Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. No proszę, tyle lat na łańcuchu i nie płakał, a tu jedna noc w kojcu i rozpacza. Irenas, w świetokrzyskich wsiach należałoby co najmniej 99% psów odebrać właścicielom, nierealne. Najgorsze jest to, że młode pokolenie wyrasta takie samo, przy takich wzorcach.
  2. [SIZE=2]Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 21.03.2013 , debet wynosił wtedy [B]1670 zł. Wpłaty: [/B]200 zł - mariusz pp / bazarek/ 300 zł - jkp 120 zł - Incia / bazarek/ 30 zł - pan Jogiego 400 zł - państwo Rudej 100 zł - państwo Bezy 100 zł - państwo Barniego 250 zł - wpłata NN 100 zł - państwo Neli [B]Razem: 1600 zł Wydatki: [/B]260 zł - hotel Ajki 360 zł - hotel Saby/5.03-3.04/ 80 zł - karma Poli 300 zł - hotel Rudiego /17.03-15.04/ 360 zł - hotel Czarka /17.03-15.04/ 156 zł - hotel Rudej /4.04-15.04/ 217 zł - hotel Luny /11.03-10.04/ 210 zł - hotel Szarki /11.03-9.04/ 50 zł - węgielkowa transporty psów 200 zł - dt Oskara 200 zł - dt Albinka [B] Razem: 2393 zł Saldo: 1600 - (2393+1670)= [FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3]- 2463 zł [/SIZE] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Times New Roman] Osobno rozliczamy 3 suczki z Masłowa, ponieważ kilka osób wpłaciło właśnie na nie./Awa, Mila, Suzi/ Wpłaty: 50 zł - savahna 50 zł - anetaks4 50 zł - sąsiadka anetaks4 50 zł - Linssi 400 zł - taks 100 zł - Jola 300 zł - p.Waldek Razem: 1000 zł Wydatki: 100 zł - dt Suzi 70 zł - dt Mili 300 zł - hotel Awy Saldo: 1000 - 470 zł = [B]530 zł [/B]Mila już w domu, nadal szuka domu Awa i Suzi, która pewnie nieprędko będzie się nadawała do adopcji. [SIZE=3]Morus pozostaje na bezpłatnym dt u mag.dy. Koszt pierwszego miesiąca w hotelu Wilmy i jej szczeniaów pokryła gmina Chęciny. Koszt sterylizacji Awy, Mili, Poli i Saby pokryła Fundacja KASTOR. [/SIZE][/FONT][SIZE=3][B][FONT=Times New Roman][COLOR=#0000cd][FONT=Times New Roman][COLOR=#0000cd]Dziękujemy bardzo wszystkim ofiarodawcom:loveu::buzi: i bardzo prosimy o dalsze wsparcie, bo dług niestety rośnie. [/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Times New Roman][COLOR=#800080][FONT=Times New Roman][COLOR=#800080]Pod naszą opieką pozostają: Albinka , Oskar, Saba, Rudzik, Czarek, Morus, Szarka, Awa, Suzi, Wilma, mix husky.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE][/SIZE]
  3. Vigo sliczny, oby tylko zroslo sie wszystko prawidlowo.
  4. No, ale nie wiadomo, czy on może wchodzić do tej budy, bo łańcuch przytwierdzony do stodoły i chyba ledwo sięga. Gdyby nie ta nastroszona sierść, to byłby chodzący szkielet:-(.
  5. Nastepny szczeniaczek dzisiaj znalazl dom, ten 6 tyg., ktorego fotke wstawialam wczoraj. Zostaly dwa pieski ok.3 mies.
  6. Podnoszę biedaka z prośbą o pomoc.
  7. W lesie Borkowa została znaleziona ON-ka, nie wiecie czy ktoś nie szuka?[IMG] [URL]http://i33.tinypic.com/2urukh1.jpg[/URL][/IMG] Jeżeli nie znajdzie się właściciel bedzie szukała domu. A to kilka fotek Cziki, która juz była ogłaszana, ale bezskutecznie. [IMG]http://i34.tinypic.com/eg4spw.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/333e5jc.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/14m5frl.jpg[/IMG]
  8. Jeszcze jeden szczeniaczek, którego prawdopodobnie tez uda sie wydać:). [IMG]http://i35.tinypic.com/n5mu4j.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/5umovr.jpg[/IMG] Szukają też domów te szczeniaczki, które będą docelowo trochę większe, ich matka waży ok. 15 kg, pieski mają ok.3 -3,5 mies. [IMG]http://i34.tinypic.com/spx1t3.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/35mmrra.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/33k95wn.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/27xfreb.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/s625uv.jpg[/IMG]
