Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. a najgorsze, że przez takich palantów kiedyś ktoś nie będzie chciał pomóc prawdziwemu psu w potrzebie. Będzie się obawiał oszustwa :evil: Jeszcze jedno: osoby, które "licytowały" należy poprosić, aby wpisały temu ... negatywny komentarz. Czy ktoś się już z nimi kontaktował i wspomniał o tym?
  2. [quote name='adda']No, jak chamstwo buraczane będzie demolowało to na pewno się nie sprawdzi :evil:[/quote] To raz, a dwa ludzie muszą zacząć sprzątać. Niestety, czarno to widzę. Wieczorami chodzę z Leonem do parku koło mnie (jak już nie ma bachorów i babć) i tam spotyka się milion psów. Jest super, ale tylko ja sprzątam. A już słyszałam głosy okolicznych mieszkańców, że będą wnioskować o zamknięcie parku dla psów, tylko z jegego powodu: bo wszędzie walają się koopy. Same psy im nie przeszkadzaja, bo jak mówiłam spotykają się tam bez smyczy tylko późnym wieczorem), ale to, ze nastepnego dnia rano dzieciaki nie mogą swobodnie pobiegac po trawie. Niestety, do psiarzy nic nie dociera :evil: Uważają, ze to obciach sprzatać. Ręcę mi opadają :evil: Za chwilę nie będziemy mieli gdzie na osiedlu wybiegać psów :(
  3. Kara, dopiero teraz przeczytałam :o Super! Poród prawie na żywo! Nigdy nie widziałam kocurków chwilę po narodzinach, CUDNE! :angel: Daga, gratuluję i zazdroszczę córuni :D
  4. [quote name='weihaiwej']Dziewczyny!! Ja dzięki Wam też będę sprzątać! [/quote] A ja dzięki tobie widze, ze to ma sens :D [quote]Ktoś wcześniej wspominał o tych co się tylko po cichu przyglądają dyskusji, a decyzja już kiełkuje w głowie... [/quote] ja, ja, ja! :wink: [quote]ale teraz czekam na nowego i będę dumnie zbierać kupalony :D [/quote] i potem prosze szybko zdawać nam relacje
  5. Adda, a co ty taka delikatna? :D Koopy sprzątasz przecież :evilbat: :D
  6. [quote name='adda'] Myślę, że takie głupie uwagi olałaś ciepłym moczem :lol: [/quote] Nie, ciepłą koopą :lol: A jutro bedę nie tylko rano sprzatac koopalona, ale jeszcze wnikliwie go oglądać, czy nie ma robaczków (bo czas na odrobaczenie przyszedł) :D
  7. Lupak, cieszę się :angel: Od 4 lat?? :o Jestem pod wrażeniem. Niestety, nasladowców w realnym świecie właściwie nie ma, są też i ciemne strony: ja raz usłyszałam od pewnego psiarza, że przez takie osoby jak ja jest nagonka na sprzątanie :o , a to głupota, bo koopa rozkłada się w ciagu 3 dni i znika :o Na szczęscie rekompensują mi to właśnie uśmiechy innych ludzi i to, że bez stresu (mojego) mój pies może się załatwić gdzie chce.
  8. Lazy, ależ ty oczywiście jesteś na tej liście! I życzę ci, żeby ktoś się rozdarł z okna, że twój pies koopa pod jego oknem. Bo pięknie jest potem odpowiedzieć, żeby się odpindolił i pięknie jest potem zobaczyć minę takiego kogoś :evilbat: Ja przeżyłam to raz :D
  9. Ja proponuję utworzyć jawną listę zbieraczy kupalonów :wink: bo chyba mamy już z 5 członków (z mła włącznie), przynajmniej tylu wynika z tego tematu
  10. Kinia :klacz: Niestety, nie spodziewaj się zbyt dużo peanów ze strony społeczeństwa... Nie-psiarze z reguły nie wiedzą co ty robisz (o ile się nie wpatrują), a psiarze wolą udawać, ze nie widzą. Ja sprzątam koopska od dłuższego już czasu (zdarza się, że i 4 razy dziennie...), ale tylko dwa razy byłam pochwalona publicznie :( Ale dla takich chwil warto być dumnym :wink:
  11. Oj, Lotos, nie znasz ludzi? Nie wiesz, jacy potrafią być? Psy były kochane, dobrze wytresowan, piękne, właściciele byli z nich dumni... Wystarczy powodów, zeby zabić...
