Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. Za każdym razem, jak już mi się wydaje, że jestem sama na świecie z tym zbieraniem, to wchodze tutaj się dowartościowuję :wink: Ja też na spacer bez woreczków się nie ruszam!
  2. [quote name='malawaszka'] to jest najlepsze :P [img]http://img334.imageshack.us/img334/805/59dzien0041sg.jpg[/img][/quote] jakie oczyska :o Uwielbiam kotecki :angel: Zmorka jest przesłodka. I ja czekam na wieści o bobaskach :D Czy miejsce porodu już przygotowane? a kto będzie położną? 8)
  3. S i e d e m ?! :o o mamo. I jeszcze szczeniaki pewnie...
  4. Dbsst, powinnaś mieć takie czerwone kółeczko w tytule... że wstęp tylko dla dorosłych. Bo tu narkotyki, orgie... :roll: :lol: :lol: :lol:
  5. [quote name='Alicjarydzewska']a to znaczy że będziecie w tym namiocie z leośkami na tych hektarach mieszkać :o :roll:[/quote] Oj, Alicja, namiot będzie tylko na wyjazdy. A na stałe Dada hangar sobie wybuduje :lol:
  6. Hm... :hmmmm: Rodzinka znaczy się powiększy? Daga, a masz przewidziany jakiś limit? :lol:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][, Daga potrzebuje namiot ale taki ....cyrkowy :wink: :lol:[/quote] Oczywiście! Głupia ja :lol: Daga, tylko wyjedź odpowiednio wcześnie, bo bedziesz go tydzień rozstawiać :lol:
  8. I ostatnie dwa Śpię sobie słodko [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/spie1.jpg[/img] mój Pysiek :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/pysiek1.jpg[/img]
  9. Hahaha, Alicja, to samo chciałam napisać! :lol: Daga, ja proponuję dziki biwak i własny namiot. Wiesz, taki harcerski, hihihi
  10. Z pańcią na promie [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/prom1.jpg[/img] z panem romantycznie :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zpanem1.jpg[/img]
  11. Jeszcze mam kilka Leon na łódce, oczywiście musi mieć wszelkie wygody, łącznie z parasolem, co by słońce mu łebka nie wypaliło... :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/parasol1.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/podparasolem1.jpg[/img]
  12. [quote name='PATIszon']Lomatko! Myslalam, ze sam nosi swoje koopy w pysku :lol:[/quote] :lol: Nie, nosi w siateczce pusty łapacz. Czarną robotę odwala pańcia :evil: :D
  13. Jak miło, że ktoś odgrzebał mój ulubiony wątek :wink: Niedawno rozmawiałam z kobietą, która od wielu lat na stałe mieszka w USA. Była zaszokowana naszymy zas....nymi trawnikami oraz tym, że nikt nie sprząta po swoim psie. Niestety, ja też nie widzę żadnej poprawy w społeczeństwie, mimo akcji medialnej :( Oczywiście zbieranie uskuteczniam i jest to teraz dla mnie tak naturalne, że nawet się nad tym nie zastanawiam. Mało tego, mój Leon sam nosi w pysku swój łapacz koop. Jeszcze trochę i sam zacznie zbierać :evilbat: :wink:
  14. [quote name='Alfik']Maga, to odliczam dni do sierpnia :wink: Bardzo się cieszę, że szczepioneczka dziaŁa. Oby jak najdŁużej :D Bo szaleństwo się szykuje, jak tylko wrócicie, nie wymigasz się od bieganek :wink:[/quote] nawet nie mam zamiaru :D Wet powiedział, że prawdziwy sprawdzian szczepionki nastapi zimą [b]Daga[/b] oczywiście, że szyny mogą uwierać, usuń je natychmiast :evilbat: :wink:
  15. U nas też był na stałe, ale pojechałam do serwisu i zażyczyłam sobie, aby go zdemontowali. I tak zrobili. Została wprawdzie mała dziurka na siedzeniu, ale po 1. i tak kanapa jest przykryta kocem psim, a po 2. czego się nie robi dla Pyśka :oops:
