Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Linssi, a jakie miałaś dla swojego ON-ka ? Myślę, że ryzykowne by było stosowanie jakichś NLPZ , bo on jest jeszcze w bardzo słabej kondycji i pewnie w tym miejscu, gdzie teraz jest, nie ma szans na odbudowanie się , choć zostawiłysmy tam sucha karmę, mięso mielone, ale nie wiem, czy on to dostaje . Czyli pewnie bezpieczny by by jakis preparat z glukozaminą, chondroityną, Arthroflex lub inny.
  2. Savahnko, jak najbardziej zauważyłam, że sunie są dwie, tym bardzej , że znam je na żywo:cool1:. Ale to właśnie rządzicielka Zula ma rzadką minę na fotelu, a po Lusi jakoś nie widać, żeby była wystraszona:razz:. Dzisiaj do świetnego domu aż w Przemyślu, dzięki ogłoszeniom savahny, pojechała benia z łańcucha :). Pani, która ją dokarmiała, dowiozła ją do połowy drogi . [IMG]http://i44.tinypic.com/wklm6b.jpg[/IMG] Sunia bedzie mieszkała w domu z ogrodem, oczywiście w domu, będzie psem do towarzystwa.
  3. Jeżeli ktoś jeszcze może wspomóc Sarę, to bardzo prosimy, bo do pokrycia miesiąca pobytu w hoteliku, który właśnie mija, brakuje jeszcze 280 zł.
  4. [quote name='Kryzia']Widzę, że Sonia - Sara już w formie :) Przelałam z mojego bazarku na konto "Zwierzaka" 102 zł - z dopiskiem na Sarę. Jak dojdą proszę o potwierdzenie na wątku oraz na bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247280-ROZLICZAM-Ciuchy-na-kieleckie-psiaki-do-6-X[/URL][/QUOTE] Czy ktoś ze "Zwierzaka" mógłby potwierdzić wpłatę z bazarku Kryzi?
  5. Widać ,że prezeska Zula na fotelu trochę straciła rezon :evil_lol:. Dotarła wpłata 377,50 zł na nasze psiaki od Szareńkowej, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Tajga prawdopodobnie będzie miała dom:).
  6. W dalszym ciągu ani jednego telefonu o Sarę:(.
  7. I jeszcze jeden w typie ON-ka, koczował trochę dalej w tym lesie gdzie czekoladek, teraz przechowywany w kojcu u kogoś. Ma ok. 2 lat, przyjazny. W kojcu nie załatwi się, nawet nie zrobi siusiu, może był wcześniej w mieszkniu. [IMG]http://i44.tinypic.com/29awf1f.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/35n1nkp.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/npkk06.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/25uigly.jpg[/IMG]
  8. A to Bruno szukający domu, ok.5 letni, łagodny, przyjazny do innych psów. [IMG]http://i44.tinypic.com/23wlh6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/1586m9l.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/ml6lxs.jpg[/IMG]
  9. A to Ruda , jest w tej chwili w dt u Izy w Kaczynie. Ma ok.9 mies. , wielki temperament, bardzo miła , uwielbia towarzystwo innych psów. Mogłaby mieszkać w budzie, bo trochę rozrabia, więc nie wiadomo, czy nadawała by się do mieszkania. Jest już wysterylizowana. [IMG]http://i40.tinypic.com/11ke3yw.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2l144x.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/4tr2us.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/16jo74z.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2zow283.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Szareńkowa']Zebrałam już od wszystkich wpłaty za fanty z bazarku. [B]erka[/B], podaj mi proszę nr konta (nie Kastorowe) na który mam wpłacić [B]377,50zł[/B]. Proszę o potwierdzenie otrzymania wpłaty tu i na wątku bazarkowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246907-ROZLICZAM!!!-LEWITUJĄCE-półki-PERFUMY-skórzany-PORTFEL!-Do-29-09-do-20-00?p=21414409#post21414409[/URL].[/QUOTE] Szareńkowa, bardzo dziękujemy!:) Wstawiam fotki następnych psiaków szukających domów z prośbą o ogłaszanie. Bobek, tak jak już pisałam pies zostawiony sam przy domu, z którego wyprowadzili się właściciele. Wcześniej miał towarzystwo Ajki, ale dla niej już udało nam się znaleźc dom. Bobek ma ok. 3 lat, jest bardzo przyjazny, łagodny, teraz bardzo złakniony kontatu z człowiekiem. Jest tam zupełnie sam, przy domu na odludziu. [IMG]http://i44.tinypic.com/2ylp9ch.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/21bq329.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/28sr6hc.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/28bfbwi.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/330wbye.jpg[/IMG]
  11. Dla ON-ka z Niwek bardzo potrzebne leki na dysplazję. Co prawda nie jest potwierdzona, ale i tak stawy trzeba by wzmocnić.
