-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='dbsst'] :o ło matko pokaz mi tego dbsst cio Cie w pudelu trzyma Gnebicielku a ja Cie z tego pudelka wyciagne slowo slowo :saint1: [/quote] Jest takie jedno magiczne słowo, którego NIE należy wypowiadać, to słowo to gnębiciel :evilbat:
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Ja też widzę coraz częściej takie tabliczki i po prostu je olewam. Tak jak napisała Asher tabliczki wystawiają spółdzielnie itp. na terenie całych osiedli, więc co mam zrobić, jak psu się zachce koopę akurat wtedy?. Jak ktoś się na mnie wydrze, to mówię, ze sprzątam, a chyba o to chodzi, prawda? Zresztą trzeba zacząć od tego, że odkąd sprzatam po Leonie (czyli prawie od początku) przestałam się wdawac w dyskusje na ten temat, a jeżeli jakaś baba drze się z okna, to uprzejmie zapraszam, zeby zeszła do mnie na dół, bo ja drzeć się nie mam zamiaru. Czasem też jak mam dobry humor, a ktoś rzuca pod nosem o sr....cych psach, to wyciagam łapacz koop i kłapię nim w kierunku takiego delikwenta i pytam się słodko czy wie, co to jest. Zawsze się potem zamykają :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Wieści będa teraz przychodzic od czasu do czasu [/quote] :bigcry: :bigcry: :bigcry: -
[quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img220.imageshack.us/img220/523/berecik1wo.jpg[/img] [/quote] Jakie uszka...! :loveu:
- 78403 replies
-
Jest galeria! :angel: a ja dopiero teraz zauważyłam :evil: chcę więcej zdjęć! :-?
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']no co cie bidulko w pudełeczku trzymią :-?[/quote] dbsst mnie trzymią! :bigcry:
-
[quote name='dbsst'] oooooooooooooooo gnebiciel sie zjawil :lol: 8) :wink:[/quote] Gnebiciel jest cały czas, tylko sie ukrywa, żeby w odpowiedniej minucie wyskoczyć, jak diabeł z pudełka :evilbat:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
o mamo, jakie słodkie, jakie śliczne, jakie mordeczki kochane :lilangel: zakochałam się :iloveyou: -
Alicja, ja też chcę honorowe członkowstwo w twojej galerii :D
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
6 chłopaków? :o To super :multi: Gratulacje!!! :BIG: :tort: czekamy na zdjęcia klusków :D -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Mamy bóle parte.... :o[/quote] :o AAAAAA!!! :kciuki: :drinking: :drinking: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Ale się denerwuję widzę, ze Alkoholic nie znalazł twego uznania hihihi -
A bo ja mam dziś taki humorek :evilbat: To ja się napiję za ciebie :drinking: i ide poszukać sobie kogoś innego do gnebienia :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
A ja tylko po cichutku dodam, że Pysia nic nie pisze, bo pewnie już haftuje.... 8) -
[quote name='dbsst'] Maga nie nekaj mnie ja juz ma wyrzuty sumienia ;) 8) :lol:[/quote] życie to nie je bajka... :evilbat:
-
[quote name='daga10011']jak i tym razem mi sie to nie podoba :cry: a jak mnie zamkneli to ci sie podobalo????????? :evil: [/quote] hahaha, no i wpadka Dbsst! :lol: :lol: :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'] bardzo bylaby zadowolona :D[/quote] Dokładnie tak. I milion chętnych będzie się zabijało w walce o małego Alkoholica :lol: :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'][quote name='Maga100'][quote name='dbsst'][size=6][b]ABSYNT[/b][/size] [/quote] Oj, Dbsst, pomyliło ci się, to się nazywa [b]abstynent[/b] :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehheee nie jaki pan taki pies a ze ja kolo abstyneta nawet nie stalam to wiesz ;)[/quote] Psa nazwiesz abstynent jako swoje alter ego :lol: zawsze może byc też alkoholik. W końcu też na A :wink: Alkoholic Black Obsession :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'][size=6][b]ABSYNT[/b][/size] [/quote] Oj, Dbsst, pomyliło ci się, to się nazywa [b]abstynent[/b] :lol: :lol: :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
Augustyn, Albert, Alojzy, Archimedes, Antychryst...nie, to ostanie nie :lol: :drinking: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
Animozja :drinking: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Dobra :D Imiona na A proszę wymyślać zamiast pić :lol:[/quote] No to teraz się posypią w pijackim widzie... :roll: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] Zmorko !! Pośpiesz się bo mi dziewczyny w alkoholizm wpadną :wink:[/quote] a ja myślę, że one wcale nad tym nie ubolewają :lol: :drinking: -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='malutka'], no ale musialam tez wejsc i wylawiac, dobrze ze plywalo i by twarde, [/quote] :roflt: :roflt: :roflt: -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Maga100 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Na Bielany też zapraszam :evilbat: Koopa koopę koopą pogania