Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Misiunia dziewczyny zawiozły wczoraj do hoteliku Miry. Podobno przemiły psiak:). Czy juz ktoś go ogłasza?
  2. Rudzia-Bianka miała jakieś miejsce dla dużego, łagodnego psa, zapytaj, czy jeszcze aktualne.
  3. Nikaragua, wielkie dzięki:loveu:, przelej proszę do wegielkowej.
  4. Wpłynęło dla Oskara 40 zł od Radka, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Przelałam do Jaagi 200 zł na dt Oskara za czerwiec.
  5. To dobrze,że Misio już lepiej sie czuje:). A co ten drugi wet powiedział,ze ten atak był tylko incydentalny, czy może sie powtórzyć? Pamiętaj Irenas o jakims preparacie wzmacniającym odpornośc, bo nie wiem, czy Misio cos dostał. Na tych fotach wogóle nie widac, żeby Misiu miał jakies łyse placki.
  6. Może się starzeje, ale chyba kondycja małpiszonka całkiem niezła, jak piszesz, że w lesie nawet nie chce się zatrzymywac:).
  7. Mam dwie osoby z Warszawy chętne na szczeniaka dużego docelowo, domy nie sprawdzane , dzwoniły o nasze szczeniaki. Czy podac komuś tel na pw?
  8. Pliszka, Nikaragua, bardzo dziękujemy za bazarki :loveu::loveu:. Mina torturowanej Wilmy obłędna:evil_lol:. [URL="http://img705.imageshack.us/i/118jk.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4289/118jk.jpg[/IMG][/URL] Ale jaki dom my jej znajdziemy:roll:. Co prawda przypartą do muru juz mag.da jest w stanie pogłaskać, ale to wszystko. Widać,że nie sprawia jej to przyjemności i choć nie zachowuje sie , jak dziki pies, to unika bliższego kontaktu z człowiekiem. Jest taką małą cwaniarą, uwielbia swój boks, swoje zabawki i pilnuje mocno swojego królestwa , docenia go bardzo po 2 latach koczowania pod chmurką. Przy wkładaniu do transportera, jak jechała na szczepienie, była ta przerażona,że ugryzła Pawła. A tu jeszcze jakos trzeba ją wysterylizować. W Mostach skąd zabrałyśmy Wilmę koczuje para małych piesków już od zeszłego roku, śpią w krzakach. Teraz sunia miała cieczkę i stado wiejskich psów różnej wielkości ją molestowało:(.
  9. Matko jedyna, biedny Misiaczek,irenas bardzo proszę nie chodź już do tego weta i nie dawaj tego leku. To na pewno on spowodował, jak to świństwo sie nazywa? Najbezpieczniejsze pewnie by były kąpiele w boraksie, ale przy takim duzym psiurze, to nie wiem, czy wykonalne . Nie wiem, czy wystraczyłoby smarowanie roztworem boraksu tych zmian na sórze? Nie wie ktoś?
  10. Irenas a jakiś preparat wzmacniający odpornośc dał Misiowi? Trzeba koniecznie podawać np. Immunodol, albo Beta glukan.
  11. Z takimi fotkami, to na pewno domek znajdzie szybko:). Rudziu, proszę podaj numer konta, to wyślę jakiś grosik dla chłopaka.
  12. Wielkie dzięki Poker za wspaniałą opiekę nad sunieczkami i pełne poświęcenia ratowanie Dusi. Podziękowania również dla wszystkich, którzy kibicowali sunieczkom i wsparli je finansowo. [URL="http://smayliki.ru/smilie-122874375.html"][IMG]http://s.rimg.info/00ff0aa5082c4a37a6528a90b7bd7683.gif[/IMG][/URL] A Dusi i Mice życzę dużo miłości w nowych domkach:). Gdyby bazarki, które jeszcze są do rozliczenia dla Dusi, nie pokryły wszystkich kosztów jej leczenia, postaramy się to uregulować.
