Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='malawaszka'] [img]http://img38.imageshack.us/img38/6848/p73100318ax.jpg[/img] [/quote] Malawaszko, trymowanie mordki coś ci nie wyszło :lol:
  2. Wracamy po pierwszym weekendzie sierpnia :D Mam nadzieję, że nie będzie wtedy tych upałów, bo tak to musiałybyśmy się umówić w nocy :-?
  3. Fantastyczne!!!! :angel: Małe robalki pozwijane
  4. No dobrze, a co się stało z tym aparatem, którym do tej pory robiłaś? :hmmmm:
  5. Z cyklu "Leżę w wodzie" [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lezewwodzie.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760019.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760020.jpg[/img]
  6. [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760017.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760008.jpg[/img]
  7. I kolejna partia wywołanego filmu :D Koleżanka z Niemiec: Bony rasy landseer (one się dogadały bez problemu, gorzej ja z właścicielką :evil: ) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760016.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760015.jpg[/img] Bony, Leon i mokra Goldenka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760014.jpg[/img]
  8. Rodzinka z Guciem są na wakacjach, ale najpóźniej w weekend się wywiem. Coś mi się majaczy, że grzbietu chyba kompletnie nigdy, ale nie dam głowy.....
  9. [quote name='malawaszka']ehhh no niby nie jest trydne - narazie mam tylko trymar do podszerstka - muszę do okrywówki chyba zakupić, ale i tak nie będę potrafiła jej łapek obciąć, firanek równo :oops: :-?[/quote] Praktyka czyni mistrza! :wink: Pozwole sobie pokazać efekt domowego trymowania [size=2]mam nadzieję, zże Lunetka i Boluś nie poczują się urażeni[/size] :oops: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0064.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0062.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0040.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0046.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0045.jpg[/img]
  10. [quote name='malawaszka']ja też nie lubię tak łyso, ale za dwa trzy tyg już będzie dobrze - jakbym sama umiała to nie robiłabym tak krótko, ale co zrobić jak nie umiem :oops: :-? [/quote] Waszka, to podobno nie jest trudne :wink: Gucio, pies mojego taty (sznaucer sredni) jest trymowany w domu, własnoręcznie przez swoją panią i wyglada super, bo ani zarośniety, ani łysy :lol: Na wystawy też go sami przygotowywuja i wygrywa 8)
  11. [quote name='Alicjarydzewska']Wetka mówiła o Eukanubie , Royalu więc chyba nie do końca chodziło jej o specjalistyczne. Ozzy teraz ma Acana Premium , więc myślę ze następną kupię też z Acany tylko Lamb& Rice.No i mamy unikać wysokich kwitnących traw :wink:[/quote] Mój Leon potwornie się drapał po suchej karmie. Po każdej. Przeszłam na naturalne jedzonko i drapanie się skończyło. Czasami jednak nie mam wyjścia i pies musi jeść suchą (np. wyjazdy) i JEDYNA, po której się nie drapie (a wypróbowałam już i Eukanubę i Royal dla alergików i z jagnięciną), to NUTRO CHOICE LAMB & RICE. Polecam więc do wypróbowania.
  12. [quote name='malawaszka']no i już się smieją :roll: [img]http://img238.imageshack.us/img238/7576/p72800622it.jpg[/img][/quote] o bosiuu, jaka słodka Lunetka.... :puppydog: I gdzie ta krzykliwa panna teraz, hę? :wink:
  13. Oj, biedy Oziś :( Ale na pewno wszystko będzie dobrze, trzeba wytłuc grzyba :D I się wytłucze! [size=2]a czemu ja nie dostaje żadnych powiadomień? :bigcry: Co się dzieje z dogo? Jestem zła! :motz: [/size]
  14. Seter do budy? Ja stanowczo odradzam. Ze względu na psa.
  15. Alicja, a co jest Ozziemu? :puppydog: chyba mi coś gdzieś umknęło... :(
  16. [quote name='Alicjarydzewska']nie dam a mam jeszcze 29 :angel: a resztę ma Alka :lol:[/quote] daj, daj, to nie będę się ciebie bała :P Nawet jak przyjdziesz o północy :evilbat: :lol: :lol:
  17. [quote name='Alicjarydzewska']Maga , bo nie dam więcej fotek :evilbat: :evilbat: :evilbat: [/quote] szantaż jest karalny! :P [quote] Czekaj jak ci się przyśnie i będę cię straszyć po nocach [/quote] :shocked!: :lol: :lol: :lol:
  18. Biedna Alicja, myslała, że ma rasowego psa-mordercę i będzie straszyć na ulicach :evilbat: (psem oczywiście) :lol:
  19. Alicja, ależ ty nie masz asta! :o Pomyliło ci się! Ty masz słodkiego misiaczka, przykro mi, że Ci to mówię.... 8)
  20. Eee, to nie jest tak źle :D A Bolutek to starszy pan i co on się będzie z goowniara bawił :lol:
  21. Najlepiej by było, jakby Luna go pilnowała i dawała znać, gdyby się oddalił... Ale domyslam się, że Luna nie ma ochoty być psem przewodnikiem dla Bolutka... :(
  22. A kiedy szczeniaki otwierają oczka? śliczne są :angel:
  23. [quote name='dbsst'] no dobra Maga jestes sensem mojego istnienia na Galerii :D lepiej :D[/quote] :roflt: niech będzie :lol: :lol: :lol:
  24. [quote name='malawaszka']Najpierw musiałabyś wygrać walkę z Luną :lol: :evilbat: [/quote] Przecież Luna sama by spakowała i jeszcze Lazy ucałowała z wdzięczności :lol: :lol:
  25. [quote name='asher']Złap kretyna za nos, złap kretyna za nos :multi: :lol:[/quote] Wiesz, Asher, to jest myśl! :D A jak będzie bardzo niemiły, to wpierw NIE wyrzucę zawartości :evilbat:
×
×
  • Create New...