erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Misiunia dziewczyny zawiozły wczoraj do hoteliku Miry. Podobno przemiły psiak:). Czy juz ktoś go ogłasza? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nikaragua, wielkie dzięki:loveu:, przelej proszę do wegielkowej. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło dla Oskara 40 zł od Radka, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Przelałam do Jaagi 200 zł na dt Oskara za czerwiec. -
To dobrze,że Misio już lepiej sie czuje:). A co ten drugi wet powiedział,ze ten atak był tylko incydentalny, czy może sie powtórzyć? Pamiętaj Irenas o jakims preparacie wzmacniającym odpornośc, bo nie wiem, czy Misio cos dostał. Na tych fotach wogóle nie widac, żeby Misiu miał jakies łyse placki.
-
Może się starzeje, ale chyba kondycja małpiszonka całkiem niezła, jak piszesz, że w lesie nawet nie chce się zatrzymywac:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pliszka, Nikaragua, bardzo dziękujemy za bazarki :loveu::loveu:. Mina torturowanej Wilmy obłędna:evil_lol:. [URL="http://img705.imageshack.us/i/118jk.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4289/118jk.jpg[/IMG][/URL] Ale jaki dom my jej znajdziemy:roll:. Co prawda przypartą do muru juz mag.da jest w stanie pogłaskać, ale to wszystko. Widać,że nie sprawia jej to przyjemności i choć nie zachowuje sie , jak dziki pies, to unika bliższego kontaktu z człowiekiem. Jest taką małą cwaniarą, uwielbia swój boks, swoje zabawki i pilnuje mocno swojego królestwa , docenia go bardzo po 2 latach koczowania pod chmurką. Przy wkładaniu do transportera, jak jechała na szczepienie, była ta przerażona,że ugryzła Pawła. A tu jeszcze jakos trzeba ją wysterylizować. W Mostach skąd zabrałyśmy Wilmę koczuje para małych piesków już od zeszłego roku, śpią w krzakach. Teraz sunia miała cieczkę i stado wiejskich psów różnej wielkości ją molestowało:(. -
Matko jedyna, biedny Misiaczek,irenas bardzo proszę nie chodź już do tego weta i nie dawaj tego leku. To na pewno on spowodował, jak to świństwo sie nazywa? Najbezpieczniejsze pewnie by były kąpiele w boraksie, ale przy takim duzym psiurze, to nie wiem, czy wykonalne . Nie wiem, czy wystraczyłoby smarowanie roztworem boraksu tych zmian na sórze? Nie wie ktoś?
-
Irenas a jakiś preparat wzmacniający odpornośc dał Misiowi? Trzeba koniecznie podawać np. Immunodol, albo Beta glukan.
-
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Poker za wspaniałą opiekę nad sunieczkami i pełne poświęcenia ratowanie Dusi. Podziękowania również dla wszystkich, którzy kibicowali sunieczkom i wsparli je finansowo. [URL="http://smayliki.ru/smilie-122874375.html"][IMG]http://s.rimg.info/00ff0aa5082c4a37a6528a90b7bd7683.gif[/IMG][/URL] A Dusi i Mice życzę dużo miłości w nowych domkach:). Gdyby bazarki, które jeszcze są do rozliczenia dla Dusi, nie pokryły wszystkich kosztów jej leczenia, postaramy się to uregulować. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z Bursztynkiem akcja błyskawiczna:), jakby w takim tempie wszystkie psiaki znajdowały domy, to by było dobrze. Węgielkowa dzisiaj po południu, jadąc do pracy, zobaczyła przy E-7, przed Chęcinami ON-kę, prawdopodobnie w ciąży, ledwo idącą poboczem. Niestety nie miał kto tam podjechać. Rudzia, która zawsze pomaga kieleckim psiakom, teraz sama prosi o pomoc dla sympatycznego Ramzesa, może ktoś mógłby go wspomóc:p. