erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mimiś, bardzo dziękujemy!:) Ja jeszcze zamówiłam 2 pakiety. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dalej zero telefonów, jestem załamana, psów przybywa, zgłoszeń , o których nawet nie piszę jeszcze więcej. Nie wiecie o jakichś bazarkach ogłoszeniowych? Ogłoszeń potrzebują : Kuba, Hera i Wera, Bigla, Cypis, Bolek, Perła, Cziłka, Luna, Rudi, Kropka, 5 szczeniaków Czarki, 5 kotków. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i49.tinypic.com/10f0zo7.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/dr3tx0.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2qk19gp.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/x5xxsy.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/wlukrc.jpg[/IMG] Całe bure pręguski sa kotek i kotka, pręgusek z białymi skarpetkami to kocurek, czarno biały kocurek i przydymiona , puchata jak pers, chyba kociczka. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wstawiam prześliczne kociaczki, ktore pilnie szukają domów. Mieszkają w budce styropianowej, ale robi sie coraz zimniej, no i bedą dziczeć z każdym dniem. Na razie jeszcze fajne kluski. Maja ok 7-8 tyg. jest chyba 2 kociczki i 3 kocurki. [IMG]http://i50.tinypic.com/1zbfa5i.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/35bggp5.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/zvq8hj.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/oan8nt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/25h239s.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Anka jadąc gdzies przez nasze ukochane świętokrzyskie zobaczyła pod lasem małego psiaka. Okazało się,że to mała ok. 3 mies. sunieczka. Zobaczyła ,że od strony wsi idzie jakiś facet i niesie miseczke z mlekiem i chlebem. Bezdomny, jak później sie okazało chłopina, chyba z problemem alkoholowym, ale wielkim sercem karmił tak ta szczeniaczkę gdzieś od półtora tyg. Było trzy szczeniaki, ale nie wie, co sie stało z dwójką, została ta sunieczka. Facet bardzo się martwił, bo mówił,że idzie do szpitala i już nikt jej nie da jeśc. Anka oczywiście zabrała małą, na razie chce ja upchnąć u kogos znajomego, ale jak sie nie uda, to poprosi o ogłaszanie. Dzisiaj do mag.dy trafił mały psiak z Kaczyna. Iza, która prosiła o pomoc myślała,że to suczka i w dodatku szczenna, bo taka dosyc zaokrąglona. Psiak błakał się od ponad tygodnia, zaglądał na znaną nam plebanię, zaczepiał ludzi, bardzo chciał,zeby ktos go zabrał. Skoro miała to byc sunia w ciązy, to mag.da sie zgodziła wziąc, dopiero, jak Iza złapała psiaka, okazało się,że to piesek. Młody psiak, bardzo sympatyczny, nawet zadbany, jeszcze nie zdążył całkiem zmarniec w tym lesie. Nikt nie dzwoni o żadnego psa, nawet szczeniaka, jestem załamana. Dzisiaj tylko ktos pytał o Melę. Szuka szczeniaka husky , suczki. -
Jeżeli chodzi o foksia to tak, jak pisała Rudzia-Bianca, można pójśc z policją, ale jak facet nie zrzeknie sie psa, to przechlapane. Pies musi wtedy trafic do schroniska , jako dowód w sprawie i czekac aż do jej zakończenia, a postępowanie pewnie będzie umorzone ze wzgledu na małą szkodliwość czynu/ w wielu bardziej drastycznych przypadkach zwykle tak jest/ i wtedy pies wraca do tego dziada. Jeżeli chce sie uratowac psa, to niestety działanie zgodnie z prawem nie ma sensu. Chyba ,że zdecydujemy poświęcić tego psa,żeby dziad na przyszłośc miał nauczkę.