  16. [quote name='Justi0022'][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kanapa.jpg[/img] Borys w takiej pozie jeździ samochodem jak mus być na tylnej kanapie :oops:[/quote] ciekawe czy mu wygodnie :hmmmm: Leon mieści się na tylnej kanapie swobodnie, ale jeździ w pasach, więc jest cały nieszczęśliwy [quote name='Alfik'] Wracaj z tych wywczasów już, bo się nie możemy doczekać!!![/quote] Na stałe będziemy na początku sierpnia. teraz musiałam przyjechac na chwilę do domu i wykorzystałam to na kolejny (ostatni!) zastrzyk leonowy ze wzmacniającą szczepionką. Póki co - działa! Leon zdrów
  17. [quote name='Justi0022'] Dodatkowe klimatyczne zapłacicie :cunao: :roflt:[/quote] Przyjechałam na 2 dni do domu (jutro wracam na Mazury z powrotem) i zabrałam ręcznik ze sobą :oops: Wrzucę do pralki, może chociaż troche zacznie przypominać biały...
  18. [quote name='KaRa_TC']Haha skąd ja to zniam jak ręcznik przeistoczył się w szmate :lol: :lol: :lol: Leon śliczny jest :D[/quote] Najgorsze, że jeden z ręczników hotelowych również przeistoczył sie w szmatę... Leon postanowił się powycierać po jednej ze swych błotnych kąpieli :evil: Ręcznik BYŁ biały :oops: Z koleżanką beagle [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zbeaglem1.jpg[/img] z koleżanką goldenką walka o piłeczkę [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zgoldenem1.jpg[/img] ze stopą w tle :oops: :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zestopa1.jpg[/img]
  19. Szaleństwa ze szmatą (kiedyś był to ręcznik... :-? ) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zeszmatka.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/happy1.jpg[/img]
  20. [b]Asher[/b] on też tak uważa, im bardziej błotne plamy tym fajniej :evilbat: [b]Justi[/b] najfajniej to oczywiście Pyśkowi :wink: Jesteśmy na nudnej (z punktu widzenia psa) wycieczce [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/podrzezba1.jpg[/img] W końcu w wodzie! No rzucaj ten patyk! Zaraz ci go.... [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/rzucajpatyk1.jpg[/img] ...przyholuję [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/patyczek1.jpg[/img] Padł nieprzytomny z wyczerpania :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/padl1.jpg[/img]
  21. Po przerwie znowu mam parę zdjęć :wink: Na fotelu w hotelu [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nafotelu1.jpg[/img] brudasek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/brudas1.jpg[/img] podróż wodna z pańcią :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nalodce1.jpg[/img]
  22. A ja chciałam cicho zaprotestowac przeciwko nadawaniu takich tytułów postom.... Po raz enty tu wchodzę, żeby po raz enty sobie przypomnieć, że temat dotyczy filmów z psami i wcale nie chcę tu wchodzić....
  23. Na stałe bedę dopiero w sierpniu :( Tak tylko przelotem w połowie lipca. Ale może to i lepiej? :wink: Leon może jeszcze troszkę urośnie i bedzie Alfowi siegał chociaż do kolan :lol:
  24. Moja kochana buteleczka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zbuteleczk.jpg[/img] a tu moja kochana pańcia :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zpaninafotelu.jpg[/img] I to koniec :evil:
  25. Wczoraj dogomnia znowu padła :evil: ale dzięki uprzejmości pewnego pana z recepcji udało mi się podpiąć pod stałe łącze hotelowe :D wrzucam resztę fotek (nie za wiele jak zwykle....) i gdzie mają się zmieścić państwo? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/weczku.jpg[/img] idziemy spać? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wsypialni.jpg[/img] ratunku! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wwannie.jpg[/img]
×
×
  • Create New...