erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 21.03.2013 , debet wynosił wtedy [B]1670 zł. Wpłaty: [/B]200 zł - mariusz pp / bazarek/ 300 zł - jkp 120 zł - Incia / bazarek/ 30 zł - pan Jogiego 400 zł - państwo Rudej 100 zł - państwo Bezy 100 zł - państwo Barniego 250 zł - wpłata NN 100 zł - państwo Neli [B]Razem: 1600 zł Wydatki: [/B]260 zł - hotel Ajki 360 zł - hotel Saby/5.03-3.04/ 80 zł - karma Poli 300 zł - hotel Rudiego /17.03-15.04/ 360 zł - hotel Czarka /17.03-15.04/ 156 zł - hotel Rudej /4.04-15.04/ 217 zł - hotel Luny /11.03-10.04/ 210 zł - hotel Szarki /11.03-9.04/ 50 zł - węgielkowa transporty psów 200 zł - dt Oskara 200 zł - dt Albinka [B] Razem: 2393 zł Saldo: 1600 - (2393+1670)= [FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3]- 2463 zł [/SIZE] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Times New Roman] Osobno rozliczamy 3 suczki z Masłowa, ponieważ kilka osób wpłaciło właśnie na nie./Awa, Mila, Suzi/ Wpłaty: 50 zł - savahna 50 zł - anetaks4 50 zł - sąsiadka anetaks4 50 zł - Linssi 400 zł - taks 100 zł - Jola 300 zł - p.Waldek Razem: 1000 zł Wydatki: 100 zł - dt Suzi 70 zł - dt Mili 300 zł - hotel Awy Saldo: 1000 - 470 zł = [B]530 zł [/B]Mila już w domu, nadal szuka domu Awa i Suzi, która pewnie nieprędko będzie się nadawała do adopcji. [SIZE=3]Morus pozostaje na bezpłatnym dt u mag.dy. Koszt pierwszego miesiąca w hotelu Wilmy i jej szczeniaów pokryła gmina Chęciny. Koszt sterylizacji Awy, Mili, Poli i Saby pokryła Fundacja KASTOR. [/SIZE][/FONT][SIZE=3][B][FONT=Times New Roman][COLOR=#0000cd][FONT=Times New Roman][COLOR=#0000cd]Dziękujemy bardzo wszystkim ofiarodawcom:loveu::buzi: i bardzo prosimy o dalsze wsparcie, bo dług niestety rośnie. [/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Times New Roman][COLOR=#800080][FONT=Times New Roman][COLOR=#800080]Pod naszą opieką pozostają: Albinka , Oskar, Saba, Rudzik, Czarek, Morus, Szarka, Awa, Suzi, Wilma, mix husky.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE][/SIZE] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nastepny szczeniaczek dzisiaj znalazl dom, ten 6 tyg., ktorego fotke wstawialam wczoraj. Zostaly dwa pieski ok.3 mies. -
Pies z dziurami - Doblo - znalazł swoje miejsce na ziemi :) Ma domek !
erka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Podnoszę biedaka z prośbą o pomoc. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W lesie Borkowa została znaleziona ON-ka, nie wiecie czy ktoś nie szuka?[IMG] [URL]http://i33.tinypic.com/2urukh1.jpg[/URL][/IMG] Jeżeli nie znajdzie się właściciel bedzie szukała domu. A to kilka fotek Cziki, która juz była ogłaszana, ale bezskutecznie. [IMG]http://i34.tinypic.com/eg4spw.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/333e5jc.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/14m5frl.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeszcze jeden szczeniaczek, którego prawdopodobnie tez uda sie wydać:). [IMG]http://i35.tinypic.com/n5mu4j.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/5umovr.jpg[/IMG] Szukają też domów te szczeniaczki, które będą docelowo trochę większe, ich matka waży ok. 15 kg, pieski mają ok.3 -3,5 mies. [IMG]http://i34.tinypic.com/spx1t3.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/35mmrra.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/33k95wn.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/27xfreb.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/s625uv.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dobrze,że szczeniaki uratowane, ale szkoda tych dwóch suczynek, co tam zostały, szczególnie tej małej na łańcuchu. A ten mix husky to juz zupełna tragedia:placz:. Ale jak mu pomóc:roll:. Cos na polepszenie humoru:). [URL]http://youtu.be/pUV1oTciznE[/URL] -
Ekipa erki. Nowy nabytek. Świętokrzyski pięciopak potrzebuje wsparcia
erka replied to savahna's topic in Już w nowym domu
Mag.da, przydałaby się jakaś fotka z daleka, albo z punktem odniesienia ,bo Szarka wygląda tu co najmniej , jak ON-ka;). Ktos chyba nawet dzwonił o nią, mówiąc ,że bardzo podobna sunia owczarkowata im odeszła. Szkoda,że nikt nie chce wziąc dwóch psów naraz, taka fajna para. -
Misiu piękny, ale jak tak dalej bedzie wykorzystywany do prac porządkowych, to pewnie wkrótce zmarnieje:evil_lol:. Dobrze,że chociaż dostał mineralną do popicia:).
