli w końcu uda sie wam ja złapać, to zostawcie jej tylko jednego. Przeciez ona i tak jest wycieńczona, to jest z pewnością bardziej humanitarne niż obciążanie suki w takim stanie i skazywanie maluchów na niepewny los. Kompletnie nie ma co robić ze szczeniakami. -
Nie Gem, to gdzie umieścić szczeniaki to jest właśnie główny problem. My mamy pod opieką w swoich domach, na działkach ponad 30 psów. Wczoraj do p.Ani przybyła do mieszkania suka z cieczką, a dzisiaj ja pod praca zastałam małą wyrzuconą sunię, którą oczywiście zabrałam. I tak jest codziennie. Do opieki nad tymi psami są trzy osoby, my juz nie dajemy rady. A dziewczyna z dogo , która adoptowała naszą Szurkę dzisiaj ją oddaje, na zimę trafi na działkę! Pojechać i co dalej z nimi zrobić? A nawet by nie miał kto pojechać, bo ja idę po pracy pokazać pani szczeniaczka, a potem do lekarza z chorą ratlerką. A Elwira idzie szczepić kilka psów. Więc kto?
-
Kornisz się przypomina, bo oprócz Potter nikt nie wpłacił na AFN na jego operację.:-(
-
Z pewnością się "ucieszy" jak jej zabierzesz taką przyjemność.:evil_lol: Radku, czy nie wiesz co sie dzieje z tą druga ON-ką od sadysty na dogo, bo nie mam czasu śledzić jej losów?
-
Dzięki Toska!:loveu: Kornisz ma założona skarpetę na AFN, prosimy o wsparcie. Zabieg ma kosztować ok.300 zl.
-
Czyli Nortonek będzie teraz jak nowy. :lol: [COLOR=red]Prosimy o wsparcie finansowe na operację![/COLOR]
-
Kornisz jest teraz w takim prywatnym przytulisku, w boksie. Nie wiem czy on będzie mógł zostac tam po operacji. Prosimy o wpłaty na jego zabieg na AFN.
-
[SIZE=3][COLOR=red]BARDZO PROSIMY O WSPARCIE NA OPERACJĘ NORTONKA![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Ten piekny pies całe życie był poniewierany, bity, głodzony. Ta łapa wymagająca operacji, to właśnie efekt strasznego pobicia.[/COLOR] [COLOR=black]Teraz trafił do cudownych ludzi , którzy szukają mu dobrego domu, ale wczesniej chca go doprowadzic do pełni zdrowia. [/COLOR] POMÓŻMY IM!
-
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Przepiękne szczeniorki szukają domków. :roll: Jak się szybko nie znajdą ,to Gem nie będzie miał lekko :cool3: . -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jestem szczęśliwa!:Cool!: Jeszcze mam w pamięci Norę , jak trafiła do nas i ogromny smutek i cierpienie w jej oczach. A teraz w cudnym, kochającym domku:loveu: [SIZE=4][COLOR=red]Dziękujemy ![/COLOR][/SIZE] -
JUż wysłałam zdjęcia mag.dzie i zaraz będą . Kornisz bez sprawnej łapki ma bardzo małe szanse na adopcję. Dlatego bardzo prosimy o wpłaty na operację/ na AFN/, o której pisze Potter.
-
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Może szczeniaczki nawet wcześniej nadawałyby sie do adopcji, skoro Perełka i tak nie za bardzo chce je karmić? -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=blue]Taki wspaniały domek należał się Norci!!!:loveu: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]Dziękuję wszystkim krakowiankom za to co zrobiłyście dla Norci i jej szczeniaczków, a szczególnie AdzeG i Jej Mamie!:iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: [/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Muszę zadzwonić do znajomej, której mąż wypatrzył Norę na tym lotnisku, dopiero sie ucieszy. Nawet nie mogę myśleć o tym, co by się stało w przeciwnym razie..., sunia umarłaby w cierpieniach, a szczeniorki.....[/COLOR] -
Tak mi przykro z powodu Gafuni, miałam jednak nadzieję, że się uda:-( . Z tego schronu Marta wyciągnęłą Sabę, biała boksiowatą sunię, która jest teraz u niej na tymczasie. Na wątku jest jej zdjęcie jeszcze za kratami, ale mam juz zrobione nowe u Marty i założę jej osobny wątek. Adopcja Saby jest bardzo pilna, bo do Marty wróciła po sterylce na przechowanie nasza Viva i obie sunie niestey nie zgadzaja się. Marta ma wielki problem z rozdzielaniem ich. Uratujmy chociaż ta biedaczkę ze schronu. Na razie jest zdrowa , tylk0 bardzo chuda i mimo odrobaczania jakos nie może przytyć.
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Po podaniu Sedalinu nie trzeba było jej spuszczać z oczu. Przecież reakcja na niego u każdego psa jest po innym czasie, jest to reakcja osobnicza. Środek nie jest obojętny dla zdrowia, a ona juz tyle razy była nim faszerowana. -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam wszystkim za opiekę na Norunią:iloveyou: i cieszę sie bardzo, że tak szybko wraca do zdrowia.:loveu: -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki, Aga pod Twoją opieką Kasanowa z pewnością szybciutko wróci do pełni formy:lol: . -
Ojej, czy rzeczywiście nie obędzie sie bez operacji? Jakieś pechowe te psy kieleckie. Jada do Krakowa niby zdrowe, a tam wychodzą jakies wady ukryte:cool3: Tak samo przeciez było z Boryskiem.
-
Radku, zawsze sobie zaglądam na ten wątek dla poprawienia humoru. Dzięki! :loveu: A Saruśka cudna!:lol:
-
Z tym biodrem Nortona to juz bardzo przestarzała sprawa. Nie ma chyba sensu nic z tym juz robić. Od tego ciecia z hurtowni wiemy, ze Norton był kiedys bardzo pobity, bo poszedł do jakiejś suki z cieczką. Przez długi czas nie chodził na tą łapę , ale nikt z nim nie był u lekarza i jakos sam sie wylizał . Trzymam kciuki za domek dla Nortonka.:happy1:
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo sie cieszę, że wszystkie szczeniorki w dobrych domkach!:loveu: [SIZE=3][COLOR=green]Dziękuję Wam wszystkim za Wasze starania:iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: [/COLOR][/SIZE] -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Już tyle razy trzymałam kciuki.... ale tym razem musi sie udać. Mam nadzieję, że nic już nie stanie na przeszkodzie. -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jak sie cieszę, chociaż jedna dobra wiadomość!:multi: Tak bardzo chccaiłybyśmy wspomóc finasowo leczenie suni, ale w tej chwili u na sytuacja jest bardziej niz tragiczna.:shake: [SIZE=3][COLOR=red]Bardzo prosimy o wpłaty na leczenie Nory, która zyskała szansę na życie!!![/COLOR][/SIZE] -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jakie to szczęście, że mąż mojej znajomej wypatrzył ja na tym lotnisku. :-( Nawet nie mogę myśleć, jak umierałaby tam w cierpieniach , a przecież te trzy szczeniaczki jeszcze cały czas ją ssały, dodatkowo ja męcząc.:placz: