-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='arima']I gdzie on ma chude łapki??????? [/quote] a mnie się wydają patyczki..... choroba już mnie dopadła?
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='adda'] Chodzi Ci o to, że jestem niesłychanie szczera? :lol: :lol: :lol: :evilbat:[/quote] mało subtelna niekiedy :evilbat: :D [quote name='morgens']No ale skoro po sobie z chodniczka sprzątamy wrzucając w krzaczki, to sprzątając z krzaczków gdzie mamy wrzucać? Specjalnych koszy chyba nie ma? [/quote] Morgens, poczytaj topic, wcześniej piszemy o tym :D -
[quote name='daga10011']postawila butelki i na biednego synka zgania :lol: .rosnie chlopak-ale ze on gruby to Ty juz mi nie wmowisz :evilbat: -akurat jest :lol: Chlopak na chwal :P[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']no Leoś chłopak elegancki a nie jakiś spaślak jak pańcia straszyła :P[/quote] Bo pancia pilnuje, tak jak siebie nigdy z wagą nie pilnowała :evilbat: Odmierzam, wyliczam, obliczam porcje :evilbat: On ma skłonność do tycia, a w dodatku ojciec nieznany, więc nie ma pewności, czy jakaś dysplazja w genach się nie szwęda... [quote name='adda'] A to pech rzeczywiście :roll: Ja już nie wyobrażam sobie życia bez cyfrówki (nie mówiąc już o tym, że tańsza w eksploatacji) :D [/quote] wiem, ale najpierw trzeba ją kupić :evilbat: Ale sa już plany na jesień, jak nam milion kredytów poschodzi [quote] Gdzie taką można kupić??? :lol:[/quote] oj, wątpię. Balia została odgrzebana w piwnicy dziadka :D
-
groźny pies strzeże ganku :evilbat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/naganku.jpg[/img] zejść czy nie zejść, oto jest pytanie! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kanapa.jpg[/img] taki jestem malutki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/takijestemmalutki.jpg[/img] Teraz idziemy na wieczorny spacerek, reszta zdjęć będzie potem, dla tych, co nie idą wcześnie spać :wink:
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='adda'] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mogę się tylko domyślać :lol:[/quote] ja wolę się nie domyslać.... :lol: i ty też nie mów tego głośno swoim zwyczajem :evilbat: -
[quote name='adda']Maga, Ty masz galerię :o [/quote] nio, mam, tylko, że dysponuję tylko lustrzanką, więc zdjęcia sa raz na wieczność :evil: [quote]Fajna balia :lol:[/quote] a co, chciałabys się pokąpać? :evilbat:
-
wyławianie kamyczka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e0b2c5f2.jpg[/img] gorąco, ale fajnie [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dziaka2.jpg[/img]
-
Dobra, odgrzebuję galerię... Oczywiście połowa fot nie wyszła. Nastepne będą pewnie znowu dopiero za 100 lat :cool3: sen pijacki :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b01b4d4e.jpg[/img] sen nie-pijacki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d48b1914.jpg[/img] brudas [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/26f1015a.jpg[/img] gorąco mi... [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dziaka.jpg[/img] ...więc pańcia ochłodzi [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/09aa7ab6.jpg[/img]
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Ja mam taką babę w bloku, która całymi dniami wisi w oknie i pilnuje trawnika. Jak tylko ktoś wdepnie chocby kawałeczek, od razu drze ryja :evil: Mnie raz Leon pociagnął i wlazłam jedną nogą na trawnik... Myslałam, że babsko oknem wypadnie, tak się pluła. Milczy tylko, jak wchodzę żeby sprzątnąć koopalona :D -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Ciekawe co by Freud powiedział na to, że to mój ulubiony topic :lol: [quote name='Evelina']Po sobie tez sprzatacie, jak was potrzeba zaskoczy ? :lol:[/quote] Mnie, jako damie, nie przytrafiają się takie potrzeby w niestosownych miejscach :wink: [quote name='Golden~Paweł']Łapacza nie moge dostać w moim zoologicznym (nikt tego nie kupował :-? ) W pon. pobiegam po mieście może gdzieś będzie.[/quote] W warszawie też miałam z tym problem, niestety. W końcu za pięćdziesiatym razem udało mi się kupić w Kakadu. Te sklepy są dość dobrze zaopatrzone (i drogie :-? ) i chyba tylko są w centrach handlowych. -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Dziewczyny :o :lol: Ja proponuję łapacza. Jest jak koparka :D chwyta wszystko -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
buhahaha :roflt: a to się obśmiałam z tych [b]nieludzkich[/b] porodów :lol: ktoś (Ewelina?) wspomniał o dezodorancie, Leonowi by się przydał na pewno :-? -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Tak, tak, słowo [b]dumny[/b] jest tutaj najważniejsze. Dumni zbieracze, oto my! :lol: Martusia mam andzieję, ze dołączysz do grona? :bigok: A co sikania na chodnik.. Mojemu czworonoznemu dziecku też nie zawsze uda się dobiec na trawnik i sika na chodnik, wtedy wracam do domu, biore butlę z wodą i spłukuję chodnik. Lepsza kałuża wody niż kałuża sików... 8) -
Mnie się wydaje, że dopóki sytuacja nie zaczyna być naprawdę groźna, nie należy ingerować. psy same sobie ustalą, co trzeba.
