erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Ucałuj Radku Sarunię ode mnie ,życzę jej następnych szczęśliwych 7 lat u Was. I torcik dla małpiszonka:) [URL=http://smayliki.ru/smilie-474001767.html][IMG]http://s4.rimg.info/9bb12379cff386f3595c657ca4eaf578.gif[/IMG][/URL] Ale swoja drogą, jak ten czas leci .... Nie wypominając małpiszonkowi, ale chyba już dyszkę przekroczyła, nie?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i40.tinypic.com/2njbywj.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/nqy5a0.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2is7cwn.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/28klo4g.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2s7axw4.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to psiaki, które straciły dom. Piękna ruda sunia i jej towarzysz niestety mniej urodziwy. Psiaki są bardzo zżyte ze sobą, powinny iść razem do domu, ale nie wiem, czy to sie uda. [IMG]http://i42.tinypic.com/2ahbl7t.jpg[/IMG] Z domem dla suni pewnie by nie było problemu bo jest piękna . Ajka ma ok.3 lat, waży ok.25 kg, jest przemiła, bardzo łagodna, jest wysterylizowana, zaszczepiona. [IMG]http://i40.tinypic.com/331emf7.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/685zd5.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/5a2v83.jpg[/IMG] Ale z psiakiem bedzie trudniej, bo taki zwykły kundelek, spory i chyba nie młody już. [IMG]http://i43.tinypic.com/ml4jes.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Malagos, a nie dopiszesz jakiegos ładnego zdania do swojego postu?:razz: Nie masz jakiegoś wolnego miejsca u siebie? Sunieczka przemiła , przyklejona do człowieka, chodzi przy nodze. Wpłynęło na nasze psiaki z bazarku divii_gg 430 zł, bardzo serdecznie dziękujemy :). Dziękujemy również Inci za następny bazarek:). Jkp, dzięki za propozycję:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jechałyśmy dzisiaj zrobić fotki dwóm psom, które straciły dom i w szczerym polu zobaczyłyśmy psiaka. Okazało sie ,że to sunia, bardzo miła, troszkę wystraszona.Dałyśmy jeść i pić w torebce foliowej, bo nie miałysmy żadnej miski, z nadzieją,że może zje i pójdzie . Odjechałysmy i wróciły po jakims czasie, sunia nadal tam tkwiła, leżąc przy drodze. W pobliżu nie było żadnych domostw, upał,ani skrawka cienia, nie miałysmy sumienia jej tam zostawić. [IMG]http://i39.tinypic.com/33vm9mg.jpg[/IMG] Taka bidulka [IMG]http://i42.tinypic.com/34zbuc6.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2qsp1jn.jpg[/IMG] Już w samochodzie [IMG]http://i39.tinypic.com/2ecfa7b.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/14oaepw.jpg[/IMG] Sunia ma troche powiększone sutki, być może jest w ciąży, waży 10 kg, bardzo łagodna, bez problemu dała się wziąć na ręce. Nie było co z nią zrobić, bo na razie nie ma miejsc u mag.dy, na kilka dni wzięła ją Anka, ale musi byc zamykana w łazience, bo Anka ma 6 psów, kóre nie koniecznie kochają obce psiaki. -
Jeszcze trochę takich tropikalnych upałów, a Sarunia pewnie cała by się wykąpała:). Całe szczęście, że juz jutro ma byc chłodniej, bo dzisiaj u nas to makabra, zwierzaki ledwo żyją , ja również. Zawsze wtedy myślę o tych biedakach na łańcuchach, bez odrobiny cienia i wody, a w budzie pewnie z 60 stopni:-(.
-
A jak tam kuracja Misia przebiega, czy jeszcze dużo tych ran ma?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzika suka do dzisiaj była Kapslem. Jola karmiła na zmianę z wegielkową czarnego psa koło Ameliówki juz chyba ze dwa miesiące. Pies był bardzo wystraszony, nie podchodził blisko do człowieka, trzeba było zostawic jedzenie i odjechać. Choc później już reagował na samochód Joli i leciał przez pola, jak ona jechała, jednak nie dał podejśc do siebie. Jola nazwała go Kapslem. Ostatnio Kapsla nie było kilka dni, Jola myslała,że już coś z nim stało, tym bardziej ,ze bardzo przeszkadzał chłopu, na kórego polu siedział i jak się okazało czasami nocował w jego stodole . Ale pojawił się po kilku dniach bardzo wygłodniały. A dzisiaj rano Jola dostała telefon od tego chłopa,ze z pomoca kilku sąsiadów udało mu się psa złapać i uwiązać na sznurku w stodole i ,ze ma psa zabierac natychmiast, bo jak nie, to on zrobi z nim porządek, bo coś mu tam pogryzł w stodole. Dziewczyny pojechały tam , Kapsel okazał się sunią, bardzo wystraszoną, ale nie ma się co dziwic, wyobrażam sobie , jak ją łapali. Na razie na kilka dni zgodziła sie ja przyjąć do siebie P. Lorenzen, której bardzo dziękujemy za pomoc:), potem musimy czegos szukac dla niej. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img690/695/r7js.jpg[/IMG] Mia już nie jest taka wystraszona, jak na początku. Jest przemiłą, sunią, kocha pieszczoty, ma ok. 1,5 roku, w piątek będzie sterylizowana. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ponawiam pytanie. -
A na urlop gdzies wyjeżdżacie?
