erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Uwaga na młodego człowieka z Bukówki , który chce kotka, ale nie zgadza się na wizytę pa, ani podpisanie umowy. Cieszę się ogromnie z dobrego domu Seta :). Nawet nie wiedziałysmy,że on jest w tak złym stanie, prawdopodobnie nie przeżyłby zimy. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i43.tinypic.com/206eb8m.jpg[/IMG] Szareńkowa, Mia jak najbardziej nadaje sie do bloku. Co prawda teraz jest w hoteliku i tam nie ma potrzeby chodzenia na smyczy, ale Dominika próbowała ze smyczą i nie jest najgorzej. Szuka jeszcze domu takaa niewielka suczynka , kórej zmarła pani. Figa ma 5 lat, jest bardzo miła, spokojna, mieszkała w bloku. [IMG]http://i42.tinypic.com/6sccwo.jpg[/IMG] -
AgaG, zabieramy ją wraz ze szczeniakiem do hoteliku w niedzielę. Będzie nam potrzebna pomoc na utrzymanie suni i wydatki wet.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=629518987082012&set=a.620988264601751.1073741871.114655371901712&type=1&relevant_count=1"][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/1235295_629518987082012_762241404_n.jpg[/IMG][/URL] To dobrze ,że maluch ma dom, chociaż jakis dobry? Czy ta sunia dalej leży gdzieś przy drodze, czy ma jakiekolwiek schronienie? Nie wiem, czy to na pewno o nią chodziło, ale gmina chciała ją wysterylizować zaraz po tym, jak odejdzie szczeniak. A ona jest taka wychudzona, przynajmniej na tym zdjęciu,że wg mnie nie nadaje sie teraz na sterylkę. Andzia69, ja Pasji tłumaczyłam jak jechac do mag,dy, wyślę jej sms tel. do niej. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kiciuś ma jedną czarną plamkę na brzuszku, a drugą na pleckach. [IMG]http://i39.tinypic.com/u3ais.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/wldsap.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/eti8o7.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/15plm69.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/24esx91.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaSja Hera']Jeżeli dobrze kojarzę szczeniak z Daleszyc znalazł domek,chyba że mylę psiaki.[/QUOTE] Chyba mylisz, wydałysmy 4 szczeniaki z Daleszyc, ale to o innego chodziło. Pusia - kicia, której zmarła pani, jutro jedzie na Śląsk do nowego domku:). [IMG]http://i39.tinypic.com/10i724j.jpg[/IMG] A taki maleńki, chyba 6 tyg.koteczek został wczoraj podrzucony pod blok na Sadach. Bardzo pilnie szuka domu, bo pani, u której jest na razie, idzie we wtorek do szpitala. [IMG]http://i39.tinypic.com/2wd28as.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2ias9w2.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/28icbiu.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/1z662rq.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/34zca4l.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agata.G., wiesz co się dzieje z tą matką szczeniaków z Daleszyc? A ten szczeniaczek, o którym kiedys pisałas juz się nie pojawił? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sunia w typie husky w pilnej potrzebie. Podobno błąka się juz od kwietnia. Młoda, ok.1,5-2 lata, bardzo chuda, wystraszona, ale ktos ją wziął na chwilę do domu, aby zrobic zdjęcia i wtedy poczuła się pewniej, tak jakby w domu mieszkała, nawet wpakowała się na łóżko . [IMG]http://i40.tinypic.com/2qd68fc.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2lu7wyb.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/et7kas.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/sg5u10.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2e4vw3q.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oj savahnko, to juz nie mogłaś podzielić sie tą super wiadomością:razz:. Set już w nowym domku, wszystko sie udało!:multi::multi: Mądry psiak, wiedział chyba,że chcemy go uratować i wczoraj wieczorem jednak przyszedł pod dom tej starszej pani, która go dokarmiała, wpuściła go na podwórko i dzisiaj pani Ela z synem zawieźli go do domu. Nowa pani zachwycona psiakiem, mówi,ze jak go odkarmi, wyczesze, to będzie piękny. Miała tylko jeden problem, bo Set nie chciał wejśc do domu, byc może nigdy w nim nie był, ale pewnie do wieczora uda się go nakłonić. Bardzo dziękuję węgielkowej za ten kontakt:), bo szczęśliwie udało się tak błyskawicznie znaleźc dom Setowi i w dodatku tylko 30 km od Solca, gdzie przebywał . Mam nadzieję,że Baremu tez uda sie znaleźć jakis dobry dom, bo trochę szkoda takiego mądrego, kontaktowego psiaka do kojca. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Na Seta czeka świetny dom i to 30 km od Solca Zdr., gdzie psiak przebywa. Ale sprawa się komplikuje i nie wiadomo, czy sie Setowi uda pomóc, przynajmniej teraz:(. Pomocy dla niego szukała pani Ela, która jest w Solcu w sanatorium, dlatego też nie miała mozliwości,zeby go gdzies przetrzymać. Prosiła starszą panią, która jako jedyna była trochę zainteresowana losem psa i go dokarmiała czasami, ale ona nie zgodziła się,żeby go wziąć na swoje podwórko choc na te kilka dni. No i na nieszczęście jakieś chyba też bezdomne suki mają cieczki i pies koczuje z nimi w polach i od niedzieli nie pojawia się pod płotem tej pani, gdzie przychodził się pożywic. Jutro pani Ela wraca do domu w Krakowie, miała zawieźć po drodze Seta do nowego domu, ale teraz nie wiadomo, czy pies da się złapać. Bardzo proszę trzymajcie kciuiki, nie będzie to łatwa sprawa, nie wiem, czy pani Ela sobie poradzi. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ma jechać w czwartek, o ile akurat gdzieś nie pójdzie .Bo jak na razie nie można znaleźć nikogo, kto by przetrzymał psa choć przez 2 dni,zeby nic mu sie nie stało i był na miejscu, skoro juz ma miec dom. Potrzebny pilnie transport dla kociczki do Jaworzna, ewentualnie Katowic. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='devoner']zapraszam na bazar dla kieleckich bid [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246942-Ciuchy-kosmetyki-i-dla-domu-dla-Fundacji-AST-i-kieleckie-bidy?p=21288064#post21288064[/URL][/QUOTE] Devoner, bardzo dziękujemy :). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szareńkowa , bardzo dziękujemy:). Dzisiaj warszawianką została maleńka Pusia:). Bardzo dziękujemy Mirce za przenocowanie sunieczki i p.Oli za zawiezienie do stolicy:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj do domu w Krakowie pojechała Misia:). Dziękujemy wilczce za pomoc w transporcie:). Mały psiak, który już od dłuższego czasu błąka się przy ul.Wojska Polskiego w Kielcach . [IMG]http://i41.tinypic.com/2f0b1ir.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/qrf3nk.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2iuavdl.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W Solcu Zdroju w listopadzie zeszłego roku ktoś wywalił z samochodu psa. Biedak koczuje na tej ulicy do dzisiaj, ktoś go dokarmia, ale większości przeszkadza, bo dosyc duży, przeganiaja go kamieniami. Psiak taki duży misio, bardzo łagodny, chyba niezbyt młody. [IMG]http://i42.tinypic.com/2mo9ly1.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/152c45d.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/34ozyhl.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Psiak nie jest na tymczasie, chwilowo tylko u sąsiadów i tam robione zdjęcia. Misia nadrabia czas spędzony na krótkim łańcuchu, az miło popatrzeć, jak się cieszy z wolności:). Dzisiaj już nie będzie tak szaleć , bo ma sterylkę. [URL="http://img835.imageshack.us/i/ukpo.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7359/ukpo.jpg[/IMG][/URL] Wpłynęło 103 zł od Inci z bazarku, bardzo serdecznie dziękujemy:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedna młoda suczka szukająca pilnie domu, na razie ma bardzo tymczasowe schronienie . Sunia ma ok. 8 mies., jest bardzo żywiołowa, wesoła, już wysterylizowana. [IMG]http://i41.tinypic.com/30c1t14.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/15nokee.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/28lt1lu.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaanka reaktywacja:), miło Cię znowu zobaczyć :loveu:. Szczeniaczek może urodziwy i mądry, ale z pewnością bardzo biedny, wychudzony, w bardzo złych warunkach, chleb spleśniały do jedzenia. W dodatku nie ma szczęścia, miał jechać do domu, ale kiedy już znalazł sie transport, kobieta wybrała innego psiaka, nawet mnie o tym nie informując:cool3:. Jeszcze kilka fotek malucha, ma ok. 6 mies. [IMG]http://i39.tinypic.com/2zi92rr.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/21eanfo.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2vt797m.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2jg9frp.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2hej7sk.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki savahna:), może w tamtym rejonie te dwie malizny będą miały wiecej szczęścia. Potrzebny transport do Krakowa dla szczeniaka . Misia juz ma dom zarezerwowany:). Wczoraj byli państwo z Krakowa ją obejrzeć, jeszcze tylko sterylka. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję,że kiciuś nie jest wywalony:roll:. A to Mimi juz w nowym domu:). [IMG]http://i40.tinypic.com/1y1xfa.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/rm1yf7.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2zhh6ra.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/nfjqma.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/msdl4p.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Misia śliczna, całe szczęście, że już bezpieczna, bo wystarczająco się już nacierpiała . Dzisiaj do domu pojechała ostatnia z sunieczek daleszyckich, tymczasowiczka Agaty P, Mimi:). Pani przyjechała po nią z Krakowa. Dzięki Agatko za opiekę nad maluchami:). A to następna szczeniaczka szukająca domu. Szczeniaki zostały znalezione w lesie przez dzieci. Ich matkę podobno dokarmiała pani, która była na tej wsi na wakacjach, ale już wyjechała i nie wiadomo, co stało się z sunią. Ta jasna zostaje juz na stałe w domu tymczasowym, a czarna do adopcji. [IMG]http://i43.tinypic.com/29382gg.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/10zscqs.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/29bbozc.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/122251j.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/142a3yc.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zawiozłyśmy do domu pod Krakowem Aję. Sunia trafiła świetnie,będzie mieszkała w domu, państwo, którzy czekali na Aję z ugotowanym ryżem z kurczakiem, byli nią zachwyceni:). [IMG]http://i41.tinypic.com/33beecx.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1nz291.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/rrulxv.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Linssi, a czy Nanna była u weta? Czy to przypadkiem nie jest problem z pęcherzem, albo nietrzymanie moczu po sterylce? Wydaje mi sie ,że to musi byc jakiś problem zdrowotny, a nie nagła zmiana zachowania suni. Bardzo proszę kogos , kto jest na fb o umieszczenie tam zdjęcia sunia znalezionej dzisiaj wieczorem na Czarnowie, Sunia, mix pekińczyka znaleziona ze smyczą łańcuszkową,może się komus wyrwała na spacerze. Pani, która ją znalazła chodziła z nia po osiedlu, ale nikt jej nie zna. Sunia wylądowała w schronisku, bo niestety nie miał jej kto przetrzymać. [IMG]http://i41.tinypic.com/15ydvvb.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/n2bw55.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agatko, ja takie wnioski wysnuwam po sms savahny, kiedy tylko spotyka się z Tobą:evil_lol:. Mimi zdziwiona, ja nie mniej, wogóle nie ma telefonów, ani o Mimi, ani o maleńką Pusię, ani śliczną Mikunię . Jedynie dla dużej Ajki prawdopodobnie będzie dom w Alwerni, dzisiaj jest wizyta pa. Te małe szczeniaczki z Bartoszowin śliczne, może one będą miały więcej szczęścia. Ich mama też piękna i strasznie biedna, a ją by babsko oddało?