Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Ale ja mogę napisać niestronniczo i obiektywnie ;), bo nie znam Roszpunkowej mamy od 20 lat, tylko od czasu pobytu u Niej poprzedniej naszej tymczasowiczki, Psotki i również potwierdzam,że jest to super dom tymczasowy, do którego można mieć pełne zaufanie i pewność, że psiak ma najlepszą opiekę :lol:. A o Aiszę nikt nie pyta, nie była ani jednego zapytania:shake:. Zaczyna mnie to martwić bardzo:-(.
  2. Wyniku Taszy jeszcze nie ma, mam się dowiadywać . Niedługo odbieramy Frajde ze sterylki. Azję trzeba ogłaszać, nie wiem, czy znajdziemy kogos do wizyty pa w Otwocku, a gdyby ten dom nie wypalił, to trzeba miec coć w zanadrzu. Z ogłoszen na Katowice mam najwięcej debilnych telefonów, przez to nie lubię tego regionu, choc jak to zwykle bywa, są wyjątki i kilka naszych psów znalazło tam wspaniałe domy.
  3. Wklejam naszą medialną bohaterkę, Łatkę:). Już jest bezpieczna, ale szuka domu. Jest drobnym mixem, ma ok. 1,5 roku, waży teraz 28 kg, ale powinna jeszcze sporo przytyć. Znaleziona w czasie tych dużych mrozów w stanie totalnego wycieńczenia, wymagała leczenia. Jest łagodna, uwielbia ludzi i inne psy, z kotami gorzej. No i oczywiście bardzo mądra:). Na razie nie jest wysterylizowana, bo jest jeszcze na to za słaba. Pani, u ktorej jest, nie może jej zbyt długo przechowywac. [URL="http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120223/POWIAT0104/97098456"][COLOR=#4444ff]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...T0104/97098456[/COLOR][/URL] [IMG]http://i44.tinypic.com/156930j.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2cgn1o6.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/kd0dvr.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ykic05.jpg[/IMG]
  4. Linssi, w tym tygodniu , chyba w czwartek bedzie ta korekcja powieki i zdjęcie szwów. I w zasadzie juz mogłaby iśc do domu, dlatego juz trzeba ogłaszać. Jutro odbieram wyniki z histopatologii, jeżeli nie będa pozytywne, to bedzie problem.
  5. Tak, przyznaję ,że to zajęcie wymagające dużej cierpliwości:cool3:. Przypominam naszą medialną bohaterkę, która nadal szuka domu:). [URL]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120223/POWIAT0104/97098456[/URL] Kobieta, która po ukazaniu sie artykułu w gazecie podawała się za jej właścicielkę, nie odezwała sie więcej, kiedy dowiedziała sie, że musi przedstawić dowody,że to jej sunia, jak również zwrócic koszty utrzymania i leczenia Łatki. Wcześniej twierdziła, że sunia w cieczce uciekła z podwórka przez otwartą bramkę w grudniu. Mówiła ,że jej szukała, ale nie było takiego zgłoszenia w schronisku w grudniu i styczniu, jak również żadnego ogłoszenia w necie i prasie lokalnej. [IMG]http://i44.tinypic.com/156930j.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2cgn1o6.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/kd0dvr.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ykic05.jpg[/IMG]
  6. Jaaga zamówiłaś tą karmę dla Oskarka? Jak tak, to napisz ile kasy mam Ci oddać. Jak tam Oskarek, dalej sie drapie tak bardzo?
  7. Nie wiem, czy juz nie powtórzyć ogłoszeń Taszce. Było trochę telefonów, ale większość do budy, dwa domy z kotami, a niestety Tasza z kotami raczej się nie zaprzyjaźnia. Był tylko jeden telefon , który dawał jakąs nadzieję, pan z Krakowa, miał w weekend przyjechać do Kielc, skąd pochodzi i zobaczyc sunię. Niestety nie odezwał sie więcej, prawdopodobnie jednak wiadomośc o tych wyciętych guzach go przestraszyła.
  8. Ania102, bardzo dziękujemy za bazarek dla psiurków:).
  9. Jutro będziemy sterylizować jedną z suniek z tego wątku, Frajdę.
  10. Trzymamy mocno, najwyższa pora na dom dla Loli.
  11. [quote name='Ania102']Mam jeszcze 2 albo 3 pakiety u tatankas, któremu psiakowi od Was przeznaczyć 1?[/QUOTE] Savahna, napisz proszę, który psiak ma najmniej ogłoszeń, możę Kajtuń albo Irga, jak myslisz? Jutro sterylizujemy Frajdę. A już po sterylce jest Marianka. [B]Sponsorem sterylki jest Fundacja KASTOR, której serdecznie dziękujemy za pomoc:modla::iloveyou:.[/B]
  12. Nie macie jakichś wieści o Prymusie? Była ta akcja poszukiwawcza? Super,że Azirka już w domu:).
  13. Savahna, pojechała Amy, czyli ta bez białego na pyziorku. Azja została, jest zapytanie o nią z Otwocka, moze jeszcze ktos sie odezwie, a jak nie, to będziemy szukać kogos do wizyty pa w Otwocku.
  14. No widzisz, czyli moja podświadomość wzieła górę, usuwając najważniejszy wyraz w tym zdaniu - [B]NIE![/B]
  15. Ang, ależ Ty się bazarkowo rozszalałaś:crazyeye::lol:. Tylko proszę już wystawiaj takich pięknych fantów, bo mnie doprowadzisz do ruiny:cool3:. I choc tak, jak Rudzia biżuterii prawie nie noszę, to nie mogę sie oprzeć:eviltong:.
  16. Tak, jakbyś nie wiedziała:cool3:. Podejrzewam celowe działanie, aby mnie odciągnąć od bazarku, gdzie muszę fanta pilnować:eviltong:. Ale napiszę szybko,ze jedna z Marianek- Amy pojechała dzisiaj do domu:).
  17. Ta miejsce dla ON-ki , to u znajomej Jaagi, hodowczyni jakiś maluchów, chyba yorków. Mieli ON-kę ukochaną, ktora teraz odeszła i dlatego też chcą sukę. Ale pies musi byc zdrowy na 100% i musi tolerowac takie maluchy.
  18. Dobrze, że zaprzyjaźniła sie z Lisią:). Rzeczywiscie jeszcze ani śladu odwilży w górach, a u nas juz prawie śniegu nie ma.
  19. Malagos , oczywiście szczepić , może juz razem z wścieklizną, jak myślisz, czy osobno? Nie wiem, jak wyglądają finanse Nocki, czy bedzie na to szczepienie? Trzymam kciuki,zeby jakis dobry domek się zgłosił:).
  20. Jest dom dla ON-ki , która toleruje małe psiaki. Co prawda buda ocieplana, ale u psiolubnych ludzi, podobno dobre miejsce.
  21. Niestety sterylizować na razie nie można , bo wet stwierdził,że jest zbyt wycieńczona. Jak juz będzie bezpieczna, to napiszę co i jak.
  22. Sprawa sławnej Łatki toczy sie dobrym kierunku;).
  23. [B][COLOR=darkorchid]Nareszcie dogo działa i mogę napisać, że doszły już przelewy z bazarków od Ani102 na 120 zł , Inci na 435 zł i taks na 1991 zł !:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]:modla::modla::modla: [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Z całego serca Wam dziekujemy! [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][URL=http://smajliki.ru/smilie-263063655.html][IMG]http://s2.rimg.info/792967c05b726247edf2cec790571b17.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B]
  24. No i jak, zabrali Fila?
×
×
  • Create New...