-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='dbsst'] no nic tylko w nocha :buzi: dac :D[/quote] Diablica przyszła :lol: :lol: Nochal purchaweczka jest wycałowany na śmierć :lol:
-
czy możesz przestać już mnie straszyć tym aparatem? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Leon2.jpg[/img] no możesz?? :evil: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Zdj_cie001.jpg[/img] biorę jeżyka i idziemy sobie precz [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Zdj_cie004.jpg[/img] no dobra, ostatnie zdjęcie i ŻEGNAM [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Zdj_cie005.jpg[/img]
-
Nie no, wymiękam :lol: :lol: RR jest booooooooooski, można go schrupać :lol: Leon kazali pokazać zdjęcia Ozzikowi i podjudza go do buntu celem zakupienia big fotela. I żeby tylko nie był przypadkiem z plastikowej krowy, bo taki nieprzyjemny w dotyku :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA'][quote][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Zdj_cie03.jpg[/img][/quote] Na kogo on tak patrzy? :lol:[/quote] Pika, no chyba nie wątpisz, że on sam z siebie tak pozuje? :evilbat: [size=2]Pańcia w ręku trzymała frolika 8) nie widzisz jak się nozdrza ruszają? :wink: [/size] Alicja, podobno odporności nabiera parę dni po drugiej szczepionce. Zapomniałam się wywiedzieć jak długo taka szczepionka działa i czy trzeba ją powtarzać :-? Zapytaj się u siebie, coooo? Bo mój wet na urlopie A telefon to nokia, sama jestem w szoku jakością zdjęć.
-
Pożyczyłam na chwilę komórkę mamy z aparatem. A takto nie ma :evilbat: Nie mogę sie dorobić cyfrówki :evil: Chyba zarządzę jakąś zrzutę na dogomaniaka w potrzebie :lol:
-
[quote name='Patka']Fiu fiu fotelik i to jaki ... skórkowy :wink:[/quote] Przeca mówię, że pańcia dba o piesia :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='KaRa_TC']Jaka śliczna mordula! A co z jego oczkiem?[/quote] Z oczkiem już OK. Prawdopodobnie czymś się uraził, ale krople Dicotineff-Vet załatwiły sprawę :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']on ma do dyspozycji kanape , ale ubzdurał sobie że mężczyzna musi mieć swój fotelik :roll: :wink: [/quote] To tak jak Leon :o Tylko, że pańcia dba o piesia i piesio ma duży fotel :evilbat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/rozwalon.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Nafotelu.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nafotelu.jpg[/img] [size=2]RR zgodził się na wstawienie zdjęć w swojej galerii 8) [/size]
- 78403 replies
-
Hej, pamiętacie mnie jeszcze? :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Zdj_cie000.jpg[/img] Jakby co, przypominam się jeszcze z profilu 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Zdj_cie03.jpg[/img]
-
Ulubiona Leona to Czysta Jeziorna, lubi też golnąć Kałużastą Wyborną :lol:
- 78403 replies
-
AA = Ast Alkoholic. Alicja, wcale foty nie były te najmniejsze, bo bez okulara dojrzałam co trzeba :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img155.imageshack.us/img155/8246/szpilka1739yh.jpg[/img] [/quote] brr, nie chciałabym szpili spotkać w ciemnościach, zawał murowany :shocked!: :wink:
-
[quote name='Alicjarydzewska']ale to tak dla Zdrowotności :wink:[/quote] Każdy AA tak mówi :lol: :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']nie nie on trzezwiutki jak łezka :lol: te pokłony to w strone tej kosteczki co leży nieopodal :wink:[/quote] Acha, czyli RR najpierw kłania się temu, co zamierza zjeść :lol: Prawdziwy arystokrata z dobrego domu :lol: [size=1]a do małych literek jest potrzebne szkło powiększające. W pewnym wieku to nawet i okular nie pomoże[/size]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']pychol [img]http://img192.imageshack.us/img192/926/pycho9qv.jpg[/img] pychol z kostką [img]http://img45.imageshack.us/img45/7251/kostka1ax.jpg[/img] :wink:[/quote] Moje ulubione gigantyczne zdjęcia :wink: Idę po okulary
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img320.imageshack.us/img320/6294/packi6ui.jpg[/img] [/quote] Rasowy Rorderca :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst'] [img]http://img50.imageshack.us/img50/3685/szpilka0093yb.jpg[/img][/quote] normalnie CUDO! :angel:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] no tak pewno chcieli zabrac i w pośpiechu patola siamał :wink:[/quote] Tak, pańcia się nie chciała się zgodzić, żeby wniósł mokry patyk do domu, więc Leon szybko go zjadł i koniec końców postawił na swoim :-? Patyk znalazł się w domu. a nawet na łóżku :-?
- 78403 replies
-
Dbsst, boooskie!!!! [size=2]mimo że strona sie troszku rozjeżdża[/size] Tylko dlaczego pierwszy przestępca dostał zdjęcie wklejone na moją cześć, hę? (pamietam, pamietam!)
-
[quote name='Alicjarydzewska']oj a co sie stało że pawi był :o[/quote] Niestrawiony patyczek :-?
- 78403 replies
-
Świetne zdjęcia, świetna historia, pieski ŚLICZNE DWA! :angel:
-
Acha, jakie wdzięczne tematy :wink: Mój Leon przez sen najczęściej popiskuje albo warczy, bączysławów prawie w ogóle nie puszcza (grzeczny piesek), ale za to dzisiaj w nocy puścił pawika wprost na pańciowe prześcieradło :-? Muszę mu teraz zakraplać oko, więc jak biore kropelki do ręki, mój pies nagle znika :o Robi się taki maluteńki, płaski i znika np. pod łóżkiem :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']Asher - Helga już w domku :P[/quote] :multi: Asher, możesz w końcu zmienić awatarek :angel:
-
[quote name='dbsst'] :o mowisz moga konkurowac z ASTMANEM (o nie nie mialam peplac po topikach :oops: )[/quote] :evil: tu też myślałaś, że nie zauważę? :evil: Tylko Szpilka cię ratuje, więcej tych zdjęć!!!
-
Szczepionka uodparniająca. Leon chorował mi przynajmniej raz w miesiącu, ciagle jakieś przeziebienia, ciagle zastrzyki i antybiotyki. Po szczepionce (3 serie) poprawa 100%. Od tamtej pory nie dostał nawet kataru. Alicja, czyli w Rybniku 5zł taniej :lol: