Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. No to czekamy na fotki. Dobrze,że chociaz sunia ma jakies schronienie. Węgielkowa jedzie ze znaleziskiem. Dwa szczeniaczki w kiepskim stanie, zagłodzone, sierśc fatalna. Koczowały w lesie z matką, ktora biegała do wsi ,żeby zdobyć coś do jedzenia, gdzies dwa tyg. temu skończyła pod kołami. Bidulki same od tego czasu, tylko czasami ludzie ze wsi zanieśli kromke chleba. Kiedy wegielkowa tam dojechała z jakąś kobitą ze wsi, o mało nie zakopując sie po drodze, to bidaki leżały na polu przytulone, przemarzniete , bo cały czas lało. Szpilki wegielkowej troszkę ucierpiały, bo przeceiz wyelegantowana jechała do pracy:cool3:. Szczylki jadą na razie do savahny , a od piątku zgodziła sie wziąć na dt justysiek:). Dziewczyny wielka buźka:buzi:.
  2. Mam takiego strachulca w domu. Gabi była tylko w dt, a została juz 8 lat, bo nie znalazłam dla niej odpowiedniego domu. Mieszkam w bloku, każde wyjście na spacer, to stres dla suni, najchetniej by nie wychodziła wogóle. Nie zmieniło się nic przez wiele lat, mimo pomocy behewiorysty, farmakologii. Jak wyjadę z nia do lasu, tam gdzie nie ma ludzi, zupełnie inny pies. Ale jak byłam z nią przez jakiś czas w domu z ogródkiem u znajomych, to bardzo dobrze sie tam czuła. Czyli najlepsze wyjście dla tej suni, to znalezienie domu z ogrodem, gdzie nie będzie tyle stresogennych bodźców, no i ludzie odpowiedzialni i świadomi sytuacji.
  3. Niestety Linsii, wycieczka tylko krajowa;). Jutro, jezeli uda sie dograć z transportem , pojedzie Zuzia do domu k.Zawiercia:). Dom z ogrodem, do towarzystwa 8-letni labek.
  4. Dzięki Kar0la:), to by było super, bo przed chwilą zadzwonił bardzo fajny pan z Turku o tą szczeniaczke gładkowłosą z Marzysza. Mógłby kawałek podjechać. Jeszcze zadzwonie do osoby z Łasku, która wczesniej pytała o Werę, to może dwie sunie by sie wysłało.
  5. Teraz doszło, ale moge tylko do niej napisać, bo telefonu tam nie ma. Czyli więcej fotek juz wysłałaś? To powinna sie odezwac sama. Ale napiszę. Tylko co z ewentualnym transportem do Łodzi?
  6. Savahna, nie dostałam do tej pory żadnego maila w sprawie szczeniaczki z Marzysza. Pani zainteresowana wstępnie Luną tez się nie odezwała. Z tych mailii o Cziłke tez nie oddzwonili. Linssi, dzięki za bazarek, sprzęt bardzo sie przyda :).
  7. Dzięki Ajula, już zmieniam :).
  8. Cudny biduleczek:). Aż serce rośnie, jak taka bida spod śmietnika , teraz u Inci w luksusach sie pławi :). A te czarne kropki , to jeszczce pchły, czy tylko ślady po ugryzieniach?
  9. Inciu, wielkie dzięki, jak dojdzie wpłata potwierdzę:). Na razie wpłynęło 50 zł od agat21, bardzo dziękujemy :). Ewelinko, prosze uzupełnij rozliczenie o tą wpłatę i wydatek 200 zł na dt we wrześniu.
  10. Radku, bardzo dziękujemy za wierne wspieranie Oskarka:loveu:. A ja uzupełniłam rozliczenie w pierwszym poście , bo zapomniałam wpisac Twoich wpłat wrzesniowych - 30 zł i 10 zł :). Wpłyneło równiez 30 zł od Ajuli, dzięki :). Czyli dług Oskara , to [B]401 zł[/B].
  11. Emilia bardzo dziękujemy:), bo uzupełniłam rozliczenie Oskarkowe o wydatki wrześniowe , czy 200 zł na dt i 218 zł na karmę, no i dług Oskara to [B]- 471 zł[/B].
  12. Był tel o mamę z Marzysza /czyli Lunę, tak?/. Ale pani jutro da mi odpowiedź, bo zastanawia się nad jeszcze jednym psem. O Cziłkę tylko te dwa maile , które mi przesłałaś. Jeden wogóle odpada, tam , gdzie im bus przejechał psiaka, tym drugim kazałam zadzwonic. Nic więcej sie nie szykuje na razie. Czekam na odpowiedź Jaagi w sprawie Zuzi.
  13. Tak, to ten sam pan busiarz, wrażliwy na los psiaków:). Dzwoniłam do Pikusia, wszystko ok:). Pikuś mieszka na wsi, ale u bardzo fajnych ludzi. Już pierwszej nocy Pikuś urzędował z nimi w łóżku i , jak mówił pan cały czas chodził im po głowach:evil_lol:. Wogóle jest strasznie całuśny, wskakuje na kolana i ich wylizuje. Myślę,że pocieszył się po stracie Zuzi, bo ma na podwórku koleżankę ON-kę, wariowali juz podobno oboje strasznie. Państwu bardzo sie podoba i są zadowoleni z niego. [COLOR=#0000FF]Wpłynęło od ang z dwóch bazarków 330 zł na nasze psiaki, bardzo serdecznie dziękujemy:iloveyou::Rose:[/COLOR].