  12. Zgroza ogarnia :o Przecież ten pies słuzył ludziom, ratował ich życie. NIE ROZUMIEM TEGO! :evil:
  13. [quote name='agabass']a i jeszcze jest wc dla psów hahaha haiai ok fajna sprawa tylko mniejsze od mojego podwóka[/quote] Sam pomysł bardzo dobry, tylko Leona jakoś nie umiem namówić, żeby akurat tam sie załatwił. On woli w parku na srodku trawniczka 8) Generalnie mi wszystko jedno, bo i tak sprzątam :D [quote name='dbsst']ja ostatni w godzinach "duchow" chodze na kaskade kolo hali marymonckiej 8)[/quote] Do hali to mi trochę za daleko :(
  14. [quote name='dbsst'] ja nad kanalek i na forty to w tygodniu bo w łikend to tam mexyk jest[/quote] Taaa, kanałek, tylko w tygodniu i przed 17.00, potem masakra. Kłębią się tłumy, na kocykach obsiadują brzegi :evilbat: [quote name='agabass']na Duracza? A rczej do parku BielanyIII [/quote] A cholera wie, może i Bielany III :lol: A gdzie w takim razie I i II? Ale tam to tylko wieczorem, bo na płocie wisi wielka tabliczka "Psy tylko na smyczy" i się babcie czepiają, a matki dzieciom krzyczą, ze pies je pozjada. Dlatego po 20.00
  15. hahaha, dbsst zboczek :lol: Ja jestem charakterystyczna, bo niska. A poza tym Leon ma przywieszkę z imieniem i zawsze możesz poudawać, ze chcesz pogłaskać i przylookać :wink: W sumie cię rozumiem, bo u mnie też sponton, ale jak byś jednak planowała kiedyś, to daj znać. Ja chodzę też do parku na Duracza, koło 21, bo wtedy nie ma bachorków i babć i psy latają luzem...
  16. A ja kce cyfrówkę :evilbat: Poczekajcie, pójdę sprawdzić moją lustrzankę... Jeszcze mam do zrobienia 10 zdjęć. A leon na działce z mamą, więc.... na razie cierpliwości!
  17. [quote name='dbsst'] i widze kanalkowe znajome tereny ;)[/quote] Dbsst, ja na fortach, ty na fortach, ja nad kanałkiem, ty nad kanałkiem, dlaczego więc ja cię jeszcze nie widziałam na oczy? :evil: I przede wszystkim Szpili? :evil: Proszę natychmiast meldować date i godzinę, a ja się zjawię 8)
  18. Aher, a co! Pewnie! Trzeba było zamieszkać na Bielanach, też byś sobie na wielbłądzie pojeździła :wink:
  19. [quote name='anetta']I zalize na smierc :cooldevi:[/quote] Ach, piękna śmierć :lol:
  20. Obejrzałam wszystko i przeczytałam wszystko. Gaduły! A to ja, sprzed 2 lat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/OazawgrachAtlas.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Sahara.jpg[/img] I parę miesięcy temu z malutkim jeszcze Leonkiem [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Leonija.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Naspacerze.jpg[/img] Więcej na szczęscie w kompie nie mam :evilbat:
  21. Lazy, jestem dumna podwójnie, bo i za ciebie :biggrina: Mówiłam, ze tylko początki są trudne... 8)
  22. [quote name='malawaszka'] [img]http://img134.echo.cx/img134/2712/p61600368gf.jpg[/img] [/quote] Jaka mordka koffana :loveu:
  23. [quote name='Justa'][ Maga, moje czarne tez wyżerało i do tej pory coś chłapie od czasu do czasu, ale ja ja nauczyłam komendy "zostaw" i nie ma problemu. Widze, że coś wcina, jest tylko "zostaw" i ona to puszcza! [/quote] Ale on doskonale wie, że nie wolno, ale ma mnie po prostu gdzieś w tym momencie :evil: Złapać go też nie ma szans, ucieka i patrząc mi bezczelnie w oczy rusza szczęką :evil:
  24. [quote name='LAZY'] Dobra bede twarda i powiem sobie, ze jestem dumna! [/quote] Tak, tak, tak!!! :drinking:
  25. [quote name='anetta'] Nawet jak bym miala to bym sie bala :lol: :lol: :evilbat:[/quote] Bój się, bój :evilbat: :D Jeszcze cię jakis Leon zaatakuje znienacka :lol: [quote name='Alfik'] Koniecznie :D Alfior zajmie się szaleństwami z Leoniem i nie będzie się Larusia czepial :lol:[/quote] Jasne i Laruś bedzie stał z boku i tylko patrzał :D
×
×
  • Create New...