-
Misia- dotarła w końcu do Anglii do domku stałego!
erka replied to Izabela124.'s topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy wklejka z czipa nie powinna być wklejona w paszport, a na niej pieczątka i podpis lekarza. Teraz już nie jest wymagane badanie przeciwciał w Puławach. Taka podróż , to będzie ogromny stres dla tak wycofanej suni. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'][B]LUSIA [/B]z Cisowa na Kraków [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/lusia-lagodna-grzeczna-srednia-sterylizowana-suczka-adopcja-505240685[/URL] [B]KARMEL[/B] z Cisowa na Kraków [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/karmel-mlody-maly-10kg-lagodny-przyjazny-piesek-adopcja-505364413[/URL][/QUOTE] Savahnko dzięki za ogłoszenia i za przejęcie dzisiaj Morusa i zawiezienie go do mag.dy :loveu: . Dzisiaj do domów w Krakowie i Warszawie pojechały 3 kociaki, ale niestety ze Śląska wrócił z adopcji Morusek. Tragedia dla psiaka i dla rodziny, która bardzo go pokochała , z wzajemnością, ale alergia dziecka okazała się silniejsza. Morusek wrócił do hoteliku mag.dy i szukamy dla tego sympatycznego psiaka domu . Mag.do, jak Morusek zachowuje się po powrocie? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Strasznie szkoda tych psiaków u Magdy, przecież większośc, to chyba mało adopcyjna jest:(. A juz szczególnie Charlie i ta mała staruszka:(:(. Ewelinka, bo chyba ja przehandluję Twojego Spajkusia :mad::diabloti:. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Jaaga , czy dotarł ten następny Royal, który ma być mieszany z tym leczniczym? Zamawiałam 10.07. - 114 zł. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, to małe czarne jest szorstkie, tylko jeszcze musimy ją ciachnąć. Domu szuka też taka mała kudłata sunieczka, która pojechała do hotelu mrs.ka . [IMG]http://i44.tinypic.com/rjr3et.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Incia, co Ty , zamieniłaś córeczkę na synka?:roll: Szukamy transportu do Warszawy dla dwóch małych kotków. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Węgielkowa, prosze mi tu nie fałszować postów, bo takich wulgaryzmów nawet w zdenerwowaniu nie używam:mad:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img21.imageshack.us/i/gueu.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8421/gueu.jpg[/IMG][/URL] Te dwa maluszki pojechały dzisiaj do domków:). Czekoladka pojechała do Krakowa, a jej braciszka zawiozłyśmy z węgielkową do Wolicy. Będzie miał towarzystwo ciotki Wilmy:). Mamy nadzieję,że taki rezolutny, śmiały maluch trochę rozrusza naszą dzikuskę. Choć na razie Wilma powarkuje na małego, a on podobno nie pozostaje jej dłużny i szczeka na nią:evil_lol:. Po drodze dostałysmy wiadomość,że na Podkarczówce są wyrzucone 4 szczeniaki. Obszukałysmy teren, psiaków nie było, ale potem okazało się ,że jednego wzięła kobieta z pobliskiego domu, a 3 zabrał jakis facet , który przechodził tamtędy z psem na spacer . Niestety nie wiemy kto to był, pozostaje mieć nadzieję, że nie skrzywdzi maluszków. Widziałyśmy tego jednego, śliczny maluszek ok.6 tyg. , z małych piesków, pchły zjadały go żywcem. Jakis .......:diabloti: wywalił je chyba wieczorem, bo kobieta widziła je już o 5 rano, były przemoczone, ubłocone, bo w nocy lało. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rudziu, Albinka cudna:), powinna szybko znaleźć znaleźć dom . Może jak założysz jej wątek, to jakieś dt się znajdzie dla bidulki. Ja moge ja wysłać do tej pani, która chciała naszą Albinkę, tylko,że tam nie byłaby sama, bo pani ma juz jedna suczkę . Mira, jakoś błyskawicznie te psiaki od Ciebie wychodzą:). Super,że taki dom sie świetny trafił:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie, bo bardzo wychudzona, miała też podwyższoną temp. i dopiero skończyła antybiotyk. Savahna , dzięki za ogłoszenia, trochę odpoczynku Ci się należy, ale wracaj szybko:). Węgielkowa umieścila dzisiaj goldenkę w dt na tydzień, musi szybko znależć dom. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Stepelkaa, bardzo dziękujemy za bazarek:loveu:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Równie pilna malutka sunieczka, ok.1,5 roku, przesympatyczna, wesoła , malutka, ok.6-7 kg. [IMG]http://i39.tinypic.com/4kfzua.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/11qjp5w.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/jsowhi.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2ro0tib.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/zwgjki.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Incia, bardzo dziekujemy:). Pilnie szuka domu goldenka , b.wychudzona, po szczeniakach. Ma ok. 2 lata, nie wiem co przeszła, obawia się ludzi. Bardzo łagodna, uległa. [IMG]http://i40.tinypic.com/attw8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/s24oxt.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/24zfb81.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2m2jcrq.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2mdj5n7.jpg[/IMG]