Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='arima']I gdzie on ma chude łapki??????? [/quote] a mnie się wydają patyczki..... choroba już mnie dopadła?
  2. [quote name='adda'] Chodzi Ci o to, że jestem niesłychanie szczera? :lol: :lol: :lol: :evilbat:[/quote] mało subtelna niekiedy :evilbat: :D [quote name='morgens']No ale skoro po sobie z chodniczka sprzątamy wrzucając w krzaczki, to sprzątając z krzaczków gdzie mamy wrzucać? Specjalnych koszy chyba nie ma? [/quote] Morgens, poczytaj topic, wcześniej piszemy o tym :D
  3. [quote name='daga10011']postawila butelki i na biednego synka zgania :lol: .rosnie chlopak-ale ze on gruby to Ty juz mi nie wmowisz :evilbat: -akurat jest :lol: Chlopak na chwal :P[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']no Leoś chłopak elegancki a nie jakiś spaślak jak pańcia straszyła :P[/quote] Bo pancia pilnuje, tak jak siebie nigdy z wagą nie pilnowała :evilbat: Odmierzam, wyliczam, obliczam porcje :evilbat: On ma skłonność do tycia, a w dodatku ojciec nieznany, więc nie ma pewności, czy jakaś dysplazja w genach się nie szwęda... [quote name='adda'] A to pech rzeczywiście :roll: Ja już nie wyobrażam sobie życia bez cyfrówki (nie mówiąc już o tym, że tańsza w eksploatacji) :D [/quote] wiem, ale najpierw trzeba ją kupić :evilbat: Ale sa już plany na jesień, jak nam milion kredytów poschodzi [quote] Gdzie taką można kupić??? :lol:[/quote] oj, wątpię. Balia została odgrzebana w piwnicy dziadka :D
  4. groźny pies strzeże ganku :evilbat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/naganku.jpg[/img] zejść czy nie zejść, oto jest pytanie! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kanapa.jpg[/img] taki jestem malutki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/takijestemmalutki.jpg[/img] Teraz idziemy na wieczorny spacerek, reszta zdjęć będzie potem, dla tych, co nie idą wcześnie spać :wink:
  5. [quote name='adda'] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mogę się tylko domyślać :lol:[/quote] ja wolę się nie domyslać.... :lol: i ty też nie mów tego głośno swoim zwyczajem :evilbat:
  6. [quote name='adda']Maga, Ty masz galerię :o [/quote] nio, mam, tylko, że dysponuję tylko lustrzanką, więc zdjęcia sa raz na wieczność :evil: [quote]Fajna balia :lol:[/quote] a co, chciałabys się pokąpać? :evilbat:
  7. wyławianie kamyczka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e0b2c5f2.jpg[/img] gorąco, ale fajnie [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dziaka2.jpg[/img]
  8. Dobra, odgrzebuję galerię... Oczywiście połowa fot nie wyszła. Nastepne będą pewnie znowu dopiero za 100 lat :cool3: sen pijacki :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b01b4d4e.jpg[/img] sen nie-pijacki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d48b1914.jpg[/img] brudas [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/26f1015a.jpg[/img] gorąco mi... [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dziaka.jpg[/img] ...więc pańcia ochłodzi [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/09aa7ab6.jpg[/img]
  9. Ja mam taką babę w bloku, która całymi dniami wisi w oknie i pilnuje trawnika. Jak tylko ktoś wdepnie chocby kawałeczek, od razu drze ryja :evil: Mnie raz Leon pociagnął i wlazłam jedną nogą na trawnik... Myslałam, że babsko oknem wypadnie, tak się pluła. Milczy tylko, jak wchodzę żeby sprzątnąć koopalona :D
  10. Ciekawe co by Freud powiedział na to, że to mój ulubiony topic :lol: [quote name='Evelina']Po sobie tez sprzatacie, jak was potrzeba zaskoczy ? :lol:[/quote] Mnie, jako damie, nie przytrafiają się takie potrzeby w niestosownych miejscach :wink: [quote name='Golden~Paweł']Łapacza nie moge dostać w moim zoologicznym (nikt tego nie kupował :-? ) W pon. pobiegam po mieście może gdzieś będzie.[/quote] W warszawie też miałam z tym problem, niestety. W końcu za pięćdziesiatym razem udało mi się kupić w Kakadu. Te sklepy są dość dobrze zaopatrzone (i drogie :-? ) i chyba tylko są w centrach handlowych.
  11. Dziewczyny :o :lol: Ja proponuję łapacza. Jest jak koparka :D chwyta wszystko
  12. buhahaha :roflt: a to się obśmiałam z tych [b]nieludzkich[/b] porodów :lol: ktoś (Ewelina?) wspomniał o dezodorancie, Leonowi by się przydał na pewno :-?
  13. Tak, tak, słowo [b]dumny[/b] jest tutaj najważniejsze. Dumni zbieracze, oto my! :lol: Martusia mam andzieję, ze dołączysz do grona? :bigok: A co sikania na chodnik.. Mojemu czworonoznemu dziecku też nie zawsze uda się dobiec na trawnik i sika na chodnik, wtedy wracam do domu, biore butlę z wodą i spłukuję chodnik. Lepsza kałuża wody niż kałuża sików... 8)
  14. Mnie się wydaje, że dopóki sytuacja nie zaczyna być naprawdę groźna, nie należy ingerować. psy same sobie ustalą, co trzeba.
  15. Maga100

