erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Strasznego pecha ma ten psiak:(, podtrzymuję swoją deklarację. Nie da sie namierzyć tych ludzi? Pewnie nic im się nie da zrobić, ale chociaż można by postraszyć, przecież podpisywali umowe adopcyjną.
-
[quote name='Foksia i Dżekuś']okej ,Renatka dostała juz namiary i sprawdzi domek[/QUOTE] Dzięki:).Nie mogę wysłać do Ciebie pw , masz zapchaną skrzynkę. Możesz mi podac tel. do p.Renaty?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, co to za tajemnicze teksty:roll:. Gdybyś się spotkała z Agatą P, to jeszcze by było zrozumiałe:evil_lol:. Zagadki fotograficznej też nie rozwiążę:cool1:. W sobotę miała jechać do domu Mimi, nie pojechała , bo pani uratowała innego szczeniaka z 5 wyrzuconych w pudełku. Dzisiaj miała jechać Mia do Warszawy, nie pojechała, bo ludzie zdecydowali sie w ostatniej chwili na innego psa. -
Pewnie, skoro nie można się dodzwonić.
-
Dzięki:), jutro podam Ci dane.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ojej, tak bardzo mi przykro:(:(:(. Joasiu,bardzo współczuję, ogromnie trudna decyzja, ja bym raczej nie operowała, z powodów , o których piszesz . -
Szukam kogoś do wizyty pa w Alwerni. Nie wiecie kto mógłby pomóc?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='muufinka']Dziń dobry :) kcem zapytać czy pieniążki bazarkowe dotarły?[/QUOTE] Muufinko, musisz zapytać ewelinke_m z Kastora, jeżeli na tą fundację wpłacałaś. -
[SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2][B][FONT=Arial]Trocoxil 30 mg odsprzedam.[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Grzecznościowo, na prośbę znajomej, której zmarła sunia nie zdążyła zażyć leku.[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Do odsprzedania za moim pośrednictwem[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]4 opakowania Trocoxilu 30 mg po 2 tabletki w każdym, czyli razem 8 tabletek.[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Całość, 4 op.- 320 zl, albo 85 zl za każde pojedyncze opakowanie a 2 tabl. plus koszt wysyłki.[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt na pw.[/FONT][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Dawkowanie zalecone przez producenta:[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Po podaniu pierwszej tabletki czekamy 14 dni i podajemy następną tabletkę,[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]później podajemy 1 (jedną!) tabletkę w miesiącu. Kuracja może trwać maximum 6,5 miesiąca.[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Czyli maksymalna dawka przez ten okres to 8 tabletek. Jeżeli zachodzi potrzeba kontynuacji leczenia musimy odczekać 3 miesiące zanim zaczniemy następną kurację.[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Podczas trwania kuracji NIE WOLNO podać psu żadnych innych leków z grupy NLPZ.[/FONT][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Dawkowanie:[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Waga psa 11 - 15 kg 1 tabl. 30 mg[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Waga psa 24 - 30 kg 2 tabl. 30 mg[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial]Waga psa 31 - 37 kg 1 tabl. 75 mg[/FONT][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE]
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Tego nikt nie wie. Jak 3 lata temu trafił do Jaagi, to juz mógł mieć ok.10 lat. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agata.G. dzięki za ogłaszanie Karmelka:), ale proszę już nie ogłaszajcie jego ani Lusi. Ludzie, ktorzy karmili te psiaki po zmarłych sąsiadach, postanowili je zostawić na stałe. Psiaki już jakis czas są u nich, bo jakoś nie było ani jednego zapytania odkąd je ogłaszamy, zdążyły sie przyzwyczaić, więc teraz tym ludziom szkoda ich oddawać. Dzisiaj zawieźliśmy im worek karmy, bo oni mają też kilka swoich psów, a nie jest im łatwo. Gdyby też kiedys byla możliwość pomocy w odpchleniu i odrobaczeniu, to byliby wdzięczni. Gdyby ktoś jednak zadzwonił o Karmelka , czy Lusię,to bedę proponowac inne psiaki. Szukamy cały czas transportu dla Cziki do Krakowa. Juz nie szukamy transportu dla Cziki, bo pani przyjechała po sunię i chyba już jest w domu:). Bedzie miała za towarzysza młodego ON-ka. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
No niestety, ponad 100 , to zwykły Royal. Oskar ma mieszane z leczniczą, żeby trochę zmniejszyc koszty. Oskarek podobno bardzo podupadł:(. Zrobił się przygarbiony, skurczony, ma duże problemy z chodzeniem, szczególnie po schodach , z których spadł juz kilka razy. Okazuje się,ze problemy z kręgosłupem dają sie jeszcze bardziej we znaki niz choroba autoagresywna, śrut jaki ma w poblizu kręgosłupa też pewnie daje znać. Jaaga rozważa przeniesienie Oskara choc na zimę do sąsiadki, która mieszka na parterze, aby uniknąć tych schodów. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dwa szczeniaczki z Wolicy zostały juz wyadoptowane, została jedna sunieczka. [IMG]http://i41.tinypic.com/9szdyv.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/fdu9sw.jpg[/IMG] -
No to czekamy na fotorelację:).
