Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Ale póki co potrzebne wsparcie finansowe dla psiaka. Bo Rudzia pomaga wszystkim dookoła, a teraz na jej terenie bidaki w potrzebie.
  2. [quote name='Asperges']nie świeć oczami :) w moim avatarze jest rasowy przedstawiciel z Walii, tak się składa że znam ten typ bo mój pies jest w typie tej rasy, wygląda jak champion, w moim życiu spotkałam tylko 2 razy podobne do niego a właściwie to widziałam je na internecie w 2 schronach 3city, Albinka jest trzecią podobną do niego. Anielski charakter to tez wspólny mianownik.[/QUOTE] Jak tak mówisz, to niech wam bedzie ;). Tym bardziej,że anielski chrakter sie zgadza rzeczywiście:).
  3. Ale super wieści, to chyba pierwszy raz w życiu psina się bawi, zadowolona i wesoła:). Jak całkiem wyzdrowieje, to dopiero będzie szczęśliwy:) . Dzięki wilczka za opiekę na Rambusiem:).
  4. Miał trochę szczęścia w tym nieszczęściu, oby dalej mu dopisywało:).
  5. Trzymam kciuki, oby był jakis odzew na te ogłoszenia.
  6. Tylko proszę nie wstawiajcie tych przerażających fotek wiewióra do ogłoszeń, bo nikt Muszki nie weźmie:cool3:. Linssi i co z Dante ?
  7. Asperges, to dopiero narobiłaś:mad:. Teraz będą ogłaszać Albinkę, jako welsh sheepdog, a ja odbieram telefony i będę świecić oczami przed dzwoniącymi:cool3:. Ze skarpety psów kieleckich przelałam na Albinkowy dług 400 zł. Ewelinka_m , prosze uzupełnij to w rozliczeniu.
  8. [quote name='Rudzia-Bianca']A mnie się zakodowało ze na razie na plusie jesteście i bazarkowałam na innych :( . Jak się troszkę odrobię to będzie bazarek .[/QUOTE] Rudzia, bo bylismy na plusie w zeszłym miesiącu, ale w tym duzo wydatków, mniej wpłat i juz sie robi debet:(. Będziemy wdzięczne za każdą pomoc:lol:, bo sporo psów na utrzymaniu. A w dodatku jeszcze chcemy odebrac benia w takim chyba stanie , jak Rambo, albo gorszym. A Rambo makabra:placz:.
  9. [quote name='ania1985']Nasz owczarek Kanon już w domu. Ludzie ciągle o niego dzwonią. Wszystkie prawie kojcowe, ale poza tym są dwa typy gdzie możecie spróbować. Kontakty na pw na bieżąco będę wysyłała do mag.dy[/QUOTE] Dzwoniłam, jeden tel. to spóldzienia" spokojna jesień" czy cos w tym rodzaju, nawet nie wiadomo z kim rozmawiac, a drugi tel, to kojec , a Kastor tylko do domu.
  10. Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 4.10.2012 i saldo wynosiło [B]1511,60 zł. Wpłaty: [/B]500 zł - jkp 30 zł - Viris 100 zł - mariusz pp 50 zł - anetaks4 100 zł - Jola /na Perłę/ 150 zł - od państwa Lary 603 zł - divia_gg /bazarek/ 180 zł - mariusz pp /bazarek/ 400 zł - jkp 100 zł - od państwa Kuby [B]Razem: 2213 zł Wydatki: [/B]50 zł - dt Bolka i Cypisa u justysiek 75 zł- karma dla Bolka i Cypisa i szczeniaków z Borkowa 220 zł - hotel Fiony 50 zł - transport Fiony do Tarnobrzegu 408 zł - hotel Kuby /5.10-7.11/ 130 zł - hotel Perły /22.10-3.11/ 60 zł - hotel Frani /7.10-12.10/ 20 zł - hotel Pikusia /29.10.-30.10/ 136 zł - karma i szczepienie Lary 80 zł - szczepienie Bolka i Cypisa 28 zł - szczepienie Maksia 11 zł - odrobaczenie i lek Lotki 80 zł - karma i podkłady dla Cypisa i Bilka u roszpunki 28 zł - szczepienie Lotki 112 zł - hotel Cziłki /17.10-3.11/ 300 zł - hotel Luny /6.10-4.11/ 50 zł - dopłata do sterylki Bigli/ 180 zł płacił Kastor/ 100 zł - transport Perły z Celin, 2x do Łopuszna do Rambo, Kuba do Dabrowy Tarn., Bolek do Wislicy- wegielkowa 300 zł - hotel Rudiego /18.10-16.11/ 300 zł - hotel Muszki /4.11-3.12/ 35 zł - transport Bigli i Lotki do Skarżyska/savahna/ 275 zł - transport Lotki do Bełchatowa,a Bigli do Wrocławia - pati851/całośc 425 zł, ale 150 zł pokryli właściciele/ 30 zł - transport Kastora do Celin 50 zł - ogłoszenia 400 zł - na dług Oskara 400 zł - na dług Albinki Razem:3728 zł Saldo: (2213+1511,60)-3728= [COLOR=#ff0000][B]-3,40 zł [/B] [/COLOR][COLOR=#000000]Rozliczenia Albinki i Oskara na ich wątkach. Sterylkę Bigli 180 zł pokryła Fundacja Kastor/ nasza dopłata 50 zł/. [/COLOR][B][COLOR=#0000cd]Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom :Rose::iloveyou:i prosimy o dalsze wsparcie, bo sporo psiaków nam teraz przybyło, a następne już czekają na zabranie. [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Mamy w tej chwili pod opieką następujące psiaki: Albinka, Oskar, Luna, Rudi, Muszka ,Cypis, Kastor, Rambo, Ajka. Jutro zabieramy prawdopodobnie ciężarna sunię z Marzysza. [/COLOR]
  11. Dzisiaj dzwonił facet z Krakowa o szczeniaczkę od Miry, juz miał przyjeżdzać, Mira wytłumaczyła mu jak dojechać , cieszyłysmy się,ze sunia ma dom, a tu za chwile sms,ze rezygnuja , bo biorą innego psiaka:mad:. Kastor piękny i miły, tak jak jego matka chrzęstna:razz:. Bardzo mi się to okreslenie podoba:megagrin:. Mam nadzieję,że szybko wyfrunie od mag.dy, bo trafił zupełnie nieplanowany i zajął boks zaciążonej suni z Marzysza, którą właśnie miałyśmy zabierać.