-
Oj, bolą, tymbardziej, ze widziałam, ze cośtam dziamie i jeszcze się, głupia, cieszyłam, ze pies się tak ładnie czymś zajął... (to coś jak ty z tym bieganiem i robieniem fot hihihi)
-
hahaha, Adda, pogratuluj małemu :lol: :lol: Mądry, wiedział co zjeść, ważny dokument, a nie jakieśtam ulotki z achuan :lol: :lol: Ja, odkąd Leon zeżarł mi 50zł, zawsze się interesuję, co on tam mamla w pysku :evil:
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='paszula']:D :D :D Szymek czyliPancius number 2 (ale on uwaza ze jest number 1) :P juz tez obiecal zbierac kupki!! :)[/quote] :klacz: no to czekamy na relację i ja uroczyście dopiszę do listy Dumnych Zbieraczy :D PS oni zawsze myślą, ze są number 1... We wszystkim :lol: -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='adda']Zbierać :o :lol:[/quote] boszszsze, adda, przy tobie to nie można żadnych subtelnych niedopowiedzeń... :-? :wink: -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='paszula']Juz sie wstraszylam, ze sie poklocilam przez przypadek i ktos teraz na mnie nakrzyczal!! :)[/quote] ależ my tu nie krzyczymy, tylko stosujemy łagodną perswazję :boom: :evilbat: :D -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='adda']Aaaa.... ufff..... przepraszam :oops:[/quote] a ty naprawdę sobie pomyslałaś, że ja...? :o :roflt: jak bym mogła! już bym wolała gołą ręką... hihihihi, ewentualnie zaopatrzoną w liść (czy jest łopian w mieście? :wink: ) -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='paszula'] :) Mogiem?? :)[/quote] Mogiesz :wink: -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='paszula']Przyznaje sie bez bicia ze nie sprzatam. U mnie jest to dosc skomplikowane, bo kosza to ze swieca szukac. [/quote] :evil: [quote]Co robicie jesli kupa jest rzadka??? [/quote] Ja mam takiego łapacza, na którego nakładam foliową torebkę, więc czy rzadka czy nierzadka sprzątnąć się da :D [quote] Higiena oki ze wzgldeu na inne psy i koty,[/quote] i ludzi, i ludzi!! [quote]ale fakt faktem, ze po trwanikach nie powinno sie chodzic...[/quote] jakie chodzenie? :o Zrobię dwa kroki, żeby sprzątnąć kupalona i to jest chodzenie? Ludzie depczą trawniki dużo bardziej i dużo częściej, więc to dla mnie żaden argument, jesli chodzi o kwestię sprzątania. Poza tym akurat ja wolę z lekka zdeptane trawniki, niż obs...e trawniki :evilbat: [quote]Generalnie obiecuj sie poprawic i sprzatac po Myszy! :) Buzka[/quote] I tak trzymaj! :D -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
No przecież nie w niego rzucałam :lol: Rzucałam sobie w dal, a że on po nie biegał i przynosił świadczyło tylko o tym, że koopa wcale nie była taka ważna :cool3: -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='adda']Pewnie czyta dogo :lol:[/quote] Albo zestresował się jeszcze bardziej niż ja :lol: Bo co zaczynał podejrzanie się kręcić, to rzucałam patyczki... 8) -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
A wczoraj zapomniałam torebki i chodziłam z psem po parku cała przerażona, że zaraz gdzieś przycupnie :o Po raz kolejny się przekonałam, że to jest bardziej stresujące niż samo sprzątanie! Na szczęście Leon wykazał zrozumienie... :D