erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Takie szczeniaczki szukają domów. Mają ok.2,5 mies. , będą średnie docelowo. Piesek [IMG]http://i41.tinypic.com/2v31zcg.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2uemo1k.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/bi1c3o.jpg[/IMG] Sunia I [IMG]http://i44.tinypic.com/2j3p7us.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/n53on4.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedna sunia szukająca domu, koczuje na stacji benzynowej w Nowinach, została tam wyrzucona kilka mies.temu. Teraz bedzie sterylizowana i tylko na kilka dni ktoś ją weźmie do domu. Sunia też młodziutka, bardzo sympatyczna. [IMG]http://i42.tinypic.com/71irdl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/5kr3tu.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2lag6tz.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/23mwkmw.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/jslx6v.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Te czarno białe fajne, wyglądają jak negatyw i pozytyw:). To ja w tej samej tonacji:). [IMG]http://i40.tinypic.com/3322nhi.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2n2460k.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/esn985.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/15wmr7d.jpg[/IMG] Malutka sunieczka, ok.8 mies., trochę w typie jrt. Sunieczka mieszkała z bezdomnym na działkach, teraz będzie sterylizowana i na ten czas ma krótki dt. -
Czy jest ktoś z N.Huty na dogo, kto mógłby zrobic wizyte pa dla szczeniora?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dużo świetnych fotek Arona i jego mamy mag.da wstawiła na ich wątek, tu przekleję tylko kilka gagatka:). [URL="http://img801.imageshack.us/i/7sjl.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1083/7sjl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img19.imageshack.us/i/xg5o.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4133/xg5o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img43.imageshack.us/i/f7y7.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8150/f7y7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img844.imageshack.us/i/bf19.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2310/bf19.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to naprawdę szczęśliwe dwa dni mamy, bo poszły do domów aż trzy suczki:). A taka suczynka szuka domu, też malutka, w typie pińczerka, ok.1,5 roczna. Sunia koczowała na lesnym parkingu 100 km od Kielc. Zobaczyła ja znajoma przejeżdżająca tamtędy, ale sunia była tak przestraszona, że nie dała się złapac. Znajoma zostawiła karmę kobiecie mieszkającej w pobliżu i po miesiącu dało się zwabić sunię na podwórko tej kobiety. Znajoma zabrała ją do Kielc, wrótce będzie sterylizowana. [IMG]http://i40.tinypic.com/1zgbwpk.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2qxxm4o.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2hd32nm.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/ajt75g.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2rduex5.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img716.imageshack.us/i/gbx1.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2760/gbx1.jpg[/IMG][/URL] Taka ślicznotka nie czekała długo, dzisiaj przyjechali po nią państwo z Krakowa:). Jakby w takim tempie wszystkie psiaki szły do domów, ale niestety nie wszystkie mają tyle szczęścia. Teraz musi szybko znaleźć dom synek Mini, Szagi, bo został sam i będzie mu smutno. No i na cito potrzebny dom dla Arona, bo chcemy sterylizowac jego mamę. Aż dziwne ,że o tak fajnego szczyla nie ma telefonów. -
Podnoszę, może ktoś wypatrzy malucha. Dobrze by było, gdyby szybko poszedł do domu, bo chcemy sterylizować jego mamę.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Jakie cudeńka :loveu:dla mnie szczególnie to białe. [URL]http://img845.imageshack.us/img845/7483/f06m.jpg[/URL] Pójdą jak świeże bułeczki.Jakie są duże? Jeżeli dziewczynka nie waży więcej niż 7 -8 kg mogę pokazać ją super domkowi w Wrszawie.[/QUOTE] Poker, oczywiście, jeżeli jest dobry domek, to proszę pokaż:). Psiaczki są z fatalnych warunków, jadły spleśniały chleb. Moja znajoma tylko pomogła wysterylizować suczkę, ale psiaki jeszcze nie szczepione. Dzisiaj do domu pod Warszawą pojechała Mia/Mikunia:multi::multi:. Nareszcie! Zupełnie tego nie rozumiem dlaczego taka śliczna, mała sunieczka tak długo musiała czekać. Państwo przyjechali po nią ze swoją sunią , borderką, mam nadzieję ,że sunie się zaprzyjaźnią:). [IMG]http://i42.tinypic.com/m7azk9.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj do hoteliku mag,dy trafiły dwa psiaki , mała kudłata suńka z kilumiesięcznym synkiem, zaniedbane wychudzone. Mag.do czekamy na fotki do ogłoszeń. -
Kryzia, dzięki, zrób tylko dopisek ,że dla Sary:).