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kam']erka, czy mogę Cię prosić o wskazanie, tu czy na priv, gdzie zamawiasz karmę? b[I]o widzę jakieś wyjątkowo miłe ceny, a tez kupuję royala weter. dla mojej suki [/I][/QroUOTE] Na Allegro, w zeszłym miesiącu nawet znalazłam taniej, bo wtedy R.hepatic był za 209 zł 12 kg. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Erko, czy w nd dzwoniła do Ciebie może pani z 41 3817 443, bo odesłałam ws. małych ? Sensowna jakaś?[/QUOTE] Eliza, sprawdziłam teraz, rzeczywiście ktos dzwonił z tego numeru , ale było zajęte i już nie zadzwonił więcej. Nikaragua, dzięki za bazarek:). Mag.do, ile może ważyć Pusia? Bo jakoś nie widać,że ona taka maleńka :razz:. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ponieważ Oskarowi już się kończy karma, dzisiaj zamówiłam Royal hepatic 12 kg - 114 zł Royal canin adult 18 kg - 120 zł -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, savahna, do ogłoszeń. Myślałam o Karmelku w to miejsce, które mi ostatnio wysłałaś , ale on jest nieszczekający. Dzisiaj do domu poszła szczeniaczka z Daleszyc- Gabi, którą dopiero co wiozłyśmy do Pińczowa do Agaty P, a dzisiaj wróciła z powrotem do Kielc. Mimi, jej siostrzyczka dalej czeka na transport do Warszawy. Jest też pani spod Krakowa chętna na Czikę. Jakbyście wiedziały o transporcie do Warszawy i Krakowa, dajcie znać. Pani z Przemyśla wzięła pieska ze schroniska, tak że Mikunia-Mia dalej czeka na dom. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kto pamieta Foksie, teraz Zojke? Nowe wiesci i filmiki na watku, ktory teraz odnalazla wlascicielka Zojki . [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225672-JUŻ-W-SWOICH-DOMACH!Trzy-zaniedbane-foksie-znalezione-w-odstępie-kilku-dni-ok-Kielc[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Ale ja nie o niej pisałam.:cool1:Czyżby mało przejrzyście?:evil_lol: [/QUOTE] No widzisz, rzuciłam okiem niedokładnie na Twój post, nie podejrzewałam nawet ,ze piszesz o mojej osobie, bo chętnych na [B]"mię" [/B], nawet z Przemyśla pewnie by nie było:diabloti:. Agatko napisz jak tam Gabi, bo u Niny była przyklejona do niej, nie można jej było zostawić na moment, bo podnosiła straszny lament. Najlepiej się czuła na kanapie, jak Nina siedziała przy niej. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mrs.ka, ale pani z Dąbrowy już się do mnie nie odezwała, więc na razie został Przemyśl. Pani jest emertowaną nauczycielką, teraz opiekowała się psem syna,ale już wrócił z urlopu i w domu pustka. Gabi teraz jedzie do Pińczowa, Agatko dzięki za odebranie malej z trasy o tak póżnej porze:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, pani z Przemyśla jest emerytką, nie sądzę żeby mogła przyjechać pociągiem taki kawał. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='AGATA.G.']To świetnie;) Jakby ktoś jeszcze wiedział co się dzieje z ostatnią, największą sunią to też proszę o info, dalej podtrzymuję prośbę odnośnie mamuśki.[/QUOTE] Witaj na dogo:). Największa sunieczka jest na razie u mojej koleżanki w Kielcach, ale wieczorem jedzie do Pińczowa do Agaty P. Miałam nadzieję, że weźmie ją kobieta, która dzwoniła o Mimi , ale niestety Gabi/Aza nie ma tak stojących uszek i nic z tego:cool3:. AGATA.G., czy mamusia szczeniaków jest odpchlona? Dobrze by było, bo nie wiadomo czy te zmiany na skórze to efekt zapchlenia, czy jest jakaś choroba skóry. Na nosie ma takie wyłysienie. Jest chętna pani na Mię, z Przemyśla, ale niestety sama nie może przyjechać. Nie wiadomo, czy uda się tam załatwić transport.