    LEONBERGERY ADY

    Oj, bolą, tymbardziej, ze widziałam, ze cośtam dziamie i jeszcze się, głupia, cieszyłam, ze pies się tak ładnie czymś zajął... (to coś jak ty z tym bieganiem i robieniem fot hihihi)
  16. Maga100

    LEONBERGERY ADY

    hahaha, Adda, pogratuluj małemu :lol: :lol: Mądry, wiedział co zjeść, ważny dokument, a nie jakieśtam ulotki z achuan :lol: :lol: Ja, odkąd Leon zeżarł mi 50zł, zawsze się interesuję, co on tam mamla w pysku :evil:
  17. [quote name='paszula']:D :D :D Szymek czyliPancius number 2 (ale on uwaza ze jest number 1) :P juz tez obiecal zbierac kupki!! :)[/quote] :klacz: no to czekamy na relację i ja uroczyście dopiszę do listy Dumnych Zbieraczy :D PS oni zawsze myślą, ze są number 1... We wszystkim :lol:
  18. [quote name='adda']Zbierać :o :lol:[/quote] boszszsze, adda, przy tobie to nie można żadnych subtelnych niedopowiedzeń... :-? :wink:
  19. [quote name='paszula']Juz sie wstraszylam, ze sie poklocilam przez przypadek i ktos teraz na mnie nakrzyczal!! :)[/quote] ależ my tu nie krzyczymy, tylko stosujemy łagodną perswazję :boom: :evilbat: :D
  20. [quote name='adda']Aaaa.... ufff..... przepraszam :oops:[/quote] a ty naprawdę sobie pomyslałaś, że ja...? :o :roflt: jak bym mogła! już bym wolała gołą ręką... hihihihi, ewentualnie zaopatrzoną w liść (czy jest łopian w mieście? :wink: )
  21. [quote name='paszula'] :) Mogiem?? :)[/quote] Mogiesz :wink:
  22. [quote name='paszula']Przyznaje sie bez bicia ze nie sprzatam. U mnie jest to dosc skomplikowane, bo kosza to ze swieca szukac. [/quote] :evil: [quote]Co robicie jesli kupa jest rzadka??? [/quote] Ja mam takiego łapacza, na którego nakładam foliową torebkę, więc czy rzadka czy nierzadka sprzątnąć się da :D [quote] Higiena oki ze wzgldeu na inne psy i koty,[/quote] i ludzi, i ludzi!! [quote]ale fakt faktem, ze po trwanikach nie powinno sie chodzic...[/quote] jakie chodzenie? :o Zrobię dwa kroki, żeby sprzątnąć kupalona i to jest chodzenie? Ludzie depczą trawniki dużo bardziej i dużo częściej, więc to dla mnie żaden argument, jesli chodzi o kwestię sprzątania. Poza tym akurat ja wolę z lekka zdeptane trawniki, niż obs...e trawniki :evilbat: [quote]Generalnie obiecuj sie poprawic i sprzatac po Myszy! :) Buzka[/quote] I tak trzymaj! :D
  23. No przecież nie w niego rzucałam :lol: Rzucałam sobie w dal, a że on po nie biegał i przynosił świadczyło tylko o tym, że koopa wcale nie była taka ważna :cool3:
  24. [quote name='adda']Pewnie czyta dogo :lol:[/quote] Albo zestresował się jeszcze bardziej niż ja :lol: Bo co zaczynał podejrzanie się kręcić, to rzucałam patyczki... 8)
  25. A wczoraj zapomniałam torebki i chodziłam z psem po parku cała przerażona, że zaraz gdzieś przycupnie :o Po raz kolejny się przekonałam, że to jest bardziej stresujące niż samo sprzątanie! Na szczęście Leon wykazał zrozumienie... :D
×
×
  • Create New...