erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Poker, gdybys mogła zapytać weta, czy można jej dawać Calo-Pet, to pasta wit.-energetyczna, też pobudza apetyt. Dawałam mojej mikrusce po operacji, bardzo chętnie jadła. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ewelinka donosi, że jedna z cziłek, którą samodzielnie wyadoptowało schronisko, już do niego wróciła:diabloti:. To ta najwieksza i najodważniejsza z suniek. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca'][CENTER][B][COLOR=#008000]To już 6 lat Erko dziękuję po raz kolejny [/COLOR][/B] :Rose: [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_QPjS-m0OOM/UMHqhxgST1I/AAAAAAAAMVc/aj20ZjUGmI4/s640/P1000240.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/QUOTE] Ależ ten czas leci. Rudziu masz rację, to jedna z najlepszych moich adopcji, a jeśli chodzi o dzikusy, to z pewnością najlepsza:). To ja dziękuje za miłość i cierpliwość do Bianeczki:buzi::iloveyou:. -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o kurczaka , to moje niejadki jedzą tylko takie mięsko z udek wilgotne, nie lubią suchego z piersi. -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Kocią saszetkę psy lubią , ale moje od razu maja biegunkę po niej, lepiej nie ryzykować. Można by jej było podawać Calo-Pet, tylo nie wiem , czy w lecznicy jakiejś sie dostanie, ja kupowałam przez internet. [SUB][SIZE=2][COLOR=#0000cd][B]WŁAŚCIWOŚCI[/B] Calo-pet dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych (wątroba halibuta), niezbędnych witamin, składników mineralnych i (koniecznej w żywieniu kotów) tauryny. Niedobór tauryny prowadzi u kotów do degeneracyjnych zmian siatkówki, klinicznie objawia się to zmniejszoną ostrością widzenia, rozszerzeniem źrenicy, co może prowadzić do utraty wzroku. Niedobór tauryny prowadzi również do zaburzeń pracy mięśnia sercowego (kardiomiopatia rozstrzeniowa). Ze względu na dobry smak pasty możliwe jest dostarczanie niezbędnej energii nawet w przypadku braku apetytu i przyjmowania niewystarczającej ilości karmy. Pasta również pobudza apetyt i tym samym zwiększa się ilość przyjmowanego pokarmu. [B]WSKAZANIA[/B] Uzupełnienie niedoboru substancji odżywczych powstałych na skutek nieprawidłowego żywienia lub w przypadku dostarczania niewystarczającej ilości karmy. W czasie rekonwalescencji, po przebytych chorobach oraz operacjach, w sta-nach wyczerpania, uzupełniania niedoborów witamin i związków mineralnych [/COLOR][COLOR=#000000]Tu jest mowa o kotach, ale pasta jest dla psów i kotów. [/COLOR][/SIZE][/SUB] -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Sharka, dzięki:). Zaraz wyślę nr konta. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nikaragua, bardzo dziękujemy:). Dzisiaj pojechała do stałego domku w Krakowie jedna z cziłek od Jaagi. Bardzo dziękujemy Joli p :) , która zawiozła sunię z Katowic . Jest też juz chętny domek na Liska w Tarnowie,państwo przyjadą po niego we wtorek :). Czyli z cziłek zostałaby tylko jedna sunia u Jaagi, brązowa Musia. Bo sunie u Poker juz mają zaklepane domy. Trzymamy tylko mocno kciuki za powrót do zdrowia maleńkiej Dusi . I jeszcze jedna dobra wiadomośc ,dzisiaj do domu w Mszanie Dolnej pojechła ON-ka, Astra. Dziekujemy bardzo TZ-owi mag.dy:), który poświęcił się i wstał o świcie, aby zawieźć sunię do Krakowa, skąd odebrała ją pani Bożenka. A właśnie teraz węgielkowa jedzie zawieźć sunię z Micigozda do dt do Masłowa. Tylko sunia musi się zgodzić z yorczką rezydentką. A wcześniej przerzucała cavaliera, gdzies pod Częstochowę, ale to już sama napisze, bo nie nadążam;). -
Czy w Krakowie weci bez problemu robia sterylki aborcyjne? Gdzie można wysterylizować sunię ciężarną w N.Hucie, w przystępnej cenie?