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243439-Ramzes-uniknął-Nowego-Targu-prosi-o-pomoc-w-utrzymaniu-i-znalezieniu-domu[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Linssi i ewelince_m, które wczoraj do późnego wieczora rozwoziły psiaki po Krakowie i okolicach, a do domu wróciły w nocy:loveu::loveu::loveu:. Szczeniaki w fajnych domach, ich mamusia też, tylko zobaczymy , jak sie ułożą jej stosunki z rezydentem haszczakiem. Wczoraj dziewczymy dotarły bardzo późno do państwa , bo oprócz naszych psiaków zawoziły jeszcze szczeniaka z Jędrzejowa, dlatego nie było za dużo czasu na zaobserwowanie zachowań psów. Ale gdyby się relacje nie ułożyły dobrze, to mamy w zanadrzu innych chętnych na Kamę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo emilii2280 i Kastorowi za udostępnienie konta dla naszych psiaków:loveu:. Incia, dobrze,że wreszcie jesteś, w dodatku z bazarrosem, dzięki:). Wczoraj do mag.dy dotarły dwa szczeniory Kamy. Nie posiedzą długo, bo jutro Linssi z ewelinką_m zawożą całą rodzinkę do Krakowa, ale do różnych domków:). [IMG]http://i42.tinypic.com/2yulkpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/id4ndy.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/n3ndao.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']Poleciało 137 zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243255-PRZEDŁUŻAMY-DO-17-05-g-23-RĘCZNIE-ROBIONE-PREZENTY-DLA-MAM-NA-KIELCE?p=20931546#post20931546[/URL] Erko jak dotrze potwierdź proszę .[/QUOTE] Rudzia, bardzo dziękujemy:loveu:. Agatko, ten psiak świetny, ile on może ważyć? Ewelinko, najlepsze życzenia [URL="http://smayliki.ru/smilie-942070599.html"][IMG]http://s16.rimg.info/b3cd17f3c7b82912eac47f7fde070dd3.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smayliki.ru/smilie-474001767.html"][IMG]http://s4.rimg.info/9bb12379cff386f3595c657ca4eaf578.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smayliki.ru/smilie-942092775.html"][IMG]http://s16.rimg.info/7b4a525ad2b49ce98f1508bcf7da3a62.gif[/IMG][/URL] -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Podobna malizna jest w schronisku w Celestynowie. [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.581259978581512.1073741912.179282728779241&type=1[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, dotarł ,odebrałyśmy, dziękujemy:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nikaragua dzięki:), odbierzemy, prosze podaj na pw tel dziewczyny, która będzie wiozła. i -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wczoraj trafiła do mag.dy ON-ka, bardzo wychudzona. Dzisiaj mag.da przywiozła ją do weta, miała robione bad.krwi, jutro będa wyniki. Dzięki błyskawicznej akcji ogłoszeniowej savahny już sa chętni na sunię, ale jeszcze musimy ją podtuczyć. Kama [IMG]http://i42.tinypic.com/65n24h.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2z70jv5.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/16h97au.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2u5c2m8.jpg[/IMG] -
Irenas, musisz uchwycić tą parę na zdjęciu:). Ale muszę wnieść pewne zastrzeżenie, ktoś rozpijał Misia pod Twoją nieobecność:diabloti:. Ślady zbrodni uwiecznione na zdjęciu, zresztą zdradza to błędny wzrok Misia i potem chwiejny marsz w kierunku wodopoju:eviltong:.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i43.tinypic.com/50i0zc.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/ygivn.jpg[/IMG] Czarek wydaje się byc bardzo zadowolony z domku i pewnie z koleżanki :). [IMG]http://i41.tinypic.com/33ma4b4.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/dcseab.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2925uvp.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czarosław sie ładuje, cierpliwości:cool1:. A oto i nasz labrador ;) . [IMG]http://i41.tinypic.com/33axa4y.jpg[/IMG] z koleżanką [IMG]http://i40.tinypic.com/29ep5e8.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2sa085f.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/jpif4x.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/21aixqu.jpg[/IMG] Na wczesnejszej zagadce była Novi:).