erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Pajuniu, sunia jest u takiej starszej pani , na obrzeżach Kielc. Nie jest to moja znajoma, ale sądze ,że nie pozbędzie się suni po tym, jak zapewnilam ją ,że znajdziemy dom. Nie wiem tylko,gdzie ona ją trzyma , czy przypadkiem nie na zewnątrz w budzie , albo jakiejs komórce. Dżej, dzięki za chęć pomocy, ale to zbyt duża odległość jak na dom tymczasowy, gdyby chodziło o docelowy, to można by było myśleć. -
Piękny psiak, a był wystawiany na Allegro?
-
:Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!:
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Pani chciała ja oddać do schroniska! :mad: A kielecki schron to koszmar.:angryy: Uprosiłam,żeby jeszcze trochę poczekała i powiedziałam,że będziemy szukać domku. Sunię już odrobaczyłam. Jest naprawde prześliczna. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Gem zawiózł jedna szczeniorkę ze wsi do nowego domu na Śląsk:multi: Czyli jeszcze tylko dwie suczynki są do uratowania. -
Rzeczywiście nowe imię ładniejsze, a sunia nie jest przyzwyczajona do starego, więc nie będzie problemu.:lol: Dziwi mnie tylko,że wdała się w jakąś psią awanturkę:crazyeye: . Ja jej nie widziałam w takiej akcji przez caly czas pobytu u mnie. Wprost przeciwnie, ona kochała wszystkie psiaki i do wszystkich , jakie się pojawiały zachowywala sie bardzo przyjacielsko. A rezydenta Dingo, jedynego samca, który przeciez też jest sporym psem, po prostu uwielbiała. Może na razie boi się Twojego Aysa i dlatego stara sie pokazać ,że tak nie jest.:cool3:
-
Amorek - bezdomny pies idealny już w swoim idealnym domku !
erka replied to Perfetia's topic in Już w nowym domu
Szukamy dla Amorka nowego domku!:roll: Miałam chętnego na małego psiaka, ale niestety do budy. Miałby być towarzyszem dla kalekiego pieska z niedowładem nóg, którego ci ludzi przygarnęli. Nie wiem czy takie miejsce by było dobre dla Amorka? Perfetia, a co to za obcy psiurek w Twoim awatarku?:cool3: -
Radku cieszymy się razem z Tobą i życzymy Wam wszystkim wszystkiego najlepszego!:loveu: :loveu: :loveu:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To weszka Twoja wczorajsza wyprawa bardzo owocna ;) . A boksi pewnie, że mozna osobny, jak możesz.:lol: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak się widocznie przejęłam wyjazdem Peguni, że zapomniałam podziękować weszce , która zawiozła niunię do Warszawy.:oops: [COLOR=seagreen]Weszka, dzięki!!! :buzi: :buzi: :buzi: [/COLOR] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to Pegunia tuż przed wyjazdem do nowego życia...:p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4185/pegi9ix3.jpg[/IMG][/URL] A to zdjęcia następnego szczeniorka szukającego domku. Ok. 3-mies. boksiowata sunieczka błąkała się niedaleko mojej pracy, przygarnęła ją starsza pani, ale ma juz psa i nie może jej zatrzymać. Przyszła dzisiaj z nią do mnie , zrobiłam zdjęcia, odrobaczyłam, dałam witaminki i trochę karmy. Mam nadzieję,że taka ślicznotka nie będzie długo czekać...:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1637/boksia1pd0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6789/boksiada0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8199/boksia3bj4.jpg[/IMG][/URL] -
Nic dziwnego eria, że Pegi podobna do suni Behemot, bo z tego samego zródła:cool3: . Żadnego pokrewieństwa, ale obie wyrzucone koło mojej pracy, bo mam nieszczęście pracować w pobliżu schroniska i niektóre bidy tam wyrzucone udaje mi się uratować przed tym "wspaniałym" miejscem. Usiu napisz, jak tam malutka, bo trochę się denerwuję. Czy wszystko ok?Jak Twoje psiaki ją przyjęły?