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaaga , ja nie mam domów stałych na Śląsku, tylko właśnie dt u Wandy, bo powiedzaiła,że mogłaby wziąc 2-3 maluchy i wydac na te zgłoszenia, co ma po tamtej suni. Ale co z tego, jak nie ma transportu, a nie opłaca sie organizowac specjalnie dla maluchów płatnego. Ludzie, a kto to jest Nuka? Już mi się mieszaja te wszystkie szczeniory. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kar0la']Czy ta ruda cziłkowata sunia dalej szuka domu?[/QUOTE] Kar0la, Cziłka o dziwo dalej bez domu. Były albo nieodpowiednie telefony, albo od ludzi mieszkających w bloku. A Cziłka za nic nie pójdzie na smyczy, czyli musi byc domek z ogródkiem. Był też dzisiaj pierwszy tel o Kubę, byłby bardzo fajny dom, ale niestety nie dla niego. Jest tam już mały psiak , samiec, no i dzieci dosyc małe, więc musi byc psiak łagodny, sprawdzony do dzieci, bo ma biegac po całym podwórku i wchodzic do domu również. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale nie wiem, czy dt mogłoby odebrac szczeniaki, bo to Bytom, zapytam. W tamtych rejonach nawet nie ma co prosić na śląskich wątkach o pomoc w dowiezieniu, bo nikt nigdy nie odpowiedział na na żaden apel o pomoc. Dzisiaj do Krakowa pojechały Lara i Maksiu:). Bardzo dziękujemy synowi Joli za pomoc w transporcie psiaków:). Ciesze sie ,że ta bidulka z rury nareszcie bezpieczna, bo ciążyła mi cały czas, dzięki dziewczyny:). Jutro sterylka Bigli, prawdopodobnie sunia jest w ciąży . Widocznie była wyrzucona ze szczeniakamu już zaciążona , albo po wyrzuceniu miała cieczkę. W każdym razie dopiero teraz brzuch stał sie widoczny, wcześniej myslałysmy ,ze Bigla nabiera ciała po prostu. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, a gdzie Ona to napisała??? Bo widzę dopiero w tym cytacie:crazyeye:. Gdyby znalazł sie transport na Śląsk, mogłaby tam pojechac do dt szczeniaczka z rury i dwie sunie od Miry. Dt by juz później szukało domu, bo po wydanej tymczasowiczce ma jeszczce sporo telefonów. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, pani juz przysłała maila,że sunia juz zjadła i leży na kanapie, bardzo przylgnęła do córeczki. Mam nadzieję,że z córeczki cos nie wylezie po jakims czasie:cool3:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam teraz z kobietą, dzwoniłam wczesniej, ale zgłaszała sie poczta i teraz oddzwoniła. Nie chce już oddac suni, to co powiedziała podobno było przerysowane. Sunia miała z założenia byc pieskiem syna, jednak okazło się, że obowiązki związane z opieką nad sunią go przerosły i zaczął to manifestowac . Pani stwierdziła, że teraz tylko ona bedzie się nia zajmować, że pracuje w domu, więc cały czas przebywa z psem. Kiedy zdjęła obowiązki z syna, ten przestał sie sunia wogóle interesowac . Powiedziałam jej ,że w związku z tym , co powiedziała wcześniej jestesmy mocno zaniepokojone i chciałybysmy sprawdzić sytuacje na miejscu, powiedziała,że jak najbardziej rozumie i zawsze można do niej przyjść. Myślę,że może odczekamy kilka dni i trzeba tam będzie pójśc. Dzisiaj do domu w Kielcach poszła Frania, a do Kolbuszowej pojechała Fiona:). Bardzo dziękuję elizie_sk:), która załatwiła nam transport Fiony do Tarnobrzegu , a tam wyjechała pani po nią. Z suniami w nowych domach wszystko ok. Dzisiaj byłysmy z Anką w Mostach , to juz kolejna próba złapania małej sunieczki, która koczuje tam juz dwa lata, tym razem z klatką pułapką. Cwaniara obchodziła klatkę dookoła i nawet pachnący kurczak w środku jej nie skusił. Nie ma siły na tą sunię, pozostaje chyba tylko strzał z palmera. Tylko tyle, że zostawiłyśmy u jednej kobiety suchą karmę,żeby dawała małej. U Mini po siusianiu pojawiło się troszkę krwi, więc znowu nerwy , a jutro kolejna wizyta u weta. -