  12. Czarna ON-ka miała być Negra, ale niech będzie Tajga:). Jest bardzo proludzka , łagodna, pięknie chodzi na smyczy, chce być przy człowieku, jak mag.da zostawia ją w kojcu, to rozpacza trochę. Nie wydamy jej do budy. Mag.da może jeszcze coś doda :).
  13. U tych ludzi, którzy przechowują ON-ka jest jeszcze taka szczeniorka ok. 3 mies. do wydania i kotek czarny ok.3,5-4 mies. [IMG]http://i41.tinypic.com/2ymyq6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2yjt37p.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/jinzwl.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/b9dc7s.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/vy5kjt.jpg[/IMG] Jeszcze byłysmy w Radomicach, gdzie nakarmiłysmy i zrobiły fotki Bobkowi, psiakowi zostawionemu koło domu, z którego wyprowadzili sie właściciele, a ktos z rodziny tylko jeździ raz na tydzień dać mu jeść. I w Kaczynie zrobic fotki Rudej, ktora jest na tymczasie u Izy. Ale fotki jutro, bo juz padam.
  14. [IMG]http://i39.tinypic.com/263zcx2.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2r4opvl.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/ofvx2p.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2mx1hr7.jpg[/IMG] Nawet oznaczył samochód :). [IMG]http://i44.tinypic.com/2rh8dc4.jpg[/IMG]
  15. To psiak wywalony prawdopodobnie z samochodu, bo do samochodu podchodził, obwąchiwał go, ale do siebie nie da się zbliżyć.Jest wystraszony, ale z pewnościa nie dziki. Ładny czekoladek. Zostawiłysmy mu jedzenie i picie. Psiak koczuje w miejscu, gdzie się skręca z trasy Cisów -Raków na Korzenno. [IMG]http://i39.tinypic.com/2enys6o.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2rc8ods.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/14kcnjp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2mgmmc2.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2nbvcs8.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i43.tinypic.com/5aj61x.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/m73lux.jpg[/IMG] A to ON-ek, który już trochę lepiej się czuje, trochę nabrał ciała i nawet biega za patykami. Wet na wizycie kontrolnej powiedział ,że jest poprawa, ale jeszcze nie jest w na tyle dobrej kondycji,zeby mu robić rtg w narkozie. Zawiozłyśmy tam karmę, ale mimo tego ON-ek nie może tam długo zostać, matka tej dziewczyny nie zgadza się . Bardzo potrzebne jest dla niego inne dt. Odrobaczyłysmy u nich wszystkie zwierzaki, czyli 5 duzych psów i 5 kotów, no i te bezdomniaki również. [IMG]http://i44.tinypic.com/2cnjbd0.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/ta3t68.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2qcmb61.jpg[/IMG] A już wracając do domu zobaczyłysmy wywaloną w Mójczy ON-ke i nie mogłysmy jej tak zosatwić , bo leżała wycieńczona przy ruchliwej drodze, więc zawiozłysmy ją do mag.dy. A jak wracałysmy od mag.dy zobaczyłyśmy w lesie niewielkiego psiaka, który koczuje tam juz co najmniej od kilku dni, bo juz ktoś mi o nim mówił. Fotki zaraz wkleję.