-
Sarunia to już dostojna pani w średniostarszym wieku , to co się będzie zadawać z takim małolatem:).
-
Koszt pobytu suni ze szczylem w hoteliku, to 15 zł/doba, czyli 450 zł/mies..
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A może ta sunia z Sybiraków, o której pisała andzia69. Andzia69, ile ona może ważyć? [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6826/rvej.jpg[/IMG] -
Jakby ktoś nas wspomógł w utrzymaniu Soni ze szczylem w hoteliku, będziemy wdzięczne:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Kryzia:). Mariusz pp, na szczęście nie mamy psa z Cushingiem, dzięki. Jak jeszcze nie wydałeś, to jest. psiak potrzebujacy, post wyżej. Savahna , mam jeszcze 4 b.ładne kociaczki pod blokiem, może też przehandlujesz, mogą być po 50 zł:evil_lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andzia69, jak ja mogę proponować psa, o którym nic kompletnie nie wiem, a pani ma konkretne wymagania. Gdzie on jest? Zadzwońcie do mnie z info o nim. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahnko, pani dzwoniła przed chwilką i od razu piszę :). Bary już ma dom, gdzies u rodziny. Pan twierdzi,ze pisał o tym do kogoś czy dzwonił. Szkoda,ze nie ma przepływu informacji, bo niepotrzebnie dziewczyny tracą czas na ogłaszanie, a psów potrzebujących nie brakuje. -
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5599/ovqu.jpg[/IMG] Jest pani zainteresowana Barym, ale musze mieć więcej info o nim. Kto coś wie, albo ma namiary na ludzi, u których jest? Bary już ma dom, gdzies u rodziny. Pan twierdzi,ze pisał o tym do kogoś czy dzwonił. Szkoda,ze nie ma tych info na wątku, bo niepotrzebnie dziewczyny tracą czas na ogłaszanie, a psów potrzebujących nie brakuje.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, może Agata P nie bedzie miała koszmarów nocnych :eviltong:, bo jest pani zainteresowana Barym. Tylko muszę mieć o nim więcej wiadomości, kto ma jakies namiary do ludzi, u których jest. -
Dzisiaj PasjaHera zawiozła sunię ze szczeniakiem do hoteliku mag.dy. Na razie bardzo wychudzona i zastraszona ,ale z pewnością szybo dojdzie do siebie . Szczylkowi będziemy szukać jak najszybciej domu. Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu psiaków w hotelu, szczepieniu.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj do mag.dy trafiła sunia ze szczeniakiem z tego wątku. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246706-Sonia-się-znudziła!-Pseudo-właściciel-chce-się-jej-pozbyć-pomocy!-Bita-zastraszona"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246706-Sonia-się-znudziła!-Pseudo-właściciel-chce-się-jej-pozbyć-pomocy!-Bita-zastraszona! [/URL] PasjaHera, masz jakies zdjęcia ? Cudna sunia, bardzo miła, ale musi dojść do siebie, fizycznie i psychicznie. Mam nadzieję ,że u mag.dy szybko odzyska formę:). Szczylek ma chyba 2,5 mies., trzeba go już ogłaszać , bo teraz jest w takim fajnym wieku do adopcji.