Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Te wszystkie psiaki, które wstawiła mag.da przygarnęli tymczasowo ludzie po zmarłym sąsiedzie. Ale oni mają swoje psy, nie mogą wszystkich zostawić. Zostawią tylko tą biało-czarną , matkę szczeniaków, reszta szuka domów. Ludzie z sercem dla psów, ale biedni, dlatego pomożemy im na razie z karmą, a Anka pomogła im wysterylizować suczki. Szczeniorki cudne:). I ta sunia większa też przekochana.
  2. Czy naprawdę na waszym terenie nie ma kogoś, kto by wziął takie maleństwo do dt? Przecież ona błyskawicznie znajdzie dom, tylko trzeba ja trochę ucywilizować, jak całe życie spędziła w oborze na łańcuchu. A na opiekę i dobre zajęcie się sunią ze strony wnuczki bym nie liczyła, skoro do tej pory pozwoliła na coś takiego,żeby maleństwo było na krowim łańcuchu, musi być tak samo beznadziejna i bez serca :mad:.
  3. Radku, bardzo dziękujemy:). Zamówiłam dla Oskara Royal Hepatic 12 kg - 209 zł.
  4. Dziękujemy bardzo za bazarek, będziemy podnosić:).
  5. [quote name='divia_gg']No to trzymam mega mocno. erko a napiszesz cos wiecej o domku? Plis:)[/QUOTE] Wilma pojechała do Wolicy, dom z ogródkiem. Pani już wcześniej była u mag.dy zobaczyć sunię, zdecydowana była na nią, choć widziała jak Wilma się zachowuje. Poprzednio też miała uratowaną sunię, bardzo wycofaną, która doszła u niej do normalnego stanu. Była u mag.dy ze znajomym, którego nazwałyśmy "zaklinaczem psów", bo Wilma o dziwo dała mu się pogłaskać, a Fraszka, ktora strasznie drze japę na wszystkich obcych, do niego podeszła i polizała po ręce. Wilma będzie mieszkała w domu, na razie wogóle nie będzie wypuszczana do ogródka, żeby przyzwyczaiła się do miejsca, a potem na lince, jak będzie taka potrzeba.
  6. Wiadomość dnia - dzikuska Wilma już grzeje dupkę w nowym domku!:multi: Na razie wszystko w porządku, trzymajcie kciuki:).
  7. To chyba zaczniemy się też spryskiwać Adwantixem, bo u nas tez nie da się wejść do lasu, a nawet na osiedlu pełno komarów. Pozdrawiam Waszą rodzinkę:loveu:.
  8. Jest chętna pani na rudego kociaka w Katowicach, szukamy transportu. Nie ma gdzies psa w typie naszego Rudiego, czyli takiego szpicowatego małego psiaka, bo jest chetny? Był tez fajny tel o Albinkę, jak ona po 3 latach od pod tygodnia w świetnym domu.
  9. Jak to zwyle bywa, jak Albinka jest juz w świetnym domku, to dzisiaj był o nią telefon z Krakowa od pani, która straciła podobną do niej sunię. Ale jeszcze w krakowskim schronisku jest podobna, więc może uratuje tamtą bidę.
  10. [quote name='wegielkowa']Magda, daj gołopońca, plizzzzzz Erosła, czy Ty byłaś ze mną na wycieczce po niuńkę, w klapkach i fijołkowo-lazurowej gustownej spódnicy? tu na tym zdjęciu! [URL]http://i42.tinypic.com/2qdsgtx.jpg[/URL][/QUOTE] Ponieważ ja byłam osobą robiącą zdjęcie, wychodzi na to, że to Ty jesteś uwieczniona wraz z sunią:diabloti:.
  11. [IMG]http://i41.tinypic.com/6fb8k2.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/n4y41t.jpg[/IMG] Po drodze byłyśmy nakarmić czarnego psa koczującego w Mąchociach, a potem szukałyśmy kulejącego ON-ka , wyrzuconego w os.Dabrowa. Psa nie widziałyśmy, ale węgielkowa będzie miała jego fotki. I jeszcze dostałyśmy info o pięknej suce ON z cieczką w Ćmińsku. Potrzebny jest pilnie dla niej dt . Wczoraj przy ul.Jagielońskiej leżał mały rudy piesek/sunia, postury jamnika , z trochę dłuższą sierścią, prawdopodobnie wyrzucony z samochodu . Chciałysmy go złapać ze znajomą , ale nie udało się, był bardzo wystraszony . Gdyby ktoś widział takiego psiaka , to dajcie znać.