-
Ale piękne te zimowe zdjęcia:). Zresztą w górach to i zima piękniejsza, u nas nie jest tak ładna:shake:.
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Ja sama podcinam moje kudłacze, bo nie lubię wystrzyżonych maszynką. -
Fajnie,że macie balkon, ja niestety nie mam, a to zawsze jakaś atrakcja dla psa.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A pytał kogoś w tej miejscowości ? Takiego psa trudno nie zauważyć , może ktoś by coś widział. Na pocieszenie napiszę,że dzisiaj dwie suczki poszły do domków:). Po Polę przyjechali bardzo mili państwo, będzie psiakiem domowym w domu z ogródkiem . A Milę zawiózł do domu w Ursusie TZ Roszpunki, któremu kolejny raz bardzo dziękujemy:loveu:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W strasznym stanie ten dalmaś, oby tylko jutro tam był . Tylko co dalej? Chociaż Rudej sie udało, tak świetnie trafiła:). Należało sie biduli, bo ona też kiedys podobnie wyglądała. -
Ale grubasek się z niego zrobił, rzeczywiście wygląda jak hipcio:). Irenas nic Ci nie pozostaje, tylko zrobić Misiowi basen, będzie ładniej pachniał;).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Super :multi:, wszystkiego dobrego sunieczko:)! -
A jak łapinki Saruni po tym nowym leku?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Węgielkowa już nie raczyła napisać, że dzisiaj pilotowała do hoteliku rodzinkę z Krakowa, która przyjechała po pupilka mag.dy, czyli cukiereczka, Barniego:). Mag.da potem wstawi jakąś fotorelację:). Mamusia ,Wilma została sama, trochę kiepsko, bo przy dzieciach czuła sie pewniej, na razie nie wychodzi z budki. Troszkę sie ruszyło w adopcjach, dom czeka na Rudą w Poznaniu, szukamy transportu. Nareszcie ta cudna sunia się doczekała:). Polę sterylizowałyśmy dzisiaj na cito, bo państwo przyjeżdżają po nią w środę. ostatni szczeniak Saby w końcu pojedzie do domu, zdążyła już wyrosnąć czekając . No i Mila ma domek pod Warszawą, tylko czeka na transport :). Świetna fotka Sabuni, wygląda jakby była w wianuszku na główce:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I sunieczka, która jeszcze pilniej szuka domu. Dzisiaj pojechała na sterylkę, ma dt tylko na 3 dni po zabiegu. Ma 8 mies., waży może 7-8 kg, miła sunieczka , ale chyba trzeba jej szukac domu z ogródkiem, bo nie chodzi na smyczy wogóle. Fotki sunieczki niestey tylko takie nieszczególne. [IMG]http://imageshack.us/a/img21/5195/p1010545u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img16/3338/p1010544u.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3504/p1010543l.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img856/5892/p1010542te.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img706/4407/p1010541i.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i49.tinypic.com/30vivrq.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/11m7uwg.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/23lgvpz.jpg[/IMG] Rudziu, oczywiście , tylko musimy się tu dogadać:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pilnie szuka domu młody pies w typie ON-ka. Ma ok. 10 mies., bardzo fajny, łagodny, przemiły psiak, miał z pewnością dom, umie podawać łapę, jest bardzo przyjacielski. Na razie w miejscu tymczasowym musi byc przypięty na łańcuch, bo ogrodzenie jest niskie. [IMG]http://i47.tinypic.com/8ycgf6.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1555c3n.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/qybul2.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29lihas.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/aa8z20.jpg[/IMG] -
Ekipa erki. Nowy nabytek. Świętokrzyski pięciopak potrzebuje wsparcia
erka replied to savahna's topic in Już w nowym domu
Gdyby nie te piloty na stoliku, to zdjęcia wyglądają razem z panem na przedwojenne;).