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że Pegunia się szybciutko zaaklimatyzuje i dogada się z psiakami Usi. :p Usiu jeszcze raz Ci dziękuję :iloveyou: :iloveyou: , myślę,że u Ciebie Pegi wreszcie nabierze odwagi i przestanie bać się ludzi. Nawet, jeżeli by się tak ułożyło,że nie zostanie u Ciebie na stałe, to jest to dla niej duża szansa i możliwość socjalizacji, czego nie mogłam jej zapewnić u mnie w pracy. Mam też dobre wiadomości o 3 mies. ON-kowatej sunieczce, która pojechała do Opola. W rodzinie wszyscy są nią zachwyceni, a ona zaaklimatyzowała się w nowym domku bez żadnych problemów. Byli juz u weta ustalic szczepienia, odrył jakąś małą przepuklinkę, którą trzeba będzie później operować. A na razie nic nie wiem o szczeniaczku collie. Jtro znajoma pójdzie do tego ciecia, zobaczymy. -
Może nowy tytuł przyniesie Pepikowi szczęście?;) Czy możecie coś więcej napisać o jego charakterze? Nadaje sie do mieszkania w bloku? W jakim jest wieku? Gdyby udało się znaleźć dom, to czy ktoś może go przywieźć i na jaką odległość? W tej chwili nie mam nic na oku, same mamy do wydania sporo psiaków, ale czasami tak jest,że ktoś potrzebuje innego niz jest u nas, wtedy mogę go zaproponowac.
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jakby się jeszcze dało cos zrobić z oczkiem, to będziemy zbierać kasę. Jak myslisz, może jej dac jeszcze kilka dni, bo ta wizyta u weta do końca ja zestresuje:roll: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Usia podaj mi na pw swój adres mail, to wyślę Ci więcej zdjęć Pegi. Ale Pegi jest tylko podobna z sylwetki do jamniorka, ma zupełnie inne uszka, no i ma jedno uszkodzone oczko, co wogóle jej w życiu nie przeszkadza. Usia, pisałam, że to nie jest jamnik tylko taki niskopodłogowiec , bo jakoś czuje,że jesteś rozczarowana:roll: -
Ależ piękna!:lol: To ja ją widziałam w naturze bliżej tego pierwszego zdjęcia. A tu najprawdziwszy PON się z Zuziulki zrobił!:razz: Jednak mam sentyment do kudłaczy....:loveu:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Usia, raczej zapytaj , jak się leżało w szeleczkach:cool3: , bo niunia nie zrobiła nawet jednego kroczku. I oczywiście jest Twoje, ale czy maleństwo:confused: , niezły z niej pulpecik i swoje waży. Pojechały z weszką o 9.30. Pegunia była oczywiście przerażona, może jak zobaczyła psicę weszki, to zrobiło jej sie raźniej. Ale siedziały osobno przegrodzone siatką, aby Pegunia nie była zbytnio molestowana po drodze:razz: . Podałam jej sedalin, aby troszke zminimalizować stres. Ale z pewnością początki będą trudne. Ale potem , jak sie rozkręci, to zobaczysz jaka z niej rozrabiaka:lol: . Boję się tylko,że nie będzie chciała chodzić na smyczy, może jakś linka? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A nasz szkielecik, który dopiero co / w sobotę/ pojechał do Kasie do Krakowa na tymczas, już w nowym domku stałym!!!:loveu: :loveu: :loveu: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pegunia jutro jedzie do domku!:multi: Ciesze się, a jednocześnie trochę denerwuję. Dzisiaj zabrałam ją na troszkę do pracy. Biduleniek był ogromnie przerażony, jak ja postawiłam tak stała w bezruchu, aż jej się łapeczki rozjeżdżały. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3604/pegi1ea5.jpg[/IMG][/URL] To właśnie przerażona Pegunia. [URL="http://imageshack.us"][IMG][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4771/pegi4jf3.jpg[/IMG][/URL]/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5499/pegi3lh8.jpg[/IMG][/URL] I nawet jedzonko wogóle jej nie interesowało.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7520/pegi5bn6.jpg[/IMG][/URL] Ale mam nadzieję, że w towarzystwie psiaków Usi jakoś się ośmieli :roll: . -
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Też mam jakieś niejasne przeczucia:razz: -
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
To fantastycznie, że Perełka tak świetnie trafiła, a pamiętam jeszcze jak Gem obawiał się, czy wogóle uda się dla nie znaleźć domek:razz: A Nala czeka..... -
Amorek - bezdomny pies idealny już w swoim idealnym domku !
erka replied to Perfetia's topic in Już w nowym domu
Mam jednak nadzieję, że Amorek grzecznym psiakiem pozostanie:razz: . Ale domku nowego chyba trzeba szukać:cool1: -
Czyli niezły z niej chuliganek:evil_lol: , a wygląda na tych zdjęciach, jak niewiniątko.;) No cóż, z siuśkaniem trzeba uzbroić się w cierpliwość, z pewnością wkrótce załapie o co chodzi.:cool3: Jeżeli chodzi o łupież, to pewnie przydałaby się kąpiel w leczniczym szamponie. Dowiem sie od weta w jakim i napiszę.
-
Łódź-pies znaleziony w tramwaju-POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU :)
erka replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
O, jakie dobre wieści!:multi: Udało się wydać Dinusia, bardzo się cieszę. Nam też ostatnio udało sie wyadoptować kilka psiaków.:lol: