Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. A czy nie można jej ogłosić i napisac ,że jest w tej rurze, może ktoś się zlituje. O szczeniaczki na razie mało kto dzwoni, dzisiaj jedna kobieta pytała o te od Miry, wysłalam więcej fotek i sie nie odezwała.
  2. Dzięki muufinka. Już się dodzwoniłam, wezmą naszą sunię:). Jutro też jedzie Teba do Turku w wielkopolsce:).
  3. Dzisaj rano spanikowana jechałam do weta, bo sunia źle się czuła mimo p. ból., całą noc nie spałam, bo zrywała sie, biegała po łóżku, a na dodatek rano juz nie chciała spojrzec na jedzenie, kupki nie ma od piatku. Wet powidział,że niczego niepokojącego nie widzi, usg nic nie wykazało, powiedział,że sunia widocznie jest tak mało odporna na ból. Dostała kroplówkę, na razie troche spokojniejsza.
  4. Jest pani z Kolbuszowej chętna na Fionę, tylko trzeba by ja podwieźć choc do Tarnobrzega. Piękne fotki Hery i Wery do wykorzystania w następnych ogłoszeniach:). Elizo, właśnie próbuje dodzwownić się do Szydłowca, bo oni jutro jadą na Śląsk, czy nie zabraliby od nas suni, która ma jechac do Oświęcimia, zapytam czy nie pojechaliby na Kraków, a potem autostradą. Ma jechac sunia ON-kowata,błakająca się pod Kielcami, ktora nawet nie zdążyła być na dogo.
  5. Fantazję tez bym może miała, gdybym nie musiała potem rozmawiac z tymi amatorami rasowców i tłumaczyć sie ,że właściwie to koło rasowego stały. A dzisiaj to fantazja opuściła mnie zupełnie, bo Minia mimo środka p.bólowego dalej źle sie czuje.
  6. Ewelinko, a wiadomo jakie płcie tych szczeniorków? [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/szczeniaki hotelik/IMG_8283_zps1f6910ed.jpg[/IMG] To mój ulubieniec, czy ulubienica:). Szkoda Ewelinko,że nie ma jakiejś fotki z wiekszej odległosci, bo w zbliżeniach szczeniaki wygladają na duże, a to malizny, tak zreszta , jak mama, niewielka sunia , a wyszła na sporą. Czyli prosze nie ogłaszac , jako labladory:cool3:, bo to malizny. Mama jest przed kolano, ale drobiutkiej budowy, tylko na wyższych łapkach. A ta malizna chyba 5 kg, to chyba nie Kreseczka tylko Kropeczka;)
  7. Miusiu fajny uszatek, a Dexter b.ładny psiak, mam nadzieję,że oba znajda domki:).
  8. E tam, Anka kota nie odda przecież. Ewelinko cały czas czekam na fotki szczeniaczków od Miry. Bo jedyne telefony, jakie mam, to codziennie o Pusie i Mikusia, mogłabym proponowac właśnie te, bo sa najmniejsze , jakie mamy. Czyli psiaki z Marzysza- mama Luna, gładkowłosa Teba, z dłuższym włosem Tosia. Może mnie ktoś uświadomic który to Cypis , a który Boluś. Minia źle się czuje, całą noc nie spała, dzisiaj musiałam jechać do weta po jakiś przeciwbólowy, bo oczywiście jak pytałam przy jej odbieraniu o p.bólowe, to powiedziano mi,ze jest tak zabezpieczona, że nie trzeba juz nic.
  9. A teraz proszę te ciotki, które zawsze ponosi fantazja o wymyślenie imion dla nowych suniek :razz:. Herę i Werę trzeba by chyba jeszcze poogłaszac, bo już dawno powinny byc w domach.
  10. Wy dziewczyny , z takim znawstwem ras powinnyscie chyba sędziować na wystawach:eviltong:. Niunia na razie śpi:).
  11. Ja też tej savahny zupełnie nie rozumiem:crazyeye:.
  12. No wiedziałam mag.do, że z Twoimi fotkami psiaki od razu będą miały większe szanse, bo są śliczne:). Tylko nie wiem teraz czy ten pan, ktory jest przekonany,ze to gończy polski, nie bedzie rozczarowany, skoro sunie sa małe.;) A z Kubulka coraz wiekszy pieszczoch się robi :).
  13. A to gdzie są psiaki, w tym punkcie przetrzymań?
  14. Elizo, cudeńko przyszło do mnie, jak wszystki inne psiaki, których wogóle nie szukam i jakoś tak trafiają. Zapytaj Jaagi:razz:. Dopiero przy Maksiu widać, jak duża dziewczynka z Lary:). A Maksiu już sie trochę zaokrąglił, juz nie taki szkielecik:). O Larę nikt nie dzwoni, czy ona jest ogłaszana?
  15. Gala cudna, powinna szbybko znaleźć dom, czy jeszcze jest na kwarantannie? Ile może ważyć, bo na mikruski są chętni. A te sunie 7 mies. juz wysterylizowane, czy jeszcze? Śliczne te szczeniorki, jakie mogą być docelowo? A te noski tylko brudne, czy jakiś wyciek? A może zawiadomic jakas fundację od kolaków, bo ten ślepy psiak chyba trochę kolakowy jest jednak.
  16. Oczywiście daj kota na mnie:). Dzisiaj do mag.dy przyjachała sunia z dwiema szczeniorkami ta z Marzysza. Mag.da mówi,ze te szczeniaki bardzo podobne, do tych, które były u Izy, czyli Hultaja, Bajki i Fugi. Być może ,ze to następny juz miot tej suni, bo to przeceiz te same okolice. Moja niunia już po zabiegu,który był dopiero wczoraj, bo przedwczoraj poszłam i okazało sie,ze były różne nagłe przypadki i zabieg przełożono, niepotrzebnie ją głodziłam tylko. Na razie słabiutka, lezy bidulek, ale już nie wymiotuje , jak rano, nawet troszkę zjadła, powinno byc dobrze. A to mój Miniulek :). [IMG]http://i50.tinypic.com/2prv3t4.jpg[/IMG] Tu ze strachulcem Gabusią [IMG]http://i48.tinypic.com/2zthfo5.jpg[/IMG]
  17. Czy ktos nie zgłaszał zaginięcia psa w typie collie chyba, a może i nie, w każdym razie umaszczenie jednolite, bezowo-miodowe, włos długi ale strasznie zmierzwiony, wysoki, z wydłużonym pyszczkiem, wychudzony bardzo. Dzisiaj kręcił się w poszukiwaniu jedzenia w okolicach Sandomierskiej, Kujawskiej.
  18. No niestety, schronisko nie będzie najlepszym miejscem dla tego biedaka. Z pewnościa nie bedzie tam miał szans na powrót do normalności. A może by go gliwickiego schroniska, jest podobno dobre, lepsze w kazdym razie od krakowskiego.
  19. A może nie dawaj na razie tego Royala. Może ma zbyt duzo białka, a psiak nie jest do tego przyzwyczajony. Nie wiem, jak z Royalem dla dorosłych, ale od jakiegos czasu jest problem z Royalem starterem, który ma za dużo białka w składzie i np. u Jaagi juz kolejny szczeniak z tego powodu ma krążenie oboczno-wrotne.