  17. Mam nowe fotki tego szopa:evil_lol:, ale to później. Zagadkę savahny chyba rozwiążę, dzięki temu ,że wczesniej wspomniała o Shili:eviltong:. Dzisiaj byłysmy po malamuta z Niwek, zawiozłyśmy go do Miry, z którą miał jechac jutro za Warszawe do nowego domu, ale ponieważ w kojcu był bardzo niespokojny, Mira wsiadła w samochód i od razu z nim pojechała. Tutaj u Miry przed wyjazdem. [IMG]http://i39.tinypic.com/259k4yv.jpg[/IMG] Malamut super, bardzo łagodny, troche sie bał jak chciałysmy go zapakowac do samochodu, wyłożył sie na ziemi po zapięciu smyczy, ale troszkę pomogła pasztetowa i się udało. Już dostarczony , a Mira wraca do domu. Mira wielkie dzięki:loveu:. Zostały w Niwkach dwa koczujące biedaki , no i ON-ek, któremu też kończy się tymczas. [IMG]http://i42.tinypic.com/2uid4cn.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2q9e68g.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/oggyex.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2zf3muh.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/dltefa.jpg[/IMG] Ten terierowaty ma ok. 2 lat, hienowaty chyba nie ma roku. Oba bardzo łagodne, terierowaty taka ciapa, hienka żywiołowy bardzo. Zostawiłysmy karmę dla nich u kobiety w sąsiedztwie. Teraz bedą miały troche lepiej, bo malamut był dominujący i nie zawsze dopchały sie do jedzenia. Tego teriera jeszcze trochę karmi kobieta pod której domem często leży. Ale mimo tego, że on tam już przezył poprzednią zimę, to nawet nie postawiła mu budy i leżał cały czas na śniegu. Najbiedniejszy jest ten hienowaty , przeganiany przez wszystkich i najchudszy.
  18. Divia_gg, wstaw to info na wątek krakowski, a swoją drogą niech ta pani zrobi zdjęcia suni i ją ogłasza . Chyba małe szanse, żeby ktos zabrał sunię do dt, chyba,że do schroniska, ale przecież szkoda jej. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków[/URL] [URL="http://img841.imageshack.us/i/6br4.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/8095/6br4.jpg[/IMG] [/URL] Dzisiaj do fajnego domu pojechał Gizmo:multi::multi:. Państwo przyjechali po niego, jest podobny do ich poprzedniego psa, podobno klon. Tak,że jak go zobaczyli w necie, to od razu wsiedli w samochód i przyjechali. Savahnko proszę ogłoś tą benię i tego w typie ON-ka. Może jest jakas szansa dla beni, ale w Przemyslu, trzeba by ja dowieźć choć do połowy drogi. Czy ktoś coś wie o psiaku o imieniu Nugat ogłaszanym z moim nr tel.?
  19. Nie mam pojęcia, widziałam go tylko raz. Ale nie wygląda na starego. Czekamy teraz na odpowiedź osoby zainteresowanej malamutem. A to benia b.pilnie szukająca domu, na łańcuchu, nie karmiona, właściciel w więzieniu. Młoda, już wysterylizowana przez kobietę, która szuka dla niej pomocy. [IMG]http://i43.tinypic.com/i5uko1.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2m4dlcl.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/28vadjt.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://imageshack.us/a/img46/8260/xf1y.jpg[/IMG] Wygląda tu na benia:).
  21. No to miała szczęście ta kicia:), bo pewnie ciężko by było jej przeżyć zimę.
  22. Fotkę już wkleiłam, ale banerek musi wstawić do pierwszego postu Norkowa, założycielka wątku, tylko ona juz chyba tu nie zagląda.
  23. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/i7gk.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2294/i7gk.jpg[/IMG][/URL] Czyli już tylko 3 czarne kicie szukają domów :razz:. Błyskawiczne adopcje:evil_lol: . Może podeślemy do tego dt trochę psiaków :eviltong:.
  24. Może z tymi jesiennymi kwiatami rzuci się komuś w oczy :). Miałam dzisiaj telefon o dużą sukę , ale do budy.
  25. To super,że czarnuszki tak szybko dom znalazły:eviltong:. Savahnko, dobrze,że nie musisz ich ogłaszać, to będziesz miała więcej czasu na psiaki;). Może jakoś powtórzyc Sonię, albo na inny rejon, bo ani jednego telefonu nie było. A maluszki łańcuchowe ogłaszałaś już wszystkie? Dzisiaj ON-ek z Niwek był u weta, nie robił mu na razie rtg, ale twierdzi ,że to dysplazja. Dostał na razie zastrzyki i leki.Wet powiedział, że powinien ważyć co najmniej 50 kg, a waży niecałe 40 kg. Nie wiem, co dalej z nim będzie. U tej dziewczyny długo zostać nie może, powinien zresztą być w lepszych warunkach. Nie mówiąc już o tym, że leki na dysplazję bardzo drogie. No i kto go adoptuje w takim stanie:shake::shake:.
×
×
  • Create New...