  12. Tylko jedna fota i żadnych wieści :roll:.
  13. Savahna o świcie podwoziła sunki na trasę, a teraz znowu z wegielkową pojechały zawieźć do mag.dy młodego ON-ka.Wielkie dzięki:buzi:. Dziękujemy tez bardzo pati851, która zawiozła dzisiaj Lotkę do Bełchatowa, a Biglę do Wrocławia:loveu:. Miałam juz telefon od pani Bigli:), sunia już była na długim spacerze, bardzo pilnuje sie pani, no i próbuje ułożyc stosunki z sunią rezydentką, ktora jest bardzo uległa i juz podporządkowuje sie Bigli.
  14. [quote name='Linda99']Erka czy masz jakies wiadomosci o tym Beniu ze strasznych warunkow, czy mialybyscie dla niego platny hotelik?[/QUOTE] Hotelik by sie znalazł, ale jak na razie nie ma kto nam pomóc psa odebrać. Trzeba to zrobic z policją i dobrze by było gdyby jakas organizacja to zrobiła. Fundacja Bernardyn nawet nie zareagowała na maila , jakiego im wysłalam, dodzwonic sie tam niestety nie mogłam, mimo wielu prób.
  15. Andzia69, a czy amputacja łapki Kaji juz przesądzona, czy jeszcze jest szansa na uratowanie? Jak by była konieczna , to też trzeba jej szukac domowego dt.
  16. Przelałam do Jaagi 218 zł za karmę i 200 zł na dt. Dług Oskarkowy to [B]- 469 zł :(. [/B]A jeszcze przydało by się kupić lek na stawy, bo coraz gorzej chodzi , najgorszy problem ze schodami.
  17. Jeszcze jedno. [IMG]http://i50.tinypic.com/14lpu2t.jpg[/IMG]
  18. Przelałam 200 zł na dt za listopad. [B]Dług Albinki to 418 zł:([/B]. A to fotki, ktore dostałam od Jaagi, bardzo proszę o ogłoszenia z nimi. [IMG]http://i47.tinypic.com/2ic61ys.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/20p3o0n.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/rqzx29.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/muhaug.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/qyfl1f.jpg[/IMG]
  19. Emilio, czy byłaby możliwośc wysterylizowania na Kastora Gaji? To suczyna w typie ON koczująca pod Kielcami, niedawno potrącił ją samochód, ale podobno już doszła do siebie. Może być w ciąży. Na poniedziałek ustaliłam sterylkę Muszki, zgłaszam ją do "Sterylkowej Skarbonki".
  20. [quote name='egradska']w€gielkowa, mamy wystarczajaca ilosc poparcia, by wspomoc Rambo. Podeslij DONnce nr konta do lecznicy, wpadnie pare groszy na dobry poczatek[/QUOTE] Egradeska, bardzo dziękujemy w imieniu Rambo:loveu:. Wet. ma juz mu kupić konieczne leki, równiez na te biedne łapiny. Chyba również troche lepsza karma by sie przydała, niż na razie dostaje.
  21. Pomysłowe:). Psiaki dostarczone, domki podobno fajne, dziewczyny wracają wypachnionym przez Kubę samochodem:razz:. Węgielkowa pewnie zażyczy sobie czyszczenia tapicerki:cool3:.
  22. Ja szukałam do Krakowa, ale w końcu ludzie sami przyjechali po szczeniorkę . Jak na razie nic nie mamy w tamtą stronę. W sobotę prawdopodobnie bedziemy zawozic sunię do Bełchatowa. Dziewczyny już zostawiły Bolka koło Wislicy i chyba też juz dojechały do Kubulkowego domu .
  23. Incia , Twój wampir jedzie do Bełchatowa, w piatek lub sobotę, załatwiamy transport.
  24. Chyba już wszyscy stracilismy nadzieję, nikt nawet nie odwiedza Albinki. Nie wiem, co będzie dalej, już w tej chwili dług Albinki, to 218 zł, a juz musze wpłacić na listopad 200 zł, czyli bedzie debet 418 zł :(:(:(.
  25. A może być kocurek? Ancyk podobno w Suchedniowie ktos otworzył przytulisko, czytałas na schroniskowym?
×
×
  • Create New...