  9. Słodkokwaśna, nie masz jakiegoś psa w typie ON-ka do 1,5 roku?
  10. Dobrze,że szczeniaki uratowane, ale szkoda tych dwóch suczynek, co tam zostały, szczególnie tej małej na łańcuchu. A ten mix husky to juz zupełna tragedia:placz:. Ale jak mu pomóc:roll:. Cos na polepszenie humoru:). [URL]http://youtu.be/pUV1oTciznE[/URL]
  11. Mag.da, przydałaby się jakaś fotka z daleka, albo z punktem odniesienia ,bo Szarka wygląda tu co najmniej , jak ON-ka;). Ktos chyba nawet dzwonił o nią, mówiąc ,że bardzo podobna sunia owczarkowata im odeszła. Szkoda,że nikt nie chce wziąc dwóch psów naraz, taka fajna para.
  12. Misiu piękny, ale jak tak dalej bedzie wykorzystywany do prac porządkowych, to pewnie wkrótce zmarnieje:evil_lol:. Dobrze,że chociaż dostał mineralną do popicia:).
  13. Ale piękne te zimowe zdjęcia:). Zresztą w górach to i zima piękniejsza, u nas nie jest tak ładna:shake:.
  14. Ja sama podcinam moje kudłacze, bo nie lubię wystrzyżonych maszynką.
  15. Fajnie,że macie balkon, ja niestety nie mam, a to zawsze jakaś atrakcja dla psa.
  16. A pytał kogoś w tej miejscowości ? Takiego psa trudno nie zauważyć , może ktoś by coś widział. Na pocieszenie napiszę,że dzisiaj dwie suczki poszły do domków:). Po Polę przyjechali bardzo mili państwo, będzie psiakiem domowym w domu z ogródkiem . A Milę zawiózł do domu w Ursusie TZ Roszpunki, któremu kolejny raz bardzo dziękujemy:loveu:.
  17. W strasznym stanie ten dalmaś, oby tylko jutro tam był . Tylko co dalej? Chociaż Rudej sie udało, tak świetnie trafiła:). Należało sie biduli, bo ona też kiedys podobnie wyglądała.
  18. Ale grubasek się z niego zrobił, rzeczywiście wygląda jak hipcio:). Irenas nic Ci nie pozostaje, tylko zrobić Misiowi basen, będzie ładniej pachniał;).
  19. Super :multi:, wszystkiego dobrego sunieczko:)!
  20. A jak łapinki Saruni po tym nowym leku?
  21. Węgielkowa już nie raczyła napisać, że dzisiaj pilotowała do hoteliku rodzinkę z Krakowa, która przyjechała po pupilka mag.dy, czyli cukiereczka, Barniego:). Mag.da potem wstawi jakąś fotorelację:). Mamusia ,Wilma została sama, trochę kiepsko, bo przy dzieciach czuła sie pewniej, na razie nie wychodzi z budki. Troszkę sie ruszyło w adopcjach, dom czeka na Rudą w Poznaniu, szukamy transportu. Nareszcie ta cudna sunia się doczekała:). Polę sterylizowałyśmy dzisiaj na cito, bo państwo przyjeżdżają po nią w środę. ostatni szczeniak Saby w końcu pojedzie do domu, zdążyła już wyrosnąć czekając . No i Mila ma domek pod Warszawą, tylko czeka na transport :). Świetna fotka Sabuni, wygląda jakby była w wianuszku na główce:).
  22. I sunieczka, która jeszcze pilniej szuka domu. Dzisiaj pojechała na sterylkę, ma dt tylko na 3 dni po zabiegu. Ma 8 mies., waży może 7-8 kg, miła sunieczka , ale chyba trzeba jej szukac domu z ogródkiem, bo nie chodzi na smyczy wogóle. Fotki sunieczki niestey tylko takie nieszczególne. [IMG]http://imageshack.us/a/img21/5195/p1010545u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img16/3338/p1010544u.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3504/p1010543l.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img856/5892/p1010542te.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img706/4407/p1010541i.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i49.tinypic.com/30vivrq.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/11m7uwg.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/23lgvpz.jpg[/IMG] Rudziu, oczywiście , tylko musimy się tu dogadać:).
  24. Pilnie szuka domu młody pies w typie ON-ka. Ma ok. 10 mies., bardzo fajny, łagodny, przemiły psiak, miał z pewnością dom, umie podawać łapę, jest bardzo przyjacielski. Na razie w miejscu tymczasowym musi byc przypięty na łańcuch, bo ogrodzenie jest niskie. [IMG]http://i47.tinypic.com/8ycgf6.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1555c3n.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/qybul2.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29lihas.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/aa8z20.jpg[/IMG]
  25. Gdyby nie te piloty na stoliku, to zdjęcia wyglądają razem z panem na przedwojenne;).
×
×
  • Create New...