  13. Z Bursztynkiem akcja błyskawiczna:), jakby w takim tempie wszystkie psiaki znajdowały domy, to by było dobrze. Węgielkowa dzisiaj po południu, jadąc do pracy, zobaczyła przy E-7, przed Chęcinami ON-kę, prawdopodobnie w ciąży, ledwo idącą poboczem. Niestety nie miał kto tam podjechać. Rudzia, która zawsze pomaga kieleckim psiakom, teraz sama prosi o pomoc dla sympatycznego Ramzesa, może ktoś mógłby go wspomóc:p. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243439-Ramzes-uniknął-Nowego-Targu-prosi-o-pomoc-w-utrzymaniu-i-znalezieniu-domu[/URL]
  14. Bardzo dziękujemy Linssi i ewelince_m, które wczoraj do późnego wieczora rozwoziły psiaki po Krakowie i okolicach, a do domu wróciły w nocy:loveu::loveu::loveu:. Szczeniaki w fajnych domach, ich mamusia też, tylko zobaczymy , jak sie ułożą jej stosunki z rezydentem haszczakiem. Wczoraj dziewczymy dotarły bardzo późno do państwa , bo oprócz naszych psiaków zawoziły jeszcze szczeniaka z Jędrzejowa, dlatego nie było za dużo czasu na zaobserwowanie zachowań psów. Ale gdyby się relacje nie ułożyły dobrze, to mamy w zanadrzu innych chętnych na Kamę.
  15. Dziękujemy bardzo emilii2280 i Kastorowi za udostępnienie konta dla naszych psiaków:loveu:. Incia, dobrze,że wreszcie jesteś, w dodatku z bazarrosem, dzięki:). Wczoraj do mag.dy dotarły dwa szczeniory Kamy. Nie posiedzą długo, bo jutro Linssi z ewelinką_m zawożą całą rodzinkę do Krakowa, ale do różnych domków:). [IMG]http://i42.tinypic.com/2yulkpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/id4ndy.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/n3ndao.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Rudzia-Bianca']Poleciało 137 zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243255-PRZEDŁUŻAMY-DO-17-05-g-23-RĘCZNIE-ROBIONE-PREZENTY-DLA-MAM-NA-KIELCE?p=20931546#post20931546[/URL] Erko jak dotrze potwierdź proszę .[/QUOTE] Rudzia, bardzo dziękujemy:loveu:. Agatko, ten psiak świetny, ile on może ważyć? Ewelinko, najlepsze życzenia [URL="http://smayliki.ru/smilie-942070599.html"][IMG]http://s16.rimg.info/b3cd17f3c7b82912eac47f7fde070dd3.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smayliki.ru/smilie-474001767.html"][IMG]http://s4.rimg.info/9bb12379cff386f3595c657ca4eaf578.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smayliki.ru/smilie-942092775.html"][IMG]http://s16.rimg.info/7b4a525ad2b49ce98f1508bcf7da3a62.gif[/IMG][/URL]
  17. Piękna sunia, widać,że taka poczciwina. Dla maluchów 4 tyg., to pewnie Royal starter by sie przydał, bo sunia pewnie już wykończona i przestanie je karmić.
  18. Podobna malizna jest w schronisku w Celestynowie. [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.581259978581512.1073741912.179282728779241&type=1[/URL]
  19. Tak, dotarł ,odebrałyśmy, dziękujemy:).
  20. Nikaragua dzięki:), odbierzemy, prosze podaj na pw tel dziewczyny, która będzie wiozła. i
  21. Wczoraj trafiła do mag.dy ON-ka, bardzo wychudzona. Dzisiaj mag.da przywiozła ją do weta, miała robione bad.krwi, jutro będa wyniki. Dzięki błyskawicznej akcji ogłoszeniowej savahny już sa chętni na sunię, ale jeszcze musimy ją podtuczyć. Kama [IMG]http://i42.tinypic.com/65n24h.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2z70jv5.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/16h97au.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2u5c2m8.jpg[/IMG]
  22. Irenas, musisz uchwycić tą parę na zdjęciu:). Ale muszę wnieść pewne zastrzeżenie, ktoś rozpijał Misia pod Twoją nieobecność:diabloti:. Ślady zbrodni uwiecznione na zdjęciu, zresztą zdradza to błędny wzrok Misia i potem chwiejny marsz w kierunku wodopoju:eviltong:.
  23. [IMG]http://i43.tinypic.com/50i0zc.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/ygivn.jpg[/IMG] Czarek wydaje się byc bardzo zadowolony z domku i pewnie z koleżanki :). [IMG]http://i41.tinypic.com/33ma4b4.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/dcseab.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2925uvp.jpg[/IMG]
  24. Czarosław sie ładuje, cierpliwości:cool1:. A oto i nasz labrador ;) . [IMG]http://i41.tinypic.com/33axa4y.jpg[/IMG] z koleżanką [IMG]http://i40.tinypic.com/29ep5e8.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2sa085f.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/jpif4x.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/21aixqu.jpg[/IMG] Na wczesnejszej zagadce była Novi:).
×
×
  • Create New...