Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Tasza teraz w lecznicy,będzie miała robioną korekcję powieki.
  2. Jamnika, jak jamnika, ale drugą ON-kę, to raczej odpada.
  3. ON-ek juz sie znalazł, nie ma się co dziwić, przy takiej nagrodzie.
  4. Ewa36 dzięki:), dowiem sie , która z dziewczyn ma wolne moce przerobowe i mogłaby wziąc te rzeczy na bazarek . Dzisiaj odebrałam wynik histopat., ale musimy jutro iśc z nim do weta, żeby to odczytał.
  5. Tatankas , bardzo dziekujemy:). Czy wam tez reklamy zajmują połowę strony i tekst jest na wąskim pasie z lewej???
  6. Saruśka jest łakomczuchem, to może zachęcenie jakims smakołykiem by dało efekt. A moze , jakby ten psiak , z którym sie bawiła, poszedł inna trasą, to by poszła za nim. Co do wychodzenia po zmroku, to juz niedługo wiosna , dzień coraz dłuższy, to problem się sam rozwiąże:diabloti:. A zresztą dziwię się ,że Ci to nie odpowiada, bo ja to jestem bardzo zadowolona,że moje psiury wieczorem tylko siusiu przed domem i z powrotem, bo mnie też się nie chce wychodzić o tej porze:cool3:.
  7. [quote name='ang']echhhhhhhh.... nie od dziś wiadomo, że piękni mają łatwiej...[/QUOTE] Ang, nie napisałaś ,że to cytat z cytata:razz: i jeszcze pójdzie fama na dogo,że ja brzydkie psy na łańcuch wydaję:diabloti:.
  8. Całe szczęście:), bo jak by to byla trzecia sunia z guzem nowotworowym, to załamka.
  9. Jezeli ktos by mógł wspomóc Balonika finansowo, bardzo prosimy, bo nie wiadomo, jak długo jeszcze w hotelu posiedzi:(.
  10. Niestety, z roku na rok coraz gorzej, choć wydawałoby się, że coraz więcej sterylek, troszkę wzrosła świadomość w narodzie, ale jak widać, to wszystko za mało. A chętnych na psiaki jest nawet sporo, co z tego, jak większość tego typu: "dzien dobry ja jestem bardzo odpowiedzialna w zeszłym roku uratowalam psa zeby nie zamarzl i zeby nie byl przywiązany bo jest za sliczny zeby go wiązac do budy chciala bym wiedziec czy ten piesek jest zdrowy a chodzi mi o to czy nie ma problemow zapamiętywaniem właścicieli lub innych wschorzen neurologicznych i przepraszam za to pytanie ale musialam je zadac bo mialam juz taki przypadek ze weszlam do domu i mnie pogryzl byl to owczarek niemiuecki i dlatego pytam bo nie chciala bym zeby mnie kolejny pies pogryzl musialam go oddac do azylu dziekuje i pozdrawiam". Żeby nie było tak smutno, powiem,że prawdopodobnie Filipos pojedzie do domu w niedzielę:).
  11. Justysiek , do psów Tasza jest ok, ale z sukami mag.da jej razem nie wypuszcza na wybieg, bo przez kraty boksu się bardzo oszczekiwały. Teraz to i tak jest osobno, bo jest w domu na razie. Wynik histopat. bedzie prawdopodobnie dopiero w środę.
  12. Troche nadziei i wszystko sie rozmyło, szkoda:(.
  13. Bo w tym nudnym zajęciu ratowania psiaków czasami adrenalinkę trzeba podnieść:diabloti:.
  14. [quote name='Ania102']Widziałam. Mi jednak ten Frajdowski uśmiech całkowicie powala. Ta suczyna ma w sobie mnóstwo wdzięku.[/QUOTE] Masz rację Ania102:), a w zestawieniu ze zdjęciem z tego koszmaru, jeszcze cenniejszy jest ten jej uśmiech:)
  15. Lenka, jak bedzie ogłoszona, to chyba znajdzie dom błyskawicznie, jak poprzednie "bengale" węgielkowej. Gorzej z tymi starszymi kiciami.
  16. Dzięki Ania102:). Ja też uwielbiam te psiaki i jestem pełna podziwu dla nich,że sa tak przyjazne, radosne, choć nic dobrego ze strony człowieka ich wcześniej nie spotkało. Napisałam na wątku kieleckim, a tu jeszcze nie, że Pychol dzisiaj pojechał do nowego domu:). Więcej napisze węgielkowa, która go zawoziła:).
  17. Czyli odwieczna dyskusja nad wyższością Świąt Bożego Narodzenia na Wielkanocą:evil_lol:. Ang, mnie sie nie narazisz:razz:, bo oprócz 3 psów, kota również mam:diabloti:. Na jutro niespodziewanie na cito musiałysmy załatwiać sterylkę Salmy, żeby zdążyć przed cieczką, bo psy zaczynają sie nią troche interesować.
  18. Havanka, pięknie dziękujemy za bazarek, jak zwykle cudne pisaneczki:). Dzisiaj została wysterylizowana Frajda, suńka juz u mag.dy, czuje się bardzo dobrze. Dziękujemy węgielkowej, która odwiozła sunię do hotelu:).
  19. Ale co to jest na tym ostatnim zdjęciu, pycholek tak rozdziawiony?:crazyeye:
  20. Sorry, szukam pilnie kogos do wizyty pa w Otwocku, nie znacie kogoś?
  21. Sorry za offa, ale szukam pilnie kogos do wizyty pa w Otwocku. Znacie może kogoś z Otwocka, albo osobę, która mogłaby tam pojechac?
  22. Wyników niestety jeszcze dzisiaj nie było, mam się dowiadywać.
  23. Uporządkujcie, choć to niewiele pewnie pomoże w znalezieniu domku dla Albinki:). Szkoda,ze Albinka cały czas nie ma fajnych zdjęć, bo jak wszyscy wiemy, to podstawa w ogłoszeniach. Spojrzałam teraz na ten pierwszy post, to tam strasznego bałaganu przecież nie ma. Nie ma tylko aktualnych wiadomości, ostatnia aktualizacja w grudniu 2010, ale właściwie nie ma żadnych nowych wiadomości, poza tym,ze sunia w dt czeka na dom, więc co tu aktualizować. Można tylko napisac ,że przez kolejny rok nic się nie zmieniło. A skoro wątek ciagnie się już trzeci rok, to wiadomo,ze w pierwszym poscie sa info od poczatku, kiedy sunia była ratowana i ja bym tego nie usuwała. Acha i oczywiście żadnego odzewu z tylu ogłoszeń tatankas nie było:(. Nie wiem, czy może w ogłoszeniach nic nie pisac o jej niesprawności i dopiero ewentualnym zainteresowanym mówic, bo tak chyba szans nie bedzie miała. A to bardzo dziwne, bo przeceiz znajduja domy trójłapki, ślepe psy. Chyba z tego wniosek,ze pies musi byc całkiem zdrowy, albo o widocznym , rzucającym sie w oczy kalectwie, niewielka niesprawnośc z góry skazuje psiaka na niepowodzenie.
  24. Ania102, może byc i Frajda, choc ona dopiero dzisiaj ciachana, to jeszcze trochę musi dojść do siebie, a inne juz gotowce. A może Filipek? Savahno, czy możesz Ani102 podrzucic jakis tekścik z fotkami :roll:? Jeszcze niespodzianka dzisiaj, Pychol idzie do domu:). Węgielkowa zawozi do mag.dy Frajdę, a zabiera Pycholka i zawozi do domku:).
×
×
  • Create New...