Savahna miała powtórzyć ogłoszenia, ale nie może na razie ogłaszać psów, czy ktoś inny mógłby ogłosić Barta?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaanka, takie same przydały by sie także mamusi. Baba z Wilanowa, sprawiała pozytywne wrażenie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ziutka, proszę przeslij mi namiary na panią zainteresowaną Herą. Kobieta dzwoniła do justysiek,że chce zwrocic Korę, powód jej 10 -letni bachor podobno męczy sunię:diabloti:. Ma ja przywieźc w sobotę. Baba jest podobno nauczycielką, nie bedę komentowac. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Psiaki dostały od mariusza pp 100 zł na karmę, bardzo serdecznie dziękujemy:). Lemoniada, niech ta pani do mnie zadzwoni, zobaczymy, czy gdzies by sie udało taniej. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mag.da oczywiście na szelkach tez próbowała, ale nie da rady. Perła to dzika sunia, wczęsniej nigdy nie miała domu , jak równiez wiekszego kontaktu z człowiekiem, chyba jakies dzieci ja tylko dokarmiały. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak , Perła tylko do domu z ogródkiem, a najelpiej , jakby miała jakiegos psiego towarzysza, bo wtedy czuje się pewniej. Mag.da pisała,że jest wspaniałym kompanem do psich szaleństw, rozrusza każdego psiaka. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Radku wpłynęła Twoja wpłata 30 zł, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Przelałam tez na konto Oskara 301 zł ze skarpety psów kieleckich. Jaaga, a jak tam Oskarek sie miewa? Czy te rany na łapach odnawiaja się? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaanka dzięki:). Savahna podziękuj młodemu:), fajnie ,że masz zastępcę:). Dzisiaj do domów pojechały dwie siostrzyczki, Teba i Tosia. Obie do bardzo dobrych domów. Teba pojechała do Turku rano, a potem zadzwonili państwo z Warszawy i zdecydowali sie na Tosię, a już po południu po nią przyjechali:). Jakby wszystkie psiaki w takim tempie znajdowały domy, to by było dobrze. Jeszcze Fiona prawdopodobnie w piątek jedzie do Kolbuszowej, a Maksiu w niedzielę do Krakowa. Jakby ktos mógł ogłosic jeszcze Here i Werę z fotkami, które 8.10 wstawiła mag.da, bo nie ma o nie żadnego telefonu. MOże dlatego ,że w ogłoszeniach te pierwsze fotki, kiedy jeszcze nie wyglądały tak ładnie. Bolek i Cypis tez pilne, szczególnie Bolek, no i szczeniaczki od Miry z Borkowa. Divia_gg, nie wiem, czy przy Cziłce nie pisać ,że do domku z ogródkiem, bo za nic nie pójdzie na smyczy. Tak samo zreszta jak Kropka, Perła,Frania tez nie za bardzo. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeszcze takie maluchy szukaja domu po suce ON-ce. Dwie sunie ok.2-2,5 mies. [IMG]http://i47.tinypic.com/zvg5d.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/zur2uw.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2dv6ick.jpg[/IMG] Gdyby ktos szukał dużych szczeniaków, to pamietajcie o nich. Nie wiem, czy ktos by mógł ogłosic. Teraz wogóle z ogłoszeniami bedzie kiepsko, bo savahna na razie nie może tyle ogłaszać. Czy ktos by mógł pomóc? Jest domek dla Inciowego Maksia pod Krakowem:). Od Viris nasze psiaki dostały 30 zł, dziękujemy:).