erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Tasza teraz w lecznicy,będzie miała robioną korekcję powieki. -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Jamnika, jak jamnika, ale drugą ON-kę, to raczej odpada. -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Ewa36 dzięki:), dowiem sie , która z dziewczyn ma wolne moce przerobowe i mogłaby wziąc te rzeczy na bazarek . Dzisiaj odebrałam wynik histopat., ale musimy jutro iśc z nim do weta, żeby to odczytał. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tatankas , bardzo dziekujemy:). Czy wam tez reklamy zajmują połowę strony i tekst jest na wąskim pasie z lewej??? -
Saruśka jest łakomczuchem, to może zachęcenie jakims smakołykiem by dało efekt. A moze , jakby ten psiak , z którym sie bawiła, poszedł inna trasą, to by poszła za nim. Co do wychodzenia po zmroku, to juz niedługo wiosna , dzień coraz dłuższy, to problem się sam rozwiąże:diabloti:. A zresztą dziwię się ,że Ci to nie odpowiada, bo ja to jestem bardzo zadowolona,że moje psiury wieczorem tylko siusiu przed domem i z powrotem, bo mnie też się nie chce wychodzić o tej porze:cool3:.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ang']echhhhhhhh.... nie od dziś wiadomo, że piękni mają łatwiej...[/QUOTE] Ang, nie napisałaś ,że to cytat z cytata:razz: i jeszcze pójdzie fama na dogo,że ja brzydkie psy na łańcuch wydaję:diabloti:. -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jezeli ktos by mógł wspomóc Balonika finansowo, bardzo prosimy, bo nie wiadomo, jak długo jeszcze w hotelu posiedzi:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Niestety, z roku na rok coraz gorzej, choć wydawałoby się, że coraz więcej sterylek, troszkę wzrosła świadomość w narodzie, ale jak widać, to wszystko za mało. A chętnych na psiaki jest nawet sporo, co z tego, jak większość tego typu: "dzien dobry ja jestem bardzo odpowiedzialna w zeszłym roku uratowalam psa zeby nie zamarzl i zeby nie byl przywiązany bo jest za sliczny zeby go wiązac do budy chciala bym wiedziec czy ten piesek jest zdrowy a chodzi mi o to czy nie ma problemow zapamiętywaniem właścicieli lub innych wschorzen neurologicznych i przepraszam za to pytanie ale musialam je zadac bo mialam juz taki przypadek ze weszlam do domu i mnie pogryzl byl to owczarek niemiuecki i dlatego pytam bo nie chciala bym zeby mnie kolejny pies pogryzl musialam go oddac do azylu dziekuje i pozdrawiam". Żeby nie było tak smutno, powiem,że prawdopodobnie Filipos pojedzie do domu w niedzielę:). -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Justysiek , do psów Tasza jest ok, ale z sukami mag.da jej razem nie wypuszcza na wybieg, bo przez kraty boksu się bardzo oszczekiwały. Teraz to i tak jest osobno, bo jest w domu na razie. Wynik histopat. bedzie prawdopodobnie dopiero w środę. -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
erka replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Co tam u suni? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bo w tym nudnym zajęciu ratowania psiaków czasami adrenalinkę trzeba podnieść:diabloti:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Lenka, jak bedzie ogłoszona, to chyba znajdzie dom błyskawicznie, jak poprzednie "bengale" węgielkowej. Gorzej z tymi starszymi kiciami. -
Dzięki Ania102:). Ja też uwielbiam te psiaki i jestem pełna podziwu dla nich,że sa tak przyjazne, radosne, choć nic dobrego ze strony człowieka ich wcześniej nie spotkało. Napisałam na wątku kieleckim, a tu jeszcze nie, że Pychol dzisiaj pojechał do nowego domu:). Więcej napisze węgielkowa, która go zawoziła:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czyli odwieczna dyskusja nad wyższością Świąt Bożego Narodzenia na Wielkanocą:evil_lol:. Ang, mnie sie nie narazisz:razz:, bo oprócz 3 psów, kota również mam:diabloti:. Na jutro niespodziewanie na cito musiałysmy załatwiać sterylkę Salmy, żeby zdążyć przed cieczką, bo psy zaczynają sie nią troche interesować. -
Luna pobiegła , już zawsze zdrowa, brykać po tęczowych łąkach :(
erka replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Ale co to jest na tym ostatnim zdjęciu, pycholek tak rozdziawiony?:crazyeye: -
Malutka sunieczka wyrwana z psiego piekła- Pipi ma super dom :))))
erka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Sorry, szukam pilnie kogos do wizyty pa w Otwocku, nie znacie kogoś? -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Wyników niestety jeszcze dzisiaj nie było, mam się dowiadywać. -
Uporządkujcie, choć to niewiele pewnie pomoże w znalezieniu domku dla Albinki:). Szkoda,ze Albinka cały czas nie ma fajnych zdjęć, bo jak wszyscy wiemy, to podstawa w ogłoszeniach. Spojrzałam teraz na ten pierwszy post, to tam strasznego bałaganu przecież nie ma. Nie ma tylko aktualnych wiadomości, ostatnia aktualizacja w grudniu 2010, ale właściwie nie ma żadnych nowych wiadomości, poza tym,ze sunia w dt czeka na dom, więc co tu aktualizować. Można tylko napisac ,że przez kolejny rok nic się nie zmieniło. A skoro wątek ciagnie się już trzeci rok, to wiadomo,ze w pierwszym poscie sa info od poczatku, kiedy sunia była ratowana i ja bym tego nie usuwała. Acha i oczywiście żadnego odzewu z tylu ogłoszeń tatankas nie było:(. Nie wiem, czy może w ogłoszeniach nic nie pisac o jej niesprawności i dopiero ewentualnym zainteresowanym mówic, bo tak chyba szans nie bedzie miała. A to bardzo dziwne, bo przeceiz znajduja domy trójłapki, ślepe psy. Chyba z tego wniosek,ze pies musi byc całkiem zdrowy, albo o widocznym , rzucającym sie w oczy kalectwie, niewielka niesprawnośc z góry skazuje psiaka na niepowodzenie.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ania102, może byc i Frajda, choc ona dopiero dzisiaj ciachana, to jeszcze trochę musi dojść do siebie, a inne juz gotowce. A może Filipek? Savahno, czy możesz Ani102 podrzucic jakis tekścik z fotkami :roll:? Jeszcze niespodzianka dzisiaj, Pychol idzie do domu:). Węgielkowa zawozi do mag.dy Frajdę, a zabiera Pycholka i zawozi do domku:).