  12. Szkoda ,że nie widziałam wcześniej co ta węgielkowa wypisuje, bo nie pojechałabym z nią dzisiaj na wieś po szczeniorkę:diabloti:. Malutka zabrana od baby, która wogóle sie nią nie interesowała . Była bardzo głodna , w samochodzie rzuciła się łapczywie na suchą karmę , pewnie mama już jej nie karmiła, a baba nie dokarmiała. Sunieczkę zawiozłyśmy do Roszpunki i rano jedzie z jej TZ-tem do domku w Krakowie:). [IMG]http://i44.tinypic.com/6i616v.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/r25hyd.jpg[/IMG] Mamusia też jest do wydania, bo baba jej nie chce. Przemiła,wdzięczna, maleńka suńka, chyba z 5 kg. [IMG]http://i40.tinypic.com/2mxjyw5.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2znxsux.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2qdsgtx.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i42.tinypic.com/et5q49.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2yko1ex.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/ay26ok.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2yl75dx.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/o6zhj5.jpg[/IMG]
  14. A to uratowana kocia rodzinka. Kocica musiała być domowa, bo bardzo przytulaśna. Ale jest juz chętna osoba na nią, tylko trzeba czekać ze sterylką, bo kicia bardzo wychudzona. Natomiast domów szukają dzieci, czyli dwa rude kocurki i bura śliczna kociczka. [IMG]http://i44.tinypic.com/91hvrl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/dny0xj.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/298q54.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2lw3cq1.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/6jnhjq.jpg[/IMG]
  15. Spajkuś cudny, tak się cieszę, że zabrałyście go z tego łańcucha :). Mag.da mówi,że niestety trzeba go ogolić do zera, ma okropne filce, a w zasadzie takie kule z sierści, które bardzo mu przeszkadzały. Podobno ta skołtuniona sierść byłą wplątana w łańcuch, tak,ze trudno go było odpiąć, musiał cierpieć przez to biedaczek:(.
  16. [SIZE=2]Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 28.05.2013 i debet wynosił [/SIZE][B][SIZE=2]-2644,60 zł. [/SIZE] Wpłaty: [/B]137 zł -Rudzia-Bianka /bazarek/ 400 zł - jkp 1807 zł - taks /bazarek/ 302 zł - Nikaragua /bazarek/ 147 zł - Nikaragua /bazarek/ 150 zł - ewelinka_m /bazarek/ [B]Razem: 2943 zł Wydatki: [/B]300 zł - hotel Saby/4.05-28.05/ 192 zł - hotel Czarka /16.05-31.05/ 84 zł - hotel Kamy /1.06-6.06/ 22 zł - adresówki 100 zł - transport Happy do Katowic 150 zł - transport Czarka do Krakowa 200 zł - dt Albinki 140 zł - dt Oskara [B]Razem:1188 zł Saldo: 2943- (1188+2644,60)= [COLOR=#ff0000]-889,60 zł [/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][SIZE=1][COLOR=#000000]Rozliczenie suczek masłowskich/ Suzanka/: /z poprzedniego rozliczenia zostało 400 zł/ Wpłaty: 50 zł - anetaks4 30 zł - Linssi Razem: [B]80 zł [/B] Wydatki: 100 zł - dt Suzanki 180 zł - sterylizacja Suzanki Razem:[B]280 zł Saldo: [/B]480-280= [B]200 zł [SIZE=2][/SIZE][/B][SIZE=2]W skarpecie, którą od niedawna udostępniła nam Fundacja Kastor, kieleckie psiaki mają 197 zł. Środki z tej skarpety mogą być rozliczane tylko fakturami, będą więc przeznaczane wyłącznie na wydatki weterynaryjne. [/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#0000ff][SIZE=2]Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze psiaki i pomogli nam zmniejszyć dług.[/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#000000][SIZE=2]:buzi::loveu::iloveyou::iloveyou: [/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]Pod naszą opieką pozostają: Oskar, Wilma, Suzanka, Nanna, Misiunio[/COLOR][/SIZE][/SIZE]
  17. Wpłynęło 20 zł dla Oskarka od Ajula, bardzo dziękujemy:).
  18. Dzisiaj była sterylizowana nasza dzikuska Wilma. Mag.do, jak tam sunia się czuje, czy bardzo zestresowana?
  19. Taki pięknioch na łańcuchu:diabloti:, musimy go zabrać.
  20. Jak już napisalam na wątku Albinkowym ten domek to zasługa węgielkowej:loveu: która dopięła swego i wyekspediowała sunię do domu, choć ja już straciłam na to nadzieję i pewnie nie tylko ja. Dostanie za to dwa kieliszki szampana;).
  21. Dziękujemy również mamie Jaagi za 3-letnią opiekę nad Albinką:loveu:. Więcej wieści pewnie jutro, niech się Albinka trochę zadomowi. Ja tylko dodam, że ten super domek znalazła suni węgielkowa, która chyba jako jedyna nie traciła nadziei, że to się uda:p.
  22. Węgielkowa tak paliła z nie byle jakiej okazji : [B][COLOR=#ff0000]ALBINKA DZISIAJ POJECHAŁA DO STAŁEGO DOMKU !!! [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][SIZE=2][/SIZE][/COLOR]
  23. Okazja do szampana jest w takim razie podwójna, bo podaję wiadomość stulecia, sygnalizowaną już przez savahnę:razz:: [COLOR=#ff0000][B][SIZE=2]ALBINKA JEST JUŻ W SWOIM STAŁYM DOMKU!!!:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][/COLOR]
  24. A co Misiu mówi na tą awangardową fryzurę, zadowolony, czy ma gust bardziej zachowawczy:razz:?
  25. Jaka Wilma uśmiechnięta, jak normalny pies już wygląda:). Niestety akcja łapania suni ze szczeniakami w lesie pod Włoszczowicami sie nie udała, dziewczyny teraz wracają, pewnie napiszą więcej.
×
×
  • Create New...