  14. [quote name='Incia']Mam właśnie na kolanach klonika Polci pci męskiej:lol: Postaram się do jutra o jakieś fotki.[/QUOTE] Incia wielkie dzięki:modla::buzi:za to ,że zgodziłaś sie przyjąć maluszka w tej awaryjnej sytuacji. Szczeniaczka ok.3 mies. znalazł kierowca busa, który w Łaziskach poszedł sie wysiusiać i przy śmietniku znalazł tego bidulka , przemarznietego, chudziusieńkiego. Przywiózł go do Anki, do sklepu, dobrze,że Incia się zgodziła go przechować , bo nie byłoby co zrobic z maluchem. Pojechałysmy do weta, był makabrycznie zapchlony, dosłownie o pchły zżerały go żywcem. Psiaczek jest bardzo ładny, podobny do poprzedniej tymczasowiczki Inci, Poli. Zanim go wywalili jeszczce zdążyli mu obciąć ogonek:mad:.
  15. Dzięki savahna za wstawienie fotek psiaków z Marzysza. One bardzo potrzebują dt. Ludzie, ktorzy wzieli je na podwórko swojego domu letniskowego wracają do Kielc, a psiaki do lasu:(. A to bardzo fajne, ładne, lgnące do ludzi szczeniaki. Bardzo szkoda by było gdyby sie zmarnowały i tak już jedna najmniejsza sunia zginęła.
  16. Savahna, Jaaga ma sie dopiero w poniedziałek kontaktowac z Moniką, która by ewentualnie miała dom dla niej, to nie wiem, czy się wstrzymac do tego czasu. Moze ogłaszać juz Cziłke, imię pozostawiam Tobie do wyboru:).
  17. Nie, nie dzwonił. Dzwoniła przedwczoraj pani, ale nie pamietam skąd, miała się zastanowic i już nie zadzwoniła. Jutro do domu jedzie Pikuś:). Bardzo dziękujemy słodkokwaśnej i jej TZ-owi za pomoc w transporcie do Miechowa:loveu:.
  18. [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/442/15292908.jpg[/IMG] Wiedziałam, wiedziałam,że ta fotka zrobi furorę i savahna zaraz ją wykorzysta do ogłoszeń:diabloti:. Prosze tylko wtedy na mnie nie ogłaszać tego diabła tasmańskiego:cool3:. Chociaz dobrze,ze mogą po tych ekscesach zażywać kąpieli w basenie;). [URL="http://img405.imageshack.us/i/52084246.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7108/52084246.jpg[/IMG][/URL] A Franiulek jak sie rozkręciła biduleńka:), a takie było biedactwo straszne.
  19. Węgielkowa, byc może od nadmiaru ogłaszania tak się ludziom robi;). Dzisiaj wezwałyśmy weta do hotelu i poszczepił wszystkie psiaki, oprócz Cziłki , bo ona niedawno miała sterylkę. Być może, jak sie nic nie zmieni, Pikuś pojedzie w niedzielę do domu:). Był tez pierwszy tel o Here i Werę, ale pani jeszcze się zastanawia. Savahna, ogłaszałas tą ON-ke, która niby ma włascieciela? Dzwoniła chyba o nią kobieta z Opola, ale chce sunie do mieszkania, musiałaby też kilka godz. zostawac sama. Jak ta by sie zachowywała, skoro całe życie była w budzie, trudno przewidziec.
  20. Jak dobrze:). Czy nowa sunia juz się zaaklimatyzowała?
  21. Cieszę się, że wszystko dobrze poszło:). Dzielna Sarunia:).
  22. Myślę,że ang tak ukrywa Kropka, żeby go nikt nie dojrzał:).
  23. Emilia 2280, dzięki za miłe słowa i zaufanie:iloveyou:. Ania1985 podaj mi maila na pw, to wyślę Ci takie malutkie szczeniaczki z rury. Sa jeszcze takie spanielkowate, ale one maja chyba 4,5-5 mies.
  24. Rudziu, to super, że tej szczeniorce sie udało:), bo mamusi niestety nie, nie wiem, jak z reszta szczeniaków. [B][COLOR=#0000CD]Psiaki kieleckie dostały z bazarku obróżkowego od taks 2812 zł :) ! [/COLOR][/B][COLOR=#000000]To jak zwykle potężny zastrzyk finansowy dla nas, bardzo potrzebny , bo szczególnie ostatnio zalewa nas fala bezdomniaków. [/COLOR][B][COLOR=#0000FF]Taks, bardzo serdecznie dziękujemy Ci za pamięć o naszych bidach. [IMG]http://part378.fine-picture.ru/images/big/378/mishka-teddi-kartinki-mishki-teddi-serdechki-smajliki-blestyazhki-avatarki-glamurnye.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  25. O, jaka dobra wiadomość :), skoro Magia spodobała im sie od pierwszego wejrzenia, to chyba juz nie oddadzą.
×
×
  • Create New...