-
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Trzymamy mocno kciuki za Dusieńkę. Tez myślę, że zabranie w tym momencie siostrzyczki będzie zbyt dużym stresem dla suni. A jak juz będzie mogła jeść, to konurencja przy misce tez dobrze jej zrobi na apetyt. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]PILNE! Sunieczka z Micigozda potrzebuje choć dt.[/B] Były nadzieje na ds, potem na dt , ale wszystko się rozwiało:(. [IMG]http://i40.tinypic.com/8vvgxf.jpg[/IMG] Wogóle nic nie wychodzi, było już kilku kandydatów na cziłki od Jaagi i wszyscy w ostatniej chwili zrezygnowali. Wczoraj zabrałyśmy ze schronu ostatniego pieska z 8 odebranych z interwencji. Ale on jest sporo większy, waży ok. 6 kg. Jest w dt w Kielcach. Chciałyśmy tez zabrać sunię, ale wyadoptowało ją schronisko. -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
USG było robione , ma zapalenie jelit . -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wieści od Poker, ale z dopołudniowej rozmowy telefonicznej wiem,że nie jest dobrze:(. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Tak Radku, dotarła wpłata od Ciebie - 50 zł, bardzo serdecznie dziękujemy:). Dziękujemy też Kam za bazarek dla Oskara:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, Czika dalej czeka na dom. A to sunia z Micigozdu, która szuka chociaż dt. [IMG]http://i41.tinypic.com/2iuq04x.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2wpti14.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ws4a3t.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Dotarła do mnie kolejna paka wrocławsko-holenderska od Państwa Szue na nasze psiaki.Smakowita dosyć: mi.in holenderskie czekoladki i dużo jedzonka psio-kociego,zegarki naręczne,młoteczki piszczące i inne gadżety... Bardzo, bardzo dziękujemy. [URL="http://smayliki.ru/smilie-1014977895.html"][IMG]http://s17.rimg.info/4fb3fa630cb0458a4e42c5bf4b769800.gif[/IMG][/URL] [/QUOTE] Wielkie dzięki!:buzi::modla: Dziękujemy też Nikaragui za poprowadzenie bazarku:loveu:. Chyba ,że savahnka nie da sobie wydrzeć tej przyjemności:razz:. Ewelinko, to savcia nauczyła Cie fałszowania postów, nieprawdaż:eviltong:. -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Zapłaciłam za puszki 3xpo12 zł = 36 zł i za badania, kroplówkę ,antybiotyk do domu 273,24 zł czyli w sumie 309 zł.[/QUOTE] Bardzo byśmy prosiły o wsparcie finansowe,bo w tej chwili skarpeta naszych kieleckich psiaków jest na bardzo dużym minusie:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bo temat psiej kupy jest bardzo interesujący:eviltong:. -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ale poczatkowo pisałaś, że coś tam jadły? Może nie sa przyzwyczajone do suchej, nie wiadomo, czym ta baba je karmiła. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Onka u mag.dy to ma ostatecznie jakieś imie???????[/QUOTE] No właśnie, węgielkowa proponowała Sally, ale mnie już bardziej podoba sie Twoja propozycja , Lora albo Astra, ale zdecyduj sama:razz:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście super wieści, Poker śladem wegielkowej pozbywa się w błyskawicznym tempie swoich tymczasowiczek:). Jest też inna dobra wiadomośc, domku doczekała się Szarka, ostatnia sunia z pięciopaku masłowskiego:). Państwo z Kielc właśnie podpisują umowę u mag.dy :). -
Ekipa erki. Nowy nabytek. Świętokrzyski pięciopak potrzebuje wsparcia
erka replied to savahna's topic in Już w nowym domu
Szykował się w Krakowie , a znalazł się w Kielcach;).