Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. Jemu niedługo wyrosną skrzela i płetwy, on z wody nie wychodzi. Tam leży, siedzi, bawi się itp. Ostatnio pomknął za stadkiem kaczek i zdziwiony że one nie chciały się zintegrować. [size=2]dlatego tymbardziej chwalę szczepionkę, bo inaczej miałby już chyba zapalenie płuc[/size]
  2. [quote name='Alicjarydzewska']o mamy patyczek :wink:[/quote] własnozębnie wyłowiony z jeziorka :lol:
  3. Oj, żeby nie było wstawię jedno zdjęcie, mało ciekawe, ale zawsze coś [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wcieniu.jpg[/img]
  4. Dbsst szpieguje i dopada Pikę :o Pika kryj się i lepiej uważaj na tę diablicę :evilbat:
  5. Za 100 lat :evil: Nie mam cyfrówki, a zwykłym aparatem szkoda mi robić miliona takich samych zdjęć. Poza tym nawet pogody nie ma :evil:
  6. I na leonie i landseerze się skończyło :lol: A astmana... tfu! amstaffa to nawet dziecko rozpozna. Tak to jest jak się spocznie na laurach, bo człowiekowi się wydaje, ze już wszystko wie :evilbat:
  7. [quote name='Camara'] bo ja ogladam tylko śladu po sobie nie zostawiam :wink:[/quote] Już nie płacem :wink: a z tym sladem, to tak jak ja. Gdybym w każdej galerii coś wpisywała, to siedziałabym na dogo ok. 20h na tydzień :lol:
  8. Aaa, to ona, nie on. Wiedziałam, ze Oziś nie może stroić takich min, to nie w jego stylu :lol: [size=2]widzę, że astman się przyjął, czyli nie dacie mi zapomnieć o mojej porażce życiowej i wstydzie nieopisanym? :-? [/size]
  9. [quote name='"Alicjarydzewska"'][quote name='Alka']powiadacie,ASTMANY- mordercy ? :cunao: [img]http://img240.imageshack.us/img240/4903/dscf01709vw.jpg[/img] [/quote] A kto to ten pan? :o Bo na pewno nie słodki miś Ozzi Zaraz sama uwierzę, ze rzeczywiście jakaś nowa odmiana bojowców :lol:
  10. Ja do tej pory to przeżywam, więc proszę się nie wyśmiewać :placz: Już sobie wyobrażam jak ów jegomość opowiada znajomym, jaką kretynkę spotkał :oops: To kara za to, że ja się śmiałam, jak ktoś sie pytał czy mój pies to retriver, a ja, ze tak, labrador. A ten ktoś, że nie, bo przecież retriver to golden :x
  11. Alicja, to ja na poprawę humoru opowiem, jakiego debila dziś z siebie zrobiłam. Szedł pan z młodym amstaffem i ja oczywiście chciałam zabłysnąć swoją wiedzą kynologiczną :wink: Po głowie chodził mi AST, ale chciałam pełną nazwę. I wykrzyknęłam gromko "Jaki piękny ASTMAN!" :oops: :x . Pan zrobił :o , a ja się zapadłam pod ziemię, skąd do was piszę :lol: :lol:
  12. Pysia musi zmienić nazwę hodowli na Banda Gówniarzy :lol: Angel of Darkness Banda Gówniarzy :lol:
  13. [quote name='arima'] Nawet swojej galerii od miesięcy nie uzupełniałam do dziś :oops:[/quote] dało się zauważyć :lol:
  14. [quote name='arima'][quote name='Maga100']Wstawiam jeszcze kilka zdjęć, choć i tak nas nikt nie ogląda :placz: :placz: :placz: [/quote] Ej no :x ja zawsze oglądam i jestem na bierząco :D[/quote] Oj no bo pańcia i Leon potrzebowali podbudować swoje wstrętne ego, bo czuli się opuszczeni :cry: :lol: Już się nie czują :wink:
  15. [quote name='Alicjarydzewska']oj to zmienia postać rzeczy Ozzinkowa mamcia to bardzo lubi malinowy soczek pt Redds :wink:[/quote] o, tak tak! :D albo sama sobie konstruuję, dużo soczku i kapka chmielu. Albo korzeń z piwem, PYCHA (znaczy sok korzenny) :drinking:
  16. [quote name='Alicjarydzewska']Leon w takiej płyciznie brzusio moczyłeś :wink: A pąńcia wie że alkoholu na łajbie sie nie spożywa :wink: chiba że piwello to nie alkohol :lol: :lol: A tak wogóle to my oglądamy ale nie pisaliśmy :wink:[/quote] Pańcia jest wykształcona i wie, że się nie spożywa. Poza tym jakie tam piwello, soczek malinowy z lekkim posmakiem chmielu.... :wink: Oj, wiem, że zaglądacie, musiałam sie trochę pożalić :wink:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'] ,ewentualnie dla ciebie moge pomniejszyć :lol: [/quote] No, to rozumiem, pełen profesjonalizm :lol:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img237.imageshack.us/img237/8339/ide3bk.jpg[/img] [/quote] Mniejszych nie dawali? :evilbat: [quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img135.imageshack.us/img135/852/foteli322apka1fj.jpg[/img] [/quote] Nie mogę, jaka mina! :lol: :lol:
  19. Lazy, ja do tej pory śmieję się w głos, jak sobie przypomnę twoją zepsuta klawiaturę :lol: Ech, żeby tak znów... :evilbat:
  20. [quote name='malawaszka']a pomyśleć, że miałam go nie wstawiać bo nieostre :lol:[/quote] To nie waż się (Wa[b]ż[/b]ko) tak myśleć, bo to byłoby świetokradztwo :x To po prostu zdjęcie roku
  21. Daga hihihi :buzi: A to jeszcze z warszawy, z koleżanką Rosie Ratunku, mordują! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760023.jpg[/img] ale i tak ją koffam [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760022.jpg[/img] a to inna już narzeczona, taki ze mnie palyboy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760021.jpg[/img]
  22. [quote name='asher']Jak to nikt was nie ogląda??? A ja to co??? :D[/quote] Asher, nie wiem, jak mogłam zwątpić nawet w ciebie... :oops: :wink: :wink:
  23. Leżę [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760010.jpg[/img] zapięli mnie w pasy, ratunku! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760013.jpg[/img]
  24. Wstawiam jeszcze kilka zdjęć, choć i tak nas nikt nie ogląda :placz: :placz: :placz: Ciekawe co tam pańcia ma w kieliszku 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760011.jpg[/img] postoję sobie w wodzie dla ochłody [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/spacerwwodzie.jpg[/img] poleżę też [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760009.jpg[/img] silnik nie jest doskonały... (ruska technologia) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760005.jpg[/img]
×
×
  • Create New...