  20. Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 5.09.2012, debet wynosił wtedy -[B]387,10 zł. Wpłaty: [/B]500 zł - jkp 50 zł - anetaks4 70 zł - ang 440 zł - Rudzia-Bianca/ bazarek/ 65 zł - Agata P /bazarek/ 150 zł - Jola /dla Perły/ 2812 zł - taks /bazarek/ 330 zł - ang /bazarki/ 100 zł - p.Dorota K. 310 zł - mariusz pp /bazarek/ [B]Razem: 4827 zł Wydatki: [/B]40 zł - transport Soni na sterylke do Chorzowa 91,60 zł - dopłata do sterylki Soni 50 zł - lek na uszy /Posatex/ dla Kuby 300 zł - hotel Fiony /20.08-19.09/ 40 zł - usg Fiony 360 zł - hotel Kuby /5.09-4.10/ 300 zł - hotel Perły /22.09-21.10/ 200 zł - obroże, szelki, smycze 80 zł - szczepienia Miki i Kory 280 zł - hotel Zuzi /7.09-4.10/ 300 zł - hotel Frani /7.09-6.10/ 240 zł - hotel Pikusia /7.09-29.09/ 210 zł - hotel Cziłki /18.09-17.10/ 30 zł - odrobaczenie i odpchlenie Maksia u weta 300 zł - dług Oskara 105,70 zł - dług Agata [B]Razem: 2928,30 zł Saldo: 4827 - (2928,30+387,10) = [COLOR=#ff0000]1511,60 zł [/COLOR][/B][COLOR=#000000] Fundacja KASTOR pokryła koszt sterylki Frani i Soni/200 zł /. Bigla, Hera i Wera - na bdt u mag.dy / przez pierwszy mies./ Rozliczenia Agata, Oskara, Albinki na ich wątkach. [/COLOR][B][COLOR=#0000ff]Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom:modla::iloveyou:. [/COLOR][/B][COLOR=#000000]W tej chwili pod nasza opieką znajdują się: Albinka, Oskar, Kuba, Perła, Cziłka, Frania,Lara, Fiona,Hera, Wera,Bigla, Maksiu, Bolek i Cypis, a jutro przyjadą 3 psiaki z Marzysza. [/COLOR]
  21. Juz mam fotkę Zuzi z nowego domku, ale na kom. i nie mam jak wstawić. Wszystko dobrze, Zuzia juz zrobiła rozpoznanie domu i terenu. W pierwszym momencie tylko, jak przyjechała , pokazała ząbki labkowi, ktory chciał się przywitać, ale to stres i pewnie troche przestraszyła się większego kolegi. Ale juz po 10 min, było wszystko ok. labek ją juz wylizał i z pewnościa się zaprzyjaźnią, bo on uwielbia małe suczki. Bardzo dziękujemy doddy, która gratis zawiozła suńkę do Zawiercia:):). Wpłynęło dla naszych psiaków 310 zł z bazarku od mariusza pp i 100 zł od p.Doroty K., bardzo dziękujemy :loveu:.
  22. [quote name='erka'] [COLOR=#0000ff]Wpłynęło od ang z dwóch bazarków 330 zł na nasze psiaki, bardzo serdecznie dziękujemy:iloveyou::Rose:[/COLOR].[/QUOTE] Ang, wpłynęła kaska :), juz pisałam o tym w poniedziałek, tylko nie potwierdziłam na bazarkach, bo mi zgineły linki do bazarków,zaraz to zrobie.
  23. [quote name='divia_gg']Osobista niunia erki. Pannica juz chyba kolo roku ma i wazy ze 2 kg;) No maciupka dama jest niesamowice. Wiec nerwy jak przy wlasnym dziecku pewnie;)[/QUOTE] Minia ma 1,5 roku i waży 1,5 kg, zaraz z nia idę i jestem nieprzytomna ze strachu, bo to takie maciupeństwo jest. Wegielkowa, czy Zuzia juz u Ciebie?
  24. Dzisiaj tylko przekładam telefon stacjonarny i komórkowy z ucha do ucha przez cały dzień. Bo jeszcze organizowałam sterylke i transport suni ON-kowatej spod Kielc, która juz miał dom zaklepany pod Oświęcimiem . Wszystko było juz załatwione, a sunia uciekła chłopom, którzy mieli ja tylko dowieźc do Kielc i wszystko wzięło w łeb. A na dodatek jutro mam sterylkę mojej malutkiej niuni i jestem cała w nerwach.
  25. No właśnie nie wiem, czy do Łodzi, bo właśnie mi odpisała, czy ktos mógłby wyjechac po sunię do Tomaszowa lub Piotrkowa. A ja nie wiem, czy facet z Turka by dojechał, mówił,ze może dojechac do Bełchatowa. Jutro trzeba wywieźć Zuzię na E-7 ok. godz. 14, bo doddy bedzie jechała z Radomia i zabierze ją do Zawiercia . Rano Paweł przewiezie ją do Kielc, do wegielkowej, ale nie wiadomo, czy Kasia będzie mogła ją zawieźc na trasę, czy bedzie pracowac.
×
×
  • Create New...